Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość a co ty
belvo__ przestalas juz biegac po topikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo iskiereczka to iskiereczka mignęła i zgasła :D ale wierze ,ze wróci 🌼❤️👄🖐️ zmykam do miłego kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45-tka pytająca
Chciałam zapytać, czy któraś z pań miała w moim wieku świąd sromu i czy wiązało się to ze spadkiem estrogenów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka moj mail wrocil nie wiem dlaczego bo napisalam na adress jaki jest pod nickiem :-( COPERTUCHNA MOJA KOCHANA !!! NAPISZE ALE TEZ NIE MAM JUZ TWOJEGO ADRESU... WSZYSTKO ZOSTALO U MNIE WYCZYSZCZONE DOKLADNIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty
belvo kiedys mnie scigalas__ pamietasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...niektórych...obrazy inspirują...cieszą oko...gorszą...zachwycają...pobudzają własną dowolną interpretację...zaś inne są uwiecznieniem chwili czy dekoracją.Dla mnie kogut w kwiatach...to nic niezrozumiałego...dgybum umieściła go na księżycu....a w naturze to niemożliwe to też byłby jakiś mój kaprys.Przekaz uzależniony jest od nastawienia odbiorcy...czyli odbiorca i tak albo zaakceptuje albo odrzuci...bo każdy człowiek jest inny.Ja na początku malowałam go pod kątem co chciałabym zobaczyć na mojej ścianie...i tyle...dla mnie pasuje a innym może nie pasować...i ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczo a dlaczego cie to tak interesuje gdzie ja biegam?? Zazdrosna jestes??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty
nie tylko czytam twoje posty jak na innych topikach ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...belvuś wpisz ręcznie, bo tam jest z kropką po @ i nie idzie na stałe tego błędu wykasować...on ciągle wraca.ayoa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty
chyba wiesz o co chodzi__co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdź w nową wiadomość i wpisz ręcznie z małej litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty
no dobra zmykam na twoj inny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czytaj sobie na zdrowie... pomaranczo czytaj .. Czytanie to dobra rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latanie po topikach...hehehe...śmieszne określenie...dla mnie to normalka jak ma się znajomych na każdym po trochę.Po co tłoczyć się na jednym i długo czekać na wymianę zdań jak chce się pogadać...i nie ma w tym nic złego ani podejrzanego...prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojko wyslalam jeszcze raz ale za pierwszym razem byl dobry adres bez kropki wiec juz nic nie rozumiem :-( Jezeli chodzi o pomarancze to tez ludziska maja problemy .. hi hi.. Zal mi ich. Sluchajcie dzisiaj robie flaki warszawsko- wloskie wiec roboty od cholery i ciut ciut. Nojko bede trzymala otwarty komputer aby zobaczyc czy odpowiedzialas mi ok? Jezeli ty tego maila nie dostalas to napisz ty do mnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie nic nie doszło...niestety.Spróbuję ja coś wysłać.A do naszych dziewcząt udało Ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...belvo wysłałam maila do ciebie...ze swoimi danymi.Jak dojdzie...daj znać.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojko Twoj mail dostalam i odpisalam ci wiec niemozliwe jest zeby nie doszlo ale..... dopiero co dostalam wiadomosc ze nie doszlo :-( Pierwszy raz w zyciu zdaza mi sie cos takiego.. Cos tam tlumacza dlaczego itd ale to zbyt skomplikowane... Postaram sie wyslac cos z innego adresu ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nokja 49
Dzięki za wyjasnienie. Wiem, artysci to jakby "troche inni ludzie" inni to znaczy różniący się od przeciętnego człowieka, ale zawsze mnie interesowało co artysta myslal tworząc dany obraz ..., pozdrawiam i zycze sukcesow w twojej twórczej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje kochane dziewczyny. czytanie nowych wpisow zajeło mi troche czsu , ai obiad po pracy musiłąm jakiś wymodzic . wpadłam na genialny pomysł i ugotowałam ze świezego szczawiu szczawiowke z jajkami... jeszcz dochodzi na małym ogniu.. i podprawic ja musze... tak , ze za jakis moment moge podawac do stołu. zapraszm!! acha znalazłam na allegro płyte sławy przybylskiej ktoregos dnia chyba rozmawiałysmy o niej i tak sie napaliłam jak szczerbaty na suchary na jej piosenki ... szczegolnie jedna to piosenka pt. \"na francuskiej\" .... jestem w tej piosence zakochana i gdy jechałm do pracy śpiewałam sobie pod nosem cały czs od czsu do czasu patrzyłam czy ktos podejrzliwie nie patrzy na mnie jak na nawiedzona jak dobrze pojdzie za kilka dni bede szczesliwa posiadaczka tej płyty za jedyne 10 pln hurrrraaaaaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz ide do pracy.. Szarooka zobacz czy na tej plycie nie ma tej piosenki o kocie OK? Nojka napisze cos na skypie ... wyslalam tez maila z innego adresu ale tez nici.. Moj luby mowi ze to moze byc cos z twoim serwerem ale dla mnie to czarna magia. Pa lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłe
dziewczyny🌻 przepraszam że w pmarańczowej kietce ale jeszcze nie wybrałam swojego miejsca. Uwielbiam Was czytać bo na tym topiku spotykają się takie "zakręcone" (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) osoby. Pozwólcie mi czasem tu zajrzeć i przesłać Wam pozdrowienia od przyjaźnie do Was nastawionej pomarańczki :) Milutkiego wieczoru wszystkim piszącym na tym topiku panim🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coperto 🖐️ nie ucieklam jestem i będę z Wami na zawsze!!! Dziewczynki przypominamy z Nojeczka o sobotnim spotkaniu we Wrocławiu, kto jeszcze dołaczy się do nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..i jak miło mi się zrobiło po takim wpisie pomarańczki...dlaczego nie...wpadaj kiedy chcesz...a nicka będziesz miała takiego samego pomarańczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarooka...mail doszedł...👄..dziękuję...i Cię znów cmok cmok👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item190725869_slawa_przybylska.html Belvuś - to jedyna plyta na ktorej znalazłam tytuł z kotem . jak przewiniesz strone do samego konca , to zobaczysz tytuł \"kot teofil\" nie wiem , czy to jest ta piosenka , bo nigdy jej nie słyszałam ja osobiscie szukałam tej na krtorej jest \" na francuskiej\" kilka pozycji dalej jest moja płyta jak chcesz wejsc w ta strone napisz allegro.pl.. ta strona wyswietli sie iwejdz na płyty i instrumenty muzyczne , zaznacz ze to ma byc płyta cd i nazwisko wykonawcy.. chyba to wszystko oczywiscie nie mozna tego przesłuchac , ale mozna dowiedziec sie od osoby sprzedajacej czy to jest ta piosenka bardzo mało jest nagran ze sława pzrybylska przeszukałam wszystkie mozliwe strony... jedynie na you tube jest ich kilka .. znikoma ilosc http://www.youtube.com/watch?v=I4U2ZV9TdQs&mode=related&search=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOjeczko wielkie dzieki za wiadomosc jestem zadowolana jak nie wiem co 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ pioseneczka sławci dla nas na pokrzepienie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieplutkie pozdrowienia dla Różyczki❤️ ..Aleks55❤️ ...libry❤️ ...wisi50❤️ ...Walosi❤️...uff dawno chciałam to zronić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×