Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

jasne, że dam ;) al eto dopiero jutro:) . Katjen. chyba nie mam Twojego nr gg:( napisz mi na poczte:D 93marti93@buziaczek.pl albo na gadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z HIPP-a to była moja pierwsza przesyłka. A tak to u mnie dzisiaj nic, chociaż....w skrzynce znalazłam awizo na list polecony, ale za bardzo się nie podniecam, bo ostatnio załatwiałam wiele spraw organizacyjnych zw. z domem, więc myślę, że to właśnie coś w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z adresów, które podała Klaudia_28 ja otrzymałam próbki tylko od: floslek, dax, bielenda, dermika, ziaja, miraculum, mincer, kolastyna i torf, napisałam prawie do wszystkich, no ale niestety pozostali to negatywy, ...chociaż czytałam gdzieś, że dziewczyny dostały próbki z oceanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elanette, dziekuje za odpowiedz na moje pytanie. A tak a propos; ja czekam niby na probki od OCEANICa, ale czy sie doczekam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam z Oceanic...katjen może przympomij się im??Ja czekałam na próbki ze 1,5 - 2 miesiące...więc może jeszcze otrzymasz bez przypomnienia..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie ten konkurs już się skończył, bo trwał do 17.12.2006, ale z tego, co się tam zorientowałam konkursy są organizowane co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic nie ma:(Może jutro coś będzie;)Wiecie, co na e-konkursach niektórzy dostali paczuszkę z tołpy drugą, wiecie tam pisze, że na Boże Narodzenie będą coś wysyłać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak:) te dwie wczorajsze przesyłki to płytki z gra od mamby :) dla mnie i sisorty:). barddzo fajnie, że zrobili taki prezent na święta. a dzisiaj pusto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, u mnie dzisiaj nawet panie \'pocztowki\' chyba nie jezdzily...eh... Czyli lipa tak zwana, nie no, nawet tej lipy ni ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Totez napijmy sie piwa, bo bardzo zdrowe, a przede wszystkim smaczniaste jest ! :) Pozdrawiam cieplo Panie z topiku tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 28
ja na razie dostałam próbki tylko z mincer i ty i twoj dom wysłałam do yves przesłali mi wiadomość ze mam sie zgodzić na przetwarzanie danych osobowych zgodze sie moze coś przyślą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onguiokplko
rosman wysyla dlugopis i smycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos tu cisza nastala... U mnie dzisiaj polecona przesylka z Klubu Konsumenta WINIARY :) Wypasiona, smiem rzec: - kalendarz scienny z przepisami 2007; - torebka barszczu czerwonego; - pudeleczko kostek bulionowych; - magazyn \"Kuchnia Od Kuchni\"; - segregator w prezencie na tenze magazyn. Jestem w tym klubie juz od 6ciu lat. Polecam czlonkostwo :) A do ROSSMANNa pisalam bardzo dawno temu, ale nie potrzymalam zadnej odpowiedzi. Pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otrzymałam dzisiaj od producenta fotelików MAXI COSI dla dzieci: -mały kalendarz ścienny (poszczególne strony są ze zdjęciami małych dzieciaczków), - światełko odblaskowe w kształcie kotka i ulotki reklamowe http://www.poltradewaletko.pl/ W zakładce \"kontakt\" jest gotowy formularz, z którego można skorzystać prosząc o gadżety. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katy
Marti, dostalas w koncu cos z tego Sopotu (od tej pani) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się tyle nawysyłałam ostatnio, a bardzo mało dostałam. Przedwczoraj i wczoraj jakiś katalog z ubraniami z Niemiec, paczka ze Zgorzelca [długopis, naklejka, plany], ulotki z HiPP oraz dwa notesiki z woj. wielkopolskiego. Zobaczymy, co dziś^^ Buźka; **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_28
mi niedawno przysłali próbki z floslek i dax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam na kilka potwierdzonych przesylek...ale z ta Poczta Polska - to nigdy nic nie wadomo...grrr... Dzisiaj nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zobaczylam, ze wygralam sluchawki z mikrofonem na look4win :) To byl ten konkurs na 500 nagrod...cos w tym stylu. Uplasowalam sie na jakims 197. miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dermika - próbki. upomniałam się im, bo wpełniłam jakieś dwa miesiące temu ankietę, i mi przysłali;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na look4win wygrałam mikrofon na podstawce - 283 miejsce, a tak się łudziłam, że \"spadnę\" niżej i dostanę książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w błyskawicznym tempie otrzymałam 2 kalendarze z bobaskami od firmy poltrade. w błyskawicznym poniewaz pisalam maila w srode a dzis juz odebralam przesyłke :) poza tym otrzymalam ogromne ilosci probek od aptek. panie w drogeriach rowniez mi nie poskapily i dolaczyly probki kosmetykow roznych firm ostatnimi czasy nie wygralam nic na look4win ale cierpliwie ogladam reklamy i biore udzail w losowaniach, szkoda tylko ze nagrod jest mniej :( ale co tam, zawsze mozna na cos liczyc podrawiam Dott

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×