Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

już niestety tą przepowiednię moderatorzy usunęli.....ale bądźmy czujni.....znałam ludzi, którzy,mieli różne predyspozycje niewytłumaczalne dla zwyklego rozumu. Ta Scarlet pisała też coś o narodowej katastrofie w lipcu i śmierci kogoś wpływowego we wrześniu.Niech wszyscy najlepiej uważają na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola ja nie pisalam nic na pomaranczowo. Dziwne jednak ze pierwszy wpis pomaranczowy do ciebie byl i potem znikl. Teraz znowu go widac. Czary jakies :-O Pomarancza znana calemu swiatu pod roznymi nickami. Tak latwo rozpoznawalna ze smiac sie chce. :-D Zegnam was na dluzej. Zaloze sie ze teraz nastapi seria pomaranczowych 'madrosci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Nojeczko, najprawdopodoniej usuneli ten wpis. nie wiem , ale takie rzeczy chyba mają jakąś rację bytu w tym świecie. Wczoraj rozmawiałam z moim synem aż do późnych godzin.Nasza rozmowa była o jego pobycie za granica , ale temat skupił sie tylko i wyłacznie na jego niesamowitych przezyciach związanych z jego niechęcią i strachem przed lataniem samolotem .Jego sugestywna i pełna ekspresji opowiesc konczyła sie konkluzją,że najstraszniejsza jest smierć właśnie w zamkniętym stalowym pudełku z którego nie ma gdzie uciec.... ja jestem w szoku. nigdy przedtem nie poruszaliśmy tego tematu.Po jego opowiesciach moja wyobraznie zadzaiłała i doprawdy nie mogłam zasnąć.Była jaks druga z minutami kedy usnęłam .Czy to zbieg okolicznosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka Mysle ze to ty mnie chyba nie rozumiesz. :-O Ja nie czuje sie absolutnie przeznaczona do do zadnego zcalania rodziny ani gotowania gosciom. Skad ten pomysl? Ja nic nie pisalam na pomaranczowo w dobrej ani zlej intencji Mam juz tego dosc. Zgadzam sie z herbatka. Cos sie dzieje dziwnego z tymi czerwonymi wpisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojka nojka
jeszcze sie slonko do ciebie zaswieci.Patrz jakie sa tragedie,jak dzisiaj.Moze i ty znajdziesz lepsza prace bo jestes tego warta.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam do belvuni obszerny lisy i w trakcie pisania mi wcięło:( Zaraz napiszę ale już krócej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvuś....na pewno masz rację....przepraszam, bo nie miałam zamiaru Ciebie obrażać.......wdarło się jakieś zwątpienie.....nie jestem ze stali i nie jestem doskonała a nawet myślę czasami, że.....no wiesz jak chcę sobie dokopać określeniem. Nie wyobrażam sobie nieszczerości wobec siebie nawzajem tutaj.Mam zaufanie lecz po takich wpisach wdziera się naturalnie nić zwątpienia...widocznie źle zbrzmiały moje słowa i słusznie Twój ton belvuś daje mi do myślenia.Liczę na Twoją mądrość jak zawsze....bo jest dużo tego w Tobie.....i proszę nie gniewaj się na mnie. Wszelkie odczucia oczywiście mogą być błędne, bo są zobrazowane na bazie opowieści wyłącznie o rodzinnych zjazdach a mało piszecie o sobie.Rozumiem....że nie chcecie tutaj albo nie czujecie potrzeby.Ja może przesadzam pisząc tyle o swoim życiu a tak mało dostaję wzamian opisów waszego życia ale rozumiem i bez obrazy.To tylko zwyczajny fakt, bez podtekstów i bez pretensji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieknosci
