Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Jagodko :D na pewno sie ulozy. I bedziesz miala swoje wymarzone skarby. I trzamam kciuki by sie chociaz jedno urodzilo juz w 2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki, wygrzebalam sie spod sterty ciuszkow ale to bojowe zadanie to pranko i prasowanko:) teraz moge spokojnie czekac na kolejna dostawe tzn pewnie na koniec lipca:) ciuszki ulozone w komodzie i przykryte pieluszka tetrowa zeby sie tam nie zakurzyly, pozniej beda tylko pieluszki do uprania a to sama przyjemnosc tylko pieluszki:) kregoslup i nogi daja mi tak popalic ze szok! malo tego calodziennego prasowania, ukladania itd wymyslilam sobie na dzis zrazy z ligawy i tak mi zlecial caly dzien - padam. kochane poziom alarmowy - przeciw terrorystom wciaz b.wysoki, wczoraj zamkniety byl duzy terminal nr 4 na Heathrow, jedna stacja metra i nonstop huczy o atakach - pewnie ze wzgl na zblizajaca sie rocznice ataku 7/7 mi juz pare razy (po okropnych atakach) kazano na lotnisku zdejmowac buty:) teraz bedzie tym gorzej ze posrod podejrzanych zatrzymanych sa bdb wyksztalceni ludzie min lekarze!!! musze sie zdrzemnac bo nie mam sily.. pozdrawiam wszystkie serdecznie! ps swieta racja poki @ nie ma jest nadzieja, mowie wam ze musimy zaczac gadac bardziej pozytywnie i wykrakiwac nam tu gromadke a nie @! oby sen babci byl proroczy! ps moj sie nadaje na kurs szczegolnie na dzien nr 1!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem z wami, ostatnio mam chore dni, buu, ale nie chodzi o mnie tylko o otoczenie, dopiero wlasnie weszlam, musialam chociaz nadrobic zaleglosci, jutro obiecuje szczegolowy raport:D caluje was👄 baaaardzo mocno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka, ciekawe jak juz Adranek bedzie na swiecie czy bedziesz miala sile i czas na takie segregowanie...:) Zycze ci by byl grzeczniutkim dzieckiem. Ale ciekawe gdzie sa wszyscy. Cisza, ze slychac wlasny oddech. A wy nie macie przeciez dzis swieta. ;) Wiec prosze cos skrobnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam:):):) Bardzo bardzo mi was brakowało kobitki kochane!!! Więc tak wyjazd nie należał do bardzo udanych:(Pogody niestety nie było, raptem dwa dni ze słońcem ale tylko do godziny 14 potem lało. ale zdążyłam się troszkę opalić:) Generalnie to nawdychałam sie jodu za wszystkie czasy i wiem, że dla dzidzi to dobrze. Co do mojego samopoczucia to ok-brzuszek rosnie, czuję sie tak jakbym nosiła przed sobą piłkę do koszykówki. Ruchów dzidzi jeszcze nie czuję i troche sie tym martwię.... Kobitki pozdrawiam was serdecznie i uciekam bo jestem padnieta po podróży. Buziole👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Ale tu pustki :( szok !! Pogoda okropna ,jakies 20 minut temu otworzyłam oko i to obudził mnie sms od rodziców.... Masakra dziewczyny juz 4 tydzien taka pogoda :( ... Pozdro dla wszystkich i po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sennosc widze! sennosc!!! ale zalamka zeby tak daleko topiku szukac - szok! wlasnie agness pogoda pod psem! podobno to dla mnie lepiej:) ale nie zaszkodziloby kilka dni slonka! milego wieczorku ja znow padam - jutro badanko - mezus bedzie krew oddawal, nie ja:) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Witam z zaswiatow:)tzn troche mnie nie bylo bo M byl w domu i okupowal kompek