Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

no i właśnie odstawiłam to whisky ... bo znowu nie będę mogła zasnąć :D ale wiesz ... ja nie piję dużo ... mi wystarczą z 4 kieliszki i już jestem wstawiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden Romus
widzisz,tu jest takie towarzystwo,ze nie przepadaja za wodecznoscia,lubimy jedynie tance i rozmowy z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam==========
belva,oryginalny nik porywam cie do tanca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareczek...........
belvus,a ty skad klikasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden Romus
Mary,powiedz cos o sobie,uwielbiam sluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden Romus
Mary balujesz w polsce czy daleko w swiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareczek...........
no gdzie sie podzialas belvo? moze chcesz nas stad przegonic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden Romus
Mary,dlaczego niestety w Polsce? my tez jestesmy tutaj i nie mamy zamiaru wyjezdzac,praca trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ... kończę studia i robię wypad do Niemiec :) lepsze zarobki ... facet tam mieszka ... rodzina też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareczek............
a ja powiem prawdziwe niestety,bo impreza dobiega konca wszyscy zwijaja sie powoli,pomozemy posprzatac Bylo naprawde sympatycznie.Dziekujemy za dotrzymanie nam towarzystwa.Niech sie darzy w 2007r!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden Romus
zycze ci spotkania sie z ukochanym,ukonczenia studiow i zycia bez zmartwien.Wszystkiego dobrego! Czesc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do naszych gosci
Bylo bardzo sympatycznie! Dziekujemy Mary,belvie,Marzence za mile spotkanie.Do zobaczenia za rok!Trzymajcie sie! Realizujcie siebie i swoje zamierzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pan z klubu
przepraszamy za najscie,zostawiamy porzadek i klucz w donicy. Macie przepiekny wirtualny klub! Nie gniewajcie sie na nas! Zyczymy wszystkim uroczym paniom wszelkiej pomyslnosci w zyciu osobistym a takze zawodowym,jesli pracujecie.Bylo naprawde milo. Dziekujemy! Fajnie piszecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu sie działo! Co za wirtualne szaleństwo ! Pozdrawiam wszystich milych wirtualnych ,pomarańczowych gości i Belve! Wesoło nam się ten Nowy 2007 Rok zaczął . Do zobaczenia ....czas sie wyspac po tej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ było w naszym klubie wesoło ! Kochani goście nie czekajcie roku by do nas zajrzeć, może zrobimy jakiś wspólny bal. Tak bym chciała, bo tą imprezę przespałam:( A chciałabym też z Wami potańczyć :) Tylko proszę nie w następną sobotę, bo na chwilę mnie nie bedzie. Kochani my wszystkie się cieszymy, ze miałyśmy takich wspaniałych gosci i to z różnych zakątków. Zajrzyjcie jeszcze i opowiedzcie coś o sobie. Nasz klub zawsze dla Was otwarty, prawda dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do belvy
Gdzie jestes dzis? Nie skarze sie,bo i po co i tak nie mam gdzie Choc noce mijaja mi jak ciezki sen, jakby slaby film A potem przychodzi dzien by przypomniec mi,ze Wszystko ,co teraz mam to tylko sen... Tak pusto tu bez Ciebie, az brakuje slow Sam nie wiem, co napadlo mnie... Bedziesz znow kolysac sie i tanczyc...itd Rozmarzony i rozkolysany sylwestrowa noca taki jeden... Badz usmiechnieta przez caly rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viva Polonia
Zyczymy Wam szczescia,co radosc daje, milosci ,co niesie pokoj, zdrowia,co rodzi wytwalosc, wiary,co nadzieje prowadzi. Dni wypelnionych do konca, nowych wschodow slonca i niech wiecej takich rzeczy Nowy Rok Wam zyczy. Rodacy z Polski-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Crazy Mary
Niech w tym Nowym Roku swiat bedzie dla Ciebie pelen ciepla, radosci i przyjaciol! a w Twoim domu niech nigdy nie zabraknie milosci i zrozumienia! Ci sami z nocy sylwestrowej... Szkoda,ze tak pozno dolaczylas do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla wszystkich
Najgoretsze Zyczenia Noworoczne! Najgoretsze zyczenia radosci na zmeczonych,a moze posmutnialych czasami twarzach, pokoju w niespokojnych duszach i milosci dla stesknionych serc. Zyczymy duzo sily,ludzkiego wsparcia w trudnych momentach! bywalcy klubow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebrzmiały już noworoczne toasty i pora powrócić do rzeczywistości jaka by ona nie była. Nowy rok i nowe postanowienia. W zeszłym roku też miałam takie postanowienia i niestety tak trudno je zrealizować. Najpierw jest euforia, że tak dam radę, oczywiscie. Potem idzie znacznie gorzej. Trochę mi się jednak udało, niektóre w trakcie zamieniłam na inne. W tym roku jestem trochę ostrożniejsza chociaż bardzo chciałabym zrealizować jedno ze swoich marzeń / a mam ich tak wiele/. Już kilka lat temu obiecywałam sobie zająć się tym, spróbować czy potrafię. Jest to ze sfery takiej nieco artystycznej i nie wiem tak na prawdę czy dam radę. Jednak nie dowiem się póki nie spróbuję. Na razie czytam na ten temat. Nie chcę zapeszać i mówić póki co, jeśli tylko uda mi się zrobić pierwsze prace to zaraz się pochwalę. No i jeszcze jest kilka innych postanowien natury bardziej prozaicznej. Zobaczymy czy wytrwam. A co z Waszymi postanowieniami, bo takie są na pewno. Dziewczyny odezwijcie się bo tak tu smutno bez Was. Belvo jak impreza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku! Czy dobrze widze? Sylwester u nas? Jutro poczytam.Dzis jestem wykonczona ale szczesliwa! Tak jest -droga Sama,wracamy do rzeczywistosci.Nacieszmy sie jeszcze noworoczna chwila! Wznosilam toast za Wasze zdrowie i wysylalam do was telepatyczne sygnaly.Dotarly? Cztery mendle jeszcze odsypia? A belva dalej imprezuje? Dajcie jakies znaki zycia!A inne dziewczyny -co z wami? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coperto! Samych radosci w tym Nowym Roczku! Dotarlas! Cztery mendle! Rozesmialam sie.Masz racje,ze istnieje taka opcja. Kogo tu nie bylo? Czego nie ma?Towarzystwo jak widac swietnie bawilo sie.Usmialam sie z niektorych postow.Fantastyczni mlodzi ludzie.Zajrzala tez nasza Sama50 i belva...Nie zapomnialy o nas. Dziekujemy ,dziekujemy! Sama50! Wybacz nam,ze zabraklo nas wczoraj w klubie.To bylo ponad nasze mozliwosci.Oczywiscie wpadlam i wypadlam.Wyszalalam sie za wszystkie czasy.Sylwestra czuje w kosciach.Nowy Rok spedzilam na \"koledowaniu\".W koncu wyladowalismy u nas... Pozdrawiam i wypatruje naszych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłam na Rynku we Wrocławiu, tylko grzecznie balowałam w domku na prywatce. Struny głosowe juz miałam troszkę nadwyreżone, ale gadałam jak najęta (takim radiowym, niskim głosem) i skutek jest taki, że od Nowego Roku tylko szepczę! Smiesznie było, kiedy przyszedł do mnie mój 5-cio letni wnuk i nie bardzo rozumiał dlaczego do niego szepcze, ale jak mama mu wytłumaczyła, to szybko zaakceptowa nową sytuację i cały czas też tylko szeptał do mnie !! Całuski spod inhalatora... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×