Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość wrozka-balowo-noworocznie
Jak co roku,popijajac noworocznego szampana ,zastanowmy sie nad scenariusze, najblizszych m-cy. Czy spelni sie choc czesc Waszych marzen? Moze wyjedziesz w podroz tam,gdzie ciebie jeszcze nie bylo? Moze pojawi sie milosc,jakiej dotad nie znalas? A moze rozwiniesz swoje pasje? A moze rowiniesz swoje zawodowe skrzydla i poszybujesz po najwieksze trofea? Wszystkie wielkie marzenia wydaja sie nam nierealne,zanim sie nie spelnia.A w tym roku maja szanse sie urzewistnic.Wraz z rozpoczeciem kalendarzowej wiosny na nasz los zacznie wplywac Saturn. Na 1-wszy plan wysuna sie wiec sprawy zawodowe i finansowe. Wprowadzimy do swojego zycia duzo dyscypliny i staniemy sie wiekszymi dyplomatkami. Planeta ta bedzie wspierac szczodrze Koziorozce,przetestuje jakosc planow zawodowych Lwow,pomoze nieco Baranom i Strzelcom,a od jesieni do wsparcie,sypnie groszem i dobrymi okazjami Pannom i Bykom. Rok 2007 nalezy do Jowisza.Dzieki niemu spelnia sie marzenia Strzelcow i Baranow. Planeta wysle nas w dalekie podroze i sprzyjac bedzie zdobywaniu nowych doswiadczen.,kwalifikacji. Bliznieta dostana od niej prawdziwa milosc. Lew wlasna firme, Wodniki i Wagi poszerza dzieki niej horyzonty. Jak z rogu obfitosci posypia sie dary Jowisza dla tych,ktorzy potrafia marzyc. Uran natomiast pozytywnie wplynie na losy Rakow,Ryb i Skorpionow,ktore podejma wyzwania dotad dla nich nie do pomyslenia. Wszystkie kobiety za sprawa Neptuna beda kreatywne jak nigdy. Faceci moga nam tylko pozazdroscic! Szczesliwego Nowego Roku! Realizujcie swoje marzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam...
na panie z klubu i polnoc! Za oknem istne szalenstwo,psy przerazone,a ja pilnuje klubu i kominka.Dobrze mi tu jest,och jak dobrze. Do spotkania o 24.00!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weteran.......
Slylwek zaczynaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwek.......
co mam zaczynac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weteran......
ale to juz bylo i nie wroci wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwek......
jedziemy! Z wielu piecow sie jadlo chleb Bo od lat przygladam sie swiatu Nieraz rano zabolal leb I mowili zmiana klimatu. Czasem trafil sie wielki raut Albo feta proletariatu, Czasem podroz w najlepszym z aut Czasciej szare drogi powiatu. Weteran,pomagaj mi przy refrenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwek......Weteran
Ale to juz bylo i nie wroci wiecej I choc tyle sie zdarzylo to do przodu Wciaz wyrywa glupie serce. Ale to juz bylo zniklo gdzies za nami Choc w papierach lat przybylo to naprawde Wciaz jestesmy tacy sami. jeszcze raz refren! Ale to juz bylo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weteran.....
Stary,zobacz ile wina,nalewek maja te kobitki.Bierzemy? A gdzie kurcze jest szampan? Sylwek,szukaj a ja zaspiewam .Zaczynam... Dzisiaj bal i Weteranow,kazdy zna tych panow, Bo tam co niedzieli jest zabawy wieli, a komitet za to bierze czterdziesci halezy Bo si tak nalezy ta juz ta juz! A muzyczka ino ano a muzyczka rznie, bo przy tej muzyczce wszyscy bawia sie wesolo. Wszystko jedno czy to meska czy to damska jest, byle tylko rznela fest a fest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwek.....
Weteran! Przejdziemy sie,a moze przelecimy sie po topikach.Zobaczymy co u innych.Podloz do kominka,bo zamarzniemy chlopie do rana.Lecimy? No to jazda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech zyje bal
Bo to zycie to bal nad bale! Niech zyje bal! drugi raz nie zaprosza nas wcale! Orkiestra gra! jeszcze tancza i drzwi sa otwarte! Dzien warty dnia! A to zycie zachodu jest warte! Niech zyje baaaaal... Jestescie? Zyczymy Wam zdrowia,milosci i kasy! 100 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rok 2006
kobietki! Co sie wam nie podobalo w tym moim panowaniu? Cos nie wyszlo? Ktos sie nie spisal? Czegos zabraklo? Tak bardzo sie staralem! Chcecie sie mnie pozbyc? Odchodze na zawsze. Ogrzeje sie ,zaczekam na mlodego Nowego !Moze przygotuje mi ktos lamke szampana? Nie teraz.W godzinach pracy nie pije. O polnocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok juz sie koczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rok sie zaczyna 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otworze wiec nowa butlke wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i razem wypijmy za nasze zdrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypijmy za nasze zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az sie zakreci nam troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w glowie
100lat! Wszystkiego Najlepszego Wam Panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok juz sie konczy
juz sobie poszedl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to
wszystkiego dobrgo,oby nam sie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to
fajne to bylo Nieh zyje bal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no to
Niech zyje bal nad balami! Niech zyje przyjazn!Do Siego Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejludziska
jestescie fajni,jestem dumna,ze jestem Polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana Polko
Kocham cie za to! Niech Ci sie darzy w Nowym Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery mendle i reszta
Stuknijmy sie pucharami! 100 lat!Pomyslnego Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×