Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Iskiereczko - dzieki za kilka słowa otuchy. Masz racje jest to osoba co raz bardziej toksyczna i działa na maje samopoczucie jak trucizna.Mogłam sie po \"takiej\" spodziewac tego. .Twoja mądrą uwagę biore do serca. \"toksyczna\"-idzie w odstawke - heheheheheh!!!!!Mam p rzreciez Was -kochane , madre i bez zadnej zawiści dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no nieeee....jesteście....ale się cieszę.Jak widzicie, też łupię okiem w komputer za Wami...hihihi. Wyjeżdżam o ile mnie skleroza nie myli albo o 15.30 albo 16.30 Jak to się dobrze złożyło że się tu zeszłyśmy...bo ja o rzeczy materialne nie jestem zazdrosna.a nawet je o.....m ,jak mi czegoś brakuje to się tak afirmuję, że w końcu to do mnie przychodzi...ale na szczęście podnieca mnie życie w prostocie...jak sobie zrobię z niczego coś...tak mam od zawsze.Nie martw się więc kochana szarooka...aby schludnie było...a resztę przeznacz na wycieczki tak jak ja robię i tego mi nikt nie odbierze.Jedyne co mnie rusza to jak wokół mnie są osoby co się nieraz zdarza...że kompletnie nie znają uczuć, nie potrafią mówić o tym co od Ciebie oczekują albo co do ciebie mają...tylko lecą z tym do innych żeby cię oplotkować.Dla mnie są to ludzie kołki. Wolę ludzi co w delikatny sposób...powiedzą ci co robisz źle i co ich krępuje a nie udawactwo. iskiereczko...kochana i ennkoo kochana...witajcie👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOjeczko witam Cie serdecznie i tobie wielkie dzieki za słowa wsparcia. Mam takie samo podejście do zyci ja TY, Masz słuszmą racje odnosnie tych \"kołków\" . Moj syn określa ich dosadniej-\"futerały na cepy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane moje Babeczki.:) Nie obrazajcie sie za te Babeczki, nie mysle tu o tych pieczonych tylko o Alibabkach. hahaha:-D Mam tu na mysli takie rowniachy jak Wy wszystkie na tym topiku:) Iskiereczka lody wrabala, ale to nic niech ida jej na zdrowie. Jak kto ma chec to jeszcze mam w zamrazalce :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha szarooka 👄....ja widzę w nieszczęściu jakieś szczęście...co do tej koleżanki...naturalna selekcja znajomych...ja np.żeby uniknąć niechcianych wizyt mam teraz szyfr dzwonienia domofonem...o którym powiadomiłam tylko tych, których szanuję...więc jak ktoś dzwoni byle jak...wiem że mam nie otwierać.Po drugie co do nadużywania a...lu,przez M...Zapowiedzieć o której drzwi domu będą zamknięte a w razie awantur jest telefon na policję.Spanie rozłożyć nietrzeźwemu...w innym pomieszczeniu na podłodze...muszę powiedzieć,że zadziałało.No ma się rozumieć w razie notorycznych wyskoków i w razie upierdliwego nietrzeźwego.Rozmawiać tylko po wytrzeźwieniu...krótko i stanowczo.Dobrze jeszcze wskazać placówkę odwykową ukochanemu...że niby się o tym już myślało...i tym podobne metody...na długo nie pomogą ale zawsze coś. Jak żona jest wg. siebie ok to on tak szybko z niej nie zrezygnuje nawet pomimo złości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moment wpadne do kuchni i musze zapanowac nad zawartością piekarnika , bo czuję , ze te nożki od kurczaka zamienia mi sie w węgiel!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...własnie otrzymałam telefon...