Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowana kobietka22

depilacja wąsika- POMOCY

Polecane posty

Gość comeone
no to może wizyta u kosmetyczki nie byłaby takim złym rozwiązaniem, bo niestety jednak jakoś trzeba się go pozbyć. Ale też myślę, żeby się pozbyć problemu raz na zawsze to najlepiej byłoby się udać na depilację laserową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze wlasnie do salonu kosmetycznego na depilacje wasika pasta cukrowa, raz w miesiacu mi wystarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość younggirls
no to też jest wyjście, żeby pójść do gabinetu, ale myślę, że jednak najlepszym spsobem byłabym depilacja laserem, efekty na długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenaKa
Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Jestem w trakcie zabiegów więc z pełną odpowiedzialnością mogę wyrazić swoją opinię. Długo wahałam się z podjęciem tego wyzwania, bo zawsze było coś, ale w końcu zdecydowałam się na pozbycie się zbędnego owłosienia i to była jedna z lepszych decyzji. Zanim wybrałam stosowny gabinet przeczytałam tysiące postów usmiech.gif dotyczących laserowej depilacji. Zachęcona pozytywnymi komentarzami wybrałam sieć Laser DeLux. I co tu dużo mówić: myślę, że opinie nie są bezpodstawne. W gabinecie przywitały mnie przemiłe panie kosmetolog, przeprowadziły ze mną wywiad medyczny, a potem przeszłyśmy do konkretów. Zabiegi wykonywane są laserem diodowym LightSheer przez wykwalifikowany personel, terminy dostosowuje się do moich możliwości czasowych (rano, południe, wieczór), a do tego wszystkiego można miło pogawędzić z obsługą. Przy wyborze salonu nie bez znaczenia były ceny takich usług. W tej chwili jest promocja i depilację możemy wykonać od 99 zł do 199 zł za daną partię ciała. Może i nie jest to mała kwota, ale gwarantuję, że dla tych efektów warto wydać każdą złotówkę (oczywiście jeżeli wcześniej wydawałyście kasę na depilację woskiem, depilatory i inne ustrojstwa do golenia). Zachęcam do skorzystania z oferty, a dla zainteresowanych podaję bezpośredni link do strony salonu: http://www.laserdelux.pl/ Ktoś chętny na dodatkową 20% zniżkę? Z mojego polecenia każda osoba zyska dodatkowy rabat na zabiegi. Chętnych podjąć wyzwanie zapraszam do kontaktu: sweetlemon23@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omenka1
Proszę o pomoc! Jestem właśnie po depilacji wąsika woskiem u kosmetyczki. Nie robiłam tego pierwszy raz ale po raz pierwszy mam jakieś krostki krostki (jakby uczulenie) nad górną wargą. Na domiar złego są one swędzące!!! Proszę o pomoc czym to można smarować aby zniknęło?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak odpowiedniej higieny i masz krostki z ropą, albo dotykałaś po zabiegu brudnymi paluchami :) posmaruj maścią tribiotic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi kosmetyczka na takie problemy poleciła triobiotyk i przeszło. Ale ja z własnego doświadczenia wiem, że najlepszy sposób na to, żeby się pozbyć wąsika jest laser, byłam na takim w Studio Laser i to parę lat temu, po wąsiku ani śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra od zawsze ma wasik widoczny i krzaki nad oczami. Ciekawe kiedy to wyeliminuje. Moja matka ma to samo nawet gorzej bo pod nosem rosnie jej dlugi czarny wlos i ona go nie wyrwie bo mowi ze jak wyrwie to bedzie wiecej. Dobrze ze mam wlosy jasne za babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza depilacja wąsika to pasta cukrowa w gabinecie kosmetycznym. Raz tylko się zapomniałam i świeżo po depilacji dotykałam brudnymi rąkami i potem miałam problemy w postaci malutkich krostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Łodzi jest studio urody na ul. Niciarnianej 9 niedaleko przychodni Widzew, fajne miejsce, miła obsługa, ceny są w porządku i sprzęt mają dobry, a nawet powiedziałabym bardzo dobry! Nic nie bolało, trwało naprawdę krótko a efekt widoczny jest po pierwszym zabiegu. Naprawdę szczerze polecam ten gabinet i sprzęt na jakim pracują. Nie tylko do wąsika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleńka002
