Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Brawo Copertko! Prezentujesz się wspaniale...Prawda dziewczynki? Szkoda, że ja nie mam takiego \"sprzętu\" do prezentacji! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie..he he he zalezy od tego co rozumiesz przez miotelke :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak inaczej można rozumiec miotełkę taka co przy norce myszki stoi do zamiatania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi nie pokazała!! Zacytuje tylko co napisała o swojej kreacji: \"Ja tam sie zimna nie boje i wystepuje w mojej aksamitnej czerwonej toalecie z olbrzymim dekoltem a w nim brylantowa lza \"solo\" na lancuszku z maciupenkich brylancikow. Chce tylko dodac ze suknia jest baaardzo dluga tak ze jak wchodze na schody to ja juz jestem na gorze a suknia jeszcze na dole... hi hi hi.\" Muszę przyznac, że bardzo mnie ta \"solo\" zainteresowała.... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee, mojej kreacji nie moge pokazac... musicie ja sobie wyobrazic :-D Ja chyba nie lubie byc pod miotla ale raczej na miotle hi hi hi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coperto pięknie wyglądasz w tej kreacji, to my będziemy szare myszki przy Tobie. Tak myślałam o Wigiliach z dzieciństwa kojarzą mi się z nimi zapachy potraw wigilijnych, uroczysty nastój i to wieczne czekanie na Mikołaja, który miał nadejść z prezentami. I jakoś tak zawsze przegapiłam jego przyjście a on nie mógł czekać, bo spieszył sie do innych dzieci i zostawiał tylko podarki pod choinką. Jakże piękna jest ta dziecięca wiara w Mikołaja i jego moc. Gdzieś nam dzisiajprzepadła Gabrysia, dobrze że inne dziewczyny są na dyżurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, lepiej nie wypowiadac takich zyczen Belvo! Pamietasz jaki nieszczesliwy byl Midas ze swoja przywara zamieniania wszystkiego, czego sie dotknal w złoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie myślcie o płaczu zadnymi łzami, my to sama radość i sama młodość :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie... mnie nie grozi to zebym plakala brylantowymi lzami... Moje lzy sa raczej wodniste i cieplutkie. Nie nadaja sie na ozdabianie dekoltow.. Pamietacie bajke o Krolowej Sniegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za to smieje sie zlotymi koleczkami .... ( typowe powiedzonko mojej babci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu mamy wszystkie koledy razem z melodia he he he. Tu jest chyba najlepiej. Pamietajcie ze w czwartek bedziemy razem spiewac z tego spiewnika ...Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kOCHANA BELVO CUDOWNIEEEEE ja juz ćwicze wszystkie kolędy po loleji słucham i spiewam za każdym razem jak siedze przy komputerze mam ustawione w ulubionych, poznaje te których nigdy nie słyszałam jestem z Wami👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu gdzie jesteś?? Przekazałaś nam swoje piękne, wzruszające, wspomnienia z pierwszych Wigilii i zniknęłaś! Wróć! Wcale nie było Ciebie za dużo! Nad wszystkim roztaczałaś swój urok, nikogo nie pominęłaś, żadnej z nas...A może zaszyłaś się gdzieś i szykujesz niespodzianki, a może siedzisz specjalnie w mysiej dziurce i obserwujesz nasze wybryki? Tak bardzo nie brykamy, a Belva znalazła muzykę do wszystkich kolęd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki!!! :-) :-) :-) Tak myslalam o tej naszej wirtualnej wigilii i przyszlo mi do glowy ze.... zupelnie zapomnialysmy o tym zeby przygotowac dla siebie prezenty pod choinke... Proponuje wiec zeby kazda z nas cos przyniosla w prezencie.... Mozna tez zasugerowac co sie chce dostac ewentualnie...( ja juz wiem co bym chciala i od kogo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×