a jak nie okupowal to okupowal mnie i tak mi zlecial czas nie wiadomo kiedy. Dzis u nas okropona wilgotnosc i choc nie ma slonka to i tak sie z czlowieka leje pot.A wcoraj jak na zlosc akurat na sam wieczor zaczelo padac i nici z fajerwerkow-dobrze ze dzien wczesniej zalapalismy sie na nie w sasiednim miasteczku.Wczoraj mialam jechac nad icean ale z powodu pogody skonczylo sie na parku i sklepach. Nie wiem czy Wam pisalam ze to moj pierwszy cykl z mierzeniem tempki-jak na razie idzie wszystko ladnie-potwierdzaja sie pozytywne testy owulacyjne ze wzrostem na wykresie-to pocieszajace tylko zeby cos z tego bylo.......O i wlasnie skonczylam pierwsza ture ziolek-sama z siebie jestem dumna;) Justyna-to widze ze przygotowania pelna para-no pewnie-lepiej to wszystko porbic wczesniej poki jeszcze masz sile a na dodatek nie ma goraca. Jagody-tak jak ty wzielas dziadka w obroty ja mam zwyczaj brac swoja babcie-choc ma 86 lat to nie najgorsze zdrowie ale od lat wmawia sobie choroby-a moze i nawet nie wmawia tylko wszystkie dolegliwosci ma psychosomatyczne-przekonalam sie juz wielokrotnie ze jak sie nie roztkliwiam tylko zdecydowanie biore ja w karby to to dziala i przestaje bolec.Nawet kiedys miala jechac ze mna i moja mama do Bialej Podlaski na groby pradziadkow i takie tam inne uroczystosci i oczywiscie dzien przed wyjazdem juz byla chora-wiedzialam ze to ma podloze obawy przed podroza-huknelam ze juz wszystko przygotowane-zmiana planow wykluczona i jak dla mnie moze nie jechac -my jedziemy-i co?nastepnego dnia byla gotwa do drogi.Oczywiscie u Twojego Dziadka to inna historia ale jesli dzieki twardemu postawieniu sprawy zjadl to warto byc tym \"zlym policjantem\". omega-jak nowy komputerek? Mimi-fajnie ze dobrze sie czujesz-ruchami sie nie martw -jeszcze dzidzia zdazy Ci porzadnie \"dokopac\"-a odpoczynek nad morzem i tak czyni cuda-nawet jesli pogoda kiepska. Nowa-przykro ze @ przyszla ale rzeczywiscie skoro bralas antybiotyk to moze i lepiej-wszystko ma swoj czas i pore. Pozdrawiam Was wszystkie i dla kazdej po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na chwilke cos sprostowac. Okresu jeszcze nie dostalam - dzis 30 dc, ale 28 robilam test i wyszla jedna kreska :(. A i wszystko wskazuje na to , ze @ przyjdzie. :( Pozdrawiam i przesylam buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to skoro @ nie ma to wciaz jest nadzieja-test moze pokazywac dopiero pozniej.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy wchodza i pisza ze pustka...ale co u was? :) Bp ja mam dobre nowiny :D Rozmaialam dzis z moim ginem i okazuje sie ze ta cystka to nie zadna torbiel tylko pecherzyk :) Urosl sam, bez zadnej stymulacji - niezla niespodzianka. A juz polozylam lage na tym wszystkim, nie mierze tempki, nie obserwuje sluzu...Gin stwierdzil, ze najprawdopodobniej owuluje :) Albo juz jestem po :) czyli jednak to plamienie to bylo jak @. Powiedzial mi tez ze endo ladnie uroslo i hormonki mam w sam raz . No i ze mam oczekiwac @ do 2 tygodni. Super. Niezla niespodzianka. Telesforka, ja padam w taka pogode. Mam dosc. Siedze pod klimatyzatorem :p 🌼 Justynko, uszy do gory :) To mezulek bedzie kluty :) Jagody 🌼 Malolepsza, a ty gdzie? Co sie tak opuszczasz. Zapowiadalas ze bez meza to nas nie odpuscisz a tu ciagle cie nie ma. No,no :p Mimi, szkoda ze slonka duzego nie bylo, ale moze to dobrze. Opalanie jest niezdrowe...:classic_cool: Nowa, a moze test sie pomylil. Wciaz trzymam kciuki. ❤️ Rybenko, odezwij sie. 