że mam być przed blokiem o 14.50 a ja jeszcze do końca nie spakowana.Dopijam kawkę pomału a najwyżej spakuję się po rusku...dziesięć reklamówek...i poukładam na chodnika aż auto podjedzie.hehehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojko milej zabawy Ci zycze. Ja dopiero tu na chwileczke zerknelam, ale tez i znikam, bo u mnie po 10 wieczorem i pora do lozeczka. Tym Wszystkim ktore tu dopiero zerkna, lub wlasnie zagladaja dobrego dnia zycze :D Pewnie jutro tu zerkne znowu, jak tylko bede mogla. Mam nadzieje Ktoras z Was spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...postaram się żeby odreagować za to co mnie spotkało...wierzcie mi :D Piszczcie ze sobą, żebym potem miała co czytać...a szybko zleci jak zawsze.To pomału lecę...no może jeszcze kuknę ale bez pisania. Trzymajcie się....wszystko będzie dobrze!!!!!:D :D :D :D :D :D❤️ pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem z alkoholem, był kiedys, jakie 6,5 lat temu. I tu powtarza sie moje głupota . Kiedy pojawil sie ten problem, pochwaliłam sie tym z moja \"toksyczna\" kolezanka JUz dawno problemu nie ma , bo moj MM wykaraskał sie z tego, zaś koleżanka z uporem maniaka , każda , ale to każda rozmowę rozpoczyna , czy moj MM pije.Jak oświadczam jej po raz 100, ze problem jest nieaktualny, czuje jak uchodzi z niej powietrze, jak by nie była tym faktem zadowolona wiec taki tekst uszczesliwił by ja jak ch....ra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki , ze tak pisze z poślizgiem , ale moj komputer bardzo powoli wgrywa mij teks. na otwarcie strony czekam ok 40 sek. zresztą tak jest z wszystkimi stonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Babeczki :-) i 🌻 Nojko baw sie dobrze.. mam nadzieje ze przyslesz nam fotki tego co namalowalac w plenerze? Enkoo a gdzie mieszkasz w Europie?? Szarooka, ludzie niektorzy musza znalezc sobie kogos ich zdaniem \" gorszego\" od nich . Wtedy czuja ze ich problemy sa mniejsze. Typu jezeli masz grype i wszyscy maja grype to jakos mniej cie to martwi...prawda? Ale jezeli ty jedna mialabys grype , to do fizycznego cierpienia dochodzi jeszcze to psychiczne ze ty jedna jestes taka nieszczesliwa na swiecie.... Twoja toksyczna kolezanka upatrzyla sobie w tobie swoja ofiare...do ponizania.. po to zeby sama sie lepiej poczuc... Moze to ona wlasnie potrzebuje pomocy czy pocieszenia.... Nastepnym razem jak do ciebie zadzwoni i zdoluje cie tak.... zapytaj sie jej prosto z mostu CO SIE JEJ PRZYDARZYLO I JAK MOZESZ JEJ POMOC.. Moze to jej maz zaczyna zagladac do kieliszka? Aniu V 🌻 ale spodziewam sie od ciebie wiecej informacji.. :-O Cztery M powinna niedlugo wrocic. Pewnie umowila sie z Coperta i nam przyprawiaja rogi w relalu hi hi hi hi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvś-dzieki ! zupełnie masz racje .Znalazła sobie tzw żywca i używa sobie na mnie jak chce, a ja tule uszy i nie śmiem nigdy odezwac sie i odgryźć sie pieknym za nadobne. nigdy nie staram sie byc złosliwa, bo wiem jak mozna kogos zrazić . Dajmy sobie spokoj, szkoda \"prądu\" - juz wiem z kim mam do czynienia. A zeby zmienić tematto prześlę Wam moje kochane Babeczki pioseneczke z filmu.Wiem , ze film jest dla dzieciakow ,ale piosenka mnie zawsz wzrusza. No coz pomyslicie sobie , ze stara baba, a taka infantylna .ale słowa dla mnie maja szczegolną tresc http://www.youtube.com/watch?v=FbarIZVe35U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego film jest dla dzieciakow...powiedzialambym ze jest bardziej o dzieciach.... Myslisz ze Sienkiewicz jak pisal ksiazke to myslal o przekazaniu dla dzieci tylko? Mysle ze raczej dla LUDZI! :-) Ksiazka piekna, film piekny i muzyka tez ok.. :-) Kiedys Polacy mysleli o szlachetnosci duszy, o