Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Czołem! żeby nie było niedomówień - w pracy jeszcze miałam łeb nabity moimi minionymi plamieniami, a potem Bozia chyba się zreflektowała, że zamiast pracować siedzę i ściemniam i oszukuję tym samym szefa, bo nic innego robić naówczas nie byłam w stanie i postanowiła mi zesłać za karę wrednego małpiszona @ 😡😡😡 Już się wyryczałam, potem wymęczyłam psiura mega tresurą:P i już mi lepiej. A @ właśnie zaczyna się rozkręcać na dobre! Tylko z badaniami d**a blada - termin mam zarezerwowany na poniedziałek-wtorek i w tym tygodniu - dzwoniłam - i się nie da 😡, no nie wiem czy do końca tygodnia znajdę gdzieś jeszcze jakieś inne laboratorium 😡. Zaraz jeszcze dzwonię do jednej przychodni - się okaże czy będą mi w stanie coś zaoferować:P Postaram się jeszcze tutaj dzisiaj zajrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare, mam i ja! :( 2dc dzisiaj, ale moze to juz nasze ostatnie cykle? moze za miesiac testy pokazą dwie równe kreseczki, głowa do góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare____pech:(przykro mi :(mam nadzieje,ze znajdziesz chociaz jakies laboratorium i w tym cyklu zrobisz te badania. nie ma jak wierna psinka:)moja @ zbliza sie wielkimi krokami, mam taki ZNP jak nigdy w zyciu, a jaka jestem rozdrazniona szkoda gadac, takiego napiecia jak zyje nie maialam, chyba efekt uboczny laparo, jeden z wielu:P Ani77____zaraz do was dolacze, i bedzie po rowno:D Surfitka____ladna skrzynka to i przesylka bedzie ladna:Dtak jak mowisz, to przekonanie na pewno sie sprawdzi:Dja tez w to wierze, czas tylko dobija jagoda____juz niedlugo weekendzik👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - weekend też szykuje się ciężki bo w piątek rano wyruszam do Trójmiasta i wracam w niedziele w nocy. Po drodze jeszcze @ wiec widzisz lekko nie jest ;) Czyżbyśmy miały znowu startować w jednym czasie z @??? Super to może i na porodówkę razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwariować można - kochana służba zdrowia!!! 😡 Piszą, że pracują do 20:00, a o 19:20 nikt już telefonu nie podnosi! Ale nic to - nie chcą ze mną gadać, to powysyłałam im maile :P - przy okazji jeszcze do innych - gdzie się tylko dało. Może ktoś mi jeszcze jutro odpowie...:O Ech - muszę zdążyć z pierwszą turą badań najpóźniej do piątku... Jutro napiszę więcej - dzisiaj idę spać! Nie mam już na nic siły:( Po 🌻 dla wszystkich bez wyjątku. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, ale jestem smutna, wiem pomyslicie ze jestem walnieta, zrobilam juz drugi test - kupilam \"niby\" ten czulszy ktory mozna zrobic na kilka dni przed @ ale jakos wniego nie wierze, kurde wyszedl negatywny. Mam jeszcze jeden test, ale zrobie go w dzien spodziewanej @ i rano a nie jak dzisiaj po poludniu. wiem ze z rana jest najwieksze stezenia tego hormonu \"ciazowego\" ale nie moglam wytrzymac i zrobilam test dzis o 12 po poludniu. znow rozczarowanie - jedna kreska :( Moze w sobote wyjda dwie ?? bardzo bym chciala. pozdrawiam wszystkich, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich...;) Jagody-bylam u gina,mialam robione badania ogolne+usg....niby wszystko jest ok,przepisala mi tabletki Clostilbegyt na wylowanie jajeczkowania i do dziela....ale wyczytalam w ulotce i na necie ze przymowanie tych tabletek powinno byc poprzedzone bardzo szczegolowymi badaniami tzn.moczu,tarczycy,hormonow i bardzo szczegolowym badaniem ginekologicznym ..ja niestety takich nie mialam i nie wiem co mam robic,czy zaryzykowac i brac i zaczekac....?? Dziewczyny pomozcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Niepokorna – ja chciałam pójść do gina już z jakimś konkretami poza faktem, ze nie jestem w ciąży i na własną rękę zrobiłam wyniki wg tego co zaleciły nasze topikowe specjalistki (estradiol, prolaktyna, testosteron, FSH, LH, TSH, FT3, FT4) dodatkowo zrobiłam ogólną morfologię i glukozę. Badania hormonów powinno się zrobić pomiędzy 2-4 dniem cyklu. Wszystkie wyniki poza lekko podwyższoną prolaktyną były ok. Gin przeanalizował to co przyniosłam, zbadał mnie i zrobił mi USG, po czym dostałam leki. Właśnie clo oraz duphaston. Dla własnego spokoju możesz zrobić prywatnie wyniki hormonów mnie to kosztowało 180 zł. Wszędzie też pisze żeby