Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość Anitka22
Czy ktoóras z Was dostała probki podpasek always?? Bo ja i siostra jakos nei dostałysmy jeszcze a czekamy ponad miesiac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do chwilaa ja podchodze do lady i pytam jakie kosmetyki maja do.. i tutaj opisuje jaki mam problem np sucha skora, pekajace naczynka, brak jedrnosci itd. panie farmaceutki zachwalaja mi rozne firmy i czesto same bez proszenia daja probki. czasami jesli kosmetyk jest bardzo drogi po prostu pytam czy sa jakies testery. na 10 aptek w jakich bylam w 6 dostalam probki :) wiem ze to tak glupio zapytac o probki wprost, ale one sa wlasnie dla klientek, a produkt zeby sie dobrze sprzedal musi byc wyprobowany. ja juz wim ze krem la roche-posey (dostalam probke od dermatologa) kupie na pewno- cena 55 zl, ale jest rewelacyjny dla mojej suchej skory dziewczyny- glowa do gory- piers do przodu i pytac! pytac! i jeszcze raz pytac! jesli ktos odmowi- to co z tego?? w tej odmowia a w innej dadza cala torebke fajnych kosmetykow :) polecam tez wycieczki po drogeriach tam tez maja probki kermow, podkladow szamponow- ktore dostaja za darmo wlasnie do wyprobowania dla klinetek (czesto zabieraja je dla siebie) piszcie co udalo wam sie upolowac pozdr a odnosnie podpasek alweys ja takze czekam juz ok miesiaca i nadal nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dopiero zaczynam próbkomaniactwo :) wolniutko ale do przodu:) co do pytania pań farmaceutek w aptekach to w 3 usłyszałam ze nie mają próbek a w 2 ze próbki moge dostać tylko jeśli kupię produkt firmy ( np dostanę próbki vischy jesli kupie ich jakis produkt ) I sama juz nie wiem czy próbować Pozdrówka ps o gadzety to wyslalam tyle maili :( i jak na razie kilka negatywów i nic wiecej, moze powinnam inaczej pisać do nich hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do izlblaka co do vichy to prawda- probki otrzymasz tylko jesli kupisz jakis ich produkt- ja przy antyperspirancie dostalam cala reklamoweczke :) ale wiem ze warto pytac o takie firmy jak ziaja, iwostin, emoliotum, physiogel; rzadziej svr i la roche-posey, czasami tez probki mniej znanych firm- ost dostalam krem bursztynowy dla cery suchej- jeszcze nie wiem co to za specyfik, wyprobuje przy okazji. ja sie nie poddaje i pytam do upadlego, nie robie tego tak nachalnie, ale kiedy jestem w jakiejs aptece to zapytam czycos jest :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BryWieczor :) Wrocilam, bo chwilke mnie nie bylo. W piatek otrzymalam, po raz kolejny, magazyn ' Ty i Twoj Dom ' ( tym razem na nazwisko panienskie :) ). Hm, czekam na bodajze dwie czy trzy przesylki, ale kiedy one do mnie dotra - tego najstarsi gorale nie wiedza... Co do podpasek ' always fresh ' - dostalam je juz jakis czas temu; czekalam jakies 3 - 4 tygodnie. Wg mnie, jesli ktos poprawnie wypelnil formularz, powinien je wkrotce otrzymac. Kwestia czasu ( trzeba wziac poprawke na te strajki - co nam tak oczekiwania uprzykrzyly ). Aaa, wygralam drugi ' czaposzalikowy ' zestaw campusowy :D To papa i pelnych skrzynek oraz zasypanych wycieraczek zycze...ale nie sniegiem, a ciekawymi paczuchami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Katjen gratuluje wygrania czapki z szalikiem;-) a ile zgloszen naraz wyslalas ??bo ja narazie zbiertam zakretki a potem wszystkei naraz wysle zeby cos wygrac:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka155, w sumie to wygralam juz dwa takie zestawy :) Najpierw wyslalam trzy zgloszenia, a pozniej - to po jednym wysylalam. Mysle, ze nie ma reguly, no, chyba ze wyslesz np. pietnascie zgloszen za jednym zamachem :) Zreszta ludzie wygrywaja po kilka zestawow w jednym losowaniu. Powodzonka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie :) No, pani ' pocztowki ' jeszcze dzisiaj nie bylo, ale byl kurier z wygranym zestawem Campus - Zywiec Zdroj ( czapa + szalik ) :) Jak dla mnie nagroda bardzo sympatyczna, zwlaszcza czapa jest niezle odjechana...tzn. bedzie ja widac na szarej ulicy, hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś: -katalogi z BlackRedWhite, -always fresh na mnie i na mamę, -z klubu delektynki śliczne ściereczki i przepisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka22
