Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość elanette
Już znalazłam ten adres : hanna.brzoska@ziaja.com Pisałam pod ten adres, moja szwagierka również i otrzymałyśmy próbki w ciągu ok. 2 tygodni. Proponuję opisać swoje problemy skórne. Nie dysponuja oczywiście wszystkimi próbkami, ale to co mają, to przyślą. A w e-mailu zwrotnym dostałam wiele porad ze wskazówkami, który kosmetyk powinnam zastosować itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby nie można, ale trudno aby coś dostać jeśli na raz napisze 200 osób...osoby które się starają piszą szukają meili będę poszkodowane...nie po to siedzę godzinami i szukam adresów, ja wtedy dostanę, ale osoba która również się atara nic nie dostanie...Dzisiaj nagroda zestaw perfum B.U. z Dziewczyny;)))A już myślałam, że jestem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj karteczka zapachowa LACOSTE Inspiration ( ale jeszcze nie wachalam, bo mam nos nieczynny na razie ) i przesylka od Ambasady Austrii ( ciekawe grubasne wrecz informatory dotyczace panstwa, mapka, etc.). Tak na marginesie - koperta byla troche porozrywana. Widniala na niej pieczatka z Urzedu Pocztowego w Krakowie, ze do nich juz taka doszla, a oni ja tylko ladnie w folie zapakowali...ale nie wydaje mi sie, zeby bylo w kopercie cos ponadto, o czym juz wspomnialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chora, ahh, gardło:( Po perfumy piszcie do Cartiera. Szesc 1,5 ml. próbeczek przysyłają:) Sliczne perfumki:P Dziś bluza z Allegro:P I próbki z Ziołoleku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze czekam..wczoraj zaległe perfumiki (nagroda) nie pamiętam czy o nich pisałam. I super pozytyw, od dystrybutora luksusowych kosmetyków, ale jestem nimi naprawdę zainteresowana, ponieważ moja koleżanka je używa i jest zadowolona, więc na pewno coś kupię, jak tylko przetestuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumpela z pokoju*
Ludu Dulog! ...hoh.. Dzięki wielkie thnx dla KATjen25 -> bardzo orginalny pseudonim :) A apropo..majtki z Galopo :) Żart :) Ja kiedys wysyłałam do Ziaji i powiedzieli że nie przesyłają próbek..chamy ...łeee :( :) Dawajcie jakieś adersiki .. A UWAGA mi jeszce z always fresh czy jakos tam..nie przysłali ..co jest! bUZI :) Kochane :* Kocham :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj pustki + dwa negatywy od bankow ( przy czym jeden z nich odsyla mnie po gadzety do najblizszej placowki...no dajcie spokoj, ludzie... ). To buziole dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!A ja sie z wami nie zgadzam!No bo forum jest po to zeby pisac tu adresy przeroznych stron z darmowymi probkami i katalogami a nie zeby pisac \"czesc,znalazlam strone z bezplatnymi probkami ale nie podam tego na forum tylko piszcie na mejla\" .No to po co wogle piszecie ze macie te stronki skoro nie podajecie adresu na forum?A ja piszę tu kilka stronek z bezpłatnymi katalogami: http://helion.pl/zamow_katalog.htm - katalog informatyczny(przydatny) http://www.domnahoryzoncie.pl/pl/index.php?s=90 -katalog z projektami domow(chyba) http://www.roca.pl/?id=katalog -katalog łazienek http://www.sklepmuzyczny.pl/?strona=katalog - katalog z instrumentami muzycznymi http://www.thule.com/Thule/form____5788.aspx - katalog zwiazany z samochodami http://www.maestral.pl/katalog_dalmacja.php -katalog jakiegos biura pozdrozy(wybor miasta) http://www.gerda.pl/katalog.php - katalog zwiazany z rzeczami do domu(kłodki,drzwi) No na dzisiaj to tyle.Tylko bardzo was prosze nie brazajcie sie za to co napisalam powyzej ze sie z wami nie zgadzam.Porpostu mysle troche inaczej niz wy..no ale coz.Papa Ale jesli nie bedziecie chcialy to bede tylko pisac strony z katalogami a nie z probkami;-) Papus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elanette
Aneczka155, zgadzam się z Tobą w pewnym sensie, ale....np. ja zaglądam na to forum prawie codziennie, a czasami kilka razy dziennie i każde moje wejście liczy się jako nowy gość - być może inni robią tak samo. Głos zabieram tu raptem od dwóch dni, bo niedawno wciągnęłam się w to próbkomaniactwo i poprzeglądałam stare forum i to nowe, pospisywałam adresy, rozesłałam e-maile no i co?.....standard, tzn. dostałam próbki od firm, które już wszyscy znają....więc po co powielać te adresy i robić "masło maślane". O gadżety jak do tej pory prosiłam rzadko i większości otrzymałam negatywy, natomiast z zagranicy nie ściągam próbek, bo nie znam dobrze języka i mam pewne obawy, może nie potrzebie....ale to dopiero początek. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie tak zastanawiam, gdzie sie podzialy te wszystkie ludziska z poprzednich tematow ??? I zadnej madrej odpowiedzi wymyslec nie potrafie... A tak a propos to Mikolaj nie ma dzieci, bo ma krzywa laske, nosi wor na plecach i spuszcza sie przez komin :) Hjahjahja...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musisz uwierzć napisałam kiedyś meila swojego(chodziło o konkurs i to napisałam) oczywiscie wiekszosc ni przeczytala o co chodzi i dostalam prozby o probki lub gadzety...wlasni sepów które ni wiedza o co chodz chcesz moge podawac znalezione adresy na forum, ale jak nic nie dostaniesz to nie miej pretensji do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elanette
