Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

ennkaa witamy an pokladzie . Przykro mi ale nic mi nie mowi tekst tej piosenki. Moze wykonawca , albo jej tytuł belvus to jest na 124 str, wpis godz 20:16- to o mojej kochanej łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz-nie przypominam sobie takieł piosenki Sławy .. no trudno moze jeszcze znajdziemy na jakiejś ze stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Szarooka, tak sobie mysle, ze on sam ulozyl ta piosenke bo mial zdolnosci i gral na gitarze w zespole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochane wspominaczki bede musiała konczyć jutro mnie czeka troche pracy w domu a na 14 do pracy .Całuje was mocno i nie moge sie już doczekac pogaduch z wami, ale we wtorek luzik . Całuje was i tzymajcie sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham tez piosenki Slawy Przybylskiej:)Przeciez to nasza mlodosc , nasze dorastanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefek bawidamek
Witam moje Panie !!! Przyznam, ze ten topik czyta sie wspaniale bylem zajety i nie moglem stawic sie na pokladzie.... Ale w wolnym czasie bede Was kochane" Laseczki" odwiedzal, Jestem panem po 60-siadce , ale tak jak i Wy wszystkie kocham smiac sie i zartowac.. Ennkoo, Bevelo, Szarooka, Nojeczko widze, ze Wy biernie udzielacie sie na tym topiku.... Te roze sa dla WAS: http://www.opolska.policja.gov.pl/kw/images/stories/kwiaty/roze.jpg Dla pozostalych pan: http://muaaac.blox.pl/resource/004gozdziki.jpg Zycze kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stefku bawidamku :) Belva - jakie informacje chcialas ode mnie? Napisz prosze prywatnie. Ja pisalam do Ciebie kiedys i glucha cisza, wiec...? Poczytalam sobie ostatnie lisciki-wspomnienia. Slawa Przybylska - tez ja lubie. Zycze wspanialego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie meski napitek. Nie lubie procentow za duzo. Jeszcze raz dobrego tygodnia zycze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el-ma
Miłe 50-tki. Od pewnego czasu śledzę Wasze rozmowy. Zapoznałam się też z początkami tego topiku i żałuję, że nie miałam okazji zacząć bywać u Was od samego początku, bo w tej fazie Waszej znajomości , nie mam szans włączyć się w to wszystko. Zawsze byłabym ta nowa-niedoinformowana. Jesteście poza tym radosnie rozgdakane, a mnie samotnie i ponuro na duszy. Próbowałam odszukać w internecie jakieś forum dla zdołowanych 50-tek, ale zawsze tylko Wy mi wyskakujecie. Poradźcie gdzie mogę szukać kogoś do rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El- mo!! Dziewdzyno kochana ja tez jestem tu niedlugo i wszystkie zawsze byly kiedys nowe...Dlatego coz CI moge poradzic poprostu witaj...:) Z mojej strony jestes jedna z nas i mysle , ze babeczki na tym topiku sa rozumne, bardzo zyczliwe i zaakceptuja Ciebie tez.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmo... nie zawsze jestesmy takie wesole..wiec przybywaj :-) poza tym moze jestes teraz zdolowana a potem da sie ciebie jakos rozweselic? Ja jestem czesciej smutna niz wesola...poczytaj wiecej tego topiku i zobaczysz ze tu sa i radosci i smutki... Ot tak jak w zyciu ❤️ Enko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki co to za pustki tutaj? Chce zrobic maly eksperyment ze zdjeciami :-) Sorry jezeli nie wyjdzie OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu V jedyna poczte jaka dostalam od ciebie to ta z petycja...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kolejne pełne życia i energii panie na forum :D Życze wiosny piękniej, cudnego lata :D Az milo sie czyta ;)) Prosze wybaczyc trąbolenie na forum ale musiałam to napisac 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ennka
Witam Bevelko! Pieke ciasteczka owsiane, przepis odpatrzylam od kolezanek z sasiedniego topiku:) Wiesz kochana boje sie jesc czekladek i torcikow bo jestem troche za okragla:) tu i owdzie:) Moze te owsiane ciacha nie beda tak bardzo kaloryczne??? Mowie Ci przestalam palic papieroski i slodycze ostatnio sa moja osloda.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha zapomialam, ja mieszkam w niemczech ... A ty gdzie mieszkasz Belvuniu??? Ten twoj fotosik piekny.. To sa hortensje i azalie prawda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kochanie to sa azalie a te biale to taka olbrzymioglowa kalina.. W Niemczech powiadasz? A mozna wiedziec w jakim miescie??? Ja mieszkam w Polnocnej Karolci w Stanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bewelu, to Ty w pieknym stanie mieszkasz.. Ja mieszkam w Bottropie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam nie nam juz dobrej pamieci :) a szczegolnie do nikow.... Sorry Belvuniu nie gniewaj sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz ta kalie ogladalam naprawde jest olbrzymia i cudowna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam o kalinie a napisalam kalia:) Wiesz mam dzis migrene i nie kontaktuje normalnie.. Wzielam tabletki a mimo to z bolu nie widze na oczy... Zrobie sobie zimny oklad i poloze sie troszke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bottrop to gdzies daleko chyba na zachodzie Niemiec..? Nie gniewam :-) sie , nawet nie wspominaj :-) Owoce sa piekne a moze nawet piekniejsze od kwiatow :-) Ja nieraz robie kompzycje mieszane kwiaty i owoce he he he taki ze mnie Caravaggio :-) Poloz sie w ciemnym pokoju zazyj cos i nie wstawaj dopoki ci nie przejdzie.. ja tak robie.. Ciemnosci pomagaja w migrenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el-ma
ennkaa i belva, dziękuję za słowa zachęty. Widzę, że obie jesteście daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×