Ja kiedyś nie wiedziałam jak wziąć się za mój wąsik ...golenie odpada, depilacja plastrami też jakoś mi nie podchodziła...Ale w końcu znalazłam tutaj http://obcasy.pl/forum/viewtopic.php?f=4&t=4631&p=271941#p271941 odpowiadający mi i bezbolesny sposób. Teraz już nie mam z tym najmniejszego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mafetka
Golenie odpada to oczywiste, ale plastry? Dlaczego nie? Dla mnie to najlepsza metoda, skuteczna i niedroga. Sama sobie depiluję plastrami veet do skóry normalnej, kupuję opakowanie za kilkanaście złotych, a wystarcza mi to na kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zrobić depilację wąsika w gabinecie kosmetycznym i najlepiej pastą cukrową. Żadnych podrażnień, przez chwilę zaróżowiona skora, a odrastające włoski o wiele slabsze i jaśniejsze niż po wosku. Poznaniankom polecam salon Beauty Premium na Ratajach blisko Malty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amigola
A po takiej paście cukrowej można sobie samodzielnie w domu zrobić zabieg Epilclear, wychodzi cenowo bardzo fajnie, a można pozbyć się wąsika na stałe. Ja jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w gabinecie Epilclear nie wykonasz. ;) Nie stosowałam pasty na twarz, bo sama próba z woskiem zakończyła się pozdzieranym naskórkiem, więc nie eksperymentuję, ale do tego zabiegu akurat spokojnie wystarczy penseta, która jest w zestawie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, Jestem po pierwszym zabiegu laserowym wąsika. Skórę mam lekko zaczerwienioną i nieco opuchniętą ale nie jest źle. Na razie wypadają mi uszkodzone włoski. Zabieg nie był bolesny. Na razie jestem zadowolona i zapisałam się już na następny zabieg. Mam nadzieję że niedługo mój problem wąsika zniknie na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Laser Glamour w Łodzi. Bardzo miła obsługa i dziewczyny rzetelnie podchodzą do każdego pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manaliza
U blondynki niestety odpada. Ehhh chyba się zdecyduję na taki epilclear...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarikaKa1
Ja ze swoim wąsikiem walczyłam długo i nie skutecznie.Trafiłam w końcu do specjalnej kliniki Promedion na zabieg laserem Super Hair Removal. Gwarantują długą skuteczność,jak dotąd ja jestem bardzo zadowolona nic nie odrasta, choć to dopiero 4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xianka
Co oni Ci mogą gwarantować ;) No chyba, że jestem brunetką z jasną cerą. Bo laser jest najbardziej skuteczny w przypadku właśnie dużego kontrastu między kolorem włosów, a skórą. U mnie odpada, jestem blondynką, wąsik jest praktycznie niewidoczny, dopóki nie nałożę podkładu na twarz :/ Także w moim przypadku muszę go usuwać mechanicznie. Myślę o epilclear, bo chyba się opłaca, skoro taki zestaw wystarcza aż do 80 aplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Laser Glamour w łodzi! Czułam się bardzo komfortowo. Profesjonalna obsługa i naprawdę korzystne ceny. Sprawdź. Warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziłam na laser długi czas, niestety nieskutecznie. Włoski i tak odrastały, a kasy poszło na to naprawdę dużo. Teraz mam w domu urządzenie 2 w 1 Braun Face i mogę depilować sobie twarz w domu, za darmo. Fajne są w nim też nakładki do mycia buzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 123
Pomocy! Mam ogromny problem z nogami. Zacięcia, czerwone krostki - i do tego blizny. Zastanawiam się nad depilacją laserową, ale nie wiem na jaki laser się zdecydować. Czy któraś z Was miała robiona depilację laserową Palomarem Vectusem, trochę o nim poczytałam http://depilacja-laserowa.torun.pl. Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka 24
Naturalne metody są najlepsze Od wielu lat stawiam na pastę cukrową. Nie mam problemu z podrażnieniami. Kiedyś chodziłam do sklepu gotową pastę, teraz robię ja sama. Jak chcesz trochę informacji to poczytaj http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×