🌼 Milka, a co u ciebie? 🌼 Omego, jak mozesz daj znac co i jak 🌼 Pozdrawiam was wszystkie i dla kazdej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka to @ bedzie za dwa tygodnie albo nie bedzie-skoro owulujesz to do dziela;)-a moze juz cos zafasolkowalo skoro odpuscials staranka to moze zaskoczylo.Czasem takie zaskoczenie czyni cudne niesppodzianki .No i gratulacje ze jajo jest bez stymulacji.Ciesze sie z Toba🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj telesforka, nie napalam sie :) Ciesze sie tylko , ze cos drgnelo. I mam nadzieje,. ze wkoncu sie wyprostuje ta pokrecona moja droga :) A tobie tez gratuluje :) Ja to bym nad wszystko zmusila chlopka do badania. Albo kup mu domowy tescik ;) Bo szkoda czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie DZIEWCZYNKA!!!!!!!!!!!!! NATALKA❤️ ❤️ ❤️ bylismy dzis na usg trójwtmiarowym-mamy zdjęcia i płytę!!! Niunia ziewała i kręciła się!!!Super przeżycie!!! A co najważniejsze wszystko dobrze się rozwija!!!Lekarz powiedział, żeby sie nie przejmować ruchami-powinnam je poczuć ok. 22 tygodnia ciąży. Jestem taka szczęśliwa, że wszystko w porządku!!! Każdy mówił, że bedzie chłopak, a tu taka niespodzianka:) Lecę spać bo jestem padnięta. Buziole👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi, super wiadomosc :) No to sie wyrownalo :) Omega pewnie sie cieszy bo \"prawdziwa\" babcia zostanie. A jak dacie jej na imie? Fantastycznie, ze wszystko z nia w porzadku i zdrowo rosnie :) Pozdrawiam was obie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja przed pracą na sekundę. Od dzisiaj zaczynam egzaminy wstępne i nie wiem jak będzie z czasem więc proszę o wybaczenie jak będę Was zaniedbywać. Wczoraj jeździłam z tatą do kardiologa na kontrolę – wszystko ok. Pani doktor stwierdziła, że to już trzy lata jak zaczął nowe życie :D Nie zdążyłam nóg do domu wstawić a dzwoni moja kuzynka, która mieszka obok, ze sobie coś w nogę zrobiła i czy mogę przyjść na ratunek? Jak poszłam i pooglądałam to się okazało, że skręcona stopa i dawaj na pogotowie bo nie byłyśmy pewne czy nie złamała jakiejś kości w śródstopiu. Całe szczęście nie, ale więzadła ponaciągane, stopa opuchnięta – dramat. Jak wróciłam z pogotowia to miałam siły tylko wziąć prysznic i padłam. Cały dzień wczoraj u mnie lało wiec oczy same się zamykały. Dzisiaj chyba nie będzie lepiej – 13C i leje 😭 Surfitka – rewelacyjne wiadomości. Trzymam kciuki :D Oby ta pokręcona droga się wyprostowała. Mimi – gratuluję panienki – dobre miałyśmy przeczucia :D Jak przeczytałam wieści od Was to od razu się obudziłam :D Nawet fakt, ze za oknem szaro, buro i leje nie wydaje się już taki przygnębiający :D Lepiej być nie może. Nowa – nie wołaj tej @ zbytnio do siebie, może zgubi drogę. Mi już też do końca cyklu zostało niewiele – zobaczymy co los przyniesie. Życzę WSZYSTKIM miłego dnia, pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi 🌻 serdecznie gratuluje! ale swietnie! Natalka suuuperowo! mam chrzesniaczke Natalke dziewczynka jest przecudna! ❤️ najwazniejsze ze z mala wszystko ok! my dzis na to badanie mam nadzieje ze meza hemoglobina jest ok, tak sie boje...ciagle stresy..mama mi mowi zeby sie za