Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Jasne,to ten.Ale nie jedziemy teraz.Balujemy! Byc moze belva zaraz sie tu zjawi.A moze Cztery mendle? A co z copertka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jezu! Jaki przystojniak zasuwa w nasza strone. Sama jest i drugi. ...Ide w tany.Ale parkiet sliski! Uwazaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ on tańczy! Wiesz Gabrysiu dawno tak mi sie dobrze nie tańczyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama,ale mam szum w glowie.To chyba po tym porto-winie z dodatkiem brandy.Ale trafil mi sie tancerz.Moj tez wiwija... Spojrz,na koncu tego korytarza jest restauracja z suszonym dorszem bacalhau .Przyrzadzaja go na 365 sposobow. Rece mnie bola od \"rozmowy\".Bylismy tez na tarasie.Podziwialam kolejny raz to miasto-pelne swiatla,dzwieku,muzyki,niezwyklej atmosfery.Ten moj tancerz jest taki dumny ze swej narodowej cechy-saudade-smutku i nostalgii,tesknoty za tym,co niezapomniane.Powiedzial mi,ze wlasnie ta tesknota pchnela wielkich odkrywcow do szukania nowych ladow gdzies po drugiej stronie oceanu.Odpoczelam,wiec ide na parkiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlitwa...
"Nie proszę o tę samotność najprostszą pierwszą z brzega kiedy zostaję sam jeden jak palec kiedy nie mam do kogo ust otworzyć nawet strzyżyk cichnie choć mógłby mi ćwierkać przynajmniej jak pół wróbla kiedy żaden pociąg pośpieszny nie śpieszy się do mnie zegar przystanął żeby przy mnie nie chodzić od zachodu słońca cienie coraz dłuższe nie proszę Cię o tę trudniejszą kiedy przeciskam się przez tłum i znowu jestem pojedynczy pośród wszystkich najdalszych bliskich proszę Ciebie o tę prawdziwą kiedy ty mówisz przeze mnie a mnie nie ma" Jan Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erogryf
STARE KROWY....ZNOWU NIESPICIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieporozumienie
"Oto w mieście wielkie poruszenie Zjechali działacze wziąć udział w naradzie Bo ksiądz z ambony ogłosił w niedzielę że Chrystus weźmie udział w defiladzie Wierni w kolejce do konfesjonału Rachują grzechy by się dobrze wyspowiadać A działacze w miejskiej radzie Radzą jak tu z księdzem się dogadać Do dnia zwycięstwa już tak mało czasu I jedni i drudzy wieszają chorągiewki Dzieci miasto ubierają w kwiaty Chłopcy dla wojska Chrystusowi dziewczynki I oto jest już dziś za chwilę Wielka defilada z Chrystusem na czele Słychać już marsz i płacz wzruszenia Wielki dzwon odzywa się w kościele Gdy przechodzą szeregi i już widać czołgi Działacze czują ulgę wierni nie wierzą Lecz nagle ksiądz zrywa się na nogi I wrzeszczy: jest!... ale drewniany i na krzyżu!..." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erogryf
CO ZA GLUPIA KORWA TO NNIEPOROZUMIENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podziękowanie
Dziękuję Tobie mamo Za to, że zawsze przy mnie byłaś Dziękuję za każdy dzień i noc Dziękuję za wszystko, czego mnie tak długo uczyłaś Pamiętam każde słowo Mówiłaś, bądź dobry, uczciwy, ufaj ludziom synu - tak mówiłaś Wyszedłem na ulicę Wróciłem mniejszy i słabszy Za dobro odebrałem zło Za prawdę kłamstwo Mamo, czy mam być twardy jak bruk Dostałem cios w plecy Pomyślałem, że będzie ostatnim Ktoś napluł mi w twarz Pomyślałem, że już nigdy tego nie zrobi Kiedy rozpłakałem się jak dziecko na widok krwi Powiedzieli, że udaję Otworzyłem się przed przyjaciółmi Przyjaciele mnie sprzedali Twardy jak bruk Czy mam być twardy jak bruk Otworzyłem się jak książka Teraz książka płonie Zniknęły sny, iluzje, koniec Znałem kiedyś wielu ludzi, znam ich niewielu Teraz, znam ich niewielu Przemieniłem frustrację w siłę Zamieniłem łzy w gniew Miałem kiedyś jedną twarz Teraz mam dwie, teraz mam dwie Każda z nich tak prawdziwa Jak wszystko, czego mnie uczyłaś Ta, którą pozna świat Nie będzie tą, którą znasz Ty Tobie pokażę wszystkie blizny Powiem słowa, których bał się świat Pokażę wszystkie miejsca Do których uciekałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do erogryfa
JESLI COKOLWIEK CHCESZ NAPISAC--ZASTANOW SIE DEBILU! NIE UCZYLI ORTOGRAFII ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do belvy
UWAZAJ NA EROGRYFA--SZKODA CIEBIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny znowu
rozrabiacie,ale fajnie jest,dlaczego nie spicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do belvy
BELVO-WSPANIALY FILMIK. I BABCIA TEZ. TY TEZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyn
o tej porze ? Eeee,szkoda zycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez troche szkoda zycia
a nie spie,bo dopiero wrocilam z pracy,poczytalam troche ,posmialam sie,fajne jestescie.Ja bardzo lubie piosenke Goralka,nie bardzo juz pamietam kto spiewal,ale vhyba Romuald i Roman,mam racje?ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mnie tez troche
dopiero z pracy? babki maja tyle wigoru i wzbudzaja moj podziw twoj tez? Ciekawe co w planach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belvo prosze cie
zaspiewaj Goralke,ja wiem,ze znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×