Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Witam wszystkie milusie panie, Nojka juz pewnie z naszą Cztery mendle! hura, a ja dołącze jutro. Zapraszamy jeszcze kto zyw i w okolicy dołączcie się kochane!!!!!! Będzie się działo, oj bedzie nikt sobie nie zdaje sprawy do czego nasze roczniki sa zdolne. Zatem przybywajcieeeeeeeeeeee.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Enkoo jak nas olewaja te biedronki?? He he he! Musze cos zrobic z basenem bo zrobil sie okropnie zielony i zadna chemia nie pomaga a mam gosci za 2 tygodnie... Dzisiaj jest piatek dla mnie najfaniejszy dzien w tygodniu bo jutro soooooooboooota.. wolny dzien i niedziela tez wooooolna.. Idziemy na przyjecie u przyjaciol w zwiazku z ukonczeniem studiow ich corki.. Musze jej kupic jakas ksiazke czy co? Nie wiem co jej kupic na prezent w zwiazku z ta okazja.. A gdzie Szarooka?? Iskiereczko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale smacznie się zrobiło,baraninki na oczy to już chyba z 20 lat nie widziałam - szczęściara z Ciebie.Fajnie,że babeczki spotykają się chyba we wrocławiu?-muszą namo tym spotkaniu duuuzo napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libro.. tak ale smutno tak samemu teraz :-( Baranine chyba zrobie na jutro bo wsadzilam ja do zamrazalnika i teraz jeszcze sie nie rozmrozila.. Robie ja z duza iloscia czosnku i rozmarynu. Jestem teraz w pracy wiec bede wpadac... A ty gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , dziewczatka ! Pozdrawiam was wszystkie :) A ponieważ ja zawsze dotrzymuję słowa , więc jutro napewno bede W miescie , w samo południe, by spotkac się z umówionymi kobitkami. Nojka już chyba jest we Wrocławiu razem z cztery mendle :) Iskiereczka też przyjedzie i Liszka ucieszyła się ze spotkania!! Fajowo bedzie , wezmę aparat , fotki pstrykniemy , jako dokumentację :) A ten dzisiejszy wiatr...... drzewa się łamią. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM KOCHANIUTKIE,🌼 ja jeszcze na posterunku. nojka juz z pewnoscią jest we Wrocławiu, dzisiaj rozmawiałyśmy przez tel miala się zaokrętowac u Cztery mendle. Pozdrawiam: belva😍 ennkaa 😍 libra 47 😍 coperto😍 szarooka😍 zofinko😍 cztery mendle😍 Nojka😍 a jesli śmiałam kogokolwiek pominąć to sorry i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszemy na zmianę z Nojką . To znaczy ja piszę a Nojka gra na gitarze! I śpiewa. Pięknie!!:D A winka jeszcze nie otworzyłyśmy nawet! Ale fajnie nam jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nojka pod szyldem mendelka...bo zapomniałam hasła, więc heja...heja...impreza...tzn.party duo...zaczyna się dopiero...zaraz otwieramy winko...nagadały się aż gardło boli, pojadły....i gitarka w ruch poszła...tylko chłopców nam brak...hehe...ale może jutro da się załatwić. Popiszemy dziś i jutro jak wstaniemy.Całuski i dwie rybie łuski❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...właśnie będziemy degustowały nabyte winko w sklepiku osiedlowym i zaśpiewamy...\"wypijam wino z moją dziewczyną Pozdrawiamy was...to pisałam ja, jarząbek.......nojka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena...