bardzo nie martwic bo w ciazy tak bywa ale same wiecie... telesforka no wlasnie tez tak pomyslalam dopoki brzusio nie jest az tak wielki, nie jest cieplo to porobie troche bo \"kawal\" ze mnie baby - serio i pozniej chyba beda mnie turlac! to dobrze ze maz okupowal ciebie:D czekam na wyniki waszej pracy:D surfitka!!!! suuperolskie wiesci!!! jest jajo - samo uroslo, trzeba je pochwalic to i jest suuper wielka szansa!!! wow! oby tak dalej! dzis juz 6lipca ale jakos malo napisalyscie o indykowaniu z 4! no jak tam? jagoda uszy do gory pomysl o zblizajacym sie luuuzie i nie przemeczaj sie i nie denerwuj bo jak babcia miala racje to musisz dbac o siebie!!! ale masz fajnie popatrzy sobie na mlodych przystojnych chlopaczkow uuu:) malolepsza tobie trzeba lanie sprawic, szczerze jak zobaczylam ze ktos skrobnal o 7:52 to ciebie podejrzewalam:D omega :D gratuluje babciu masz juz topikowa parke:) milka mam nadzieje ze zakopalas dola i sie na dniach odezwiesz!!! ryba uda sie uda! tylko gadajmy o tym szczesciu czesciej!!! jak tam autko? i jak w robocie? mnie az trzesie na mysl o poniedzialku!:O nowa, jak nie ma @jest nadzieja! na szczescie wakacje dop ci sie zaczely i macie jeszcze sporo okzaji! mam nadzieje ze wrocisz do pl 2 w 1:D agness jak tam? ze pogoda to wiem wiem bo tu nie lepsza..wiatr jak w gorach, leje co pol godziny i ogolnie szaro buro...jak tam staranka? biedronka co sie babo nie odzywasz? pozdrawiam was wszystkie razem moje drogie panie i dla kazdej z osobna 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to lepszych wiadomości od samego rana być nie mogło!:):):):) 1. Wnusia - nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):) 2. Jajo Surfitki - nreszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):) No to mam nadzieję, że teraz to mi sie wnuski posypią jeden za drugim!!!!!!:):):):):):):):):):):) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno najwięcej dzieci zostaje poczętych w wakacje, więc mamy teraz największe szanse na poprawienie statystyk :) Ja dzisiaj ostatni dzień w pracy przed urlopem, a w sobotę koło południa wyjeżdżam. Mam nadzieję, że jakos przetrwam ten dzień, chociaz już mi ciężko. Mimi, Natalka - bardzo ładnie. Gratulacje!!! I 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 dla dziewczynki. Surfitko, nie mogę się powstrzymać: a nie mówiłam ? :P A poważnie, to naprawdę bardzo bardzo dobra wiadomość. Oby jak najszybciej były efekty z tego jaja ❤️ Malolepsza, widzę, że ty sie wyraźnie obijasz, jeszcze chyba bardziej niż ja :) Mam nadzieję, że te problemy ze zdrowiem, o których piszesz, to nic groźnego? Jagody, oby Twoja babcia miała prorocze sny :) Mojej też się przyśniło, że moja siostra jest w ciąży. I była!!! A bacia mieszka okolo 200 kilometrów od nas więc nie mogła ściemniać :D Nowa, może zmiana klimatu wpływa na opóźnienie @? A może jednak nie wszystko starcone? Powodzenia Telesforka, jak Ciebie czytam, to mam poczucie winy :P Kupiłam sobie specalnie termometr i w ogole nie mierzę temperatury. Próbowałam, ale jakoś mi nie wchodziło :( Jak zaczęłam pić siemię to na początku pamiętałam, a teraz co dwa dni mi się przypomni. Nawet o kasie foliowym ostatnio zapominam czesto. Może zamiast tego to bilobil powinnam sobie kupić? Tylko żebym pamietała, żeby go wziąć ;) Mam nadzieję, że Twoje ziółka nidługo