Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

Kto wie co ona tam wyprawia:D Ale napewno zajrzy jak wróci, obiecała. Może coś ciekawego nam opowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Was Dziewczynki 👄 kasa na mleko jest :D ale tyle jednorazowo nie zakupie...no chyba ze skorzystam z kleopatrowego sposobu na pieknosc...tyle ze Amus ma racje...tyle tego mleka w mleku co nic...a kozy ciagle nie mam ;) jestem zmeczona...ale kubeczek kawki dobrze mi robi...a wczesniej chwilke dobrze mi zrobilo, to co do mnie napisalyscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Chochliczek ja tez ;) choc ich popieram :D dzisiaj uslyszalam ze firmy dajace net maja kontrolowac pobieranie plikow ;) heh...wszystko w zyciu mamy za pozno...jeszcze tyle nie zobaczylam...i nie mam zapasu tonowego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Mój śladziku...jesteś cudowna:D przytulam na dobranoc...:) muszę zwolnić kompa, mój "rzep" wrócił i te jej: mamooo...jest jednoznaczne:P:D dobrej nocy, Amazonio, Oneill🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taak...mama przy kompie :D to dla malolatow prawie jak horror bo co ta mama tam w necie moze robic ? ech mlodzi...im sie wydaje ze tak bedzie wiecznie ! nawet nie zauwaza kiedy czas minie i jak ktos powie ... mamooo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Amus jestes...to fajnie... ja w sprawie tego czasu... on tak troche niesprawiedliwie biegnie :( ostatnio jak bylam u p.dr to powiedziala ze mam sie wyleczyc z checi szukania sprawiedliwosci... fajne co? bo wiesz o co mi chodzi? ze jak jest dobrze to czas zaiwania jak oszalaly...nawet sie czlek nie zdazy nacieszyc...a teraz jak mi tak cholernie ciezko wszystko sie wlecze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamień z serca, nie mogłam wczesniej odpalić kompa, już się bałam, że padł. Śpij spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja mam lenistwo już od ho, ho, ho, ale skoro zalecasz...:D Młodej, puszystej do pracy w lesie nadal szukają:D A poważnie, dobrze, że odpalił staruszek komputerek bo jak padnie to już na śmietnik. Ciepłego weekendu:) U mnie narazie minus 12:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie ? nie wiem ;) termometr komputerowy pokazuje -8 :D innego sie nie dorobilam... w zasadzie nie bede nic robic poza tym co robic musze a wyjsc trzeba tylko do apteki po pieluchy w domu kwitna mi pieknie hiacynty oraz jakies inne doniczkowe:D od kiedy napisalas Amus "o mlodej i puszystej potrzebnej do lasu" nie opuszcza mnie mysl...do czego ona tam potrzebna? moze zadzwon? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) ja dzisiaj nie odpoczywam:P też jestem ciekawa, po co komu puszysta w lesie...może to gajowy Marucha dał ogłoszenie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×