Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość - tylko ja -
Dziękuję Nojka za rozmowę. Twoje obrazy żyją, są pełne światła i ciepla. W każdej pracy widać wielkie serce. Nie bój się krytyki, bo nie musisz. Dobranoc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko mój kochany małpiszonku, podobają mi sie bardzo Twoje pastele, ta z pleneru w Dziwinie i ta z kościółkiem w tle. Uwilbiam impresjonistów i ich kolorystykę stąd pewnie te obrazy wytypowałam. Kiedy byłam w Paryżu spedziłam pare godzin w galerii d\'Orsay, oczywiście 3/4 czasu zajęli mi impresjoniści. Wiesz co czułam kiedy stałam oko w oko z autoportretem van Gogha? Oglądalam go wcześniej w różnych publikacjach, ale nigdy nie widziałam ile smutku jest w jego oczach... nic tak nie uderza jak ten bezbrzeżny smutek... On był bardzo samotny, a Ty masz nas.... pamiętaj zawsze o tym w chwilach zwatpienia. Całuski 😘 😘 😘 Nie wygłupiaj sie z tym Wrocławiem, bo ja przyjade 200 km! Ennkaa 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka - JESTES WIELKA!!!!! A ja jestem pod wrazeniem ta twarz młodej kobiety przypomina mi kogos?.....jest piekna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz jaka ze mnie głupowata baba...mam dwie trzy cholerne wady odnośnie malowania...po pierwsze nie umiem malować jak ktoś się gapi...choć parę razy się udaje ale wszystko mnie rozprasza.Po drugie nieraz zapominam się podpisać a po trzecie niewybaczalne jest nie zrobienie fotek a działo się tak przez kilka lat a z pracy nagrodzonej mam tylko pamiątkę w zacienionej sali jak wisi wysoko na ścianie...w dodatku nie wiem gdzie tego szukać.Wszystkim bardzo dziękuję za pokrzepienie mnie...może w końcu zabiorę się za malowanie, bo straciłam dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...aha i najważniejsze...dopiero od niedawna po ostatnich nagrodach, nie chowam się z pracami w kibelku jak prasa przyjeżdża na galę...hehehe:D Naprawdę !To była namiastka prac.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioll
Ja jestem Aniol stroz? mam 60 latek i OKo dobre na sztuke malarska NOJKA jestes krolowa sztuki ja ANiol CI to mowie... stroz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...🌻:D🌻...dziękuję!....a tu w nawiasie będzie mój rumieniec()...jak tak dalej pójdzie to wkleję tu swoje wypociny literackie i będziecie płakać...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie najbardziej podaobal sie drugi z rozami :-) Nojko a my nawet nie wiedzialysmy jaki mamy talent u nas na topiku .. sle ci 👄 i ide popracowac Cztery Mendle wyslalam jeszce raz ale nie doszlo mysle ze filmik jest za dlugi. Napisz cos mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo jeszcze raz miłym panom i paniom...a ten kosz kwiatów...poczułam się jakbym miała dzisiaj wernisaż...to szampan dla wszystkich!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noja - podziwiam, jak dla mnie to Twoje strachy potrafilas namalować.Ja symbol moich szukam w przyrodzie.Moje korzenie nazwałam ichimieniem (delirium,nnerwica itp.) ale jak dla mnie neptyka - najbardziej podoba mi się KOT - cudo jak dla mnie.Dziwne jak w Twojej twórczości widać różnicę po pzemianie.Czas przy tym kompie.przy ogladaniu Twojej twórczości leci błyskawicznie.Zaciekawiłaś mnie modlitwami Twojej sąsiadki,może udałoby Ci aię jakąś modlitwę nam tu napisać?Ja tych katolickich modłów już nie uprawiam,może pisane od serca będą skuteczniejsze? Dobrej nocy miłe babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już przy kawie - pracujecie,czyspicie? Zrobilo się zimno,ciekawe czy tak będzie dlugo? Dla mnie ten obraz Nojki z kobietą - to symbol drzewa o psyche kobiety.Piękna i krucha kobieta a jednocześnie silnie stojąca na ziemi.Każdy facio wysiada przy niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u mnie juz po poludniu. Rano nie moglam zajrzc, bo bylam troche zajeta i musialam jeszcze pojsc \"do miasta\' Zycze Wam Wszystkim udanego dna i niektorym popoludnia i wieczoru. Belva ciesze sie, ze dostalas moja przesylke i odpowiedzialas na nia. U mnie dzisiaj troche kropil deszcz, ale przydalo by sie porzadne padanie. Ciagle mamy za malo tego deszczu. Dmuchajcie deszczem w ta strone :) prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻🌻🌻 👄👄👄 ja dziś maluję ale piszczcie to poczytam Was...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spałam z15 godzin (!) i dopiero dzisiaj weszłam do galerii Nojki... Mnie najbardziej podobał sie obraz po przemianie...takie wypłynięcie na spokojną wodę, gdzie życie biegnie starym, niezmienionym torem, otoczone przyjaznymi drzewami. Jest dziko, ale cisza, ciepło, spokojnie, dobrze... No i małe miasteczka jak kolorowe pudełeczka w słońcu! Ach! O fantazjach się nie wypowiadam. Dla mnie za trudne - jak dziwny, ale ciekawy, choć nieodgadniony świat artysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka, pozdrawiam i nie przeszkadzam... A swoja drogą ,to chciałabym kiedyś móc podglądnąć Cię przy pracy... Może trzeba sztalugi za Tobą ponosić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zacząć pora...w momencie kiedy się o tym pomyślało lub chciało.Na naszym plenerze była trójca debiutantów(pierwsze prace w życiu)...za moją namową.Jedna z nich pisała tylko wiersze i robiła fotki, druga towarzyszyła...jako żona prezesa...i naprawdę wiem, że debiut ma dobry a trzecia to studentka architektury w zawodzie projektanta kanalizacji...efekty jednych zamyślą a drugich zastanowią...ale to tych, którzy nie mieli pojęcia, że te osoby malują pierwszy raz w życiu.Zapisz się do lubińskiego stowarzyszenia....udzielam niekłamanych, szczerych porad w trakcie plenerów...jak zobaczysz efekty ludzi po 5 plenerach to będziesz w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasdfsdafdsa
czesc stare prókwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłoby nad czym pomyśleć, gdybym podejrzewała u siebie odrobinę talentu. Jestem tylko odbiorcą, widzem... twórcą nie. Brak mi skupienia, cierpliwości, wytrwałości i pasji...no i talentu.:) Nigdy nic nie rysowałam nawet. No, poza domkami i kotkami dla wnuków i to na zasadzie : kropka,kropka, kreska,kreska. hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale klimat! To u nas na Odrze? Świetne! Ja ostatnio bywałam na tzw Bajkale na Odrze w Kamieńcu Wrocławskim i widywałam tam mnóstwo wędkarzy a na kanale barki z węglem...aha i łodzie ze starszymi panami z Niemiec wiosłującymi zawzięcie - sportowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Nojka piekny tez ten Malunek!!!! Ja tez jak Cztery medle maluje na zasadzie krptek i kresek :) A najlepiej udaje mi sie prosiaczek z literek: M e * e W W Czy wyjdzie moje arcydzielo!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety:-D Ale pewnie wiecie o co mi chodzilo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oj ennkka ❤️...ty dobrze wiesz, że ja to lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×