Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Hej pomożecie mi??? Mam taką prośbę dotyczącą tego, że biore udział w konkursie w, którym można wygrać bieliznę :)) Moglabyście wysłać mi swój adres e-mail, na który przyślę Wam wiadomość,w niej będzie link który musisz potwierdzić wchodząc na niego ;-) Pomożesz mi w ten sposób wygrać bieliznę ;) A później w razie czego możesz liczyć na moją pomoc :) No i tych maili nie wykorzystam do innych celi ;) Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobowalam ania
Super jest ta stronka! Za patrzenie na lekramy mozecie wygrac takie nagrody jak wycieczki, laptopy, kosmetyki! Juz wygralam nagrode dnia! CZekam na przesylke :D Pozdrawiam i zapraszam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ja dostałam dziś drugi długopis z mlekovity :) widocznie mnie lubia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darmowe perfumy
Jesli ktoras bylaby zaineteresowana otrzymywaniem darmowych perfum w zamian za pisanie recenzji na ich temat serdecznie zapraszaszam. zainteresowane prosze o przesłanie swojego maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin6369
Witam ja chciałbym dostawać perfumy wiem jestem chłopakiem ale daj linka e-mail : marcin6369@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejsss
tez bym prosila basik21@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darmowe próbki i gadżety 13:00 karola1988 próbkomaniactwo natknęłam sie na taki tem i zainteresowało mnie to Od czego zacząć?? Jak to sie robi skad bierzecie adresy może polecicie jakies stronki>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniper
Kassia - napisałem czy tylko Ty kumasz o co chodzi na tym forum? Najczęściej podawałaś nazwy firm z gadżetami, a inni spamami zasypują to forum i nic konstruktywnego tu nie wnoszą. Czyli dla Ciebie pozytyw :) Nie piszcie wielokrotnie o akcji cukierkowej i bieliźnianej itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msdracula
Hej! ja też proszę o linka tych perfum. Msdracula@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooooosia
Hej też bym bardzo bardzo bardzo chciała te perfumki mój mail gchouse@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z innej beczki czy ktoś z was może używa telefonu w sieci MOVA z carrefura. Bo mam darmowe doładowanie na 2 minuty ważne do 25.11. jak by ktoś był zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniper
Dzisiaj : - smycz i prospekt z Audi - brelok i katalog z Billkros - katalog numizmatyczny z niemieckiej firmy Reppa - zestaw dla hobbysty z browaru Cobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yumna
ale moglibyście drogie dziewczyny i chlopcy :P podać strony z jakich dostaliście te nagrody i gadżety , a tylko się chwalicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bless_ya
www.yvesrocher.pl podaje stronkę z pewniakiem-wejdz w kontakty i poproś ładnie o próbki któryś z ich kosmetykow:) ja dostałam od nich 6 próbek kremow i balsamów. no właśnie a co do reszty to nie chwalcie się tylko co dostaliście dzisiejszego dnia ale podawajdzie też linki z ktorych macie zdobycze! pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.dmp3.info/r/p/36
www.dmp3.info/r/p/36 DARMOWE ALBUMY!! SłUCHAJ I POBIERAJ!! www.dmp3.info/r/p/36 DARMOWE ALBUMY!! SłUCHAJ I POBIERAJ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooooosia
jestem zainteresowania tymi kosmetykami już tyle razy pislalam i nikt mi nic nie przesłał bardzo prosze mój mail gchouse@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYSZNOŚCI ZA DARMO
WYSTARCZY KLIKNAC I SIE ZAREJESTROWAC !!! http://www.freesweetsite.pl/join.php?ref=225 95 NAPRAWDE WARTO BO SLODYCZE SA PYSZNE NA PRZESYłKE CZEKA SIE 5 DNI REJESTRACJA ZAJMUJE 2 MIN.!! za to ze sie zarejestrujesz to dostajesz 100 pkt pozniej jest tam forum i np za dodanie zdjecia*(nie mosisz swoje np psa)dostajesz 25 za napisanie cos o sobie 25 za qizy 25 za zaproszenie znajomych 25 no i pozniej za te pkt to mozesz sobie słodycze wymienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bless_ya
z tymi słodyczami to jest jakiś pic na wode- ja mam ciągle 100 punktów(za samą rejestracje) i nic nie mogę zrobić-nawet zdobywać punktów, bo co kolwiek chcę zrobić wyskakuje mi :przykro nam nie masz jeszzce żadnych ofert. mySlałam że ja tak mam tylko ale otóż nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczek922
Jeśli któraś z was będzie chciała zostać AMBASADORKĄ NIVEA niech pisze na mój e-mail: AleSoczek@gmail.com. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znalazłam konkurs http://www.dmp3.info/r/p/82 wystarczy, że wejdziesz, zarejestrujesz się i będziesz wysyłać znajomym link. Liczy się ilość wejść z jednego IP zaliczany jest 1 pkt. Można wygrać MP3 za 1,2 i 3 msc. + dodatkowo za pierwsze jest 1000 zł, za drugie 100 zł za 3 50 zł. Moja koleżanka naprawdę wygrała nagrodę drugą w poprzedniej edycji konkursu, czyli MP3 i 100 zł i naprawdę to dostała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1982
jeśli któras z Was chce zdobyc zestaw kosmetyków na podobnej zasadzie co meybeline to prosze podajcie @ wysle zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczek922
sandra1892 mój e-mail jest wyżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkakwiat
ja równżież poprosze dorotakwiatkowska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiamondBarbie
A ja mam dla was sprawdzone : http://www.pantene.pl/mocne_wlosy/-szampon -www.ob.pl-tampony -www.tampax.pl-podpaski www.tena lejdis.pl-podpaski -www.darmowe ksiazki.pl-ksiazka chrzescijańska www.darmowy katalog swiatecznny.pl-katalog 2008 (swieta) www.bonprix.pl-katalog ubrań A wszystko całkowicie za darmo ! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×