Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gabrysiu miejsce pod fortepian wysprzątane, wystarczy tylko wstawić. Od rana z kluczami melduję się w baszcie i czekam, jeśli któraś z Was ma ochotę zapraszam do toowarzystwa. Jakie piękne te zaproszenia u mnie w domu stoi na honorowym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama50! Czy juz do Ciebie dotarlo zaproszenie? Do mnie moze jutro? Belvo,swietnie! Spisalyscie sie dziewczynki fantastycznie.Polegam na Was jak na Zawiszy.Jestescie bardzo zdycyplinowane! Podoba mi sie Wasze podejscie.Jestescie suuuuuuuuuuuuper! Cztery mendle,coperta i Sara spisalyscie sie wspaniale! Mam jednak kolejne zadania dla Was,w pozniejszym terminie. Belvo i Sama50,czy dobrze oznakowana jest droga do naszego KLUBU? Dlaczego nasze kochane dziewczyny maja problem z odnalezieniem drogi? O ja jeszcze58 nie wspomne! Dziekuje za wykonanie zadan! Tak trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie Wam do czegos przyznac! Jezu! M spoglada na mnie jakos dziwnie.Przytaczam nasza rozmowe: --Dobrze sie czujesz? ---Wspaniale. --A co ciebie tak bawi w tym komputerze? ---Nie jestem w komputerze,tylko w klubie. --W jakim klubie? ---dla 50 i 60-tek. --Co to za klub? ---Mowie przeciez. --Gdzie on ma siedzibe? --W baszcie! ---Ktorej? ---A ile mamy baszt? ---Cos sie z Toba ostatnio dzieje! ---A co ma sie dziac? ---Przeciez widze! ---No dobra! Ano dzieje sie. Urzadzamy wigilie! --W baszcie? Macie pozwolenie? --To juz do nas nalezy! --Nic nie rozumiem! --Nawet sie nie staraj.Nie zrozumiesz.....itd itd. Na koniec popukal mi w czolo,wzial psa na spacer i wyszli.A ja do KLUBU.hehehehehh...zdac relacje,ze brakuje mi jednej klepki. Po swietach bede jej szukac,ale teraz dzialamy na calego! Zabawa,ach zabawa! Uwielbiam ludzi z poczuciem humoru!! Mowie o Was dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż tak Gabrysiu bywa. Ja o wirtualnym klubie i naszej Wigilii opowiedziałam synowi , on wie że ma zwariowaną matkę. Tylko się uśmiechnął ale to akceptuje. Najważniejsze jest to by dobrze się bawić, prawda? A my przecież jesteśmy młode i już. Do spotkania jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super dziewczyny
Lo Matko! Jak tu odlotowo.Jeszcze te kreacje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien sie budzi w kolorze slonca! Wpadlam na momencik do klubu. Sama50 w drodze,dostawa fortepianu lada chwila. Cztery mendle ,spokojnie! Nie denerwuj sie ,koncz swoja kreacje.Powiedz nam,jaka szykujesz... Czy coperta tez juz zadecydowala sie w czym wystapi na wigilie? Czekamy dzisiaj na jakis znak hedvigi i terki50.Moze tez inne odezwa sie.?Dajcie znac! Do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jestem już na miejscu klub otwarty i czekam na dostawę fortepianu. Pięknie u nas pachnie choinka. Tak masz rację piękny dzisiaj dzień aż żyć się chce. Miłego dnia i do popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że fortepian stoi na miejscu,pięknie się u nas prezentuje. Tylko która z Was umie grać, bo ja to zupełnie odpadam. Nadaję się jedynie do trzymania nut. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie niecierpliwe i wszystkie pracujące jeszcze!! Czy ja potrafię opisać swoją kreację? Wymyśliłam sobie, żę skoro w tym roku nie ma śniegu, to moja kiecka będzie się skrzyć tak, jakby była nim przyprószona. Materiał na górę jest szaro - srebrny a dół będzie granatowy i też wysrebrzony. Jest to ten sam bardzo cienki i lejący się materiał tylko w różnych kolorach! W baszcie jest zimno, więc nie ma mowy o dekoldach. Będzie stójka od krórej pójdzie dużo marszczeń. Spódnica długa i od boku dodatkowy płat materiału suto zmarszczony i fantazyjnie upięty..... Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej!Dziewczy,jestescie niezmordowane! Dlaczego w baszcie ma byc zimno w czasie wieczerzy? Czy kominek nie dziala? To niemozliwe!--Kolejna piekna kreacja! Cztery mendle,nie sadze,ze bedziemy marzly.Nie sadze! Sama50,a moze bedziesz nasza solistka? coperta,najbardziej podoba mi sie stroj nr2! Widze Ciebie w nim. Gabrysiu,rozmowa z MM iscie satyryczna.Oni tak maja. Zabieram sie do pisania koledy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Bog sie rodzi,moc truchleje\" Bog sie rodzi,moc truchleje, Pan niebiosow obnazony! Ogien krzepnie,blask ciemnieje, Ma granice Nieskonczony! Wzgardzony,okryty chwala, smiertelny,Krol nad wiekami! A Slowo Cialem sie stalo i mieszkalo miedzy nami. W nedznej szopie urodzony, zlob Mu za kolebke dano. coz jest,czym byl otoczony? Bydlo,pasterze i siano. Ubodzy,was to spotkalo. Widac Go przed bogaczami, A Slowo Cialem...... Podnies reke,Boze Dziecie! Blogosaw Ojczyzne mila. W dobrych radach,w dobrym bycie, Wsperaj Jej sile Swa sila. Dom nasz i majetnosc cala A wszystkie wioski z miastami A Slowo Cialem................ Bostwo to razem zmieszalo z wiesniaczymi ofiarami A SLowo Cialem........... Podnies reke,Boze Dziecie, blogoslaw Ojczyzne mila, w dobrych radach,w dobrym bycie wspieraj jej sile swa sila. Dom nasz i majetnosc cala i wszystkie wioski z miastami A Slowo Cialem.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na solistkę też się nie nadaję, z moim głosem tylko do baletu, tak mawiają mądrzy ludzie. Dziś proszę o wolne popołudnie bo trafiło mi się niespodziewane wyjscie do teatru. Właściwie to wyjazd ale grzech by było nie skorzystać. Będę z Wami duchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc skarby!! Ja tam sie zimna nie boje i wystepuje w mojej aksamitnej czerwonej toalecie z olbrzymim dekoltem a w nim brylantowa lza \"solo\" na lancuszku z maciupenkich brylancikow. Chce tylko dodac ze suknia jest baaardzo dluga tak ze jak wchodze na schody to ja juz jestem na gorze a suknia jeszcze na dole... hi hi hi. Przynosze na dokladke kilka bombek z szyszek na atlasowych wstazkach ( chyba jestem w naturalnym temacie) i deser... tort Sachera i tort makowy... O ktorej zaczynamy??? W Dzien Bozego Narodzenia, Radosc wszelkiego Stworzenia... trala la la aa trala la aa Jak tam dalej idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama50! Milych wrazen! Nie napisalas na jaka sztuke wyruszasz. Moze po powrocie ? Nie obawiaj sie,nie bedziesz solistka! Saro! Dziekuje za kolede!Ciesze sie,ze zjawilas sie i wykonalas swoje zadanie. Belvo,Twoja kreacja jest piekna! Dziekuje za torty! Wigilie zaczynamy o godz.16.00/ 4 :00 po poludniu w czwartek 21.XII.06 Mamy jeszcze troche czasu.Najwazniejsze,najglowniejsze rzeczy zrobione.Co ja mowie? Zrobilysmy mnostwo rzeczy! Mamy 8 koled. Solistki zadnej nie bedzie.My bedziemy tworzyc chor.Prosze juz cwiczyc,raz dziennie odspiewac wybrana przez siebie kolede.Spiewac,spiewac i tylko spiewac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cztery mendlu piekny pomysl z ta sniezno nocna kreacja... Ale chyba nie powinnas sie bac zimna... bo w koncy w klubie bedziemy chyba miec jakies ogrzewanie ... Ja tam na twoim miejscu wychapalabym jakis wielki dekolt na przyklad z tylu ... :-) do pasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, Belva! Z przodu obroża na szyi a z tyły wychapię dekold aż do pasa! Bardzo mi sie ten pomysł spodobał.... hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego nie ma
Dzisiaj w Betlejem ? Tylko 8 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa ! Dzisiaj w Betlejem masz w dn.14.12 ---post z godz.17:26.chyba cos ci sie pomylilo! Sadzisz,ze mamy malo koled? A moze napiszesz nam swoja ulubiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczawszy od XVIIw.w koledach pojawialy sie watki ludowe.Ich charakterystyczna cecha jest serdeczna poufalosc wobec Jezusa,ktory chociaz jest synem bozym,to---jak spiewaja gorale---narodzil sie \"malusienki,malusienki jako rekawicka\".Mozna mu ofiarowac kat we wlasnym domu,cieple okrycie,slodkie mleko i inne przysmaki,a przede wszystkim--mozna mu grac i spiewac. Belvo,Cztery mendle! zaspiewajacie jeszcze jakies koledy!Prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo,Ty nasz akustyku! Wyszukaj nam koledy w/g kolejnosci zglaszania ale z melodia! Spiewnik 1/Cicha noc 2/Dzisiaj w Betlejem 3/Oj maluski,Maluski 4/Gdy sliczna Panna Syna kolysala 5/A wczora z wieczora 6/Bracia patrzcie jeno 7/Wsrod nocnej ciszy 8/Bog sie rodzi,moc truchleje Jesli pojawi sie inna koleda,dopiszemy. Dziekuje Ci droga Belvo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz taka smutna,najsmutniejsz kolęda: 1. Nie było miejsca dla Ciebie, w Betlejem w żadnej gospodzie. I narodziłeś się Jezu, w stajni w ubóstwie i chłodzie. Nie było miejsca choć szedłeś, jako Zbawiciel na ziemię, by wyrwać z czarta niewoli, nieszaczęsne Adama plemię. Nie było miejsca choć szedłeś, ogień miłości zapalić, i przez swą mękę najdroższą świat od zagłady ocalić. 2. Gdy lisy mają swe nory i ptaki swoje gniazdeczka dla Ciebie miejsca nie było, musiałeś szukać żłóbeczka. A czemuż, Jezu, na świecie, tyle łez, jęków, katuszy? Bo nie ma miejsca dla Ciebie, w niejednej człowieczej duszy. Nie było miejsca choć szedłeś, ogień miłości zapalić, i przez swą mękę najdroższą świat od zagłady ocalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery mendle! Dziekuje Ci kochana! Wiem,ze mozna na Ciebie liczyc.Koleda ma piekne slowa! Brakowalo jej w naszym spiewniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi... ja juz wczoraj szukalam ale innych nie bylo z muzyka i nie otwieraly mi sie... CzteryMendlu az mnie ciarki po plecach przechodza... jak czytam te slowa twojej koledy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo! Jak pieknie mnie nazywasz! Szkoda,wielka szkoda,ze nie mozna odnalezc naszych,wybranych koled z muzyczka.Szukajmy. Dziekuje Ci niezmiernie! Jestes bardzo aktywna w naszym klubie. Wraz z Cztery mendle tworzycie akustyczny duet.Nie mam szans do Was ze swoimi miernymi zdolnosciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×