Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Ha, znowu stronka moja:):):):):):):):):):):):) Tylko co to za szczęscie???? Do d.......y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomniałam dodac, że owej pasty do włosów w sklepach niet, jedynie chyba tylko w zakładach fryzjerskich i tu może byc drożej, no i oczywiście w necie. Podrzuce wam kilka linków, może się przydadzą: http://www.sleekhair.com/2660.html http://www.stuff4beauty.com/catalog.php?category=CHI%20Twisted%20Fabric http://www.haircarechoices.com/item_CHI+Twisted+Fabric_10011.html :):):):):):):):):):):) 👄👄👄👄👄 🌻kwiat]kwiat]kwiat]🌻 ale się podlizuję:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega___na dupe dostaniesz za ten komentarz, mowilam w toto zagraj, :classic_cool: bedziesz jeszcze szczesliwa, to tylko kwestia czasu Surfitka___sama sie denerwuje daj odrazu znac jak wyniki! Mimi__ no powiedz sama slodycz, wlasnie dzwonila do mnie mataka tej krolewny, Majcia bedzie caly tydzien w moim miescie u swoich dziadkow, a jaki z tego wniosek, ze ciotka to jej nie odpusci i chociaz jedno pololudnie jest moje:D jestem na grillu u rodzicow, bardziej jako obsluga techniczna, stoje przy grillu, donosze specjaly, wychylilam juz pol wina, chyba zaraz wstawie samochod na podworze, coz powrot na piechotke:D. a jutro nad jeziorko, wlasnie dzwonili znajomi czy nie chce sie z nimi zabrac, pytanie, oczywiscie, ze chce, czas skonczyc ze snaykem:classic_cool:. plecy wymagaja poprawy w opalaniu, pokapie sie bedzie na pewno milutko...jak sie nie pokloca do tego czasu bo i tak moze byc:p Jagoda___bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto czego się dla Was nauczyłam ♥♥♥♥ Dla każdej z osobna ♥ i dla wszystkich ♥♥♥ :D Ja w tym cyklu jakoś od początku podchodzę pesymistycznie do sprawy. Wszystko przez to, że moj ukochany wyjechał na jeden dzień i byl to dzień stracony dla staranek :( A ja od razu myślę, że to na pewno w tym własnie dniu moglo nam się udac. Jogody __ bedzie dobrze, zobaczysz. Jesli Twój dziadek jedzie do Centrum Onkologii w Warszawie to na pewno bedzie miał dobrą opiekę. Pierwsze wrażenie, jakie robi ten moloch nie jest najlepsze, ale specjaliści są naprawde dobrzy i zrobią wszystko, żeby pomóc Twojemu dziadkowi. Dziwne, że są już przerzuty, skoro nie było wcześniej żadnych objawów. Może okaże się, że wcale nie jest tak źle? Trzymaj się. A mama pewnie też jest zdenerwowana i się boi i może wcale nie o okulary jej chodziło o tej 23? I oczywiście dla Ciebie moje nowe odkrycie ♥ Omega_ ciesze się, że wraca Ci optymizm. Dalej będzie już tylko lepiej. A z tymi chwilowymi spadkami nastroju to sobie szybko poradzimy. Dla Ciebie również ♥ Malolepsza __ ale Ci zazdroszcze tego urlopu. Ja już pisałam, co bede robić, jak tylko zajde w ciąże. Podobne zajęcia do twoich sobie zaplanowalam :) Wypróbuję rybę na pewno. Nie dotarłam do strony z przepisem na Twoją zupę gulaszową. Ja robię prawdziwie węgierską, z takimi kuleczkami - csipetke (pewnie jeszcze nie wspominałam, że znam wegierski :D ) Dla Ciebie ♥ A dla Justyny niespodzianka :) Kołysanka dla Adrianka ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ No i dla mamy ♥ Mimi, również kołysnaka dla dzidzi ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪, a dla Ciebie ♥ Surfitko, co z Twoimi badaniami? Na szczęście ♥ Agnes, mi