podczas brania clo monitorować jajeczkowanie i pytałam o to gina a on twierdzi, z nie ma takiej potrzeby – bądź tu mądry. Co lekarz to inne spojrzenie a nas niestety w szkole nauczono czytać ;) Ja w każdym razie w 5dc zaczynam brać „doping’ i zobaczymy czy tym razem zdarzy się cud :D Mnie właśnie dzisiaj dopadła @ także ustawiam się ponownie w kolejkę i piszę zażalenie na pocztę bo paczka do mnie nie doszła :( :D Miłego dnia wszystkim życzę :D i zmykam do moich papierów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Ja dopiero wstałam, przesypiam całe noce i ranki Jak zasnę o 24 to budzę się około 12 rano. Dobrze, że spać mogę. Natalka od pewnego czasu codziennie ma czkawkę. Wczoraj M połozył na brzuchu telefon i puscił Natalce muzykę-przy szybkiej piosence kopała jak nie wiem w telefon, a przy wolnych kawałkach się uspokajała. Postanowilismy codziennie jej coś puszczać, bo podobno dzieci w brzuszku zapamiętują utwory i uspokajają się przy nich-zobaczymy. Wczoraj uporządkowalismy sypialnię i zrobilismy miejsce na łóżeczko. Jeszcze go nie rozkładamy bo mamy troszkę czasu. W przyszłym tygodniu dokupię resztę potrzebnych rzeczy, to będzie 33 tc. Dziś zamierzałam posprzątać resztę domku ale nie daję rady:( Nie mam w ogóle siły, zaczynam coś robić i muszę siadać bo mi słabo. Tak więc dziś znowu leżę, wieczorem tylko jedziemy na szkołę rodzenia. Dziewczynki przepraszam, że nie piszę do każdej z osobna ale kopmletnie nie mam werwy. Ściskam was wszystkie i całuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc tu my:) dwupaczek:) bylismy u lekarza, wszystko cacuni:) malemu sie jakos nie spieszy:) powiedzial do mnie do zobaczenia za tydzien:D:D:D mowie mu nie, nie, ja mam zamiar rodzic jutro;) ale co z tego bedzie nie wiem:) czuje sie ok, nic mi nie dolega:) bedziemy w kontakcie, buziole😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi - odpoczywaj ile możesz bo potem nie będzie na leniuchowanie czasu ;) W końcu nasz organizm najlepiej wie czego potrzebuje :D Z tą muzyczką to faktycznie tak jest, ze dzieci \"pamiętają\"później ulubione dźwięki i np. lepiej przy nich zasypiają. Justyna - mały wie co dobre :D Wcale mu się nie dziwię że nie ma ochoty chłopak przychodzić na ten świat, za oknem szaro i buro, wieje a czasami pada a u mamusi w brzuchu cieplutko, przyjemnie także będzie pewnie przeciągał sprawę ile się da. Ty pewnie wolałabyś mieć już wszystko za sobą i tulić swoje małe szczęście w ramionach ale musisz sie uzbroić w cierpliwość to już niewiele zostało :D Dobrze, że masz na miejscu mamę to zawsze we dwie raźniej czekać a i pogadać do woli w końcu można bo pewnie zaległości masa przez telefon czy neta to jednak nie to samo. Rany jak mi się nie chce obrabiać tych moich papierzysk ale nikt tego za mnie nie zrobi więc nie ma rady DO ROBOTY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie 🌼 Mam już komputer w domku, ale jeszcze nie nadrobiłam zaległości w czytaniu co postaram sie uczynić dzisiaj!!! Pozdrawiam was gorąco, pa 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam się zameldować i oznajmić, że na dłużej zajrzę wieczorkiem. Znalazłam laboratorium - w piątek rano mykam na badanka - to będzie akurat 3,5 dnia od rozhuśtania @ - tak akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🌼 wpadlam zobaczyc co sie u was dzieje:D posmece wieczorem:D jutro mam wolne, no to juz wiece ile wpisow malolepszej bedzie:P teraz jade matke i ojca zobaczyc, bo juz dawno nie wiedzialam moich ukochanych rodzicow, wracam niebawem, to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z powrotem malpa@ mnie dopadla przed chwila:Pwieczorem????, och jak ten organizm mnie zaskakuje, czyli dzisiaj 1dc, cykl trwal 26dni, troche krotki, chociaz bez znaczenia i tak byl bezowulacyjny:Pwiec lepiej szybciej niz pozniej, wlasnie sobie uzmyslowilam,ze za tydzien mija dwa miechy od laparo, jak ten czas leci, szok,dolaczam wiec moje drogie na kolejke na pazdziernik:D, a swoja droga skoro ja juz mam @, to co z surfitka?????????dalabys znac, bo my tu myslimy:D jagoda___lecimy rowno:D chyba powroce do suwaka, teraz musialam gdzies grzebac w pamieci kiedy byla ost@, jednak taki suwaczek to cudna sprawa:P pisze od was i zerkam na moje zwierze:D, wymienilam