Drogie Panie:),ja jeszcze wciaz jestem na Kubie,nawiasem mowiac,przepieknej wyspie,ale........Przeczytalam o WIELKIM SPOTKANIU,jejku jak to fajnie.Pozdrawiam Was goraco,w rytm kubanskiego cha-cha,zycze Wam wesolego wieczoru,Nojka nie rozrabiaj za wiele ❤️,Cztery Mendle🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak sie rozochocilam ze napije sie z wami :-) Cin Cin YYYY A wiecie co mi przyszlo do glowy? Moze bysmy tak zrobily spotkanko u mnie??? Na przyklad mozemy urzadzic Nojce wernisarz... :-) Co wy na to panienki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko... na Kubie?? Na wakacjach?? wyslij jakies zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka :) cztery mendle :) Jutro przywiozę aspirynę , gożdzikową i chyba jakiegoś klina? Bo jak wy już o chłopach gadacie to wy macie w czubach.... czubkach...... tfu!! coś mnie się plata jęzor.... :) piwo wypołam i ten straszny wiatr tu u mnie na wsi...... wszystko razem i do kupy daje efekty dziwne hihihihhihi Nie zapomnijcie jutro przyjechac do Galerii , ja się już doczekać nie mogę!!! A wernisaż Nojki na drugim końcu swiata? no, no.... pomysł przedni!... a co z realizacją? Witamy \"kubankę \" :) i wszystkie kobitki też pozdrawiam :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kochane dziewczyny tak długo nie odzywałam sie do was , ale to nie znaczy , ze was nie czytam. przychodze po 16-tej i nie wiem w co mam wsadzić rece... czy walnac sie i odpoczywac czy wymodzic jakiś obiad .. na domiar złego znow wypadłą mi pracyjaca sobota. Bogu dzieki , ze dopiero za miesiac wypada nastepna bardzo sie ciesz, ze dziewczynki zgadały sie na spotkanie tak bardzo bym chciała być razem z wami...moze innym razem jakos to wyjdzie , nie tak dawno byłąm zMM we Wrocławiu, to w sumie kawałek drogi z Łodzi- jakies 4 godz. drogi . Moje kochane , zrobcie duzo zdjęć , czekam na nie z niecierpliwoscia Zabawa bedzie przednia- wiem , ale jak nalpełnicie wasze kielichy pomyslcie , o nas chociaz troszeczkę bawcie sie dobrze tylko nie nadwyrężajcie gardełek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie- oczy kleja mi sie niemiłosiernie,jutro musze wstac do racy dzienjest zdecydowniw za krotki , tak bym chciła z wami jeszcze pogaworzy , ale wiem ze musze miec \"świezy\" umysł na jutro całuje moocno , mocno , mocno na drugi tydzien bede miała popołudnowa zmiane wiec moze rano bede miała wiecej czsu pogadulcowac no coz tak mi sie ciezko z wami rozstać 🖐️ ❤️ 🖐️❤️ 🖐️ 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...heje...heja...z uwagi na późną porę...musiałam gitarkę odłożyć i zabawić mendelka wspominkami z dzieciństwa...i ona też odleciała we wspomnieniach.Uśmiałyśmy się z niektórych opowiadań.Mendelek robi właśnie pyszną sałatkę z brokułów...winko pomału się kończy ale miły wieczór trwać jeszcze będzie.Widzę, że przeżywacie to spotkanie razem z nami..i my cieplutko Was wspominamy i marzymy głośno o spotkaniu wszystkich wspaniałych w jakimś bajkowym miejscu.Mendelek ma nową ofertę...chata w pewnym miejscu...na przyszłość. belvuś aleś ty się rozkręciła z tym wernisażem w stanach....hehehe! musiałabym się uśpić w zamrażarce...żeby wsiąść w samolot.A może jednak zabierz dziewczęta do Jedliny Zdroju, gdzie Mendel oferuje nam chatę?Marzenko...co ty robisz na Kubie?...cygara ćmisz?...hehehe Pozdrawiamy Was i całujemy przez ekran....a jutro zdamy relację....kac chyba nie groźny...te wiatry powodują, że winko pije się jak herbatkę! :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny to wyscie zabalowaly fiu fiu :-) A co ty Nojeczko boisz sie samolotow??? Taka duza dziewczynka?? Ja to nawet kiedys wlecialam samolotem do rzeki hi hi hi:-D No to bawcie sie dobrze.. Ide na pizze z moim staruszkiem Ja funduje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zazdroszcze Wam!!! Tak wspaniale spodkanie!! Ale zycze duzo radosci i udanego dnia... My to znaczy cala reszta bedziemy umierac z ciekawosci!!!!! Szarooka,Libro, Belvo zycze Wam i pozostalym babkom kolorowych snow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....to ja nojka....chcę powiedzieć, że kończymy pomalutku imprezkę, bo musimy być piękne na jutrzejsze spotkanie.Winko wypite...pogawędkom nie ma końca....to był bardzo udany wieczór...i mendelek w końcu nie czuła się samotna...zaczęła nabierać ochotę na swoją pasję jaką są narty.Co prawda teraz nie pora ale sądzę...