Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

MimI_____ z tego co wywnioskowalam po tak krotkiej rozmowie, swoje przeszla, nie ma co sie dziwic:P, chlop jak dab, ponad cztery kilo nie wyskakuje tak szybko,i wiesz co jak gadalam z Justynka, slyszalam jak maly krzyczy, piekny ten krzyk byl i po polsku nie po angielsku::P, slyszalam naszego chlopa topikowego przez tel, naprawde straszna radosc:D:D:D:D:D:D:Da ty skarbie jeszcze troche cierpliwosci, juz niedlugo twoja kolej:D Justynka_____zuch dziewczynka, naprawde zuch, brawo kochana, jestem ciekawa jak M to przezyl???????naprawde podziwiam , cudownie, chyba tez zglupialam jak Jagoda z tej radosci:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko - jutro od samego ranka biegam na kompka sprawdzać co i jak:D Bo stan brzuszków na topiku musi się zgadzać no nie? 2 brzuchale to dwa brzuchale! Conajmniej 2!:D Skoro Justa już tuli Adrianka w realu to teraz już na Ciebie nie ma mocnych! Wszystkie znaki na niebie i ziemi zwiastują...:D Dawaj znać z samego ranka!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest szansa, że Natalka też będzie taka duża, bo na ostatnim usg w 30 tc ważyła 2100! Ale co tam dam radę. To musi byc niesamowite usłyszeć płacz własnego dziecka! Dziewczyny TAK BARDZO SIĘ CIESZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ranyy o 16-tej???? (najpierw puściłam posta dopiero potem przeczytałam) A nie da się ich tam jakoś pogonić?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakze bym mogla was nie zawiadamiac? Sama umieram z ciekawosci i niecerpliwie sie jak tylko mozna sie niecierpliwic. No ja wiedzialam, ze z Justynki jest zuch dziewczyna i mialam jakies przeczucie dzis ano jak otwarlam oczy, to pomyslalm o Justysi..Ale potem przeszla mi mysl, ze to wplyw moich ciezaroweczek z realu. A jednak przeczucie nie mylilo. Bardzo sie ciesze. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mowilam wam juz ze jestem tak podniecona jakbym sama urodzila:D:D:D:D:D:D:D:D:....mowilam,acha, ale to co dzisiaj sto razy jeszcze powtorze jak sie ogromnie ciesze:D:D:D:D:D:D Justynka_____gratulacje poraz setny👄:D:D:D:D:D:D:D Surfitka____dokladnie jak mowi Voltrae, masz przjac brzuch, ja tez czekam na wiesci, jakby nie bylo@ nie ma wiec to pierwszy z najbardziej wiarygodnych objawow i nawet mi nie mow ze u ciebie tak bywa, moze kiedys bywalo, teraz @ ni ma, bo........ czekamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare..o to samo spytalam panie w laboratorium. Ale to wszystko przez moje wstawanie...10 min i wogole jutro byloby badanko. Ale przeszla mi przez mysl zeby zrobic zwykly test..ale szybko sie sprosotwalam, ze po co szalec? I tak zalam to zmany klimatu...bo cuda sie niezmiernie rzadko zdarzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z ta strona????????? zapiszmy ja szybko, bo jakas dziwaczny uklad, albo sygnal,ze dzis dzien cudow:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka_____a boksa chcesz, do krakowa szybciej dojdzie cios niz za ocean, poczekaj, jest zajebista szansa, naprawde ogromna, wieksza niz myslisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko CUDA SIE ZDRARZAJĄ, taki cud tuli teraz w ramionach Justynka❤️ I każda z nas będzie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, ze ogólne szaleństwo topikowe zapanowało. :D:D:D Mimi - już nie długo i Ty będziesz trzymać swoje szczęście w ramionach. Voltare - masz rację co najmniej dwa brzuszki ;) Surfitka - to leka przesada przecież my sie do 16 wykończymy ale byłby numer :D Nic już więcej nie powiem tylko trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze w koncu cos sie rozkreci, mam dziwne przeczucie, ze od dzis zapoczotkuja sie duze zmiany, moze w koncu listonosz dojdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam nadzieje ze szybciutko bedziemy podziiac Adrianka na zdjeciach :) Oczyiscie niech Justys teraz wypoczywa. Jezu...