Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowana kobietka22

depilacja wąsika- POMOCY

Polecane posty

Ja chodze na depilacje gorącym woskiem u kosmetyczki i mam problem z głowy na miesiąc;) Oczywiście potem zaczne rzadziej chodzić bo włoski odrastają cieńsze jest ich mniej i o dziwo są jaśniejsze. Bardzo ciesze się że zdecydowałam się własnie na ten sposób depilacji, chociaz przyznam że na poczatku wiele przecierpiałam przez ten wąsik:P Stał się moim kompleksem i myślałam że wszyscy tą widzą:D Teraz całkowicie pozbyłam sie tego kompleksu:) Mam tylko jeden problem i mam nadzieje że ktoś mi pomoże:P Po depilacji pojawia mi sie nad górną warga biały pas;/ Nie wiem czy to tylko moja skóra tak na to reaguje, ale wydaje mi się że nie tylko ja powinnam mieć z tym problem ponieważ podczas tego zabiegu wyrywana jest częśc naskórka. Kiedy było słońce i można to było opalić nie było problemu ale teraz kiedy pogoda nie pozwala już na tak częste opalanie się mam problem;/ Czekam na odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka92
mam takie pytanie, jestem bladynka lecz mam wasika ktory jest widoczny chociaz jest jasniutki juz znajomymi mi to gadlaiz e go posiadam , zaczelam uzywac kremu cukrowego depilujacego i go usunelam pierwszy raz czy jak przestane go uzywac wloski nie odrasna ciemniejsze ani nie beda dluzsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mor
Hej ... ja mam 23 lata jestem brunetka i odkad pamietam wąsik usuwam u kosmetyczki woskiem ... mam spokój na miesiac i fakt na poczatku mnie to bolało a teraz praktycznie jestem niewzruszona ... dziewczyny jezeli moge wam radzić dajcie sobie spokój z tymi rozjaśniaczami , no chyba ze wam nie przeszkadza meszek - tyle ze jasny ... z wąsikiem jeżeli go wyrywasz jest podobnie jak z brwiami - choc wiadomo ze tam włosy sa duzo grubsze i ciemniejsze ale jak wyregulujesz osbie brwi to juz nigdy nie odrasna ci tak geste jak miałas a jezeli bedziesz to robic regularnie to bedzie ich coraz mniej ... sama moge jeszcze dodać ze cały czas planuje sie wybrac na depilacje laserowa ... po rpoblemie na byc moze nawet całe zycie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula28
czesc dziewczyny, czytalam wszystkie wasze wypowiedzi na temat depilacji i rozjasniania !!obiektywnie moge stwierdzic ze depilacja,wosk i rozjasnianie jest to chwilowa metoda na walke z wasikeim.Radze wam pojsc do lekarza endokrynologa na zbadanie poziomu hormonow bo sa metody leczenia takiego schorzenia>wystarczy uregolowac pozimom zenskich hormonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y5tr ht u
Stosowałam rozjaśniacz Sally Hansen. Pierwszy zastosowanie - zachwyt. Zero ciemnych włosków, chociaż włosy były super jasne co też sprawiało że widoczne. Ale lepiej takie niż ciemne :P Jednak po pewnym czasie stwierdzam że im dłużej się stosuje tym szybciej efekt się ulatnia, a włoski wydają się ciemniejsze i w większej ilości niż była (minimalnie ale jednak). Może tylko mi się tak wydaje, ale co do jednego jestem pewna - później zaczyna coraz słabiej działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia *
tez mam problem z wasikiem :/ stosowalam rozjasniacz do wlosow, ktory kupilam w rosmanie za 5 zl, a nie jak niektore za 30 :P dziala on podobnie jak opisywalyscie wyzej. Nie chce mi sie juz w to bawic i powaznie zastanowiam sie nad depilacja u kosmetyczki. Naprawde jak bd robila to czesciej to on zniknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
A ja kupiłam na allegro wosk bezpaskowy do depilacji twarzy (rok temu za 40zł).Ogromna porcja.Podgrzewam go w mikrofali i drewnianą szpatułką nakładam na wąsik grubą warstwę.Po chwili podważam z jednego końca i lekko zrywam pod włos.Pieknie wyrywa włoski,nie drażni naskórka ,.Robię to raz w tygodniu i zajmuje mi to 5 minut.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kinia