od początku bardzo podobała się twoja biżuteria. Jest śliczna! Fajnie jest robić to, co się lubi (ale nie po kilkanaście godzin dziennie - jak ja :P ). Dla Ciebie ♥ Nowa _ na pewno bedę trzymac kciuki. Ja powtarzam sobie, że po tym clo musi się udać. To na szczęście dla Ciebie ♥ Telesforka, czekam na wiadomość o dwóch krechach na teście u Ciebie. Na dwie krechy dwa ♥♥ Powodzenia Czy ktoraś z Was moglaby mi przeslać zdjęcia Justyny? Malolepsza, Twoją przepiękną krolewnę widziałam :) Ja swoich siostrzeńców (sztuk dwie) i siostrzenicę (sztuk jedna) też staram się rozpieszczać. Kupuje im wszystkie najbardziej bzdurne rzeczy, jakie chcą (spray do kolorowania języka, koszulę w smoki, chipsy - shreki, tony lizaków o przeróżnych kształtach, gumę do żucia w sprayu). Moja siostra nie jest zawsze z tego zadowolona, ale co mi tam :D Ważne, że dzieci się cieszą. Ale się rozpisalam. Pozdrawiam, a na zakończenie ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny-jak tam rozpoczecie weekendu? Dla mnie to jeszcze niepelny weekend bo jutro pracuje ale tak ze 2-3 godziny to nie zdarze sie zmeczyc.Od jutra znowu ma byc upal a tak fajnie bylo po 25 st C a tu znowu skwar:(ale mam nadzieje ze w miare pogoda bedzie w niedziele to wyskoczymy nad ocean. Omega-nie ma problemu-tej firmy nie ma we wszystkich sklepach ale akurat wiem w ktorym maja sporo jej produktow to moze i Twoja pasta bedzie-pewnie nawet jutro tam bede to od razu spojrze. Dobrze czytac ze odrobine sie otrzasasz-pewnie jeszcze dlugo bedzie bolec ale w sumie chyba lepiej byc samemu niz z czlowiekiem ktory nie kocha albo jest z laski. Surfitka-czekamy na te wyniki,jak tylko bedziesz cos wiedziec daj znac.Tu na forum to rzeczywiscie panuje pelna empatia-problemy innych staja sie wspolnymi problemami i raze przezywamy te smuteczki ale i radosci. Jagody-mam nadzieje ze bedzie dobrze z dziadkiem.Niektore nowotwory sa rzeczywiscie takie wredne ze nie daja zadnych objawow a potem sa juz przerzuty.Teraz wszystko zalezy od tego jak zareaguje na leczenie.Nie wiem w jakim wieku jest twoj dziadek bo lekarze czesto chca sobie odpuscic jak jest czlowiek w podeszlym wieku.To okrutne dlatego trzymam kciuki zebyscie trafili na dobrych specjalistow.🌼 Malolepsza-Majcia sliiiiiicznaa oprocz tego widac ze bystry dzieciak.Nie dziwne ze Mala ma adoratow-to nie tylko dwulatki ale nawet i pieciolatki pewnie sie ogladaja;)A Ty swoja droga ze nie dosc ze lzejsza o 6 kg(tez bym tak chciala;( )to jeszcze opalona-meza calkiem powalisz na kolana jak wroci. Ryba-Twoich siostrzencow pamietam ze zdjec co kiedys pisalam-fajna gromadka.A co do rozpieszczania-no coz...od tego sa ciocie.Od rygorow rodzice a reszta moze rozpieszczac. Nie rezygnuj z tego cyklu-jeden dzien to nic straconego-mozna popracowac dzien wczesniej i dzien pozniej;)A dzidziajak ma byc to bedzie.Tym bardziej ze juz naturze odrobine pomagasz. Mimi -poglaszcz brzusio.Projekt domu jest czyli pierwsze koty za ploty-oby dalej wszystko dobrze szlo. Ja jakos niespecjalnie nastawiam sie zeby udalo sie w tym cyklu bo juz zaczynam miec typowe,znane od lat objawy.Ale w przyszlym wybieram sie do gina,mam zamiar rozejrzec sie za ubezpieczniem bo bez tego raczej nic nie zrobie i coz..nowy cykl ,nowe starania. