Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Witajcie wczoraj moja koleżanka urodziła synka 3300 i 57 cm. I u nas Natalka niedługo bedzie na świecie ❤️. Justynka porodu sie nie bój-tysiace kobiet rodziło przed nami! Co do cesarki to ja jestem przeciwna-dla dziecka lepiej jak urodzi sie siłami natury. Ja porodu jak na razie sie nie boję, ale mam jeszcze czas na obawy;) Pozatym w 9 miesiacu pewnie bedzie mi tak ciężko, że będę marzyła tylko o porodzie;). Juz teraz jak chodzę na dłuzsze spacery to ciągnie mnie brzuch i bola plecy, ale nic to zniosę wszystko dla mojej kochanej dziecinki❤️ Malolepsza takie są niestety ceny rzeczy dla dzieci, a jak się oczekuje swojego maleństwa to zupełnie nie zważa sie na ceny. Zresztą sama zobaczysz jak bedziesz czekała na swój skarb❤️ Telesforka masz rację z tym łóżeczkiem, pewnie kupimy nowe. Pozdrawiam was wszystkie pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nastrój jakby się trochę poprawił i o to chodzi. Trzeba pozytywnie podchodzić do życia. Telesforka, totolotek daje o wiele mniejsze szanse na wygraną, a jednak ludzie zostają milionerami :) Co to dla nas zajście w ciażę! W tym miesiacu się weźmiemy i na pewno się uda. A jak nie, to w następnym. W każdym razie, mam nadzieję, że do końca roku przekształcimy nasz topik i bedziemy rozmawiać na zupełnie inne tematy ;) Wszystkie bez wyjątku. Na dobry początek dnia, choć już południe się zbliża, ale jeszcze żadna nie napisała dzisiaj :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mimi – gratulacje dla koleżanki. Zanim się obejrzysz to tak jak mówisz Natalka będzie przy Tobie :D Ja od dzisiaj jestem na urlopie i co robię – sprzątam. Nie ma jak samemu znaleźć sobie robotę. Ale na okna już nie mogłam patrzeć, stale ich umycie odkładałam, a to byłam zbyt zmęczona po powrocie do pracy, a to było zbyt gorąco. Tym razem nie było wymówki. Zresztą mąż w tej chwili jeszcze nie ma urlopu wiec zanim wróci z pracy mam szanse coś spokojnie porobić. Jemu zostanie najlepsze – powieszenie firan. Jajnik właściwie się uspokoił w zamian czuję biust. Z dwojga złego to już wolę tak. Zobaczymy co z tego będzie. Życzę WSZYSTKIM miłego dnia i wracam do sprzątania pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega____lanie masz u mnie na bank, nastepnym ci nie odpuszcze! Justyna____co u ciebie??? ogladalam wiadomosci, straszne co sie u was dzieje, mam nadzieje,ze ciebie to nie dotyczy, napisz jak jest! milego iwczorku moje drogie, zajrzalam tylko liste podpisac bo ja dzis w paierach tak jak zwykle Omega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tylko na slowko, zobaczyc co dobrego:) malolepsza mnie na szczescie nie zalalo, srodkowa anglia najbardziej podtopiona, londyn to juz bardziej poludnie, na szczescie, chociaz i tu mokro jak cholera i pogoda do kitu juz ze 2miechy! ide sie pluskac, wciagnac kolacyjke i przed tv, dzis kolejny dzien moich ulubionych filmow i seriali :) milego wieczorku babolinki🌻 jagoda, niech te cycki bola, ah niech bola:) moze juz za pare miechow bedzie ci z nich cieklo jak z moich:), zamieniam sie w mleczarnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna - mając na względzie mój dotychczasowy rozmiar stanika to nie bedzie mleczarnia tylko kombinat mleczarski :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki :( Gdzie się podziewacie? Jagody, boli, boli, może w końcu wyboli? Oby te oznaki do czegoś konkretnego doprowadziły ;) Mieszkanie juz pewnie błyszczy? fajnie masz z tym urlopem. Ja sięciesze, że nareszcie piątek! Wprawdzie dzisiaj sporo pracy mnie czeka, ale za to weekend wolny i urlop w poniedziałek. Niestety, tylko jednodniowy, żeby dojść do siebie po czekającym mnie weselu :D Malolepsza, może byś na dłużej z tych papierów się wychyliła? Nie przemęczaj sie, bo musisz zbierać siły :D Jest plan na sierpień przecież. Justynka, to jest życie! seriale, kąpiele, kanapa. Ech, tak ci zazdroszę ;) A co z resztą towarzystwa? Dlaczego sienie odzywacie? Dla wszystkich 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba__lufa - u mnie porządków ciąg dalszy. Człowiek to jest jednak głupi zamiast się poobijać jeden kierat zamienia na drugi. Podobno głupich robota lubi ;) Właśnie zrobiłam sobie przerwę na kawkę i wpadłam obaczyć co u Was. Myślę, ze do jutra skończę to moje sprzątanie. Dzisiaj wieczorem jestem umówiona na plotki z koleżanką także po całodziennym tyraniu będzie tez chwila relaksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki:) no jagoda faktycznie majac na uwadze owczesny rozmiar twojego biustu podzielam twoje zdanie:) ja nawet w ciazy tego rozmiaru nie osiagne:D:D:D ale twoje malenstwo bedzie mialo raj:):):) ja pojemniczkow na mleko taki nadajacych sie na zamrazanie nie kupuje ale ty to pewnie przemyslisz :classic_cool: i ja podpisuje sie pod lista sprzatajacych...bleee ryba to fakt macierzynski ma swoje uroki ah ma, ale dzis obowiazki, bo jutro idziemy na shreka3 ze znajomymi a pozniej przychodza do nas i trzeba sie troche ogarnac:P zycze ci moja droga udanego weselicha! abys sie wytanczyla ile wlezie i dawaj relacje jak juz glowa przestanie bolec:) luudzie zaraz czwarta a ja w proszku to moje sprzatanie jak narazie zamienilo sie w okrutny balagan, powyciagalam, poprzestawialam i wyglada :O:O:O spadam.. buziole po czole drogie babole 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sprztajcie dziewczyny... Ja jestem, podczytuje was, ale jakos nie mam nastroju na pisanie...dzis przeczytalam na onecie , ze w Polsce jest teraz Baby Boom, ze rodzi sie duzo dzieci ...dlaczego nie ja? Mam dosc czekanie i zwlekania ...mam wrazenie ze czym pozniej tym gorzej. Jak popatrzylam na siostrzennice, ze ona taka duza juz, to od razu przypomnialo mi sie, ze jakbym byla zdrowa juz mialabym takie dziecko :( Potem liczylam, ze jak bedzie rok-2 lata roznicy to sie beda dzieci razem bawic...juz przy dobrych wiatrach bedzie 5 lat roznicy...chociaz i nawet w to nie wierze :( Moj Adrianek, to juz Adrian pelna geba. Dorosl swojego ojca i mnie przerosl w ciagu roku o pol glowy. Po dzieciach widac jak czas szybko leci... justyna, ilosc mleka nie zalezy od wielkosci piersi :P To hormonki decyduja, i wcale nie jest powiedzianie, ze bedziesz miec go malo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Ja juz po pracy-i tez w perspektywie sprzatanie-potem zabiore sie za pieczenie biszkopta do tortu-w tym roku troche sie lenie bo w zeszlym to na kogo wypadaly urodziny to pieklam torty a w tym roku zrezygnowalam i tylko dla meza i brata pieke-a udaje mi sie zrobic 2 w 1 bo obaj maja urodziny jednego dnia;) Surfitka-w ktorym miejscu na fertilityfriend jest opcja testow opk bo jakos nie moge sie dopatrzyc.A na dzieci siostry popatrz z innej perspektywy-ona juz bedzie miala spore odchowane a ty wciaz bedziesz sie mlodo czula siedzac w pieluchach swoich malenstw Jagody-masz racje-zamiast cieszyc sie wolnym to sie czlowiek zabiera za sprzatanie-no ale jak tu odpoczywac w bajzlu? Ryba-zycze Ci takiej zabawy zebys faktycznie miala po czym odpoczywac i leczyc nogi ( i glowe;)) w poniedzialek. Justynka-poglaszcz brzusio od wirtualnej ciotki i nie szalej z tym sprzataniem-masz jeszcze troche czasu mam nadzieje ze w urodzinki mojego Mzaszalejemy i moze w koncu tego juniora zrobimy-choc moje nastawienie w tej kwestii niewiele sie zmienilo. Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka – a kiedy dokładnie obchodzi urodziny Twój M? U mnie już widać koniec wielkiego sprzątania, można będzie bałaganić od nowa ;) Surfitka – tak jak powiedziała Telesforka, co się odwlecze to nie uciecze. Radość z maleństwa jest tym większa im więcej zachodu w to włożono. Nie mówię, ze kobieta, która bez żadnego wysiłku zachodzi w ciążę nie kocha swojego dziecka, kocha nawet bardzo. Justyna – kobiety z dużym biustem bardzo często mają problemy z karmieniem. Moja mama, której też w kwestii biustu niczego nie brakuje mnie w ogóle nie karmiła, bo po prostu nie miała pokarmu. Byłam dzisiaj na ploteczkach u koleżanki. Mieszka pod miastem i po raz pierwszy od wielu, wielu lat wiedziałam