\"w\" tesciowi klaiaturze nie wchodzi i nie moge szybko pisac ;) A co do mojej domniemanej ciazy..nie ma co gdybac. ynik bedzie jutro. Skoro Malolepsza wyslala paczke to moze wkoncu doszla..no i Justys miala brzuch przekazac. ;) Nie chce sie nakrecac bo rozczaroanie boli jak diabli o czym szystkie wiemy. Taki brak @ potrafi byc wkurzajacy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - spokojnie ta strona przejdzie szybko nawet ja nie mogę spokojnie siedzieć przy swoich papierach tylko zaglądam co naskrobałyście. Rany ale dzień :D:D:D Gęba mi sie do samej siebie śmieje, aż musiałam powiedzieć M o co chodzi bo zaczął mi się podejrzliwie przyglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka - nie ma co - samolot w końcu jest szybszy niż taka jakaś comiesięczna opieszała @:D:D:D Surfitka jak wystartowała z USA to żaden @ jej nie ma szans tutaj w Polandzie dogonić:D Surfitka - jakie zmiany klimatu - kobieto - W końcu i polska i usa są na tej samej północnej półkuli, aż takich zmian w porach roku to między nimi nie ma! W końcu z afryki nie przyleciałaś!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę pewne niebezpieczeństwo od euforii zaczynamy przechodzić w jakiś nostalgiczny ton - nie ma co gdybać paczki w końcu trafią pod właściwy adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj M zdurnial jak zobaczyl,ze wchodze bez slowa do domu i pierwsze kroki do kompa, bo dostalam wiadomosc w aucie jak jechalam, cos do mnie mowil, ale pozniej go wysluchalam, dzisiaj wiadomosc numer jeden, to maly cesarz:D:D:D:D:D: Justynka juz tuli:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ogladals prognozy pogody ostatnio? Jak ylatyalam chodzilam krotkich spodenkach a tu przywitala mnie troche nizsza temperatura....jeju...jakos probuje sobie logicznie wytlumaczyc brak @. :p Bo najbardziej logiczne wytlumaczenie nie chce wpuscic do glowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka_____ponawiam posta o boksie, tego kilka linijek wyzej, zna juz droge do krakowa ten boks, doleci jeszcze przed paczka, bedzie dobrze zobaczysz byle do jutra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza to maly krolicz po prostu. Chlopak na pewno jest niesamowity !!!!!!!!! I pora na ogromna radosc :D:D:D:D:D:D I wszystkie bedziemy tulic takie malenstwa w ramionach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka u nas też jednego dnia szło latać w krótkich spodenkach co sama praktykowałam, a na drugi dzień musieliśmy rozhulać w centralnym bo było lekko mówiąc niemiło! Prognozy prognozami, a u nas liczą się prognozy topikowe, a t wskazują na to, że coś się święci;) Ale ciii - i nadal trzymamy kciuki, a Ty dawaj znać jak tylko będziesz już wiedziała co się w tej malolepszej paczce znajduje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka____post o boksie a proro jakis gadek na temat klimatu i wymyslow na temat braku@, och, ty, powod braku ma byc tylko jeden, wiemy jaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, ze bedzie dobrze, obojetnie jaki wynik cud narodzin dzis przezulysmy wszystkie :) SUPER !!!!!!!!!!! WOW jak zabolalo...Malolepsza ty to potrafisz przylozyc..ciekawe skad znasz adres :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka wcześniej u Ciebie @ nie było, bo jaj nie było, a teraz skoro jajo było to dlaczego niby @ nadal nie ma?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka____no jak to skad:P, wszyscy wiedza gdzie surfitka mieszka:P:P:P:P:P:P pake wiedzialam gdzie poslac, to co tam taki maly boksik, priorytetem poszlo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to skad zna adres Malolepsza?Przeciez paczke Ci wyslala i cos mysle ze to przesylke jutro dostatniesz a dzis awizo oddalas Surfitko!Skoro to tylko zmiana klimatu to skad ta sennosc?Czyzbys juz w sen zimowy zapadala?Malolepsza slusznie Ci boksa wyslala.Mysl pozytywnie. U mnie pozytywnie nie ma bo dzis tempka spadla znak ze penie jutro @ zawita jak co miesiac.Juz nie mam sily.Za to ciesze sie niesamowicie szczesciem Justyny bo dopiero co pisala wiadomosc ze jest w ciazy a juz male Szczescie trzyma w ramionach-a ze Polak to na Angoli musi troche pokrzyczec jak to Malolepsza slyszala. Pisze troche bez ladu i skaldu ale zrzucmy to na radosc;) Buzki dla wszystkich a szczegolnie dzieciaczkow.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×