Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Pomarańczko! Jesteś taka milutka i cieplutka, że aż chce się do Ciebie przytulić! Nie musisz być tylko obserwatorką. Zapraszamy do klubu na stałe, albo wybierz sobie jeden nick, to będziemy wiedziały, że to Ty ! Pozdrawiam Cię serdecznie . Rymowanka jak zwykle niezwykle urocza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Sara5,Cztery mendle i sympatyczna pomaranczowa.Przede wszystkim dziekuje za te piekne zyczenia pelne ludzkiej zyczliwosci. Nie siadaj w kaciku lecz przylacz sie do nas.A jesli nie mozesz albo nie jestes jeszcze gotowa to posluchaj rady Cztery mendle,bedziemy wiedzialy,ze jestes wsrod nas.Wspierasz nas dobrym slowem. Bardzo mnie one wzruszyly.Masz racje,ze sa tu panie serdeczne i zyczliwe.Tobie zycze pogody ducha.Zycze,abys przebywala tylko w gronie bezinteresownych,zyczliwych ludzi.Marze tez o tym,abys sie do nas przylaczyla na zawsze.Nie poddawaj sie.Duzo slonca.!Usmiechaj sie do nas! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mają rację przyłącz się do nas pomarańczko, nie musisz siedzieć w kąciku. Jak wiesz u nas starczy miejsca dla każdego. A Twoje rymowanki wnoszą tyle serdeczności. Jak tam dziewczyny mijają Wam te już końcowe godziny roku? Już tak niewiele i znów rozpoczniemy rok. Rzeczywiscie zadajemy sobie pytanie co nam przyniesie? Czy da nam zadowolenie, jaki bedzie? Myślę, ze w tym nowym nadchodzącym roku spotka nas wiele dobrego, dużo życzliwości. Jest taka stara prawda : pieniądze szczęścia nie dają i tak jest rzeczywiscie. Pomagają oczywiscie w wygodnym życiu, to fakt niezaprzeczalny . Szczęścia nie da się kupić. Ono jest czymś czego czasami nie zauważamy, zdrowiem, rozmową z kimś bliskim, serdeczną bliskością z kimś nam drogim. Czasami wystarczy tylko uważnie się przyjrzeć aby to szczęście zauważyć, bo też i przegapić go jest łatwo. Życzę więc Wam wszystkim/ i sobie oczywiście też/, byśmy były po prostu szczęśliwe, nie tylko w tym nadchodzącym roku ale zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wroclaw zaprasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rynek--Sylwester
http://www.wirtualny.wroclaw.pl/wiadomosci/wydarzenia/20259 Wroclawski rynek jest jednymz najpiekniejszych historycznych rynkow w Europie.Powstal na skrzyzowaniu waznych szlakow komunikacyjnych.Od wiekow kwitl tu miedzynarodowy handel.Pod nr2 wznosi sie najwieksza wroclawska kamienica kupiecka Pod Gryfami-ma 7 kondygnacji.Miesci sie tu antykwariat,winiarnia,kawiarnia,a nawet teatr.Mozna tu spotkac znanych aktorow i poetow. Pieknie oswietlone kamiennice sprawiaja,ze wroclawski rynek wyglada po zmroku bajkowo. Jutro spotykamy sie na rynku! Witamy 2007 rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rynek--Sylwester 31.XII.
wpadnijcie do nas! http://www.wirtualny.wroclaw.pl/wiadomosci/wydarzenia/20299 Wroclaw nazywano "swietym kwieciem Europy,pieknym klejnotem miedzy miastami.Zawsze byl obiektem pozadania i przechodzil z rak do rak.Nalezal do Czechow,Polakow,Wegrow i Niemcow.Mieszkali tu Walonowie,Zydzi,Wlosi,Rusini.Po II wojnie swiatowej do Wroclawia naplynalo duzo ludzi ze Lwowa,to oni odcisneli najtrwalszy slad historii miasta.Ze Lwowa pochodzila wiekszosc profesorow Uniwersytetu,ktorzy nadawali ton zyciu miasta,i tramwajarze,z ktorymi wroclawianie najczesciej sie stykali.Ze Lwowa przyjechala tez "Panorama Raclawicka" i czesc zbiorow Ossolineum oraz pomnik Aleksandra Fredry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rynek--Sylwester 30.XII.