że chodzi tu o danie jej spida i przypomnienie, że życie nie kończy się po pięćdziesiątce...udzieliła jej się moja energia...a ja cieszę się jak mogę ją zobaczyć w tak dobrym nastroju.Myślę, że jutrzejszy dzień przyniesie moc wrażeń jak dołączy do nas iskiereczka...zofinka i liszka.Kochane dziewczyny trzymajcie się...my tu razem ale niezmiennie myślimy o Was!:D :D :D ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ty mendelku...co mi tu z drudiego komputera w drugim pokoju piszesz?...a jak się chichra....łobuziak jeden!❤️ A łóżko mi pościeliłaś? kołderkę cieniutką dałaś...tak? no to w nagrodę powiem Ci bajkę na dobranoc...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...była sobie babajaga , miała chatkę z masła a w tej chatce same dziwy...nie mylić wyrazu pokrewnego....pssssyt...iskierka zgasła.Informujemy, że wszelkie podobieństwo do osób i imion jest przypadkowe!hehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie , kochane wariatki !!! Tego wina to chyba skrzynka była????? teraz pora wstać , urodę na facjaty rzucić i udawać się w kierunku GALERII.... daleko macie :) Do zobaczenia za 3 godziny :) Oczywiście serdecznie pozdrawiam wszystkie pozostałe zazdrosnice!!! hihihihi moze następnym razem i wy się zmobilizujecie? Wrażenia opowiemy, jeśli wszystkie wyrażą zgodę , fotki opublikujemy, a co!! Niech wszyscy wią !!! Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooo w takim razie , na otwarcie stronki stawiam mrożoną herbatę z cytrynką i listkiem mięty oraz całą blaszkę sernika wiedeńskiego!! Częstujcie się do woli , zapraszam , wystarczy dla wszystkich! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze Cztery Mendle zabalowala ze hej. Swietnie. Belva jak beda sie dziewczyny do Ciebie wybierac to moze ja tez bym mogla? ha ha ha, tylko kiedy? Narazie siedze tam gdzie siedze i na tym co do siedzenia sluzy i napewno nigdzie predko sie nie rusze. Potem gdzies na poczatku pazdziernika przyfrunie tu moja Mama to bede przygwozdzona caly czas. :) Dzisiaj zwariowalam i mam krolika zywego, slicznego, laciatego na wlasnosc. Sasiedzi sie wyprowadzaja gdzies tam (sprzedali dom), ale narazie beda mieszkac w wynajetym domu gdzie nie wolno miec zwierzat, wiec odkupilam od nich to sliczne stworzonko. Teraz musze sie nauczyc hodowac. Zycze Wam wspanialego weekendu, u mnie sobota wieczor okolo 6.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ ,Ho - witam z Wami się - ranoo. Myślę,że docenicie moją piękną poezję z rana w sobot.Ale tu sie dzieje.Wesoło-wszystkimsie udziela.Belvuniu,pytasz gdzieja jestem - cały czas w domu -jestem więżniem samej siebie.Nerwica ,ta potwora zamknęła mnie przed światem.Nie będę psuła nastroju- dzi ekuję nauce za internet.ńie ukrywam,że zazdroszczę spotkania - ale dla mnie taki wyjazd to jak jazda naksiężyc.Prędzej juz zorganizowałabym jakieś spotkanie u siebie w Gorzowie.Może któreś z Was nie miałyby do mnieza daleko?Dziękuję Wam za to ,że jesteście.To na tyle - pozdrawiam wszystkie,szczególmie \"wrocłwianki\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×