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wróciłam do domku.... Moj nowy gin zadzwonił do mnie tuż po drugiej, ale nie mogłam pisać bo mam kafe zblokowane w pracy - puszczają tylko na godz. w czasie lunchu. Rozmowe ze mną zaczął po przywitaniu oczywiście stwierdzeniem, ze to bardzo dziwne, ale moje hormony są dobre !!! I sam nie wie dlaczego @ nie ma. Pytał o te plamienia, ale tego było jak jak kot napłakał. A może i kot napłacze więcej...po prostu odrobinke zaróżowiony śluz. Tyle. otóż estrogeny sa w normie i się nie zmieniły od ostatniego razu, progesteron znacznie spadł, wiec @ powinna być. Więc jestem specjalna, unikatowa, wyjątkowa :) Muszę sobie pokadzić. Po prostu całkowicie odmienny przypadek medyczny - tylko czemu w tą stronę? ni emogłabym to tak nagle zajśc w ciążę? Plan działania? Znów mam wziąć progesteron przezz 10 dni, jak do tygodnia po odstawieniu nie dostanę @, mam przyjść po tabletki antykoncepcyjne. Najgorszy scenariusz jeszcze 45 dni bez @, najlepszy - może jutro, bo te cycki dalej kłują, i brzusio juz ciągnie 2 tygodnie... W każdym razie z jedenj strony się cieszę, że nie mam jeszcze menopauzy...z drugiej to niezbyt ciekawe ze w klinice gdzie maja tysiace pacjentek z takimi problemami głupieją. Już śmieję się sama ze siebie :D :D :D Może mi in vitro za friko zrobia ;) Zartuję, ale mój gin będzie mnie pamiętał długooo....:D Dziewczynki, miłego weekendu wam życzę. nie wiem czy będę na necie....mam zamiar się zrelaksować i odstresować. Więc komputer postaram się trzymać z daleka. Ale może wpadne was poczytać. Pozdrawiam i wszystkim ślę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka !! Ja tylko się melduje :) !! Nareszcie weekend :) i co najlepsze staranka hihihih :) a to już sama przyjemność !!! Małolepsza- nawet nie wiesz co ja zrobiłam.... Tak zauroczyła mnie Twoja NIUNIA że ..... jej fotke umieściłam na pulpicie... :P :P jest SLICZNA !!!!!! Pozdrawiam Wszystkie serdecznie :D 🌼 Miłego weekendu papa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba🌻 dzieki za kolysankeczke pewnie sie przyda nie raz:) ale bajeranckie te nutki i serduszka:) ja sie nie nadaje na takie rzeczy, nie mam pojecia i cierpliwosci:) jestem w robocie:) zaraz przyjdzie moj kol i okaze sie czy bede miala neta:) jak co to do napisania wieczorkiem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, może powiedz koledze, że od dzisiaj to Ty jesteś Sprite, a on pragnienie ;) i teraz to Ty decydujesz, kto ma neta :D Surfitka, ja naprawdę nie chcę Cię pocieszać na siłę, ale o tej mojej koleżance to pisalam najprawdziwszą prawdę :) Ona miała to samo: brak @, leki na wywołanie i też starała się o dziecko. Ostatnio z nią gadałam, a ona mówi, że od trzech lat nie miala @ a w tym czasie urodziła dwójkę zdrowych chłopaków. Mowi, że jak zaczęła zachodzić w ciąże, to teraz powoli zaczyna się bać seksu. Malolepsza pewnie leczy kaca :P Telesforka, póki nie ma @ póty jest nadzieja. Trzymam kciuki ♥ Agnes, powodzenia raz jeszcze w tych starankach ♥ Omega, cały czas myślę o Tobie i wysyłam pozytywne fluidy ♥ Po południu wyślę Wam moją królewnę. Też jest śliczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba____strzal w 10, koniec z winem, cala noc bol glowy, w dodatku byla burza, nie spalam do 4 rano, pojechalismy nad jezioro i znowu burza, ucieklam do domu, wskoczylam w podomke, dzisiaj juz nie wychodze, niech sie wali i pali, dzisiaj