WROCLAW ZAPRASZA WAS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wroclaw w naszym Klubie.Sylwester jest 31grudnia.A we Wroclawiu juz dzisiaj? Czy to moze pomylka? Wiadomosci ekstra! Cztery mendle,milo,ze jestes.Jak widze,to miasto jest Ci bliskie. Sama,piekne zyczenia.Dziekujemy za Twoja madrosc. Zycze Ci kochana ,wiesz co....z calego serca.Zaslugujesz na kogos wyjatkowego.Tak bardzo chcialabym,zeby spelnilo sie to nasze wspolne pragnienie,marzenie.Ale pamietaj,ze musisz troszeczke pomoc w tych \"zabiegach.\"Postaraj sie w tym roku,prosze. Sara5 roztanczona pewnie szykuje sie na Sylwestra?Ja juz tez mam wszystko przygotowane.Ide dzisiaj wczesniej spac,zeby jutro nie pasc o polnocy.Jestem strasznym spiochem i z kazdym rokiem wzmaga sie moja \"spiaczka\".Ach,zaczelam nawet pochrapywac... Trzeba to zmienic w przyszlym roku!Kolejne postanowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro, musisz nam potem koniecznie opowiedzieć o tych sylwestrowych tańcach!! Tak masz rację Gabrysiu znowu przyszedł czas postanowień, tylko jak dokonać tego by je realizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w tym ostatnim dniu 2006 roku. Miłe te zaproszenia i chciałoby się jednak Wrocław troszkę za daleko. Jak idą przygotowania do nocnego szaleństwa? Za oknem słońce świeci, zapowiada się piękny dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie klubowiczki,przyjaciolki! Nasz noworoczny nastroj wyrazamy w pieknych zyczeniach. Zastanowmy sie nad wydarzeniami mijajacego Roku i zobaczyc je dzisiaj w calkiem innym swietle. Klub zostal zalozony 10.XI.2006 o godz.16:57.Poznajemy sile przyjazni... W naszym klubie pojawily sie sympatyczne osoby.Spotykamy sie ...sa to nasze chwile wytchnienia od codziennych obowiazkow... Ktos okreslil \"emerycki azyl dla 50-60.Niech nasz klub bedzie azylem...Siedziba--12.12 godz.15:47 \"Legitymacje czlonkowskie\" otrzymaly: baba,Belluccy,belva,coperta,corka matki po 50-tce,Cztery mendle,hadviga,ja jeszcze58,munlajf,Sama50,Sara5,Terka50 . Odwiedzilo nas kilka osob i slad po nich zaginal... Wyjechala ,a raczej uciekla przed zima\" ja jeszcze58\".Wyjechala na wakacje18.XI.o godz.15:22 i dotychczas nie powrocila.A my cierpliwie na nia czekamy! Baba tez zimy nie znosi.Zaszyla sie gdzies,,,,i tez czekamy na jej powrot do nas. Co tu sie dziaaaaaaalo! Przewijaly sie rozne tematy.... Pamietam...Cztery mendle w pytaniu \"Jak sobie radzic z zanikiem pamieci? Pamietacie jej opowiadanie? Albo piekny opis fotografii z 1948r...i przytoczyla mnostwo koled,,,Choinka--17.12 godz.17:38 Ilez pracy i zaangazowania takze ze strony Sama50: --...i nadzieja znow wstapi w nas...w koledzie dla nieobecnych.Przepiekna koleda.Albo .....\"ktos chcial mnie ukochac lecz serce mu peklo...\' w wierszu \"O szyby deszcz dzwoni..\" A jaki bogaty spiewnik opracowala?--20.12 godz.20:17 --i te piekne Zyczenia i marzenia__17.12 godz.16:15! Wspolnie z belva zadbaly o wystroj baszty... Pamietamy tez \"Liliowy kapelusz\"07.12 18:26 coperty! Urzadzilysmy Wigilie.dzielilysmy sie wczesnymi wspomnieniami wigilijnymi,zapachami i smakami dziecinstwa,lamalysmy sie oplatkiem,,,koledowalysmy,obdarowywalysmy sie prezentami,,,i wrozylysmy sobie,co tez spotka nas w nadchodzacym roku.. A pamietacie ,jak hadviga 08.12 17:35 chciala sie przylaczyc do milusiej gromadki? Odwiedzila nas corka matki po 50_tce 08.12 godz.20:34.Podzielila sie swoim zmartwieniem.Czy posluchala naszych rad? Belva oze swoim sercem szczerozlotym natychmiast chciala ja zaadoptowac....nie wiem ,jak powiodlo sie JEJ,,,,/08.12 17:56/ Byly tez dziewczyny z Laweczki/Venessa i Kingala/.I ten piekny wiersz\"Do sosny polskiej\"---- Dlugo moglabym wymieniac Wasze zaslugi.Wybaczcie,ze nie wymienilam szczegolowo...brakuje mi czasu. O! jeszcze sa nasze fanki,fani! Dziekuje im za ich sympatie. Siedze cichutko,patrze przez okienko,poruszyly sie zaslonki. Chyba juz go widze,chyba juz go slysze! Co to? Kto to? NOWY ROK JUZ SIE SKRADA!/nasza fanka 18.12 3:41/ W nadchodzacym roku planety beda sprzyjac KOBIETOM! http://strony.aster.pl/zyczenia/sylwestrowe.htm http://strony.aster.pl/zyczenia/noworoczne.htm Zycze Wam,zeby ten Nowy Rok byl dla mnie i dla Was najlepszy, zeby przyszly same jasne dni, zeby sny byly kolorowe,wieczory pelne nadziei, a poranki bezstroskie! Do Nowego Roku juz tylko 7 godzin,wiec odliczajmy magiczny czas. Bawmy sie! Szampanskiej Nocy Sylwestrowej. DO SIEGO ROKU 2007!!! Dziekuje Wam za caloksztalt,za serca, przyjazn,zyczliwe slowa,Wasza serdecznosc. Przede wszystkim dziekuje WAM,ze jestescie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o godz.24.00 wznosze toast za Was kochane dziewczyny!! W gore serca! Za milosc! Za nasze urocze spotkania! Dziewczyny! Ten caly wor zyczen sylwestrowych i noworocznych zostawiam dla Was ! Do zobaczenia juz w 2007 roku!Usciski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowo-balowo-noworocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowo-balowo-noworocznie
Szampanskiej zabawy, szalonych chwil, udanego Sylwestra i Szczesliwego Nowego roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowo-balowo-noworocznie
Cztery mendle http://www.samre,info/kartki/10n/nr10.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła pomarańczo piękne te życzenia. Gabrysiu co za wspaniała kronika, trzeba pomyśleć o oprawieniu i wydaniu jej. Ja tez chcę wierzyc, ze wszystkie dzxiewczyny się odnajdą i w 2007 roku będziemy w komplecie. WSZYSTKIM życzę wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×