Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość calineczka___

cesarka - macie jakas fotke brzucha po cesarskim cieciu? jak to wyglada?

Polecane posty

Gość widze ze na tym topicu
niestety, ale nie jestes osoba, ktorej wypowiedzi sa gone uwagi. poczatkowo staralas sie miec jakies argumenty, ale jak sie skonczyly zaczelas ublizac ludziom. to bardzo zle o tobie swiadczy. i byc moze starasz sie byc usmiechnieta i zadowolona z tego co robisz, ale tak naprawde boje od ciebie rozgoryczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany jakie wiadro
Ufliczka czy ty sie dobrze czujesz? myslisz ze po porodzie zostaje miedzy nogami taka wielka dziura? o rany.... co za ciemnota. wszystko wraca na swoje miejsce. mysle że masz kompleks z powodu wielkiej blizy, bo choc jest cienka i znajduje sie nisko, to jednak jest wielka,długa i szpeci podbrzusze! o szoku jaki przezywa dziecko nie wspomnę, bo gdyby cesarka była taka super to by jej byla poddawana kobieta, zamiast zabierac kilka godzin położynym lub lekarzom. wiadomo ze lepiej nie cierpiec i poddac sie cc, ale prosze cie nie podawaj takich jej dennych plusów i głupich minusów naturalnego porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze na tym topicu
obawiam sie, ze do tej pani nic nie docira, stara sie marnie prowokowac i ublizac innym kobietom. mysle, ze ona poprostu nie rozumie roznicy miedzy tymi dwoma porodami. dla niej cc jest super bo szybko i nie boli, nie ma pojecia o inncyh sprawach. do tego trzea przeciez cos przeczytac, dowiedziec sie, ale jak mozna to zrobic skoro pol dnia siedzi sie na forum i ubliza innym, zamiast obiektywnie porozmawiac. stara sie leczyc kompleksy na inncyh, dlatego drogie panie nie ma sie co kims takim przejmowac i brac te wypowidzi jako akt desperacji kogos kto w zyciu jest bardzo nieszczesliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze na tym topicu
dziwie sie, ze dorosle kobiety, ktore twierdza, ze maja dzieci zachowuja sie w ten sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kafeteria ma być miejscem gdzie sobie rozmawiamy, żartujemy itp- a nie spełniamy misję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa? a to dobre- tak się składa , że zawsze mówię o swoim zdaniu i nie narzucam go innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze na tym topicu
zaczynacie sie juz mieszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufli- juz raz zostało jasno ustalone że jestesmy żalosne- trzeba się wczuć ! nie wstyd mi wcale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj pewien typ osób sam sobie ubliża ;) ufli ma swój charakterek fakt- ale przynajmniej jest interesujacym rozmówcą nie wiem czy nie zauważyłas - nie ubliżam ludziom - a matka żadnej z dziewczyn na kafeterii nie jestem żeby zwracać komuś uwagę- wolę czasami bardziej dosadne wypowiedzi od wiecznie jeczących tych samych pseudoripost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam bardzo wiele osób na cafe- które maja swoje zdanie i z którymi można podyskutowac bez pyskówek- niestety pewne osoby absolutnie do tego się nie nadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze na tym topicu
widze, ze topic zostal oczyszczony :D zapraszam dziewczyny,ktore jeszcze nie stracily ochoty do rozmowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kuzyn z ktorym mam swietny kontakt bo znamy sie od dziecka wpadl do mnie ostatnio na pogawedke i powiedzial, ze seks z zona jest po prorodzie naturalnym inny, ze jest szersza, ze nie czuje jej tak jakkiedys ( maja 1,5 roczna corke) ALE moze tylko ONA tak miala, bo na tym forum wszystkie sa ciasne po porodzie a nawet ciasniejsze niz przed porodem. ja bede miala cesarke z powodow zdrowotnych, boje sie bardzo bo to jednak operacja i podobno dla dziecka faktycznie lepiej jak sie je rodzi naturalnie- tak mowi moj lekarza, ale moze to i dobrze ze bede ja miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaadnaaa
ja mialam cesarke, jest to obciazajace zarowno dla matki i dla dziecka, nie polecam jesli ma byc tylko z powodu widzimisie kobiety blizna mi akurat nie przeszkadza, choc nie jest szczytem estetyki, zawsze to juz jakies zaburzenie, zreszta na konkurs pieknosci sie nie wybieram chce sie wypowiedziec o seksie po porodzie sn kobiety- jesli miesien lonowoguziczny jest slaby to niewazne czy sie rodzilo tak czy inaczej seks bedzie slaby kazda kobieta nawet po wielu porodach sn moze wycwiczyc sobie ten miesien i bedzie lepsza kochanka niz nawet mloda dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uficzka
przepraszam, mam depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike-idz
ike idz lepiej sprawdz czy na allegro negatywa nie dostalas za to ze za przesylke stowe chcialas :-D a tak poza tym jak mozna mowic ze cc jest wygodna? przeciez przez sn mozna przejsc bez znieczulenia, tabletek przeciwbolowych, po porodzie mozna zaraz wstac, bole odchodza, niektore rownie szybko siadaja a po cc bez srodkow i masy kroplowek przeciwbolowych nie dasz rady zyc lezysz jak kloda, ani kichnac ani kaszlnac ani dzieckiem sie zajac zaraz po porodzie do tego blizna na cale zycie i gdzie tu wygoda? bo dla mnie to poswiecenie raczej siebie i swojego wygladu niz z wygody, bo nawet dziecku wygodniej nie jest, musza "recznie" usuwac wody plodowe z dziecka itp a i tak jest wiecej powiklan po cc-wkoncu to operacja :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę nastepna inteligetna inaczej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu i tam
kobietki czy wiecie moze jesli pierwsze dziecko urodzilam cesarka z powodu zbyt waskiej miednicy czy kolejne bede tak rodzic?jestem w 2 miesiacu przebywam za granica i jeszcze nie widzialam sie z polskim lekarzem.pozdrawiam mamusie z brzuszkiem i bez:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy ja w pierwszej ciąży miałam o wiele węższą miednicę niż w drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu julka - sorry ale jak ktos mi mowi o sexie w taki sposob to widze laske po kilku porodach ktora w trakcie akcji skupia sie na zaciskaniu miesni;/ fajny sex - moze dla faceta:P:P no kurde nie wiem czy sie smiac czy plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
dysusja goraca, a cipka naprawde ciasniejsza, pewnie sprawa zszycia, albo tego, ze mam sportowa sylwetke - w tej chwili ani sladu po ciazy, tylko kropki po nacieciu krocza, gdy sie mocno przyjrzec. mysle, ze gorzej bedzie z cyckami, bo caly czas karmie i zaczynaja klapcanieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam na to są sposoby- masowac masowac i jeszcze raz masować ale nie piers ale nad piersią- ja po pierwszym porodzie jakos cycki doprowadzilam do normy- teraz znów nie mam czym sie pochwalić i znów trzeba będzie masowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ufliczka
i tak nie ma to jak cesarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ufliczka
"po prostu Julka" bo tak jest ale malo który facet się do tego przyzna.Że nie jest mu już tak dobrze. No ale zawsze moze skoczyć w bok. Uroki "naturalnego " porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ufliczka
i przypominam tępidle które się podszywa pode mnie że nie jestem UFICZKA tylko UFLICZKA.Durnoto pozbawiona rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ufliczka
i j tu koncze topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie bo ja jeszcze cos napisze :D - widze ze niektorych ego jest tak niskie ze najwiekszym sukcesem jest zakaczenie watku :D biedna duszyczko napisz kolejny poscik po mnie zeby Ci ta zolc i jad jeszcze wyciekly i mogla dumnie podniesc czolo mianujac sie ta ostatnia :D Do tych co boja sie blizn - ja nie rodzilam jeszcze ale mialam operacje na jajnikach, przeciete cale podbrzusze jak przy cesarce. Blizna oczywiscie jest do dzisiaj i ja widac ale co z tego - jest bardzo nisko i jedynymi osobami ktre ja widza jestem ja i moj facet, dla ktorego stala sie ona "niebianskimi wrotami do pipy" :p i moja blizna zdecydowanie nie wyglada tak jak tam na zdjeciu - tamto zdjecie jest tuz po zaszyciu po kilku miesiacach jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ufliczka
no i pewnie ze napisze. po cesarce blizna jest tak krótka, cieńka i tak nisko że mało co ją widać.Te zdjęcia są okropne i nie dziwne że każdemu odechciało by się cesarki widząc coś takiego.Ale to nie zdjęcia kobiet tylko jakis potworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×