Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

Mój..., Ciebie to chociaż Chochli przytuli:D Chyba bierze mnie przeziębienie. Coś tam łyknę na noc. Przydałby się też ciepły okład:D Chochliczka jest na jakiejś imprezie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepsza taka impreza jak żadna. Moze i my cos zorganizujemy, zaprosimy gości:D Tak rzadko ktos nas odwiedza. Może nas nie lubią? A my przecież takie fajne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okład? Oczywiście z młodej piersi:D Marzenie ściętej głowy:( O starej nawet nie ma co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie wychodzą z założenia, że lepszy wróbel w garści... Zmykam pod kołderkę. Do jutra. Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również witam w środę:) O dziwo czuję się dobrze. Wczorajszy alarm jak się okazuje był fałszywy. Jestem trochę niepocieszona bo dostałam podwyżkę czynszu:( Niby tylko kilka złotych, ale tu kilka, tam kilka...i się uzbiera. Na szczęście od marca państwo mnie wspomoże. Zaszaleję, że ho ho:D Widzę mój..., że Ty lubisz wszystko prima sort i full wypas razem wzięte:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amus hahaha podwyzka? tak...jedna od stycznia a druga juz od marca... a w sklepach...poniewaz dlugo kupuje i jesli chodzi o zywnosc w zasadzie to samo...widze zmiany cen...zreszta inflacja pokazuje... od marca...no... okolo 50 zl Amus tylko !!!wazne ze bedzie...tylko dlaczego tak malo...dla tych ktorzy maja malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonia:) Ty to masz nerwy ze stali, że oglądasz te mecze, ja obejrzałam dzisiaj z Niemcami i ciśnienie pooooszło w górę:D muszę się uspokoić szklaneczką łyskacza..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój...jak Amazonka dobra, to z konia nie spadnie...żeby nie wiem jaki norowisty był:D zresztą co ja Ci będę mówić...przecież wiesz, jak takiego obłaskawić...i nie owies mam tu na mysli;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda Chochliczko, emocje sięgają zenitu. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie tak jak trzeba i nasi wyjdą z grupy. Wtedy dopiero będzie jazda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będe oglądać, bo mnie wciągnęło:D przedostatni mecz tez oglądałam, ale tylko końcówkę...oj, były emocje:) adrenalina uzależnia...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×