Chwilla mam pytanko do Ciebie Ty wysłałas ten kupon zgłoszeniowy z delektynki poczta elektroniczną czy normalną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy ja najpierw pisałam na marketing o gadżetyi dostałam pocztą budyń i zaproszenie do klubu dla siebie i jeszcze jednej osoby. Więc zapisałam siebie i mamę. I dziś otrzymałam tak jakby drugą rzecz od nich. A wysyłałam poczta normalną, nie elektroniczną:) Ale tam można na ich stronie chyba wydrukować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh i jeszcze upomniałam się u Dermiki i Oceanica, bo już dawno wypełniłam te ankiety a nic nie dostałam. No i z Dermiki Pani mi odpisała, że znalazła moje zgłoszenie i, że wyśle próbki w tym tygodniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniunitka nie mówimy o tym konkursie:) Konkurs z kosmetykami nivei jesk też na viva-tv.pl co piąta osoba wygrywa...Jeśli ktoś chce wziąśc udział to ja mu wytłumaczę co zrobić by na 100% wygrać:P bo nie wiem czy ktoś chce, a niebędę sie bez potrzeby rozpisywać:PDiś TEna i avizo chyba na pomadki z nivei:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedz, Chwilaa :) Czyli wychodzi na to, ze ja rowniez powinnam oczekiwac na kolejna ( druga ) przesylke z Klubu Delektynka, no zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejj ;* w piatek u mnie katalog z instrumentami. a dzisiaj przesyłka always, kartka zapachowa always i jakis katalog. :) fajnie:D hehe. zdziwiałam się, że tak duzo przysłali tych podpasekbo az 6. moja kolezanka dostała tylko 4. chyba sie pomylili :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elanette
Dziś dostałam: -podpaskę TENA LADY MINI, -podpaski 4 always fresh, -gazętkę DELEKTYNKI z małym ręcznikiem kuchennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik
a ja mam takie male pytanko...bo tez bym chcialam sie zalapac na jakies probki ale jak ja mam do nich napisac?? "ej sory ale ja chce probke"?? bo ja nie mam zadnego pomyslu dlatego prosze o rade dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.shibuya.vivapolska.tv ~~~> to jest stronka konkursu.Trzeba tam zaśpiewać, ale możesz tak cicho, że nawet nikt cie nie usłyszy (tzn prawie). Podkład jest więc muzyke słychać. Co piąta osoba wygrywa. Kiedy dzwonisz do nich to mówi babka \"Zabawę nakręca nivea Visage Young \" Uwaga jeśli trafiłaś to uslyszysz \"Gratulacje wygrałeś kosmetyki Nivea.....\" A po tym gada facet ...Jeśli nie usłyszysz że wygrałaś, to zadzwon za godzinę, czy pół...i wtedy może się trafi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salwe ! U mnie dzisiaj dwie torebeczki suchej karmy Royal Canin dla mojego jamnicora :) I dwa testerki marki Paul Sagane - matujaca baza pod makijaz oraz puder matujacy w kamieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś wreście always...i olayAha zgłosiłam relkamy moderatorowi i powinny być za chcwilę wykasowane;)jeśli są gdzieś relkamy na forum lub coś w ogóle nie na temat to wklejcie do tego tematu link naszego forum = skopiowana data i nicki osoby która napisała tego posta. A poza tym zobaczcie jak tam inne osoby piszą;pto ten topic:http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3356783&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×