Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lula 9090

zdradzeni mężowie

Polecane posty

Gość gość
Zdradzające żony to problem dla kochajacych mężów, te podstępne panie wychodząc za mąż traktują małżeństwo jako sposób na utrzymanie, a swoich mężów jako bankomaty. Ot cała sprawa. Powiecie , a miłość, miłość tylko w baśniach " żyli długo i szczęśliwie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde_26
Witam. Nie łatwo jest odejść. Zwłaszcza gdy ma się śliczną małą córkę, która kocha tatusia i zatesknila by się na śmierć. Jestem żonaty po raz drugi. Pierwszy związek po prostu umarł śmiercią naturalną. Zostawiłem syna. Straszna trauma dla ojca. Wcześniej miałem narzeczoną. Długo grała ze mną w ciuciubabke . Zdradziła mnie z mężem szefowej. Gdy się rozstalismy wyszła za mnie go za mąż. Oczywiście twierdząc że przed naszym rozstaniem nic ich nie łączyło a wręcz że to ja popchnalem ją w jego ramiona. Moja obecna zona..... wydaje mi się że kogoś ma. Wiem chyba nawet kogo. Mam to w du.... zbyt Kocham córkę i nie przeżyje rozstania z nią. A stara niech się puszcza myśląc że niczego nie podejrzewam. Nawet lepiej mam więcej czasu dla mojej prawdziwej miłości. ........ dla córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda kobieta jest taka sama kazda zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta jasne i każdy mężczyzna też zdradza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor_M
Ja sam jakiś czas temu przechodziłem podobną traumę związaną z niepewnością podłoża po którym stąpało moje małżeństwo. Niestety okazało się, że moja żona nie do końca była mi wierną... niestety. Powód? Facet z którym poszła zwyczajnie miał grubszy portfel od mojego a wcale mało nie zarabiam. Ujmę to w ten sposób. Wszystko co ma początek, ma też koniec. Moje małżeństwo zakończyło się a życie toczy się dalej. Na ten moment znów nabiera ono słodkiego smaku i zaczyna mienić się wszystkimi kolorami tęczy. Oczywiście było ciężko, ale pomogła technika i... niestety pomógł też psycholog, bez niego raczej miałbym problem ale jak to mówią... jeśli trzeba, to tonący brzytwy się chwyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinika2
I ja przez to przechodziłam. Ale pomógł mi ktoś. Psycholog który za psychologa sam sie nie uznaje. Taki dr House. Dokladnie. Nie lubi ludzi bo twierdzi ze wszyscy kłamią. Prowadzi jakis komercyjny biznes, ale nie dajcie sie splawic. Przez zaprzyjaźniona funfele dostalam namiar Pomógł o dziwo szybko i skutecznie ale chce sie odpłacic pieknym za nadobne - dlatego namiar dam przez email. martinika2@gazeta.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dobry znajomy popełnił samobójstwo gdy dowiedział się że żona go zdradzała co się potwierdziło i zostawił list w którym obwinia ją o swoją śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem w tej sytuacji. żona się nie przyznaje do sexu. Ale po niby 2 tygodniach związku z kochankiem chciała odejść z domu. On ma żonę ale podobno nie kocha jej. Żona podobno zostaje w domu ze mną bo dla dobra dzieci. Stara się naprawić wszystko - jest kochającą żoną i matką. A zakochała się w nim bo zacząłem studiować i poświęcałem czas nauce a nie jej. Czuję się "z***biście i wcale nie myślę o tym. Nie palę 50 papierosów dziennie i mam z******ty apetyt"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zdradzaną żoną, również w tej chwili. Tamta dziewczyna wie o mnie i o dzieciach i nie przeszkadza jej to, sama jest matką, nie pojmuje jak tak można..... niestety nie mam z***bi....tego humoru ani apetytu :( jak to znieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
święta prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat zamarł, ale faceci sa dalej zdradzani. Nie jestem super męzem wiąze sie to z moja praca nie moge jej tu opisac ale nie kazda kobieta by to zniosla. Wiedziala co robie jak bedzie 10 lat synek ma 6. Myslalem ze jestem s********m w zyciu i nawet jak cos takiego przyjdzie dostanie 2 liscie i sie rozstaniemy, niestety okazalo sie ze zbyt mocno kocham i teraz od mega szalu po alkocholu po zobojetnienie na lekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż tirówki

Ale macie problemy. Ja z moją żoną poznaliśmy się na drodze bo pracowała jako tirówka. Zanim zostaliśmy parą ona przez 8 lat pracy miała kilka tysięcy klientów, a ja robiłem sex bez gumy z wszystkimi jej koleżankami. Teraz jesteśmy 15 lat razem po ślubie i jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×