honorze, o przyjazni, o ojczyznie... Teraz wszyscy tylko sie zra ze soba a mlodzi ....ech szkoda gadac.. Naprawde zrobili z nas tych ... o ktorych nas przez tak dlugi okres oskarzali niesprawiedliwie.... Wkoncu sie tymi ludzmi stalismy... Tych Polakow o ktorych pisal Sienkiewicz ze swieczka szukac.. Smutno mi z tego powodu okropnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy ciebie duszku netowy.nigdy przed tem nie widziałam Ciebie, wiec rozgość się i czuj jak u siebie w domu. Wszystkie duszki sa mile widziane . jak zwykle z duzym poślizgie odpisuje , bo zanużyłam sie w wyszukiwaniu moich ukochanych piosenek na you tube..... i odleciałam na skrzydłach fantazji. Belvuś to co przytoczyłas -to świta prawda.Szlachetnośc , honor , przyjaźn to słowa , ktore wywołują ironiczny grymas u więkrzości ludzi. Ludzi , ktorzy kieruja sie takimi zasadami uwazaja za dziwolągów....masz racje ,takich szukać ze swieczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wieczorem spiewalam z moja przyjaciolka ta piekna piosenke Slawy Przybylskiej Pamietasz byla jesien...i wszyscy sie dziwili ze w Poslce mamy tego rodzaju piosenki... Na pytanie dlaczego? Odpowiedz brzmiala ze oni mysleli ze polskie piosenki to tylko takie usia siusia ..... Ech :-( Oto Slawa Przybylska http://mwalag.wrzuta.pl/audio/1L0bCNPLN2/slawa_przybylska_-_pamietasz_byla_jesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie rozmarzylam ze wysle wam jeszcze cos.. :-) W kawiarence na rogu każdej nocy jest koncert, zatrzymajcie się w progu - Eurydyki tańczące, zanim świt pierwszy promień rzuci sługą na ściany, niech was tula w ramionach - Orfeusze pijani. Płyną gwiazdy jak stulecia, noc jak kawtarem potarł mgły, rozwieszą na tańczące Eurydyki, koronkowy rzuca szał, rzeką śpiewa pod mostami, tańczy krzywy cień latarni, o rozwarte drzwi kawiarni, grzbiet pociera czarny kot. Kto ma takie dziwne oczy? Eurydyka, Eurydyka Kto ma takie dziwne usta? Eurydyka, Eurydyka Już niedługo na widnokręg, świt rożowy pełen wpęłznie wolno. Mgły rozwieją się jak przedzą. Zblednią światła, prysnie czar. Wiatr się zerwał w zaułkach, tracą drzewa jak strumy Czy to śpiewa Orfeo, czy to drzewa tak szumią? Na wystawie drogerii czarny kot ci powraca, zanim kogut zapieję, musi wtopić się w zapach. Rzeka szemrze pod mostami, znikł już szary cień latarni. Wchodzą ludzie do kawiarni. Na ulicy zwykły gwar, a wiatr tańczy ulicami, wiatr kołuje jak pijany, i rozwiesza na gałeziach z pajęczyny tkany szał. Kto ma takie dziwne oczy? Eurydyka, Eurydyka Kto ma takie dziwne usta? Eurydyka, Eurydyka Wiatr tanczy ulicami, wiatr koluje jak pijany Mgly rozwialy sie jak przedza Zostal tylko, zostal tylko czarny kot ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilą byłam na tej samej stronie co Ty Belvus ,słuchałam Kabaretu starszych panow , MIchnikowskiego -juz dla mnie sie nie kompiesz itd itd Jak słucham te cudowne , pełne ciepła pioseneczki to odlatuje do czasow zupełnie innych, tych naszych z dziciecych lat kiedy był jeden program i wszystko szło biało-czrne.Przypomina mi sie moj rodzinny dom ,zapach cista,świżo wypastowanych podłóg, i odgłos tzrepanych dywanow na podwórku.Juz nie wrocą te czsy. radio nie było takie agresywne, no własnie słuchało sie Sławy Przybylskiej ,Michotka z jego czerwonym jabłuszkiem, no i nieśmiertelnej orkiestrą Dzierżanowskiego..... to dopiero były czasy... rozklejam sie po mału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie tego jak nas postrzegaja na