Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Hej! A ja wczoraj dostalam 1 probeczke OLAY (3ml) i bardzo sie ciesze bo w ostatnim czasie cos cienko z przesylkami do mnie:D;D:D A zapisalam się do klubu delektynka(ciekawe czy cos przyslą:d) Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiasamosia
Ja dostałam w ciagu kilku dni próbke olay podpaski olways chyba 4 sztuki, probki z dermiki paste z blenda med pełnowymiarową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie też dziś próbka Olay - dałam mamie. I dwa katalogi. Jeden jakichś tirów , a drygi sprzętów muzycznych. Buźka; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardnaskela m
u mnie tez dzis always i olay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo Wszystkim :) Ja myslalam, ze u mnie dzisiaj juz niczego nie bedzie, a tu o 13:50 skrzynka sie zapelnila, haha... Dostalam piec przesylek: - Klub Konsumenta Delektynka przeslal mi sliczny reczniczek kuchenny z motywami swiatecznymi + magazyn \" Delektynka \"; - probka kremu OLAY MULTI - RADIANCE; - wkladka zapachowa Carefree Aloe ( zamawialam z formularza na niemieckiej stronie jakies 1,5 miesiaca temu ); - trzy testerki dermokosmetykow marki KLORANE bebe dla corci mej ( 30ml, 5ml i 4ml :) ); - i broszury dotyczace francuskich kosmetykow marki HARMONIE VEGETALE DE MESSEGUE ( same ulotki z mozliwoscia zamowienia ). No, to tyle na dzisiaj. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziś dwa listy z autografami, jeden jakiejś aktorki, a drugi z podpisami wszystkich z Siódmego Nieba^^ Przekopuję to stare form, żeby znaleźć te adresy dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszustką jest bo podaje jakiegoś w ogóle nie stąd linka;pale jeśli pójdziesz do sephory to próbki otrzymasz, tylko musisz wiedzieć co chcesz;)A ja czekam na listonoszke...ale jest pozytyw w @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli76
Cześć dziewczyny. Mam pytanie, Paul Sagane wysyła próbki normalnie zwykłym listem, czy poleconym? Bardzo was proszę o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaa
listem zwyklym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli76
dzięki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie dzisiaj tylko przesylka z Ambasady Norwegii: ladne, kolorowe informatory bez absolutnie ani polowki gadzetu... Zaczynam sie przyzwyczajac. Faktem jest, ze firmy, przedsiebiorstwa, wydawnistwa, koncerny, etc., urzedujace w naszym kraju sa naprawde skape. To nie przytyk, ale stwierdzenie faktu. Liczy sie kasa, kasa, kasa i jeszcze raz szmal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chazyrodzynka
siemka dziewczynki!!!! ufff...takam zabiegana,ze nawet na forum nie mam czsu wpasc!!!ale juz jestem!!! u mnie od kilku dni lipa...ekskluzywna nawet...dostalam tylko podpaski always fresh(4), próbke Olay...przewdnik po Detroit...aha i zapach Lacoste Inspiration...jak do dnia dzisiejszego nic...chyba ze zastane skrzyneczke wypasiona po brzegi.... Buziak:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie w skrzynce zatrzesienie probka kremu olay radiance :) 4 podpaski z always 1 probka kremy la roche-posayotrzymana w 1 aptece, 6 roznych probek kremow la roche- posay z 2 apteki oraz 20 probek z innej apteki -firmy m.in. vichy, la roche posay, oliatum, ivostin (w sklad wchodza probki kremow, peelingi do ciala, mleczka i balsamy) uwazam ze bardzo dobry wynik no i najwazniejsza przesyłka- kartka od mojego chlopaka, ktory jest w szwecji od sierpnia :( pozdrawiam. ps piszcie czy i co udalo wam sie otrzymac w aptekach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardnaskela m
dziewczyny Paul Sagane wysyła probki poleconym.ja dostlam po 2 tygodniach juz dawno temu.ale to nie jest tak ze wyslecie ankiete i wysyłaja od razu.firmy wysyłaja probki raz na jakis okres jak zbiora zamowienia.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardnaskela m
no i podziekownia */*/* Ola */*/* dla tej ktora zaczela ten temat!bo starego nie ma!olaka tak dalej!he he ja tez jestem olka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny zaczynam miec serdecznie dosyc wysłałam tyle listów a właściwie nie dostałam nic wartościowego.Firmy strasznie skąpią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ardnaskela m dzięki:*A u mnie wczoraj kurierem przyjechały 2 pełnowartościowe dezodoranty ze znanej firmy np. jak rexona itp. ale to nie od nich...nię będę pisała opd jakiej, bo się wwszyscy rzucą, a tak to jest trochę do myślenia i większość nie będzie szukać:) pisałam do nich o próbki, a oni przysłali dwa całe, bo pewnie nie ma czegoś takiego jak próki deazodorantów w kulce:P choć latem trafiały się mini produkty ( jak ktoś widział, to już wie jaka to firma)kiedyć do nich pisałam to nic nie przysłali, a teraz troszkę się rozpisałam itp. to przesłali wraz z miłym liścikiem;)A pocztą przyszła paczka od nutrici (już 3) tak jakby na pierwsze urodziny (pisę tak w liście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) zagladam od jakiegos czasu na to forum, wyslalam juz kilka mejli z prosba, ale jak narazie przyszlo mi tylko czasopismo \"Ty i twoj dom\" Przygraniecie mnie do grona??:>:> Wiam, ze jakis czas temu kolastyna chetnie wysylala... nie wiem nawet, czy ta firma jeszcze istnieje, ale podaje adres: kolastyna@kolastyna.pl Moge podac jeszcze jeden adres, na ktorym znajdzieice mnostwo adresow : www.e-konkursy.com Zycze pełniutkich skrzyneczek kochane :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiseana
Witam wszystkich. Dziś nudząc się okrutnie weszłam na forum i przez przypadek kliknełam na ten właśnie temat. I przyznam szczerze, że chociaż totalnie nie wiem o co tutaj chodzi to bardzo mnie to zainteresowało. Prosiłabym aby ktoś wyjaśnił mi dokładniej o co chodzi z tymi próbkami. Czy o to że wysyła się maila na podawane przez niektóre z was adresy? Jeśli tak to co taki mail powinien zawierać , tzn jakie informacje. Z góry wielkie dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×