Dzien dobry. Ja dopiero pod czterdzieche ale lubie przebywac wsrod starszych pan i uczyc sie od nich zycia, posluchac co przynosi ono po 40-stce, 50-ce itd. Moja niedola taka, ze przestalam kochac meza. Obiektywnie zasluzyl sobie na to. Abstrachujac jednak od winy, nie wiem jak zyc w takim zwiazku, odejsc nie potrafie, mamy dziecko. Jak to jest tak zyc? Czy kobiety zaluja potem takich wyborow, czy dumne sa ze swojego poswiecenia dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale mam w sercu żałobę z powodu tej tragedii co dodatkowo mnie dołuje.Płaczę już drugi dzień.....muszę gdzieś wyjść z domu.....do lasu a po południu na mszę za zmarłych, którzy zginęli w katastrofie w Smoleńsku.Szanowałam i szanuję w pamięci Naszego Prezydenta i jego żonę Marię poza tym o Katyniu czytałam w czasach kiedy mało kto znał tę historię, bo otarłam się o tę książkę i tę drugą w której była sama lista katyńska.Widzę wielkie powiązania i przemyślenia na ten temat a świadomość tej tragedii mnie przeraża.Żal każdego człowieka, którego nagle los zabiera. Czytała kiedyś przerażającą książkę n.t zycia pozagrobowego dlatego boję się miejsc w których dokonały się złe rzeczy na ludziach i jakaś krzywda. Nie mogę i nie chcę pisać więcej.....może kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarzńczko....wiesz....nie wolno wtrącać się do innych a zwłaszcza do życia osób, których nie znamy.Wiesz, że Bóg utulu, pomoże, wybaczy nawet tym największym grzesznikom jeśli tylko zmienią się na lepsze i zaczną o to prosić Boga.Wtedy nawet te zbłąkane owce mają jak słyszałam więcej łask od niego i dostają więcej wsparcia niż Ci, którzy klepią od lat pacierze i mają o sobie mniemanie najmądrzejszych i sprawiedliwych.Jeśli rodzina grzesznika była wierząca to taki grzesznik ma wszelkie prawa być wysłuchanym przez Pana Boga.Co wtedy?Mąż się nawróci, będzie przykładnym człowiekiem i może mieć żal do tych, którzy go krzywdzą.Nasza wiara dlatego musi być pogłębiana i przestrzegana, by zwątpienie w Boga nie ściągałało pokus rogatego, który najpierw jest fajny bo daje łatwo przyjemności a kiedy człowiek się zatraca i staje się ślepy lub uzależniony.....zabiera mu zawbawki, by nie mógł już nigdy naprawiać własnego życia i by w ten sposób złorzeczyć Bogu, że to przez niego. Pomarańczo zanim coś zrobisz przemyśl to bardzo dokładnie bez emocji....nie zapominając o dzieciach, wnukach, przemijaniu, starzeniu, samotności etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko kochana, bardzo mądrze tłumaczysz naszej "piękosci".Masz rację. Ale ..... ale ja teraz żałuję, bardzo.Ne miałam na tyle odwagi, aby zakończyć ta paranoję.Tkwię po uszy w tym bagnie.Nie wierzę , w ludzkie nawrócenie.. uważam ,ze ludzie źli rodzą sie z tym i tacy umierają.Łagodnieja na starość, ale w głebi i tak są żli.Starość wygładza ich podłe i nikczemne wybryki.... mam wrażenie,że ogarnia takich ludzi pomroczność, amnezja...nie pamiętają, albo nie chcą pamiętać. Każdy ma jakieś wyrzuty,ze zrujnuje to , co przez tyle lat razem budował... może jednak waro, zeby udowodnic sobie,że jest się tego wartym, że coś znaczę, że poprostu jestem.Nigdy o tym nie chciałam pisac, i chyba nie pisałam.Nie wiem , jakby wyglądałoby moje życie, gdybym była wtedy silna i zdecydowana... wiem jak wygląda teraz.Pruderia, ze jest wszystko dobrze.To wyglada tak jakbysmy brudy zamietli pod dywan i na oko wydaje się, ze jest czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dziewczynki