W twoim przypadku to zostaje tylko pożyczenie maszynki do golenia od męża czy też faceta oraz jego pozostałych przyborów, które slużą do usuwania zarostu z twarzy i ustalenie grafiku. Kto pierwszy rano wchodzi do łazienki, żeby się dokładnie ogolić. Ty czy on ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronia33
ja nie wiem co wy macie z tym rozjaśniaczem?! nie dość, że wąsy są gdzie były to jeszce w kolorze platynowego blondu co jeszcze bardziej się rzuca w oczy, to jeszcze rozjaśniacz na maxa żre skórę. szkoda wam 5 zł na kosmetyczke 2x na m-c?! nie mogę pojąć tych wszystkich cudów, które wyprawiacie ze soba gdy rozwiązanie jest tak banalnie proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupilam wosk do depilacji w plastrach (taki do depilacji nog czy rak). i wtedy kiedy czuje taka potrzebe odcinam kawaleczek o szerokosci ok 1cm i dlugosci kilku cm, mocno rozcieram go miedzy dlonmi zeby sie rozgrzal i przyklejam nad warga (oddzielnie z prawej i lewej strony). dociskam go zgodnie z kierunkiem wzrostu wloskow i wyrywam szybkim ruchem pod wlos. efekt idealny, taki sam jak u kosmetyczki i nie musze placic za kazdym razem po 8-10zl bo wydalam jednorazowo 20zl i mam spokoj.w opakowaniu bylo 10plastrow z czego jeden starcza na 10depilacji bo wychodzi mi 20 cienkich paseczkow, po 2 na kazda depilacje. ten wosk nie rozni sie niczym od tego ktory naklada kosmetyczka. resztki latwo mozna zetrzec oliwka. wloski odrastaja slabsze i jasniejsze. depiluje wloski raz na miesiac. jedynym mankamentem bylo to ze nie moglam sie odwazyc zeby szarpnac mocno plasterka bo balam sie bolu i na poczatku prosilam zeby pomogla mi siostra ale teraz robie to sama i juz nie boli. tylko przestrzegam zeby nie przykleic plasterka do wargi tylko nad nia bo w przeciwnym wypadku mozna zerwac z wargi delikatny naskorek a to troche boli. wiem bo dane mi bylo zaznac tego uczucia;) naprawde polecam to jako osoba ktora kasztalcila sie na kosmetyczke. szkoly nie skonczylam ale zajecia dotyczace depilacji zaliczylam, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piłsudski
Mnie na depilację wąsika namówiła koleżnaka z kursu wizazu. Malowałysmy się na wzajem i ona kiedyś na prywatnym spotkaniu w domu przy piwie odważyła mi się powiedzieć: Jak taka ladna dziewczyna może chodzić z takim wąsem Piłsudskiego?" Strasznie mnie to rozbawiło. Już wczesniej sama zauwazyłam ten wąsik, ale nie był on zbyt ciemny, więc nic sobie z niego nie robiłam. No, ale po jej uwadze stwierdziłam, że inni tez to widzą :)))Że byłysmy po piwku, to po chwili namowy zgodziłam sie na depilację. Ona sama usuwała sobie włoski od lat i zawsze była taka gładziuśka, że postanowiłam pozbyć sie wąsa:) Pierwszy raz bolał, ale kazdy następny, wykonany już samodzielnie jest coraz mniej bolesny. Po wszystkim kolezanka się smiała, że musimy się tez zająć bródką koziołka matołka:))) No, ale poradziłam sobie już z nia sama. Olkastry kupuję Joanny do depilacji twarzy, bo takie miała koleżanka. Są bardzo tanie, wystarczają na długo. Włoski usuwają się bez problemu, przynajmniej te najdłuższe. Niestety zauważyłam tylko, że pojedyncze włoski zaczęły wyratsać ciemniejsze i dłuższe:( Choć ogólnie jest ich chyba mniej. No, ale gdybym depilowała sie regularnie nie zauważyłabym tego. problem w tym, że jestem leniwa i zwykle zbyt długo zwlekam z depilacją. teraz jestem właśnie po i czuję się rewelacyjnie:))) No,ale nie ma co się oszukiwać. Zostane z tym wąsem już do końca życia i do końca będę wspierać przemysł kosmetyków do depilacji:)) Ale lepsze to niż anty sexy wąsik i bródka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2555