przyniosą efekty Omega, ja na razie nie mogę obiecać wnuczki, ani wnuka, bo w tym cyklu przerwa w staraniach, ale od sierpnia biorę sie ostro do roboty :D Nawet wolałabym mojową dziwczynkę :D Justyna, jak dla mnie to i tak dobrze sie trzymasz. Ja to jak będę w ciąży to się będę bała pewnie z domu wychodzić, zeby mnie samochód nie potrącil :D W pracy okropnie, wczoraj zapomniałam o jednej sprawie i dzisiaj już afera. Na 16 mam przygotować wyjaśnienie swojego zaniedbania. Jak ja mam juz tego dosyć! Zazdroszczę Ci, że tak niewiele Ci zostało tych dni do przepracowania. A ja to chyba do usranej śmierci tu będę siedzieć 😭 Agnes, pogoda w sam raz na staranka :) Bo co robić, jak wieje i pada? Milka, co u Ciebie? Mój ukochany odkąd ogłosił wszem i wobec, że zmienia pracę, jest wprost rozchwytywany :D Dzisiaj ma kolejne spotkanie i sam juz nie wie, którą propozycję wybrać. To niesprawiedliwe :( Ale dobrze, bo jest szansa na poprawę naszego życia. Pozdrawiam Was wszystkie i zabieram się do pracy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu gafa. Przegapilam imie i sie glupia pytam jak bedzie miec na imie. A ono duzymi literami :p Super. Dziewczynki pozdrawiam :) Jestem w pracy wiec krociutko...Wszystko mnie boli, piersi juz od 2 tygodni i nie chca przestac, wiec to takie wszystko dziwne jest...Ale nie narzekac i cieszyc sie, ze cos drgnelo :) Czekam na dobre wiesci od was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej...pamietacie mnie jeszcze:p Mimi____no to mamy parke, ❤️, cudownie ciesze sie razem z toba:D Jagoda___ty powinnas jakies pogotowie otworzyc:p, najwazniejsze, ze wiesci dobre....mowisz,ze bedziesz miala duzzo pracy, ja mam juz dosyc, a wolne dopiero w poniedzialek:( Justi___a lej ile wlezie:p, oczywiscie nalezy mi sie pranie tylka za te milczenie, mam nadzieje,ze patrzysz juz bardziej pozytywnie i zostalo juz naprawde kilka dni roboczysch:D Surfitka____no to jest dopiero nowina:D:D:D:D, ja ci mowie ze ja juz uwierze we wszystko, dlatego szanasa na dzidzie jest zawsze:D:D:D:D Ryba____ale ci zadroszcze tego wypadu, baw sie dobrze, wypocznij, nie mysl o dniach cyklu czasem:D Omega___Justi dala ci wnuczka, Mimi wnuczke, na mnie mozesz liczyc na parke, a co:p Nowa, Telesforka, agness po 🌼 kochane ciezko pracuje, zanim wracam do domu to juz prawie22, nawet sil kompa nie mam odpalac, jestem z wami, od poniedzialku was zamecze, teraz wlasnie farbuje wlosy, bo nawet do fryzjera nie mialam czau pojsc, lekko mnie niepokoi ten odcien jaki wychodzi na glowie jakis taki rydawy, a mial byc popielaty blond, no coz mam jakby nie bylo musialam juz siwizne zamaskowac, wygladalam jak juz wlasna babcia:p caluje👄 was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 😘 Jeszcze żyje. I jestem z wami. Natalka bardzo ładne imię. Bardzo. Surfitko super wieści, trzymam kciuki, żeby teraz już wszystko potoczyło się książkowo, i niedługo ...... będziemy wybierać ciuszki dla małego albo małej. Jestem po kawie więc może dlatego mam troche więcej siły, żeby się odezwać. U mnie bez zmian. W pracy koszmar, w domu kłótnia za kłótnią, szkoda gadać. Nie wiem co mam zrobić ze swoim życiem. Mam dość wszystkiego, spać nie mogę, obiady sobie odpuściłam, chyba sie sypię. Rozglądałam się za tymi witaminami dla M. salfazin czy jakoś tak, ale nigdzie ich nie ma, testy odstawiłam