Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

5 letnie dzieci tak malują, bo inaczej nie umieją. Tak samo rysuje moja mała kuzynka, czy braciszek mojej kumpeli. Też wszystko powyginane, wykrzywione, nastroszone, zezowate i z grymasami i z wodogłowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nie intrygują aż tak bardzo. A to wydaje mi się, że to dlatego, że one pokazują to, co ożemy sobie wyobrazić, świat fantazji i wyobraźni... One pokazują śmierć już zinterpretowaną, narzucają nam interpretację autora... A np hands resist him, czy płaczący chłopiec poprostu pokazują normalne zjawiska, ale oddziałują tak, że budzą w nas nasze własne spostrzeżenia i interpretacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze że te paralityki z tym wodogłowiem i potworem na 4 nogach, z jakimś kłem z gęby wystającym (w zamierzeniu miał być wyciągnięty język) nazywa się \"moja rodzina\" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbboooooooze natia
"a ten beksinski fajne obrazy ma?" łoh... bardzo fajne :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkj
kto co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia, jesteś gwiazdą topiku :D Masz najwięszego stracha a nawet nie wiesz przed czym :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie - co z tą topielicą? Już w necie próbowałam szukać ale jakaś nieudolna jestem i nic nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście postów natrzaskali od wczoraj wieczora :) Przed chwilą włączyłam sobie obraz Hands Resist Him i po minucie moja kocica nasrała do kuwety. Teraz muszę wietrzyć chatę. :P Widzicie coście narobili.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fmdsfm
a co wkoncu z tym zdjeciem dziecka i lalki??:D wszyscy zyja ci co obejrzeli je??:D nie mieli koszmarow??Sory ale duzo tutaj trych stron i cieko mi je wszystkie czytac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta pomaranczka wyzej to bylam ja:D A ty natia wkoncu zobaczylas ten obraz bo czytalam kilka stron i nie moglas sie zdecydowac z tego co widzialam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia posikałam się :D 12 października Malcolm Vaughan z Church Down w Gloucestershire pomógł sąsiadowi zniszczyć kopię \"Płaczącego chłopca\". Po powrocie do domu zobaczył, że jeden z pokoi w jego domu stoi w płomieniach, a strażacy, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, nie byli w stanie wytłumaczyć przyczyn. Kilka tygodni później tajemniczy pożar wybuchł w domu położonym w Weston-super-Mare w Avon. Śmierć poniósł wtedy sześćdziesięciosiedmioletni William Armitage. Informacja ta wzbudziła znaczne zainteresowanie prasy, gdy się okazało, że obok zwęglonego ciała znaleziono nie uszkodzoną kopię \"Płaczącego chłopca\". W prasie znalazła się potem wypowiedź jednego ze strażaków, który brał udział w gaszeniu pożaru: \"Aż do tej chwili nie wierzyłem w te wszystkie historie o przedmiotach sprowadzających nieszczęście. Jednakże jeśli w strawionym przez pożar pokoju znajduję rzecz, która jako jedyna nie została zniszczona, to jest to coś bardzo dziwnego\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę gorsze wrażenie można przy Beksińskim odnieść niż przy tych obrazach. Tylko nikt na razie o klątwie nie pisze...Chociaż zważywszy jego śmierć może ktoś coś wymyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowo daję, od dawna nie widziałam topiku, który by się tak szybko rozwijał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×