beze mnie, caly czas mysle o naszym hasle przewodnim co do zajscia w ciaze, :p, poprostu mnie tym powalilas, serio:D:D:D Justyna____co szef powiedzial, nie napisalas...... Jagoda___wezwanie do raportu, uszy do gory....jakos sie pokulada bedzie dobrze Agness___ja tez Majke na pulpit wrzucilam, fotogeniczne dziecko:D Surfitka_____konowaly juz cos wymysla, w koncu przylezie ta malpa@ Nowa___jak rajd??? Mimi____zmiany cisnienia pewnie daja ci popalic??? Telesforka___jak wazenie ziol, trzymam kciuki Omega____dzisiaj to ja mam mega dola, wrrr, oj nie lubie takich dolin, jakos trzeba przetrwac....mam nadzieje,ze trzymasz sie dzielnie❤️ ok, bede jeszcze zagladac, moze ktora wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff u mnie jest taki skwar, ze szare komórki mi się gotują ;) Nawet leżeć jest ciężko. Coś okropnego. Wstałam rano z taką migreną, ze myślałam, ze oczy mi z orbit wyjdą. Ale mimo wczorajszych wieści troszkę się lepiej czuję psychicznie, chociaż całkiem różowo nie jest. Mój dziadek w tym roku kończy 80-lat więc można powiedzieć, ze wiele przeżył jednak mimo wszystko zawsze się chce żeby najbliżsi byli z nami jak najdłużej. W poniedziałek zapadną kolejne decyzje w sprawie jego leczenia, staram się nie martwić na zapas i powtarzam sobie, że będzie dobrze. Wczoraj w ramach „pocieszanie” zjadłam ¾ litra lodów – pyszne były ;) Potem trochę na siebie popsioczyłam, ze głupia jestem bo to tyle kalorii a zaraz sobie przypomniałam linka którego podesłała nam Omega o zbawiennym wpływie lodów na poczęcie i od razu mi się humor poprawił :D Poza tym Wasze słowa otuchy też zrobiły swoje, jesteście nieocenione, dziękuję 👄 Co ja bym bez Was zrobiła? Dziewczynki bądźcie dobre i podeślijcie mi fotki Justyny bo ja jestem chyba ostatnia, która ich nie widziała 😭 😭 Malolepsza – no to niezłe miałaś atrakcje ;) Oj a z tym alkoholem, ze ostatni raz to już kilka razy przerabiałaś ;) Jakiego doła – to się kac nazywa :D:D: Do jutra przejdzie – obiecuję ;) Ryba__lufa – zdradź nam tajemnicę jak się robi takie serduszka i inne cudeńka? Tą jednodniową przerwą w starankach bym się nie przejmowała bo przecież plemniki zasadniczo powinny żyć dłużej niż 24 h, więc jak przed i po wyjeździe Twojego szczęścia trochę się postaraliście to efekty mogą Cię zaskoczyć ;) Jak mam wycięła ten numer z okularami to o chorobie dziadka jeszcze nic nie było wiadomo, to wypłynęło wczoraj popołudniu. Jesteś wielka skoro znasz język węgierski !!!!!! Dla mnie to czary mary. Kiedyś byłam na koloniach z Węgrami kurcze bez tłumacza nie szło się dogadać, nawet ręce nie pomagały :D A jak wiadomo dzieci nie mają problemów z komunikacją. Mieliśmy panią, która nam tłumaczyła a z nią była dwójka jej dzieci – syn i córka – które też bardzo dobrze mówiły po węgiersku. Takie rodziny dwujęzyczne są świetne, nie wiem czy dobrze pamiętam ale ta kobieta chyba wyszła za Węgra. A może Ty masz z nimi coś wspólnego ;) Zdradzisz przepis na zupę węgierską? W czasie kolonii był tzw. dzień węgierski i wtedy jedliśmy dania kuchni węgierskiej, pamiętam, ze wszystko było bardzo pikantne ale bardzo smaczne :D Nowa – mam nadzieję, ze wyścigi wyścigami ale nie zaprzestajecie starań? Działajcie tym bardziej, ze jesteś na dopingu ;) Telesforka – Ty przynajmniej miałaś chwilę odpoczynku od upału ja mam wrażenie, ze u mnie ten upał