do szafy, siemie to już historia, tempka...... Do dupy z tym wszystkim, M. ma dosyć naszych staranek, a z powietrza sie nie da ;) Do lekarza oczywiście nie poszłam :( Acha Justyś dodaj sobie strone do ulubionych, nie będziesz wziąż szukać. Trzymam za was kciuki, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka_____trzymaj sie kochana i nie poddawaj, pokaz w koncu,ze ty nie musisz nad wszystkimi skakac i ze jeste wazna, trzymam za ciebie kciuki kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Malolepsza 😘 Ale ja już nie mam siły i jest coraz gorzej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka____nie moze byc ciagle gorzej, w koncu musi byc lepiej, musi poprostu.......mam nadzieje,ze chociaz M zrozumie, a ty nie rezygnuj, i chodz do lekarza.........na pewno sie w koncu uda👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem padnieta bo miałam cały dzień biegania. Njapierw bylismy z M podpisać umowę dotyczącą budowy domu (budowa rusza w marcu) a potem wybralismy się na zakupy. No i w sklepie z ubrankami popadłam w różowe szaleństwo:)Chyba trochę przesadziłam z zakupami dla Natalki, bo juz w szafie nie mam miejsca;)A co tam-sprawia mi to tyle przyjemności:):) Surfitko widzę, że u ciebie nastał dobry czas-zobaczysz teraz będzie tylko lepiej🌻 Rybko pracą się nie przejmuj-olejesz ją jak tylko zajdziesz w ciążę. Milka grunt to pozytywne myślenie-przecież musi być dobrze i będzie 🌻 nowa mam nadzieję, że @ nie przyszła. Malolepsza, Omega, Jagody, Agness, Biedronka, Justynka ❤️ Buziaki dla wszystkich kładę się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ale pustkiiii !!! Uprzejmie informuje ze moja @ powinna być 3 dni temu !!!!! i nie mam żadnych objawów aby miała przyjść !!!! :P W pracy jem chpisy i zagryzam marsem :) a co !!! Oczywiście nie napalam sie że... nie mówie głóśno... Dziś wyszło słoneczko :D i to nic że zawiewa zimny wiaterek.... Achhhhh utesknione słonko :D !!! Pozdro dla wszystkich i po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nono. czyzbysmy mialy w koncu zlamanie tej zlej passy ? :D Agness, ja to juz bym zrobila test, 3 dni po spodz. @ wyjdzie na bank :) Trzymam kciuki. A u mnie spokoj, maz na rybkach , ja nie dawno wstalam. Pewnie trzeba cos zjesc i wziasc sie za sprzatanie, gotowanie...Weekendowe obowiazki. POzdrawiam i 😘 dla kazdej z was no i 🌼 dla dzieciakow. Moze juz mamy trojkke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane baby🌼 Agness____trzymam kciuki, mam nadzieje,ze franca@ nie przyjdzie i bedzie w koncu przelamanie.oj zycze tego z calego serca.....dopiero otworzylam poczte, takze sorki ze nie odpisalam na maila, kochana puszczaj bizuterie, ja na pewno kupie jak m wroci i zasponsoruje, narazie to na szyje owszem, ale kamien i do rzeki taka jestem padnieta leje jak z cebra, ale mam to w nosie, najwazniejsze,ze juz w domu jestem , wprawdzie jutro znowu harowa, ale nie ma jak kawa, muzyczka, ksiazeczka, dzisiaj stronie od ludzi......ja tez czekam na@ i cos sie nie pojawia, 2 dni spoznienia, w normalnych okolicznosciach przyrody juz ganialabym z testem......mam nadzieje, ze franca do mnie w koncu przyjdzie jutro, bo mi to plany odnosnie zabiegu skomplikuje, cale zycie jak w zegarku a teraz mialaby sie opoznic, o niedoczekanie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×