Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Ja mu nie dawalam kosza.... To byla taka przelotna wakacyjna milosc... On potem pisal do mnie tysiace listow i wysylal je w kolorowych kopertach zrobionych ze stron wyrwanych z kolorowych czasopism... Ja nawet do niego pojechalam kilka razy... Potem cos sie popsulo ale nie pamietam dlaczego??? Milosc trwala kilka miesiecy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sie stalo z Sycylijskim piorunem??? Juz sie mnami znudzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dzisiaj w szampanskim chumorze!!! :-) Kto chce doczepic sie do moich sani zaprzezonych w 6 koni??? Prosze zapraszam na kulig... Prosze wziazc cieple chusty, futrzane okrycia i pochodnie... Gorale tez juz sa ze swoimi basetlami i skrzypeczkami... Juz przytupuja pogwizduja i chca jechac... Dziopecki ... na sanie...!!! Ja stawiam szampana!!! Kto ma jakies piekne kielichy do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam!! Kryształowe, do potłuczenia! na szczęście! na ten Nowy Roczek!. Pijmy więc bąbelki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kto jeszcze jedzie.... chyba nie my dwie same z tymi gorolami? Pocekajta jesce na jakie inne dziopecki... Sama polewoj....!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loj dziopecki no chocta bo ja zacynom marznac... Hej gorol se ja gorol...!!!! Hej z podchalanskij strony!!!!! Hej wietsyk mnie kolysol...hej .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdukujemy jaz pod powały Po kiela som po kiela som kiyroecki całe Jak je zedrymy tak je zedrymy To se jesce lepi bosu potancujemy Kaś był Janicku kaś był do rana U dziewczyny u dziewczyny bo była sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snieg mi cos tez w gebusie leci za bardzo ale chybo jestesmy w Istebnej... Hej!! Polejta jesce chlopoki... Cusik mi zimno .... W dusy tycko gorunco... Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcowała Maryjanka z Wickiem z Wickiem Wybiła mu śtyry zemby cyckiem, cyckiem Cemu ześ się Maryjanko trząsła, trząsła Wybiłaś mi śtyry zemby z dziąsła, z dziąsła Cemu ześ się nie usunął Wicek, Wicek Jako ześ widzioł rozchuśtany cycek, cycek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tu pierun sycycycki by sie psydol nam ... Hi hi hi. Cusik mi do smichu dzisioj Hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A leci, leci i śnieg w gębusie i koniki po sniegu! Hej! Ale piknie ! Hej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej bystra woda, bystra wodzicka pytało dziewce o Janicka Hej lesie ciemny, lesie zielony ka moj Janicek umilony Hej powiadali, hej powiadali hej, ze Janicka porubali Hej porubały go łorawiany hej za łowiecki za barany Hej gorol pije, hej gorol płaci hej za gorolem płacom dzieci Hej płacom dzieci, hej płace zona hej ze gorola ni ma doma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na pieruna nam jakiejsi sycylijskie kiej u nas nase chłopoki jak świce! hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvo,piosenecka slicno!Dlaczego Sama milczy? A gdzie Cztery mendle i coperta? O Sarze nie wspomne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chopoki tycko prosim za kolana nie oblapioc bom jom jest statecno niewiasta... hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chopoki jak parowe mlyny,,, od jednej do drugiej latajum dziewcyny...Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,jestescie niesamowite! Rechocze sie na caly glos...wybacz mi Sama,ze nie dojrzalam Cie.Mowilam,ze kurzy,hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty co Gabryśka, tak się na czorne oczki chłopoków zapatrzyła, co już mnie nie słyszysz? Masz kielicha jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weż Gabryniu ten kozuszek i przykryj nam nóżki, bo to nieobyczajnie tak z kolanami na wirzchu jechać, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×