Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikt nie porozmawia

REPORTER - zobaczcie fajny ten płaszczyk?

Polecane posty

Gość nikt nie porozmawia

Nie wie ktoś czy ciepły jest, może ktoś widział, ma? I jaka jest rozmiarówka w tej frmie - standardowa czy raczej zaniżona bądź zawyżona? http://www.reporter.kko.pl/zdjecia/9a.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini europa
dla mnie to kurtka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie porozmawia
no taka kurtka do kolan :) a co o niej sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spoko spoko... :) mi sie z reportera taka w kratke podoba. gdzies na stronie musi byc.. ja np nie lubie kurtek po kolan.. tylko takie do połowy tyłka hehe. ale tą co pokazałas jest fajna :) pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ale strasznie kolor niepraktyczny. Nawet nie usiądziesz spokojnie zaraz będzie brudna;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby miala inna wysciolke
w kapturze to byla by bardzo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zWierCiadŁoDuSzY
Właśnie ten kaptur jest fajny !! Ale kolor niepraktyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat rozmiarówki to najwyzej męskiej mogę coś powiedzieć,otóż jest jakas nieproporcjonalna,niby patrząc na metkę-powinno pasowac a zamiast starszego syna kurtkę nosi młodszy-tylko rękawy ma za długie :-),spodnie chciałam kupić na 180,ale zmierzyłam wczesniej ,w domu nogawki,tym spodniom w reporterze brakowało 3cm,a syn ma 178,marynarka sztruksowa-bardzo fajna,ale tylko \'na oko\',to co na metce,nijak sie ma do rzeczywistosci,za krótka,za szeroka,tylko rękawy w porzadku,musiałam isc wymienic i nie bardzo miałam na co.... ogólnie się rozczarowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula0202020
Hej, ja mam taki płaszyk tylko troche ciemniejszy taki krem... kupilam go sobie na otwarciu kaerii krakowskiej. to juz ze 3 tyg:) Wg mnie rozmiarówka jest jak najbardziej dobra. Ja kobitka posturna... Lecz bez przezsady:) mieszcze sie spokojnie w L natomianst moja siostra drobniutka zawsze miesci sie w s i raczej nie bylo sytuacji zeby cos bylo za duze. ja osotni kupilam sobie tez w reportze sliczny kozuszc\ek do jeansów ogolnie polcam sklep:) rozmiarówka s-xl niue orienuje sie czy jest xs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot w baletkach
co w nim fajnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie porozmawia
Kupilam go w okazyjnej cenie :D Agrawko dałam za niego 100zł + przesyłka Będę go miała w nast. tygodniu zobacze najwyżej odsprzedam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO aguli0202020202
Znalazłaś ten płaszczyk w odcieniu ecri czy raczej jaśniutki brąz???? Powiedz mi ciepły on jest czy nie bardzo? Ja sie zastanawiam jakie ja teraz buty do niego kupie... białe chyba tylko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×