już jakoś długo nie pisałam ale czytałam wasze wpisy i zrobiło się tutaj dość nerwowo nie wiem dlaczego? ktoś się tutaj włącza aby nas poróżnić a przecież nie o to chodzi . Na ten temat napisze póżniej co o tym wszystkim myślę . A dzisiaj to tylko czytam o tej strasznej tragedii jest bardzo smutno i jeszcze ten ponury dzisiaj dzień dołuje człowieka całkowicie. Pozdrawiam WBW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ago50+ mas zrację dziś jest bardzo smuto....ja jednak musze pisać o czymś innym, bo wariuję z żalu za zmarłymi.Tak odreagowuję....na różne sposoby....a i tak mnie żołądek piecze z emocji. Szarooko kochana ja pisałam tylko i wyłącznie o ludziach z zewnątrz, takich jak m.in. ja.....czyli obca, która nie ma prawa niczego podpowiadać, bo może coś źle podpowiedzieć i może mieć wpływ na bie niekoniecznie dobrej historii choć podpowiedź byłaby bardzo szczera z mojej strony.My wszyscy gdzieś w głębi siebie znamy odpowiedź i potrafimy podjąć słuszne decyzje i najlepsze w danym momencie.Nie ma gwarancji, że ta decycja da nam potem dobro i dlatego lepiej, żeby pomarańczka nie szukała ludzi na chybił trafił, bo może jej ktoś złośliwe wyjście podpowiedzieć, jak trafi na kogoś ironicznego. Szarooko...sama to trafnie opisałaś i ja Ci wierzę, że jest w twoim życiu właśnie tak.Wiesz....?Tak jest w większości domach ale warto temu człowiekowi czasem zadać pytanie czy chce porozmawiać jakie ma oczekiwania i czemu się tak zachowuje?Czemu rani nas swoją obojętnością.Czy ma sam ze sobą kłopot emocjonalny a może boi się starości lub ma jakiś wstydliwy problem chorobowy?Ja tak właśnie działam z mężczyznami....upewniam się i zadaję wiele pytań, których nie lubią.A może się okazać, że kocha tylko sam gdzieś się pogubił.A może pod płaszczem obojętności czy złości kryje się nie mąż a chłopiec, któremu brak matczynego serca i porad....lu przytulenia? Nie bronię panów tylko sugeruję sprawdzenie powodów, żeby samej nie być przyczyną rozpadu związku.To tylko dywagacje Olu.....jeszcze Ty się nie obraź na mnie....ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie babki, Jestem caly czas w szoku , staralam sie jakos odreagowac wczoraj ale niezbyt mi sie udalo. Dotychczas jeszcze nie dociera do mnie w 100% to co sie stalo. Tak ze nie bede teraz wywlekac zadnych osobistych problemow bo wszystko co powiem bedzie wydawalo sie trywialne i niewane. Jedyne to co chce powiedziec Nojce ze sie wcale na ciebie nie obrazilam. Nie chce jednak otwierac sie na forum gdzie lazi za mna anonimowy ogon . Dlatego moge pisac na serio tylko rozwazajac sytuacje nie moje a to praktycznie pozostawia tematy malo wazne do dyskusji. Ten pomaranczowy obslizgly ogon ciagnie sie za mna juz od jakiegos czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam powiedziec ze to pozostawia tylko moje niewazne tematy :-O bo wasze tematy sa przeciez powazne. Nawet bardzo powazne. Moze zbyt powazne na to forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane dziewczyny Nojeczko, chyba nie pisałas na serio, ze mogłabym się obrazić .Znam Ciebie juz kilka lat Nojeczko, to nie w Twoim stylu wsadzać szpile.Jesli piszesz to prosto z serca i robisz to z klasą.To cenię u Ciebie najbardziej, Twoją spontaniczność i bezposedniość . Fakt, moze Belvus ma racje , ze moze to niestosowne pisac o swoich problemach w takiej chwili.Moze ochłońmy