Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Belvo jak to pięknie wymyśliłaś z tymi prezentami. Każda z nas ma jakieś ukryte pragnienia i nadzieje, przynieśmy mnóstwo dobrych fluidów pomocnych w ich spełnieniu. Podarujmy sobie to co w nas samych najlepsze. Wypisywałam dzisiaj kartki z życzeniami i posiłkowałam się pomocami oto jakie piękne życzenia znalazłam: Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! - Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia Cz nie to właśnie jest najważniejsze? Odezwij się Gabrysiu, bez Ciebie jesteśmy zagubione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, jakie piękne życzenia! Sama50 jesteś poetką! Ja nie potrafię tak ładnie...może coś poszukam i odgapię? Cudnie to wymyśliłyście. Życzenia i marzenia....Ach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...................*................. ...............^^^^^.............. .............^^^^^^^^............ ...........^^^^^^^^^^^.......... .........^^^^^^^^^^^^^^........ .......^^^^^^^^^^^^^^^^....... .....^^^^^^^^^^^^^^^^^^^..... ..^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^.. .................IIII................. WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem ja wiem co od WAS oczekuje 🌼 a teraz prosze czego kobietki ode mnie oczekujecie tylko prosze wymagania na miare moich mozliwości no cóż jak wiecie ja taka mala pod miotełką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D ze poznam Was bliżej np na tyle co Cztery mendle:) ale bez urazy nic na siłe, nie obraże sie jak zostanie tak jak jest, czasami Mikołaj przynosi różge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ty mozesz nas poznac blizej???? Chcesz do mnie przyjechac? A wiecie co ja sobie zycze na gwiazdke... ??? Chcialabymm... opowiesc o Afryce... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak opowieść o Afryce byłaby pięknym prezentem. Lubię opowieści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak każdy ma swoje upodobania, opowieści to sporo czytania. Ja mam adres pod nickiem i miło byłoby poznac choć wasze prawdziwe imiona ale mówi sie .......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż< opowieść o Afryce... mogę ją przygotować na Wigilię, ale nie spodziewajcie się za dużo. Wiecie jak to jest? Ja tam mieszkałam a nie byłam na wycieczce i moje opowieści wcale nie muszą być z ochami i achami!!! Spróbuję. Coperta podsunęła mi już sposob pokazania Wam obrazków, ale nie wiem jeszcze , czy sobie z tym poradzę... Przepraszam za rozbudzone apetyty. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery mendle nie chodzi o ochy, tylko żadna z nas nie mieszkała w tak bądź co bądź egzotycznym miejscu. Jestesmy ciekawe wrażeń.Jak będziesz miała chwilę czasu to nam zaserwujesz jakąś opowieść. Dlaczego Gabrysia nas porzuciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo
ty bestio akysz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję ze nie może to zwykła awaria komputera lub brak netu? Czasami tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane dziewczynki! Jestem,jestem!Jak mogla Wam przyjsc do glowy mysl o porzuceniu Was! Przenigdy!Nie mialam dostepu do komputera.M robi podsumowanie roku,rysuje jakies idiotyczne tabele.Wrzeszczy i przeklina czasem,bo cos sie nie zgadza.Nie,w zyciu nie chcialm mu wchodzic w droge,jeszcze by zrobil sie jakis agresywny,a potem powie,ze go prowokuje.Mowilam Wam,ze juz stukal sie w glowe.Ojej,myle fakty-to stukanie to dotyczylo mnie,ze niby cos mi sie robi.Ale zarty na bok! Czytalam,czytalam Was jednym tchem.Oczywiscie obejrzalam sobie kreacje,a wlasciwie copertke w kreacji.Jestem pod wrazeniem. Dziekuje za wasze posty,za muzyke do koled,za wasze wspomnienia..Ale jak myslicie,ze to koniec wspomnien,to jestescie w bledzie.Wyspie sie i pomysle nad kolejnym wyzwaniem. Podoba mi sie pomysl z prezentami-opowiesciami.Wprawdzie rozmawialysmy o prezentach wczesniej,ale nic konkretnego nie uradzilysmy.Ostatnia propozycja bardzo mi sie podoba. Kochane moje,niezmordowane klubowiczki-spijcie smacznie i do jutra.A jesli ktoras nie moze spac,albo juz wyspala sie albo tez jest zbyt wczesna godzina na spanie,napiszcie post.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama50!Zyczenia niespotykane! Piekne! belvo,coperto--dzieki za muzyczny spiewnik.Jutro go uporzadkuje!Jak cos znow przekrecilam,wybaczcie zestresowanej osobce. Copertko! Ile osob bedzie na naszej wirtualnej wigilii? Czy byly jakies sygnaly od innych dziewczyn? Co z potwierdzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oficjalnie zaprosilam dziewczyny z mojego balkonu i te z laweczki.. Wy tez zrobcie jakas reklame :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla was--wasza fanka
Siedze cichutenko, patrz przez okienko, poruszyly sie zaslonki. Chyba juz go widze, chyba juz go slysze. Zabrzeczaly Jego sanek dzwonki. Co to? Kto to? Co to? Pan Gwiazdor juz sie skrada. Ojej,ja sie boje! Ale bac sie chyba nie wypada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zycze milego dnia! Wsluchuje sie w opowiesci... Cztery mendle,prosimy o Afryke. belvo,nie masz sie czego bac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, ze Twoje zniknięcie jest Gabrysiu tylko chwilowe. Miłego dnia wszystkim. Belvo bądź dzielna, jesteś już dużą dziewczynką a one nie płaczą! Coperto jeśli tylko masz takie życzenie by nas po kolei poznać, to bardzo łatwo je spełnić. Pewnie nie odbiersz korespondencji od nieznajomych ale taki list co będzie od imienia i daty/:D/ to nie kasuj to ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam o treści , na początek miły buziaczek. mam 48 lat i zywię nadzieję, że miłe panie przyjmą mnie do swojego grona.? mieszkam w dużym mieście wojewódzkim , mam męż i jedną córkę 24 lata. Córka w czerwcu wyszła za mąż (wczesniej 2 lata mieszkała ze swoim narzeczonym). Mieszkają u jego matki.Niestety już teraz docierają do nas z mężem sygnały ,które zle wróżą temu małżzenstwu. Mój mąz ma 57 lat ,3 lata temu zachorował na nowotwór krtani. Dzięki Bogu do dzisiaj nie ma przerzutów. Niestety mąz jest alkocholoikiem, pali tony papierosów i sam kusi los. J pracuję w instytucji finansowej , praca nie jest stabilna, i być może w nowym roku stracę ją(sic). Zdradziłam swojego męża , i poczułam się z tym lepiej, mam poczucie niskiej wartości, życie z alkoholikiem (26 lat) całkowicie wytrybuje z człowieka co najlepsze-niestety. Jeżeli mój skrócony życiorys odpowiada waszemu gronu proszę o krótki Vic. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria :-) Spadam do dentysty :-o ... Nie boje sie ale nie lubie :-o Zobaczymy sie pozniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich kafeterio , belvo, gabrysiuuu, Sama50👄 cztery mendle👄 , terka50, sara5 🌼 więcej już nie pamiętam za wszystkie serdecznie.......:) oj to nie spowiedź:D wpadne wieczorem narazie paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Temat wciaz wigilijno-swiateczny. W niektorych regionach Polski przed Pasterka od domu do domu chodzili kolednicy. Na Pomorzu byli to przebierancy zwani gwiozdkami i gwizdzami, w Wielkopolsce gwiazdorzy, na Slasku pastuszkowie. Przychodzili tez uczniowie z szopkami,niosac oswietlona gwiazde z papieru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×