jest od zawsze :( na zachodzie Polski podobno już trochę odpuściło – tylko kiedy przyjdzie na wschód? Do póki @ nie ma jest nadzieja, ze się udało. Trzymam kciuki i na wszelki wypadek napisz jej adres Surfitki może się posłucha i da innym szansę egoistka wredna Surfitka – faktycznie jesteś nieoceniona i wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. Dobrze, ze wynik hormonów są ok., przynajmniej ten kłopot z głowy może tym razem progesteron zadziała i za kilka dni ta okropna @ a jednak tak wyczekiwana przyjdzie. Agness – to słodziutki masz pulpit :D Tylko nie zaczaruj tej królewny. Mimi – a Ty gdzie się podziewasz? Pozdrawim WSZYSTKIE serdecznie 👄 pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego ja, jedyna babcia tutaj, nie dostąpiłam zaszczytu obejrzenia brzuchala Justyny i biżuterii Agness, ha????!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega __ link do biżuterii Agnes jest w jej stopce :P Te znaczki to się robi tak: wciskam lewy alt i potem cyferki, ale z tej klawiatury po prawej stronie. Trzymając alt wybieram na przyklad 1 albo jakąś kombinację 1-3, a potem puszczam alt. To cala tajemnica :D Zdjecia Justyny również nie dostalam :( U mnie dzisiaj dzień leniuchowania, chcialam się nawet do kina wybrac, ale nie znalazlam nic ciekawego. Po rozmowie z Malolepszą na gadu wrócilo mi trochę pozytywne myślenie :D ale boję się znowu rozczarowania. Pozostaje mi czekać. Pozdrawiam w leniwą sobote ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, postaram się wam wysłac Justynkę. No i oczywiście Adrianka, bo jego tez można podziwiać :) dajcie mi 5 min i powinnyście miec je na skrzynce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wysłałam do Omegi, rybeczki i Jagódki. Mam nadzieję, że doszły. Fajny mam Justynka brzuchalek...pozazdrościć. Oczywiście Justynko w pozytywnym kontekscie i doskonale wiesz co mam na myśli :) Po prostu chciałabym w końcu zeby miec taki brzuchol i nie dlatego że z przejedzenia ;) Pozdawiam. Biorę się za sprzątanie - w końcu, bo juz obiad niedługo...hi,hi a ja dopiero po śniadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie! Jak zaczleam pisac to sie zorientowalam ze zaczealm w miejscu na nick-nieopatrznie wcisnelam enter i poszlo w eter:D Ryba-Lufa-fajny ten pomysl ze znaczkami-oczywiscie nie moglam sobie podarowac zeby nie sprobowac;) Jagody-lody sa super na smutki.Oczywiscie ze 80 lat to sporo ale tak jak pisalas wszyscy chcemy zeby nasi najblizsi byli z nami jak najdluzej-tak samo boli odejscie albo choroba starszego jak i mlodszego.Moja babcia ma 86 lat-dzieki Bogu jest wciaz w dobrej formie i nawet nie chce sobie wyobrazac co bedzie jak jej zabraknie.No ale jej mama a omoj prababcia miala 96 lat jak odeszla(choc w sumie mogla miec wiecej bo jak sama mowila dawniej do metryki dziewczynkom niekoniecznie wpisywano dokladnie ten wiek ktory mialy ale odejmowano tak 2-3 lata:) wiec mam nadzieje ze babcia jest dlugowieczna jak jej mama. Malolepsza-cierp cialo jakzes chcialo i nie zwalaj na depresje tylko jak slusznie zauwazyla Jagoda to kac!! Surfitka-wczesniej zartem pisalam ze moze na Ciebie tabletki antykoncepcyjne podzialaj i prosze!