Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość sniper
W wolne rubryki wpisz Polen, to samo obok miasta wpisz Polen. Potem przychodzi na e-adres korespondencja zwrotna, trzeba ją potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper
Proponuję oddać głos na promocję pampers dla Kubusia Forumowiczka bez ściemy i kłamstwa prosi o głos, doceńcie to i głosujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
do użytkowniczki " prosbaprosbaaaa " zgadzam się ze sniperem, więc zagłosowałam dwa razy na twojego synka bo mam dwie skrzynki pocztowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper
Czyli są jeszcze normalni forumowicze........................ Dla Was ciekawostka z firmy Ferrero dostałem tydzień temu 4 czekolady: Kinder i Yogo coś tam............. prosiłem o gadżety a dali to jako zamiennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
sniper serio dostałeś czekolady z ferrero?! nie wiedziałam że firmy przesyłają czekoladki .. :) u mnie ostatnio pustki .. no ale jutro poniedziałek ,czyli chodzi listonoszka! P.S. w poniedziałki zawsze coś dostaje, a tak się składa że czekam na paczuszkę z dax cosmetics :) pozdrowienia dla snipera, myszysylwi, emi zawadzkiej, meggie oraz innych gadżetomaniaczy ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniper jak do nich napisałeś?tzn do ferero bo ja tez chcę czekoladki a z moim standardowym tekstem to chyba nie przyślą:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper
Poprosiłem ferrero o gadżet lub mini produkt ich firmy......jak komuś się poszczęści niech da znać na forum............. Dzisiaj : pocztówka, folder i długopis z Więcborka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
uu .. Więcbork .. pisałam do nich tydzień temu .. może też dostane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper
Dzisiaj : - folder z gminy Horodło - mapa, 3 naklejki herbowe i widokówka z m. Brusy - magazyn pisma, płyta cd o samolotach, papierowa torba ozdobna,granatowa koszulka rozmiar M z samolotem z Przeglądu Lotniczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
sniper ten przegląd lotniczy to , www.plar.pl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ohh .. sniper, nowe adresy, z chęcią bym coś dała ale dziś sama makulatura ... ale jeśli dostane dostane próbki albo gadżety to od razu napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi122
Hej przyłanczam sie ale ja dopiero zaczynam i nie wiem jak a bym chciała cos dostać podoba mi sie to pomóżcie jak mam zacząć?? plisia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
sandra122 i Carnulka nas nie obchodzą te wasze "konkursy", na tym forum pisze się o bezpłatnych próbkach kosmetyków oraz bezpłatnych gadżetach. Ale możecie założyć własne forum i tam będziecie pisać o swoich linkach w które się klika ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
a poza tym nie rozmawiacie na temat, a to jest "spam" a za spamowanie forum może was zablokować moderator!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ja dostałam przed chwilą 3 saszetki karm dla kota z royal canin http://kocielosy.royal-canin.pl/kocielosy/ankieta.php to ankieta, po jej wypełnieniu dostaniecie te saszetki z royal'a smycz oraz dwa długopisy z miasta Pisz również dziś dostałam tyle że jeden pęknięty a drugiemu odpada to co się przyciska oto formularz kontaktowy do miasta pisz, http://www.pisz.pl/kontakt/ dostałam jeszcze naklejki z miasta Zwierzyniec mail do zwierzyńca, um@zwierzyniec.info.pl i pare paczek z folderami i widokówkami .. (ciesze się z widokówek bo je Zbieram :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper
Dzisiaj przesyłka z Unicefu: - 2 pocztówki - 3 naklejki - kilka folderów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooooosia
Podoba mi się ta stronka.Tylko trochę mało stron z darmowymi próbkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
sandi122 po pierwsze pisz z jednego konta a nie sandra122 i sandi122 bo to bezsensu a po drugie pomyliłam sobie ciebie z kimś innym sorka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka2121
witajcie dziewczyny. jestem mama 5 miesiecznej corki i mam do was takie pytanie: czy nie znacie moze jakis stron, ktore wysylaja probki produktow lub katalogi zywienia niemowlakow?z gory dzieki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
co z ciebie za matka ze nie wiesz jak zywic własne dziecko? żenada. potrzebne ci poradniki wstydz się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiesz że nie każda matka od razu wie jak karmić dziecko? tyle masz rozumu!!?? jestes prózna i zarozumiała, tyle wiem o tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowamama2007
kaSsia_x3 - ciekawa jestem czy sama masz dziecko i wiesz jak je żywić? Ja na przykład wprowadzając nowe produkty do schematu żywienia niemowląt wielokrotnie sięgałam po literaturę lub pytałam się lekarza. Poczytaj trochę fora odnośnie dzieci to będziesz wiedziała do czego służą schematy, a nie od razu teksty w stylu "co z Ciebie za matka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ktoś się pode mnie podszył! osoby które myślą że to ja napisałam proszę o to żeby się na mnie nie gniewały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
po pierwsze ja nigdy nie powtarzam swojej wypowiedzi, jak osoba która się podszyła pode mnie po drugie nigdy nie mówię słów które mogą kogoś obrazić a tak w ogóle dostałam dziś tylko jedną przesyłkę w której same ulotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×