Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość ayoa
kobitki moje:) Cieszę się, że Was rozśmieszyłam....ja sama się roześmiałam z tego opisu....ale coś w tym jest.....zawsze ten typ mnie rozśmieszał.W starszych czasach była taka moda: kurtka szwedka(taka wiatrówka ze ściągaczami w paseczki)Spodnie szwedy(facetom w talii ledwie zakrywało genitalia za to nogawki musiały mieć od 30 zm szerokości dołem)Szczytem buractwa był wetknięty i wystający z kieszeni wulgarny, duży grzebień.....często czarny od brudnych włosów a buty ze szpicem.Do tego jak facet miał baki i wąs to miałam odruchy wymiotne:)))....hahaha....ale to prawda.Może niektóre kobiety widziały w takim wąsie elegancję i modę....ale nie ja....ja od razu widziałam jak do tych wąsów przyklejają się resztki jedzenia a z racji pocierania tegoż wąsa rękawem a nie mycia go.....widziałam już prawie te bakterie, które po nim łaziły.GDYBY MIAŁ MNIE POCAŁOWAĆ.....ŁO MATKO....byłoby "ryguletto" albo mówi się u nas " jadę do Rygi".....hehe. Belvuś....twój kowboy wydaje się być fajnym facetem, bo nie wiem czy kobieta z klasą twojego pokroju zniosła by buraka koło siebie, przez tyle lat :)? Takoż mam rację?....na pewno mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm....zmęczenie po prostu....pomarańczowa ayoa to ja nojka....:))) Dziś chyba odpuszczę i pójdę poćwiczyć, bo usłyszałam komplement na basenie od kobiety, że wyglądam ładniej niż na wczasach w ubiegłym roku. To mnie zachęciło do dalszych działań. A w pracy pewien burak złożył mi ofertę nie do odrzucenia.....żebym na starość z nim żyła.Twarz ma sino-czerwoną jak po denaturacie i cuchnie murzyńskim potem zmieszanym ze spirytusem.Palce ma krągłe i wielkie a całe ręce jak dwie łopaty gotowe do przerzucania ton węgla.Zawsze ślini się jak mnie widzi i czyha na nieuwagę, żeby mnie gdzieś dotknąć.....muszę być czyjna, bo perswazje słowne nie pomagają. Facet, który tak śmierdzi, że dla niego specjalnie szefowa zamówiła silne dezodoranty mocowane do gniazdek, bo capi w całym budynku,a załoga nazwała go "brudny Hary" na jego wąsach są zawsze resztki jedzenia.....zaniemówiłam.....odjęło mi mowę.....jak taki czereśniak...ma czelność proponować coś takiego kobiecie takiej jak ja....przecież ja ciągle powtarzam jakich facetów nie lubię i że jestem uczulona na alkoholików.Ależ oni mają o sobie mniemanie i tupet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek Miałam to kiedyś i wcale nie powracało.Nasiadówki na parze z ziołami(rumianek)+ antybiotyki i Twój problem zniknie.To prawda co pisali na forum..... spodnie na zimne dni...wskazane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasow nie cierpie. Chyba ze takie razem z broda i to musi byc kruciutki zarost oczywiscie. Same wasy kojarza mi sie z gejem..:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvuś hahahaha:) pomarańczko....super bębenki.....lubiętakie rytmy....pałeczkami też ciekawie.Mam jeden taki bęben w domu a miałam ich trzy ale sprzedałam. muszę wracać na zakład, bo zapomniałam komórkę i torbę z kosmetykami....huśtawka pogody mnie dobija, bo źle się czuję. u NAS NA DWORZE PASKUDNIE....znów śnieg i zimno.Posiedzę w domciu i poszukam potem coś dla Was na youtube:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znosze wasów u facetów . Jak ten posel PIS . nazywa sie Putra. Jak go widze to zaraz widze oczyma wyobrazni jak macza wąsy w zupie, Nie siedziałabym z nim przy stole.Ochyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole to faceci są rózni. ale jedna cechę mają wspólną . Uważaja gdzies w podświadomości że kobieta jest ich własnością . Zona musi pytac męża czy może iśc do koleżanki. Noczasem nie pyta , ale poinformowac musi . I często sie spotyka z jakims niezadowoleniem . Bo jego niewolnica ośmieliła sie spędzac czas sama. albo z jakąs inna babą - zgroza. nieraz mi moje koleżanki opowiadają . Biedulka musi nieraz kilka tygodni naprzód przygotowywac męża nato że ona chce sie wybrac na plener. i to na taki gdzie wyjeżdżamy na kilkanaście godzin a na nocleg do domku -własnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest świetna bajka a muzyczka jeszcze lepsza http://www.youtube.com/watch?v=1RULMxJuRio http://www.youtube.com/watch?v=L8JK4tvUbF0 kandydat na Prezydenta Białystok http://www.youtube.com/watch?v=UuzkWtnGAZU no to teraz chyba Was przekonałam jakie aspiracje ma o sobie większość facetów i co sobą reprezentują.....zgroza http://www.youtube.com/watch?v=XLX75Qr5kb0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jakoś to nie smieszyło. Pierwsze to raczej tragiczne- w drugim z pizzą wreszcie dobrze potraktowano tych głupków i rozłączono sie . Czyżbym nie miała poczucie humoru??? Zastanawiam sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ja jestem inna....wiesz herbatko ja często w wadach dopatruję się dowcipu....jeszcze niekiedy rozśmieszają mnie niektóre kabarety i ich niektóre występy. Mam do tego wszystkiego wielki dystans i zdrowy