Ostatnio to forum dodałam do ulubionych, bo miałam trudności z trafieniem tu, a za to wyświetlały mi się inne związane z próbkami i gadżetami i też na kafeterii....m.in. takie, które ma ponad 400 stron(więc chyba jakieś stare)....moze tam są te osoby, nie wiem, bo ich nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kochane. dziś autografy i katalog z firmy Koło:) Nie mam niestety linków na te autografy, ponieważ przekopałam całe poprzednie forum.. Poszukam ich dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo, Piekne :) Wlasnie sprawdzam look4win...no i wygralam zestaw siedmiu magazynów \"Alfred Hitchcock poleca\". Ciesze sie bardzo, bo ja kocham czytac, a takiej smyczy czy innej plyty CD - to nie poczytalabym za bardzo :) Ale Poczta Polska milczy...dzisiaj nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś jedną przesyłkę dostałam, a w niej:-katalog-długopis-bryloczek-smycz Proponuje Wam pisać do dealerów samochodów w waszym mieście ( ta paczuszka jest od jednego w moim mieście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do OLA : Ej ale ja nigdy na forum nie mowilam ze nie przysylaja mi probek przez to ze \"1000\" osob piszeo probki.i w zadnym wypadku nie bede miala do Ciebie pretensjii ani do innych forumowiczek.Pozdrówka Skoro sobie tego nie zyczycie to nie bede pisac linkow;-) Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie dokońca o to chodzi. Bo jeśli firma ciągle ma zgłoszenia o próbki to sie przyzwyczaja, ale jeśli napisześ do jakiejś firmy o gadżety która nigdy jeszcze nie wysyłała i poraz pierwszy wyślę, to potem jeszcze ten nawał innych osób w końcu zaczyna pisać negatywy. Przeciez ile osób przegląda forum i nic nie pisze, oni ten adres piszą na innym forum i tak on się rozpowszechnia. Ja nie robię tego że nie chcę Wam podać, tylko po to abyście coś z tej firmy dostały coś. Wiadomo, że jeśli dostaniesz próbki od bielendy to w ogóle nie msa problemu:PJa nie będe pisać adresów na forum, wy jeśli chcecie piszcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie :) katJen gratuluje wygranej ksiazki w look4win :) ja dzis nic nie wygralam, ale dostalam plyte z muzyka, ktora wygralam jakies 3 tyg temu. jest to sciezka dzwiekowa do filmu surferzy- glownie hip hop i takie tam (ale prezent dla brata na gwiazdke juz jest) ost w mojej skrzynce znalazlam katke z probka nowego zakupu lacosta (moze juz pisalam o tym wczesniej) oraz gazete reklamowa \"ty i twoj dom\" (czy jakos tak) fajne kolorowe czasopismo o najnowszych produktach i kosmetykach. zdziwilo mnie to troche gdyz nie pamietam bym ja zamawia ;) czekam nadal na probki z allwaes i olay radiance. aaaaaaa tak wogole to polecam wycieczki po aptekach i drogeriach, ja ost dostalam duza porcje probek kosmetykow, kremy- zele- peelingi-podklady-pasty do zebow- wszystko od pan farmaceutek :0 wystrczy sie usmiechnac a zawsze cos sie znajdzie. po ost wizycie u dermatologa moja prbkoskrzyneczka wzbogacila sie o 2 kremy la roche posey (chyba tak to sie pisze) hydrasensse XL- bardzo odbry nawilzajacy krem, 2 probki SVR na zaczerwienienia twarzy o raz oliatum- zel do mycia i demakijarzu twarzy. 2 tyg wczesnije byly 2+2 probki zelu i kremu pysiogel. czyli calkiem niezly wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, dott malutki :) No, no, faktycznie, ja bym powiedziala, ze wynik jest calkiem konkretny :) Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś kolejne autografy Tom Jones i Jennifer Garner. Ale to stare forum zostało usunięte i nie mam tych linków, ahh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elanette
...a ja ani dzisiaj ani wczoraj nie dostałam przesyłki, ale za to wstąpiłam do apteki i poprosiłam o jakieś próki - dostałam 4 próki kremów IWOSTIN...pani z apteki poradziła mi jeszcze inną aptekę w moim mieście, w której mają kosmetyki VICHY, więc powinni też mieć próbki...zobaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wygrałam 2 zestawy kosmetyków nivei:):) A oprócz tego drobne gadzeciki od dealera z mojego miasta :)więc piszcie do dealerów u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, a skąd te Nivea?:) Ja nie wiem czy pójdę do apteki, jakoś tak.. Mam po proostu spytać czy nie mają próbek, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elanette
Do Chwilaa: - mnie też było głupio i wstyd się zapytać o próbki w aptece, tym bardziej, że kiedyś zapytałam i facetka na mnie wybałuszyła oczy i się zdziwiła, że chce jakieś próbki....ale ostatnio kupowałam dzidzi syrop (w innej aptece) i zauważyłam , że mają również kosmetyki, więc spytałam, czy przypadkiem nie dysponują darmowymi próbkami kremów VICHY, które chciałabym wypróbować a pani powiedziała, że VICHY nie mają, ale za to mają IWOSTIN. Wyjaśniła mi, że dysponują tylko próbkami takiej firmy, której mają cały zestaw kosmetyków w swojej aptece. Chwilaa - odwagi!!!, darmowe próbki są dla potencjalnych klientek, a Ty nią Jesteś i Ci się należąIII, ...a gdyby nie mieli próbek, to nie ma czym się martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×