-wykrakalam;)Chcialabym miec @ na zbyciu na 9 miesiecy tobym Ci ja pozyczyla ale cos czuje ze sie do mnie przywiazala i nie chce isc nawet na ten czas do nikogo innego. Omega-jak sie czujesz? Ziolka niezle dzialaj jesli chodzi o pms-troche brzuch i cycki mnie pobolweaja ale nie az tak bardzo jak wczesniej-nawet jesli tyle to i tak sie oplaca pic-a poza tym mozna wpasc w rutyne-parze je od razu na 3 razy czyli raz dziennie i potem tylko podgrzewam.A ze paskudne w smaku to juz inna rzecz.Dzis sama rzadze w domu-maz zarabia na chleb:)A ja w tym czasie troche posprzatam,zmienie posciel i przyszykuje rzeczy do pralni-ale dzwigac tego nie bede-wroci z pracy to razem pojedziemy. No to by bylo na tyle-ide zrobic kawke zey nabrac rozpedu. Pozdrowienia dla wszystkich🌼 Pozostale wszystkie panie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane🌻 Ale upał...juz sama nie wiem w co się ubierać. Mam samochód bez klimy, więc pewnie sobie wyobrażacie co przeżywam. Po wizycie u gina ok. Morfologia bardzo dobra, z dzidzią też ok. 24 lipca mam usg-to bedzie 23 tydzień ciąży i wtedy dowiemy się kto mieszka w moim brzuszku❤️. Już nie mogę się doczekać. Jutro wybieram sie na urodziny syna mojej siostry-zażyczył sobie grę komputerową. Jak dzisiaj weszłam do sklepu i zobaczyłam trzy długie aleje z grami to dostałam oczopląsu. Na szczęście udało się coś wybrać. Malolepsza ja już czuje się ok-dzisiejsze ciśnienie u gina to 120/70-jak na mnie wysokie. Jak tam kac? Mam nadzieję, że humorek wrócił:) Rybeńko bardzo dziekuję za kołysankę❤️ Surfitko miejmy nadzieję, żę @ polegnie i wreszcie zawita. Jagódko na pewno wszystko będzie dobrze. Jak napisałaś o tych lodach to chyba sama zaraz po nie sięgnę:) Telesforka dobry znak, że ziółka działają-miejmy nadzieję, że nie tylko na napięcie przed @. Justynka jak dzidziulek?Ślicznie wyglądasz i jakie masz wielkie piersi SUPER!Moje jeszcze tak nie urosły, ale wszystko przede mną;) Agness, Nowa 🌻 Omego napisz mi proszę coś więcej o tym specyfiku na włosy. Pozatym mam nadzieję, że już troszkę lepiej się czujesz❤️ Buźki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wyszlam na pijaczke:classic_cool:.....dol dziewczyny mam chyba ze wzgledu na powrot do pracy, no i ostatnio zle znosze brak M, co roku sobie powtarzam,ze juz ostatni raz go puszczam, przychodzi maj i ten uparciuch poprostu jedzie, fakt, ze te pieniadze konkretnie ratuja budzet domowy, ale jakim kosztem, bleee.... jakby sie udalo zaciazyc jak planujemy wyjdzie tak, ze ostatnie miesiace bede sama z brzuchem, no i po porodzie rodzinnym tez mamy z glowy, no chyba, ze sie nie uda, ech zycie.... Jagoda____masz racje, juz sie nieraz zaklinalam, ze juz procentow nie tkne, jak dobrze pojdzie to nawet nie bede mogla...przez diete slabsza glowa:p stworzylysmy sobie to kolko wzajemnej adoracji, i dobrze,ze mozemy sie nawzajem pocieszyc i kto by pomyslal,ze spotkamy sie na kafe....:classic_cool: do takiego wniosku doszlysmy wczoraj z Ryba:D Ryba_____ciesze sie ze lepiej sie poczulas po naszej pogawedce, super sie nam rozmawialo, az ciezko uwierzyc jaki ten swiate maly....a z drugiej strony net sprawil ze kula:D:D:D ziemska oczywiscie to lepek od szpilki:D Mimi____masz jakies przeczucia odnosnie plci??? ja tez mam auto bez klimy, koszmar na te upaly, jak jechalam do kolobrzegu klelam cala droge, nastepny z klima, M oczywiscie to nie przeszkadza, no bo latem cwaniaka nigdy nie ma mam nadzieje przespac te noc chociaz znowu zapowiadali nawalnice, jeezuu co sie dzieje z tym klimatem, wczoraj takie byly wyladowania, ze az ziemia sie trzesla, balam sie ale bol glowy byl potworniejszy...... milego wieczorku, ja smigam na shreka, chodzilo mi po glowie kino, ale podomka jest sliczna nie chce z niej wyskakiwac, och blogie lenistwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do was dziewczęta. Staram sie od ... 