dzis tymkowi wode, ale sie rybsko cieszy:D:D:D:D, plywa jak opetany, radosnie machajac pletewka, daje mi znac, ze juz nie chcial tej poprzedniej zupy, wczoraj byl malo aktywny i juz sie o niego martwilam, teraz jest jednak wesoly, wiec chyba szczesliwy:D a co reklamacji odnosnie przesylek, dziewczynki ja paki poslalam, zazalenia na poczte trzeba skladac, w razie jakis duzych opoznien sama pojde na nich do sadu, spokojna glowka wszystko dojdzie:D justa____adrianek wyskoczy lada chwila:D Surfi____znak jakis poprosimy!!!! Ryba____pracusiu maly poscik prosze:D mimi____puszczanie muzyczki to swietny pomysl, patrzcie jaka tam tancerka siedzi:D Niepokorna____clo niby daja bez badan, czasem bez monitoringu, ale ja tam radze monitoring, w sumie bez badan gora trzy cykle, potem monitoring konieczny Jagoda___jak ja nie cierpie papierow:Pdobzre ze ja jakas ksiegowa nie zostalam, bo to bylaby tragedia mezatka___oj masz do nadrobienia:D Voltare____dobrze ze znalazlas laboratorium, nie watpilam w to ani chwili, badanka beda zrobione:D Telesforka___a co u ciebie???? ciapus__🌼a skad pannie taki nick sie wzial?????? ani77____uszy do gory, tylko czas Omega____jak kelnerek, czyzby wczoraj to bylo w tej knajpce gdzie on pracuje??? agness___🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, wykasniam ze moj nick wzial sie stad iz moj ukochany tak na mnie mowi - ciapus, ciapek itp. wiem troche dziwne, troche smieszne ale mi sie podoba :)w piatek z samego rana robie test, nie moge sie doczekac, ale chyba bedzie jedna kreska :( dzis zaczal bolec mnie brzuch tak jak przed @ piszcie cos do mnie, wiem jestem nowa ale tak chce z kims pogadac, podzielic sie smutkami i radosciami. pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciapus____jesli moge ci cos doradzic to wstzrymaj sie z testem zdecydowanie do terminu@albo lepiej nawet po nim, a jesli nawet @ przyjdzie to nie zalamuj sie, nowy cykl , nowa szansa, oczywiscie zycze ci sukcesu natychmiast, ale warto sie uzbroic w cierpliwosc, wtedy radosc bedzie ogromna, a ewntualne porazki przyjmowane ze spokojem, wiem,ze latwo sie mowi, ale nic lepszego niz cierpliwie czekac nie mozemy zrobic:D, trzymaj sie, u nas kazda zagada do ciebie jak bedziesz miala jakis problem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ostatnie wejscie, i tak gdzies was wywialo:P poprawiam ostatecznie stopke:P a tymek plywa taki radosny, az milo zerknac na niego:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sie melduje Co chwile zaglądam, czy Justyna ma dla nas jakies wieści, już sie nie moge doczekać :) A tak poza tym chandra, zimno, szaro i ponuro, blee. Pocieszam sie że już jutro czwartek. NIc mi sie nie chce, w tv nic nie ma, na staranka tez nie mam ochoty (moj M. chyba tez :( ) Dla każdej po 😘 do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka-____a to cie jeszcze zlapalam:D??????kochana, taka pora sprzyja podlemu nastrojowi, tak dawno cie tu nie wiedzialam, ze umknelo mi w pozdrowieniach, wybacz, masz🌼 za ten afront

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jeszcze, zajrzałam do Pazi Pojawiła sie nowa pani, cholera 6 lat, czy mnie też to czeka?? ja już mam cholernie dość, a minął dopiero rok. Niech to... I jeszcze w domu tak strasznie cicho i pusto, M. śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mojego pasa-staruszka już gadam \"synusiu\" mam nadzieje, że sąsiedzi nie widzą. może też kupie rybke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do pasa mowic synusiu:P, zabrzmialo dziwnie:Pale do psa to juz inaczej:DMilka, ja juz tez przeszlo rok pod okiem lekarza, juz nie wspomne o wczesniej:P, ale nie bedziemy tak dlugo czekac, spoko:D, idz budzic M, dzis 15dc, do roboty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie doszłam do wniosku, że ja nie mam żadnego zajęcia, praca od - do. a potem dom, i nic, i cisza, ile można sprzątać, a jak sie ma tyle czasu to człowiek za dużo myśli, tworzy historie, a w tym to jestem dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wolnej chwili polecam dobra ksiazke, filmik, czyli blogie lenistwo, oj tam Milka cyce do gory, bedzie dobze, sio od kompa i marsz do M, od myslenia sie w ciaze nie zachodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×