ja uzywam depilatora (nakladam najmniejsza nasadke) i chociaz sama procedura boli "troche" to trwa chwile a efekt jest na dlugo. Zaczerwienienie znika mi po 2h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeżeli zastanawiaćie się nad depilacją plastrami to nie zastanawiajcie się wgóle!;p Ja używam od niedawna plasterków joanna do twarzy są rewelacyjne. Pierwszy raz był koszmarny ponieważ plasterki nie usunęły wszystkiego nad ustami miałam okropne czerwone plamy przez dwa dni i byłam poprostu załamana!! ale za tydzień czasu odważyłam się spróbować na nowo i byłam zaskoczona ponieważ nie miałam ani jednego włoska a czerwone plamy zeszły w ok 2 godz. Te plasterki są naprawde rewelacyjne a oliwka poprostu suuper. Czemu zaczęłam stosować plastry: miałam 12 lat kiedy pojawił się wąsik byłam przybita nie wiedziałam co robić czsami płakałam nawet że wyglądam okropnie ponieważ wstydziłam się komukolwiek spojżec w oczy. Wąsik próbowałam zasłaniać włosami albo ręką było to okropne i dla mnie nie komfortowe ciągle myślałam że wszyscy sie ze mnie śmieją. Nauczyciele nawet czasami na lekcji mówili żebm odsłoniła twarz bo mnie nie widzą zwracali mi uwage i tp ciągle sie chowałam i byłam załamana.Zwierzyłam się koleżance że nie wiem co z tym zrobić ona powiedziała że miała ten sam problem i pleciła plasterki do dziś je stosuje i jestem strasznnie zadowolona POLECAM GORĄCO PS: Bardzo przepraszam za błędy ort, mam dyzgrafię PS: Jeżeli nie wszystke włoski zejdą można potraktować je pnsetą Pozdrawiam wszystkich;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona;D
hej wszystkim:) mogę się uznać za doświadczoną jako iż kilka metod wypróbowałam.Jestem brunetką więc wiadomo wiekszy problem niz maja blondynki;/ najlepszy sposób iść do kosmetyki ;) nie kosztuje to majatek i co anjwazniejsze mimo że włoski odrastają sa JASNIEJSZE i SŁABSZE. Jasniejsze od pierwotnych ale widomo że u brunetki to i tak widać więc jak odrastają to rozjasniacz Sally Hansen i problem na długo jest z głowy ;)) po jakims czasie się zmywa ale po dość długim czasie wtedy znowu do kosmetyczki xD co ok. 2-3 miesiace wiec nie jest zle :) pozdrowiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diotorka
czesc ! dziewczyny pomozcie ! ja tez chce zlikwidowac wloski ale nie chce ich wyrywac !!! probowalam z woda utleniona ale nie dziala...moze cos innego ??/nie ma u mnie sephory i w ogle...ech pomozcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co mnie przychodzi do głowy, żeby się pozbyć wąsika to to, żeby poddać się depilacji laserowej. Dzięki temu można się pozbyć wąsika raz na zawsze. Moja siostra ma tez taki problem i aktualnie szuka miejsca, gdzie można poddać się takiemu zabiegowi. Może wy znacie jakieś dobre miejsca, gdzie można poddać się depilacji laserowej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malablack
zgadzam sie, ze depilacja laserowa to najlepsze wyjscie - jesli chcemy siep ozbyc problemu na zawsze,a tak chyba jest?;) wasika nie robilam,ale robilam inne czescie ciala w studiulaser, bardzo przyjemna atmosfera i fachowa zaloga;) wasik nie jest taki drogi, dlatego jesli wam przeszkadza to ja bym sie decydowala, chocby i na 1 czy 2 zabiegi,zeby go nieco przerzedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sesa
Ja mam ten sam problem...dzisiaj sie odwazyłam i poszlam na laser. Koszt 200 zl, najpierw wladowali mi 5 a potem zeszli na 3 ;) Chwile bolalo ale juz jest ok:) Im ciemniejsze i grubsze wlosy tym laser lepiej dziala. Jeszcze siedza dranie na swoim miejscu ale juz widze ze powoli wychodza. To tego zabiegu wlosy musza byc zgolone nie moge byc wydepilowane. Za msc powtorka zobaczymy na ile to jest skuteczne:) Jest to o tyle dobre ze zamyka i niszczy calkowicie mieszek wlosowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOŻNA SOBIE Z TYM PORADZIĆ ;)