z emocji. Całuje WBW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez my poruszamy tutaj takie tematy które nie naruszaja powagi żałoby. Mężczyzni sa rózni ,dobrzy i żli , jak to ludzie. Nieraz jest tak że charaktery nie moga sie zgodzic ze soba i wychodzą z tego rozwody. Trudno. Ja znam też wredne kobiety, nie osądzajmy facetów tak najgorzej. chociaz uważam jednak że męzczyzni to jest ta gorsza połowa ludzkości. Ich wady? proszę bardzo: przemoc , przemoc w stosunku do żon , dzieci. Pijaństwo, zdrady, agresja , bezwzględność , przemoc seksualna- gwałty , pedofilia , kazirodztwo. Troche sie przeraziłam tym co napisałam . Ale przeciez to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Belvy
Ty to jednak jesteś głupsza niż ustawa przewiduje.Ty swój nochal wsadzasz aby tylko zagotować. Nie do ciebie było, nie wyciągaj szyją.Znają cię fałszywko, ptaku Słowiczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvuś....ja coś ciężko myślę....dopiero dziś doszukałam się o co chodzi w twoim odtatnim poście. Oczywiście....na pewno moja babcia i dziadek, którzy przeżyli wojnę i opowiadali mi różne szczegóły....słuchali takiej muzyki a skoro ich roczniki to i roczniki oficerów , którzy zginęli w Katyniu.CZYTAŁAM o tym jako młoda osoba i wstrząsnęło mną podwójnie, bo nie wolno nam było czytać takich rzeczy i rozpowszechniać. Wiele lat nosiłam tą tajemnicę pod sercem, będąc z ofiarami Katynia całym sercem i duszą.Byłam ciekawa, kiedy to będzie można kiedyś opowiedzieć rodzinom, znajomym i sprawdzić czy Kat uroni łzę i poczuje skruchę.a TERAZ PROSZĘ...........taka tragedia, taki czuję smutek i żal, że jestem cała obolała a w oczach brakuje mi już łez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka ja do siebie dotychczas nie moge dojsc.. Najpierw szok a teraz bol , zdziwienie, podejrzenia oczywiscie i jeszcze szok. Podwojny Katyn czyzby tylko zbieg okolicznosci? :-( Drwina histori?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE MOJE KOCHANE DZIEWCZYNY To pora ,o której juz spię, ale oglądam TV i mam juz tego dość. Czy z nas Polaków wychodzi słoma z butów i kołtuństo????? Czy to takie ważne gdzie i przy kim będzie leżała jego trumna? Na naszych forach jest jak w karczmach za cara.Czytając wypowiedzi włos sie jeży. Chyba nic nas nie nauczy.Osmieszamy sie . Jednym słowem . M A S A K RA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, to koltunstwo nie jest w sercach Polakow. Sztuczne klotnie aby mozna bylo nas oskarzac o malostkowosc. Czy nie widzicie tego?? To dno! :-( Zrobic z igly widly.. wsadzic patyk w mrowisko..... a w tym wypadku patyk w zakrwawione serce Polakow. Kto sie tym zajmuje musi mu zalezec na tym abysmy nie laczyli sie w bolu tylko klocili. Czyli prowokatorzy. A niektorzy daja sie nabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BELVUNIU ,MASZ RACJĘ ! Wiec nie dajmy się sprowokować ,tym którym na tym tak zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taką pamiątkę z dzieciństwa naszego Prezydenta i jego brata...znalazłam http://www.youtube.com/watch?v=fn3xFOfftUo&feature=related a tu amatorski film jakiegoś rosjanina a w tle 4 strzały.Prokuratura wyjaśnia co to za strzały?Wydawało mi się, że ten człowiek przeklął i jakby gadał do kogoś.Co o tym sądzicie? http://www.youtube.com/watch?v=Z9WEFQNqBMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×