2 dni, bo dopiero wyszłam za mąz i zamieniłam forum ślubne na to forum. Mam nadzieję ze szybciutko zmienię je na forum o dzieciach. A raczej ma taką nadzieje bardziej mój mąż, bo on strasznie chce być tatusiem. Pozdrawiam Was wszystkie gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka – wielkie dzięki za fotki Justyny ❤️ Justyna – rewelacja, ciąża Ci służy. Ja też tak chcę!!!! A kiecka po prostu cudna, podkreśla wszystko co ma podkreślać :D Telesforka – maja prababcia też odeszła w wieku 96 lat, dzisiaj miałaby 99 :( To był tytan pracy, takich ludzi już nie ma. Pól minuty nie posiedziała spokojnie, do końca jej dni zawsze coś było do zrobienia. Mimi – doskonale Cię rozumiem ja też jeżdżę autem bez klimy. Na krótkich dystansach da się przeżyć, chociaż ciężko, ale na dalsze wypady to już dramat. Czekam z niecierpliwością na ten lipiec - w końcu się dowiemy kto tam się ukrywa :D Zawsze mi się wydawało, ze te 9 miesięcy ciąży to strasznie się dłuży, a tu wychodzi, ze czas biegnie jak szalony, nie dawno robiłyście testy ciążowe a tu już połowa za Wami, albo prawie połowa :D Dzisiaj kuracji lodowej ciąg dalszy ;) Tym razem wybrałam lody z zielonej budki – impresja amaretto – okrutnie słodkie, ale i tak pycha :D tylko potem skutki będą opłakane. Kurcze mówiłam, ze jak nie jem to nie, a jak zacznę to dzień po dniu bym jadła. A najgorsze te ilości :( Ale takich na patyku to nawet nie kupuję bo po co się drażnić ;) Malolepsza – jak ja jeszcze trochę poszaleję z tymi lodami to chyba się do Ciebie przyłączę w sprawie diety. Razem to zawsze łatwiej ;) Dół w związku z powrotem do pracy jest jak najbardziej zrozumiały, ciężko będzie ale dasz radę. Ja też się mojemu M odgrażam, ze następne auto przede wszystkim musi mieć kilmę. Inne parametry mnie nie interesują to jego zmartwienie, ale klima musi być !!!! Bardzo mi się podoba nasze kółko wzajemnej adoracji. Szkoda tylko, ze część gdzieś przepadła :( Ja to bym chciała, żeby w końcu popadało, oczywiście bez gwałtownych burz bo nie ma czym oddychać. Jak rozmawiałam dzisiaj z siostrą to na Pomorzu jest 18 stopni i pada, a ja miałam 33 w cieniu :( Nie ma sprawiedliwości na tym świecie, czy ta temperatura nie mogłaby oscylować w okolicach 25C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwcowy blizniaczek - witamy, mam nadzieję, ze zostaniesz z nami na dłużej, nawet jak już się uda zajść w ciążę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody-Tobie marzy sie burza a u mnie wlasnie przeszla,dobrze ze bylam w domu bo wystarczyla chwila zeby dosc sporo popadalo przez otwarte okno na monitor od komputera,no ale skoro pisze to dziala. Moj ukochany maz wszedl na chwile,wzial prysznic i pojechal z moim autkiem do naprawy bo cos mu zaczal tlumik szwankowac i choc na razie bez ekscesow to przy malych obrotach wydawalo takie dzwieki jak czlowiek po kapuscie:DJa mam klime i tu by sie bez tego nie dalo jezdzic,choc jak tylko w miare suche powietrze to wole