Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Po Sare podjedziem ona juz raz ze mna byla na wyprawie... Copertoooooooooo!!!! Helo helooooooooooooo !!!!!Yuhu!!!!! \'Gdzie jestes????? Wyloz spod miotly bo jadziem po ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coperta pewnikiem nam wino z korzeniami grzeje, zaraz do ciebie jedziemy, heeeej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za górami, za lasami, za dolinami pobili sie dwaj górale ciupagami Hej górale, nie bijta się mo góralka dwa warkocze podzielita się Pobili się dwaj gorole ciupagami pobili się roz o wdowę za górami Hej gorole, nie bijta się wdowa jesce mo załobę to pogódźta się Pobili się dwaj gorole ciupagami pobili się o cyje dziecko za górami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erogryf
Gabrysia..! Tobie sie chyba wełbie pomieszało...!Zamiast kontaktować sie fizycznie i przy tym duchowo z ludżmi,Ty od dłuższego już czasu,Pierdolisz głupoty i to w bardzo szerokim gronie.Jeżeli myślisz że Jesteś anonimowa..to wielki błąd....!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a moze bysta staneli w lesie i rozpalili ognisko??? Bendziem skakac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu a co to za górol jeden? Zamiast pieruna teaz jakiś gryf cy cóś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loj ty herogryfie a skad to cie psywiolo? Stwor jakis cy co? Cusik mi zo duzo sniegu do ocow naleciolo cy co?? Zostow nosom Gabrysie w spokoju i ic z Bogiem bidoku... hej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nieobyczajnie kolaniska pokazywac? takie kolaniska to nie ma nawet miss swiata.Przeca trzeba na cos spozierac! A wszystko te czarne oczy,gdybym ja je mial! Kiedys przez takie czarne slipka byla niezla \"zadyma\".One mnie wypatrzyly na zabawie.Tanczyly ino iskry lecialy.A stary/wtedy jeszcze mlody,zazdrosny/.O Jezusicku,malo nie wypadlam..z san.Przy kominku opowiem wam o tym slodkim szalenstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło i nima problema gdziesik w zaspe tego hiroglifa zwiało, we łbie mu sie mocno zakurzyło a my bez ogień hej, heeej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chlopoki zeskakiwac i zbieroc drewno na ognisko... Tańcowali zbójnicy w murowanej piwnicy Kazali se piknie grać i na nózki spozirać Tancowołbyk kiebyk móg kiebyk nie mioł krzywyk nóg A ze krzywe nózki mom kie podskoce to sie gnom Ej zbójnicek, zbójnicek wyrubał se chodnicek Wyrubał se i drogę jo mu zrównać ni mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erogryf
O wszystko co głupie mogliby my cie podejzewć,ale nie oto ze jesteś OBOJNIAK,jak sama piszesz......hej BIDOCKO..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko podkasaj jeno tum spodnice coby sie nie zakuzyla ... Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysia opowiesz kiedy mi sie we łbie przestanie kręcić, we łbie to mam jakis karuzel! Ale zaroz bede skakała ino cipaska gdziesik mi sie zapodziała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parzta dziouchy hieroglifa spod śniega pzyniosło, alec cały zasypany, bidocek nas kochaniieńki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziopecki jo mom pomysl... hi hi hi a moze tak tego herogifa podkuzyc przy ognisku??? He??? Chlopoki Gdziesta sie podziali? Zabierajta tego cyrwonego herogrifa i obsmasta mu piety hi hi hi bedzie jesce bardziej cerwoniutki hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieeee, moze siekiereckom nieee :-o Mam lepsy pomysl..... zrobim z niego balwana zy sniegu Chceta? Hej babecki mata jakas marchywke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda marchewecki bo jom jeszcze zeźre ! bedzie bałwan bez nosa on i tak cerwoniuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.... my marchewki pseta nie potsybuim... hi hi hi Robimy balwana??? Ja biore herogryfa za ksywe nozki i turlom go z gorki hi hi hi ale jaki to latwy balwan do ulepienia...!!! hi hi jesce nie zacelom dobze a juz sie ulepil Tak sybko?? Tylko piorko mu wylazi z tygo sniegu hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama,bom wulgaryzmow nie zdolna scierpiec! Komus najwyrazniej bardzo zalezy na moim samopoczuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj bałwanisko jak sie patrzy cósik mi sie wydaje że tera nawet i wyładniał hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Hej ide w las! Piorko mi sie migoce! > Hej ide w las dudni ziemia kie kroce! > Ka zawine ciupazeckom krew cerwonom wytoce! > Ka lobyrtne sikiereckom krew mi spod nog bulgoce Hej! >Ciemniusko noc....ogien lasem przeswiyco! > Ciemniusko noc! Zle siy zlymu zlyco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam sie jeroglifami przejmujesz on już w śniegu piknie obtocony, belva go po zaspie poturlała i hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi... :-) Gabinek nasz kochony..!!!:-) Nie daj se popsuc chumorku tym balwankiem z pioreckim w ...... Oooo mam nowy pomysl zamiast marchewki mozem mu wsadzic piorko z tylu.... hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z póreckiem bedzie pikny bałwanecek a on już taki ze przoda od tyła i tak nie rozróznisz choćbyś sie starała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziopecki ogien juz cos dogasa.... zabieramy sie na sanki z powrotem bo musim chycko do Coperty jesce pojechoc. Mom ochotem na to podgzewane winko. Chlopoki zabierajcie wase basetle i jazda...!!! Hejjj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×