Hej Dziewczyny! Ja męczyłam się latami... Chodziłam smutna,zgarbiona,zakompleksiona,zawsze zasłaniałam twarz włosami i opuszczałam głowe tak,żeby nikt na mnie nie patrzył idąc ulicą... Mama odradzała usuwanie TEGO czymkolwiek,bo wiadomo-będą grubsze,bardziej widoczne... Myślałam,że jak się kiedys w życiu dorobie to odrazu laser,ALE... Gdzieś przeczytałam,że dziewczyny używają DEPILATORA. spróbowałam... Jest OK. kiedy pojawi się jakis intruz odrazu usuwam go depilatorem i NIE CZEKAM ŻEBY ODROSŁY WSZYSTKIE NARAZ żeby pójść do kosmetyczki... USUWAM NA BIERZĄCO! Boże jaka byłam szczęsliwa kiedy pozbyłam tego OGROMNEGO PROBLEMU (oczywiście mówię o pierwszej depilacji) WRESZCIE PATRZE W OCZY SWOIM ROZMÓWCOM, MOJEMU FACETOWI... JESTEM PEWNA SIEBIE I ZADOWOLONA Z ŻYCIA... Oczywiście nadal musze sie pilnować i usuwać jesli jakiś włosek odrośnie ale jeden tu czy tam to nie kilkadziesiąt nad całą górna wargą , kilka sekund i po sprawie. MOŻNA? MOŻNA. ;) NIE CZEKAJCIE! BĘDZIECIE SZCZĘSLIWSZE I ODCZUJECIE WRESZCIE ULGE! NIE MA CO TEGO CHODOWAĆ NA SWOJEJ PIEKNEJ BUŹCE! NIE ŁAMCIE SIĘ ;* ;))))))))))) Wiola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOŻNA SOBIE Z TYM PORADZIĆ ;)
PS. Jeśli pojawi się u was biały pasek w depilowanym miejscu tak jak u niektórych koleżanek... Z tego co pamietam skóra w tym miejscu jest nieco jasniejsza ale tylko na początku... Ale to wszystko dlatego,że skóra w tym miejscu się nie opala, bo włoski nie przepuszczaja tyle światła co wydepilowana skóra. Z czasem ten problem zanika. Mozna uzyc w tym miejscu NIECO ciemniejszego podkładu. DODATKOWE WSKAZÓWKI : *Od czasu do czasu róbcie piling twarzy, równiez w tym miejscu, po to by włoski nie wrastały pod skórę itd.(mozna użyć szorstkiej rękawicy do mycia). *Przez kilka dni po depilacji NIE uzywajcie kremów,żeli do mycia twarzy,zwłaszcza tych z mentolem,żeby nie podrażnić skóry! *Po 1wszej depilacji uzyjcie OLiwki ,żeby natłuścic podrazniona skórę. (wczesniej wstępnie MOŻNA UZYC LODU do pozbycia się zaczerwienienia) *UWIERZCIE W SIEBIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatka1993
Witam! Dziewczyny, które myślą o depilacji laserowej... moim zdaniem powinnyście jeszcze to przemyśleć i poczytać troche o tym w necie;p Ja wczoraj byłam u ginekologa z nadmiernym owłosieniem i powiedział ze nie mam żadnych zaburzeń hormonalnych i polecił mi depilację laserową, nawet dał mi ulotke. Już sie prawie zdecydowałam na usunięcie wąsika laserowo po czym okazało sie że Pani, która to robi jest jego żona więc pomyślałam, że lekarz ten nie miał na celu pomóc mi, jest to tylko i wyłacznie interes rodzinny. Naczytałam się troche w internecie o laserowym usuwaniu wąsika i nawet panie, które takie zabiegi wykonują - odradzają! ponieważ to rzeczywiście działa ale tylko na kilka miesięcy po czym włoski i tak odrastają... moim zdaniem szkoda kasy jeśli to rzeczywiście nie daje TRWAŁEGO efektu... Jestem ciemna brunetka o ciemnej karnacji więc oczywiste jest to, że włoski mam ciemne i grubsze niż np.blondynki. Mam 18lat i od ok. 4 lat stosuję krem Sally Hansen, który usuwa niechciane włoski bardzo dokładnie! U mnie niestety efekt nie jest długotrwały ale wydaję mi sie, że to tylko dlatego bo mam egzotyczną urodę ;) kurację powtarzam co tydzien. Polecam ten produkt! Niestety najbardziej denerwuje mnie to, że włoski są takie ciemne! dlatego mam zamair kupić wybielacz tej samej firmy. Nie przeszkadza mi to że włoski są, lecz to że maja ciemną barwę. Tylko mam jedno pytanie... Czy jeśli będę stosowała wybielacz Sally Hansen i chodziła na solarium to czy będe miała biały ślad pod nosem? proszę o odpowiedź to dla mnie bardzo ważne! Chętnie też odpowiem na wasze pytania do mnie, jeśli jakiekolwiek macie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja9907601-75847554