rązsądek....może dlatego nie irytuje mnie to i nie denerwuje. Bywa, że są dni w których nas nic nie cieszy i życzę sobie i innym, żeby było ich jak najmniej: Ja ubawiłam się po pachy a bajkę ze żwirkiem uważam za fajną, że względu na to, że anomowana i chyba tylko dla dorosłych .....fajny podkład muzyczny.A jak sobie pomyślę, że żwirek robi zeza po maryśce to jeszcze bardziej mnie to bawi, bo ja te wszystkie bajki oglądałam będąc dzieckiem a potem młodzieżą. Kiedyś występowałam w szkolnym kabarecie jako komik.....wiesz herbatko chyba mam młodzieńcze , nieokrzesane i "niepoprawne" poczucie humoru Ciekawe czy inni się śmiali czy też byli oburzeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam milego dnia drogie panie solenizantkom samych serdecznosci zycze🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko- ja pisałam tylko o dwóch ostatnich - czyli te rozmowy telefoniczne. Tych wcześniejszych nie zdążyłam obejrzec . Zobaczę . Pozdrawiam WBW . Mam nadzieje że nie masz mi za złe moich gustów. Ja juz chyba tutaj pisałam o sobie że jestem smutaską .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oburzona to ja nie byłam - skąd . ale podobały mi sie tylko oryginały- wilk i zając i krecik . nie sugeruj sie moimi gustami. Zamieszczaj to co wydaje ci sie fajne - ja tez sobie coś wybiorę - a Aga pewnie jeszcze cos innego. nieraz mąż mi mówi że ja nie mam poczucia humoru. Ja myślę że coś w tymjest ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe panie w ten niemiły dzień bo od samego ranka pada śnieg z deszczem i tylko wypadałoby położyć się w łóżku i przykryć się po uszy i nie patrzeć . Poczytałam troszkę waszych wpisów i obejrzałam niektóre tylko filmiki bo mam chwilkę gdy jestem sama sa fajne ale trzeba je zobaczyć gdy będzie lepszy humor to całkiem inaczej się wtedy to odbiera a nie jak się ma doła. Zgorszona byłam rzeczywiście tym kandydatem na prezydenta i jak widzicie takie osoby cisną się na stanowiska i dlatego tak mamy poprostu żenada. To narazie tylko tyle poczytam wysłucham wszystkich i się odezwę ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to Jola?? Jest zakonczenie .. :-O I jest faktycznie tragikomiczne :-D Zakochany osiol ... Lojojku!!!!! :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Nojki
Do jakiej Goli doszłaś z kijkami? Ja wiem, że koło Głogowa jest też Gola, ale to chyba za daleko od Ciebie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dedykuję tę piosenkę tym paniom, które popadają w stany przygnębienia: http://www.youtube.com/watch?v=BZl6HgRsHIw&feature=player_embedded A swoją drogą to dlaczego pisze się chandra ale handryczyć? :classic_cool: Wszyscy czekają już na wiosnę a za oknem dzisiaj znowu biało. Sloneczko świeci, ptaszki wesoło ćwierkają a dzieci lepią balwana ( tym to się nigdy zima nie znudzi😭) Pozdrawiam Was wszystkie! Oby do WIOSNY! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane kobitki Zaraz lecę na basen a tymczasem wyjaśniam pomarańczce, że Gola jest koło samego Lubina.Zauważyłam jeżdżąc po Polsce, że bardzo dużo miejscowości dubluje się u nas.W każdym województwie prawie.Odnoszę wrażenie, że ludziom nie chciało się wymyślać nazw więc powielali lub mieli takie same pomysły w różnych stronach.Dlatego , żeby poczta nie myliła dokąd ma zawieźć nasz list, wymyąśliła dla każdej miejscowości kod cyfrowy dla każdej nazwy inny. Pa pa.....dziękuję, że piszecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Nojki
Świat jest malutki :) - i tak jestem Twoją krajanką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z krajanek znam tylko liszkę....której nie było tu bardzo długo a poznałyśmy się w realnym świecie na spotkaniu internautek kafeterii we Wrocku. Jeśli pomarańczko jesteś liszką to zrzuć proszę szaty pomarańczowe i wdziej czarne.Zapraszamy Cię nawet jak nie jesteś liszką:)Fajnie by było mieć na topiku kobitkę z moich stron:) Legwanku....ja napiszę więcej o sobie , o tym co myślę czuję i co się u mnie dzieje ale jutro lub pojutrze. Dziś mam nerwowo....chłopy przebąkują coś o jutrzejszym praniu mózgu na zakładowym zebraniu i ponoć mnie też ma się oberwać.Jak powiedziałam za co i usłyszałam jakieś pokrętne wyjaśnienia to już wiem, że dwóch antyfaworytów przypucowało się szefowej moim kosztem.....im dano podwyżki a na mnie mogą szukać oszczędności dla zakładu.Dwóch donosicieli, fajtułapów i śmierdzących leni.Jeden z nich jeździ z napisem naszej firmy a auto ma cały czas brudne....istna wizytówka a większość czasu spędzają na głośnych wulgaryzmach w kuchni obrabiając do woli każdego z nas.Mają kłopoty z emocjami.Jak ostatnio koleżanka zeszła nieco spóżniona do busa to jej kadził i śmiał się a chwilkę wcześniej nazwał ją "jeb..a suchotnica". Takich ciołków mam w pracy i nie ma na nich bata, bo nikt ponoć nie ma teraz uprawnień na traktor, busa, i nie zna technologii w tej branży. Pozdrawiam Was i lecę na pocztę. Legwanku👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×