otworzyc okno jak jade,no ale to sie za czesto nie zdarza. Sprzatanie idzie mi jak krew z nosa bo robie to jakos bez glowy-zamiast zabrac sie tylko za to i zrobic raz dwa-to a to zerkne w telewizor,a to poczytam czy cos popisalyscie a to zjem loda;)No ale pol lazienki juz mam zrobione.Ja to jestem dziwny typ-lubie miec porzadek i w miare o to dbam ale sprzatac straaaaaasznie nie lubie-wiec musze sama sie dopingowac. No nic ide dalej zasuwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sorki -przeczytalam uwaznie ze Tobie nie marzy sie burza tylko deszcz:D Ale u mnie burza byla dosc spokojna.......... Czerwcowy blizniaczek-witaj.Wiesz-jak od razu zajdziesz w ciaze to wcale nie musisz zmieniac forum tylko przynos nam szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody próbowałam przełknąć lody, ale niestety mdli mnie na sama myśl. Ja wogóle nie jem słodyczy w ciąży, bo mi nie smakują. Ale tobie życzę smacznego i wcinaj je ile wlezie oby fasolka po nich sie pojawiła:) Widzę, że nie tylko ja nie mam klmy-zawsze to jakieś pocieszenie:) Telesforka sprzatasz dokładnie tak jak ja-zaczynam potem oglądam tv i wracam do sprzątania. Ważne, że w efekcie końcowym mamy ładnie wypucowane mieszkanko;) Czuję, że to będzie dziewczynka❤️ Witam nową staraczkę🌻 Buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi - sampoczucie do doopy. a specyfik na włosy jest rewelacyjny, szczególnie do krótkich włosów, zwieksza objętośc (naprfawde włosów jest dwa razy tyle), pozwala ułozyc fajną fryzurkę, lekko usztywnia, aczkolwiek nie natłuszcza i wogóle go na włosach nie widać. Dotychczas był dostępny w niektórych salonach fryzjerskich, i moja fryzjerka go stale uzywała do modelowania krótkich włosków. Ale się skończył... a teraz znowu się pojawił w innej lini kosmetyków, ale tej samej firmy, wiec mam nadzieję, że i do Plski też dotrze. Dlatego prsiłam dziewczyny from the USA o sprawdzenie... pozdrawiam, po wnuczku Justyny, kolej na wnuczkę u ciebie❤️:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny robie drugie podejscie nad jezioro, tymrazem niebi bez chmur, mam nadzieje,ze sie wybyczycze, ostatni dzien wolnosci milej niedzielki witaj blizniaczek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobitki goraca i przesylam buziaki jej tak dlugo mnie nie bylo ze mam teraz sporo zaleglosci no tak urlop sie udal w polsce sukienke mam piekna prace tez dostalam ale juz niedlugo koniec bo zamowienia sie znow koncz pomalu wiec bedzie trzeba szukac nastepnej ale narazie sie nie martwie no i za 2 tygodnie wyruszam w kolejna podroz do Polski ale tym razem autkiem no i na dluzej a przedewszystkim na moj slub :) Mam teraz troche maly dylemat od dwuch dni opowiem co i jak po kolei to moze cos poradzicie ; dzis powinnam dostac @ ale ona przyszla 15 czyli wczesniej bez jakichkolwiek objawow ktore zawsze mialam tj.bol piersi i podbrzusza tymrazem nic w dodatku ta @ to nie @ tylko plamienie najpierw zaczelo sie od 13 i 14 lekkim plamieniem pozniej 15 i 16 ciut mocniej plamilam dzis praktycznie nie ma prawie nic wiec te mocniejsze plamienia trwaly 2 dni dodam ze wczesniej miewalam mniej obfite @ ale taka jak teraz zdazyla mi sie po raz pierwszy co mam o tym myslec czekam do wyjazdu i ide do gina bo juz sama nie wiem co to moze byc pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×