lecącego bociana :D Oby to był dobry omen. Wszystkie bociany, które ostatnio widywałam albo stały w gnieździe albo przechadzały się po łące lub polu. Pierwsza myśl, która mi przyszła do głowy jak zobaczyłam go w locie to ile w tym „prawdy”, ze jak się zobaczy bociana w locie to będzie się w ciąży. Traktuję to oczywiście w formie sympatycznej przepowiedni, ale jak sami się nie weźmiemy do roboty to raczej nici z fasolki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody-moje szczescie ma urodziny 29 lipca- lewek-ja kiedys dawno temu w ten dzien obchodzilam imieniny ale zmienilam bo wypadalo na wakacje a na dodatek stwierdzilam ze skoro urodziny mam w sierpniu to najblizsza data imieninowa po jest w lutym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale numer - to tak jak ja :D:D:D:D Mogę sobie rękę podać z Twoim M. Na studiach miałam koleżankę, która również była urodzona 29 lipca - byłyśmy zupełnie różne. Rok temu moja koleżanka urodziła 29 lipca córkę. Oj bedzie się działo w niedzielę, mi już się zapowiedzieli goście własnie siedzę i przeglądam net co by tu dobrego zrobić na obiad :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tradycyjnie od kilku lat obchodzę 18-ste urodziny ;) Także tortu i świeczek nie bedzie ale coś słodkiego to i owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:Dno to kto jak kto ale ja na pewno bede pamietac twoja date urodzin.Jestes 3 sympatyczna osoba jak znam z 29 lipca(pierwsze to moj M i brat;)Ja tylko szykuje tort a moja bratowa zajmuje sie reszta jedzonka na niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, wszystkiego najlepszego :D telesforka ty przekaz zyczenia mezowi. Byscie za rok juz byli rodzicami :D Wiem, ze skaladam zyczenia na zapas, ale moze nie bedzie mnie na necie przez weekend, bo sie zapowiada \"very busy\". Przyjezdza kolezanka z Virginii z moja dwuletnia chrzesnica ;) Dzieciaki sie tak nagle na glowe zwalaja. Musze sie z nimi wybawic na caly rok :) Jeszcze trzeba o Toysa zahaczyc i jakies lale nabyc. Siostrzenica juz zamowila Kopciuszka :) telesforka, musisz sobie otworzyc chyba dluzsza forme wprowaadzania danych...i OPK test latwo znajdziesz. Jest kolo polozenia szyjki macicy...Sama nie wiem jak ci to wytlumaczyc. Jak sobie nie dasz rady mozesz przyslac mi na maila dane dostepu to ci tam pozmieniam co trzeba ;) Jagody masz racje co do bustu, moja mama zlapala zapalenie piersi, przez to ze takie duze..:( Zmykam, bo pranie czeka.. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Surfitka – bardzo dziękuję za życzenia i liczę, że się sprawdzą :D Szalej z tymi dziećmi ile dasz rady może jajo się zmotywuje i hormony zadziałają tym razem we właściwą stronę. Telesforka – jak tam tort? Ja właśnie włożyłam sernik do piekarnika, poza tym nadziałam schab śliwkami i włożyłam do marynaty. Jutro tylko surówka i mój ukochany brązowy ryż. Znowu mam dylemat pić czy nie, ale myślę, ze symboliczna lampka wina mi nie zaszkodzi. Rany jeszcze człowiek nie wie czy jest w ciąży a przeżywa rozterki. W sumie to w ciągu ostatnich kilku miesięcy alkohol i leki praktycznie wyeliminowałam ze swojego życia a fasolki i tak nie było. To może jak tym razem sobie daruję to się uda? Kto to wie los lubi płatać figle. Apropos leków, wstałam z koszmarnym bólem głowy już jest trochę lepiej ale chętnie bym się zamieniła z kimś na głowy. Ostatnio Wam wspominałam, ze na dniach ma urodzić moja koleżanka – i właśnie dzisiaj na świat przyszedł jej drugi syn – Mikołaj. Gdzie się podziewa reszta naszego topikowego towarzystwa? Pozdrawiam wszystkie serdecznie i zmykam do kuchni trzeba tej bajzel, który zrobiłam przygotowując jutrzejszy obiad trochę ogarnąć. Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki🌼 No Jagoda, jesli jakims cudem nie wlazlabym tu jutro to juz dzis zycze ci wszystkiego czego tylko sobie zamarzysz, oby przepowiednia lecacego bocka podzialala czarodziejsko i za rok o tej porze abys obchodzila swoje urodzinki z malenstwem u boku, ❤️[ser e]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Sufitka___doskonale cie rozumiem, bo pewnie kazda z nas ma chwile zwatpienia, najgorszy jest uciekajacy czas, czlowiek sie stara, walczy, ale nie w miejscu, bo wszystko posuwa sie do przodu w zastraszajacym tempie, jednak przeciez jestesmy jeszcze bardzo mlode i kazda z nas bedzie tulic i nie wolno ci przestac wierzyc,ze wlasnie tak bedzie❤️👄 Telesforka____nie placz skarbie, ja juz tez nie licze.....tak jak Jagoda, kazde nastepne sa OSIEMNASTE, uscisnij swa polowke i zycz mu spelnienia:D Ryba_____🌼 Justi_____🌼 Nowa{kwiatek] Agness___🌼 Omega___🌼 ja dzisiaj bawie sie w obsluge grilla, mama ma imieninki, naspraszala pelno gosci a j sie zajmuje cateringiem:p mam nadzieje,ze nie lunie, bo chmurzy sie cly dzionek, nie byloby milo w strugach deszczu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie biszkopt upieczony-wyrosl ladnie i sie studzi-wyskocze teraz na troszke do pracy to akurat jak wroce to wystygnie-potem tylko masa smietanowa ale najdluzej czasu zajmje dekoracja.No ale czegoz sie nie robi dla ukochanego. Malolepsza nie poprzypalaj mieska;)bo pewnie juz z glowa w chmurach myslisz o powrocie M;)Udanego grilla i raku deszczu. Jagody🌼 No zmykam sie szykowac do pracki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka____M wraca juz za niespelna dwa tygodnie, szok, zlecialo moment, a myslalam ze czerwca nie przezyje, a lipiec to nawet nie wiem kiedy mizlecial:p mniam, mmiam pysznosci biszkpopcik.....no to jutro sympatyczna imprezka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, zebym ja kiedys upiekla u ciasto...:) Nie moj piekarnik, nie te skladniki i nie pieke...A po za tym zeby upiec biszkopta to jak dla mnie nie lada wyczyn ;D Brawo telesforka :D Wpraszam sie oczywiscie na taki torcik ;) No wlasnie Malolepsza, chodzi o ten czas...jak wyjezdzal, mowilas ze masz tyle czasu przed soba..ze my to juz zdazymy w te ciaze pozachodzic a ty dopiero znow zaczniesz sie starac...a tu prosze, nikt w ciaze nie zaszedl, niestety, mi sie zdazyla za ledwie jedna @, a twoj maz juz puka do drzwi. :) Ale znam to uczucie jak te ostatnie dwa tygodnie sie dluza, jak godzina trwa wiecznosc na lotnisku....;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka_____nawet nie wiesz jak mi przykro,ze nie ma nowego brzucha na topie, bardzo na tp liczylam, ze ktoras zaskoczy, chodzi o to zeby nie tracic wiary, na luz to moze nie da sie wrzucic, ale wazne ,ze sie wspieramy, uda sie, hm.....tylko kedy to tylko sam pan Bog raczy wiedziec.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Widze, że sie słodko robi na ten weekend, a ja mam lenia i zadowole sie kruchymi ciastkami ;) Ogólnie to chodze z napuchniętym brzuchem i czekam na @. Nawet dziś nie sprzątam, tylko odpoczywam. Z topika Pazi ściagnelam sobie fajna melodie http://beatrice.wrzuta.pl/audio/wlQS8hvoDB/bebe_lilly_-_glupotki i tak mi mija dzionek. Pozdrawiam wszystkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dopiero na poczte wlazlam:D Telesforka____nastepna kobieta o przenikliwym orzechowym spojrzeniu, jak mnie sie podobaja takie piekne oczy, sama mam blekit z zielenia, nie ma jak ciemne......cudne fotki Jagoda____ty moja droga powalasz oczywiscie niesamowitym usmiechem, super, oczu nie widze, ukryte pod szklami:D dzieki za fotki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie spiochy:D czlowiekowi nie dogodzisz, jak byl upal zle, ale dzis taka zimnica, brrr, ze szok, z jeziora nici, chociaz planowalam na wolnym troche sie pobyczyc nad woda:( za to chodze po domu i sobie mysle,ze przydaloby sie sprzatanko generalne, przez to, ze wiecznie w robocie troche sie nazbieralo, ale czy w niedziele chce mi sie chwytac za mopa, pomysle jeszcze, narazie kawka, cisza w domku, kompik i relaks..... na \"Dziecko tak\" dziewczyny juz tula bobasy, zajrzyjcie jakie slodkie szkraby.....juz niedlugo u nas.no justynka ty pierwsza wrzucisz fotki adrianka, pozniej Mimi Natalki, a pozniej musimy wziac sie do dziela:D:D:D:D:D:D milej niedzielki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×