zachodzie, to mam przyklad.. kolezanki syn pojechał w wakacje do pracy , chyba do Kakiforni , tam pracował w jakiejs knajpce, Ktoregos dnia spytał go ktos ,czy w Polsce jemy hamburgery i czy mamy asfaltowe drogi, Chłopak nie chcąć tracic poczucia humoru odpowiedział, ze my polacy jeżdzimy po ulicach konno.Innym razem ktoś go zapytał skąd jest - z Polski odpowiedził . Gościu po krotkim zastanowieniu odpowiedział-wiesz jeszcze tam nie byłem,a gdzie lezy ten stan w USA????? , bo nie wim no coż ! nie bede tego komentować hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje,😍 😍 😍 Wyjeżdżam we wtorek, ale już teraz chcę się pożegnać , ponieważ jutro z pewnoscią nie znajdę czasu. Zyczę Wam kochane milego, pogodnego i rodzinnego weekendu. A przy okazji wiecie jaki jest nowy szczyt bezczelności:? Zagłosować na PIS i wyjechać z kraju, ha, ha Bywajcie kochane moje odezwę sie 06.05. Wasza iskiereczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo- znow sie zagłebiam w poszukiwaniach piosenek Sławy nigdzie nie moge znaleśc , zeby posłuchac Pisenkę \"na francuskiej\" mam cały czas w uszach -to perełka , jak wszystkie jej piosenki. Belvo- jestem z Łodzi. Kilka stron wczesnie wysłałam rzutkę o naszym miescie i nowo otwartym centrum handlowym w ktorym obejrzałam pierwszy raz film w trójwymiarze. jak bedziesz miała czas to obejrzyj sobie miasto zwane hooliłódź. albo ziemią obiecaną trzeba tylko pomalutku wchodzis we wszytkie mozliwe napisy na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskiereczko bedziemy Ciebie oczekiwać z utęsknieniem na topiki.Baw sie dobrze i uwazaj na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! Widze, ze wspominacie dziewczynki:) Ja uwielbiam wspomienia i ostatnio czesto zdarza mi sie wracac do nich:) A odkad mam komputer to moge sluchac przebojow z mojej mlodosci...Ale jednej piosenki nie moge odnalezc nigdzie, moze ktoras z Was slyszala ja kiedys .. Ta piosenke spiewal mi moj chlopak, ktory wtedy bardzo mnie kochal .. Niestety ja tej milosci nie odwzajemnialam. Tak juz w zyciu niestety bywa, ze kochamy bez wzajemnisci:( Zacytuje test tej piosenki tyle ile zapamietalam.. PROSBA W ciemna noc bije dzwon w strej wiezy kosciola, Zimnym mrok wiatru jek, bladosc koscielnych scian, zgrzyty srarych bram.. Ja sam bylem zupelnie, sam proszac swietych by znow, ujrzec Ciebie choc raz, lecz to tylko zludzenie, nie chce zludzen nie chce nie, nie Dalej nie moge sobie przypomiec, a szkoda byla to smutna, aczkolwiek piekna piosenka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskiereczko , szerokiej drogiiiiii !!!!!!!!!!!!!!! Baw sie dobrze i wracaj do nas zdrowa i szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukam jednej piosenki Slawy Przybylskiej ktora sluchali moi rodzice... Niestety plyta zaginela a to nie byla specjalnie popularna piosenka i juz nie wiem gdzie kiedykolwiek bede mogla ja znalezc.... Piosenka byla o dziewczynie ktora oczekiwala cala noc ukochanego... Nareszcie ukochany zjaawil sie i ona spiewa: wrocil, wrocil i zimne lapki mial.... i mruczal cichutko jej do snu.... aaaaaa... Bo ten ukochany byl kotem :-) Pewnie juz tej piosenki nie znajde nigdy.. :-( Jezeli chcesz to poszukam dla ciebie nagran S Przybylskiej na innych forach ... Ide teraz pomoc mojemu lubemu w jednej sprawie.. Wroce okolo naszej 8 wieczorem wiec pewnie ciebie juz nie bedzie Szarooko... Na tymm topiku byla kiedys jakas babka z Lodzi musze poszukac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×