dziewczyny!! mam zaledwie 15 lat a od około dwóch lat temu pojawił mi się wąsik, z dnia na dzien coraz większy, ciemniejszy, to była MASAKRA! czarny jak smoła! było go widać na kilometr, nie wiedziałam co robić, próbowałam sztuczek z wodą utlenioną, chciałam iść do kosmetyczki na wyrywanie woskiem czy cos w tym stylu... aż zobaczyłam ten krem=SALLY HANSEN CREME HAIR BLEACH, Jezu to było jak objawienie! po pierwszym użyciu wąsy jakby zniknęły! co prawda są ale tylko czuć je lekko w dotyku, a w ogóle nie widać, trochę tylko się świecą na słońcu i nic więcej! już się nie wstydzę być blisko twarzą w twarz, bo tego mojego dawnego problemu kompletnie nie widać :) użyłam pierwszy raz ten krem i dał on efekt na około dwa tygodnie, następnie znowu. i nie mam żadnych podrażnień skóry itd. nic! JEST CUDOWNY! polecam, naprawdę!! ;D Kupiłam go w Sephorze za 32,50 zł :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka zjem
Witam. mam ten sam problem. u mnie wloski odrastaja dosc szybko. Woskuje wasik co klilka dni. Polecam plastry z woskiem badz wosk cieply, zabieg jak u kosmetyczki. ja musze je wyrywac co kilka dni, wiec zbankrutowalabym biegajac 2 razy w tygodniu do kosmetyczki. Kupilam wielka puszka wosku na allegro, razem z patyczkami do nakladania, oaz paskami. Podgrzewam puszke w garnku z goraca woda . Nakladam cieply wosk, przylepiam pasek i ciaaaach wyrwane:) resztki zmywam oliwka :) od kilku lat juz tak robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżela M. M.
Hej dziewczyny :) Ja chodzę do kosmetyczki i nie mam z wąsikiem problamów, ale nie chcę wydawać co miesiąc na depilację. To, co stosuje moja kosmetyczka jest rewelacyjne. No właśnie, ale co to jest? Czekoladowy wosk o delikatnej konsystencji, który potem zrywa 'płóciennym' materiałem. Zero podrażnmień, milutki zapach. Czy macie pojęcie co to za produkt? Jaka firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_010
ja również mam pytanie. mam 15 lat i mój wąsik jest bardzo widoczny jest gęsty, bardzo się wyróżnia. Mama mówi że jak pójdę do kosmetyczki wydepilować wąsika to mi będzie szybciej odrastał i czarne będą wąsiki i że po kilku latach jak bd tak depilować regularnie to bd musiała co tydzień chodzić! Czy to prawda że za kilka tak bd musiała chodzić tak często ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rude to wredne
nie. jesli wosk, to raz na 3-4 tygodnie. włoski będą jaśniejsze i jakby cieńsze. jednak na powierzchni depilowanej może to pobudzić do wzrostu meszek i z czasem zrobi się zdrowy włos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i po sprawie
"zainwestuje w to z 800 zl, ale pozbede sie tego" naprawde wydalas 800 stowek na to? Moze w warszawce sa takie ceny, nie wiem, ale ja bylam w opolu na dubois, salon yasoda, zreszta znajdziesz w google yasoda.pl i tam usunelam sobie wasik na stale za niecale 200 zl, i to byla seria zabiegow, mam spokoj i w sumie nie mecze sie juz z woskiem co miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dance_again
jakoś mnie te ceny zaskoczyły szczególnie te 800 zł, aż tak z ciekawości sprawdziłam i w Studiu Laser taki zabieg kosztuje 150 zł, nawet jakby trzeba było go powtarzać kilka razy to i tak jest taniej, bo z reguły wystarczą trzy, żeby efekty były super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loosemyway
oj nie, tylko nie depilacja woskiem dla mnie ten zabieg to tylko dla masochistów. Nigdy się na to nie zdecyduję. Zdecydowanie bardziej do mnie przemawiają inne formy depilacji. Powiem, że coraz poważniej myślę o tym, żeby pójść do SL na taki zabieg. Tylko jeszcze chwilę poczekam aż mi nieco opalenizna zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×