Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

No i nowa stronka :D Zapomniałam jeszcze napisac o mojej aktywnej niedzieli. Wybrałam się na siłownię. Dzisiaj bolą mnie wszystkie mięśnie, ale nie tak bardzo :) Mój nowy plan na jesień: więcej sportu! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - biedulko, wygrzewaj się w łóżeczku i wracaj do zdrowia. Ryba__lufa - ja bym wzięła kartę uprawniającą do głosowania. Imprezy rodzinne lubią się przeciągać a po co w stresie potem do domu wracać - zdążę czy nie zdążę. Justyna - skoro nie odezwałaś sie więcej to znak, ze synuś postanowił przyjść na świat :D:D czekamy teraz na dobre wieści. Malolepsza - cała nadzieja na wieści od młodej mamy dzisiaj spoczywa w Tobie, także po pracy bez ociągania wracaj do domu :D Mimi - czyli dwa dni leniuchowania i jeden podwyższonej aktywności. Natalka też ma się prawo zmęczyć i wyraźnie daje sygnały - mamo zwolnij. Kawka u Ciebie byłaby na pewno przyjemniejsza niż stanie w korku ale nie było wyjścia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolpesza
witajcie🌼 weszlam z roboty, zadnych wiesci od Justyny, tez czekam jak bede cos wiedziala dam natychmiast znac dla wszystkich po👄 naskrobie wieczorkiem po slowie do kazdej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie panie, wróciłam niedawno z pracy-musiałam zostać dłużej-i jestem padnięta, ale na odwiedzinki u was wystarczy mi sił :-) Justyna trzymam kciuki, oby wszystko poszło gładko i szybko 🌼❤️🌼 Jagody, przeraziłaś mnie tym szpitalem. Nie miałam robionych żadnych badań na drożność jajowodów. Zjadłam dzisisj ostatatnią tabletkę duphastonu, ale czuję że nic z tego nie będzie, bo już mnie brzuchol boli, więc lada dzień pojawi sie @-paskudna jędza jedna Taj więc wybiorę sie do gina i wtedy zobaczymy co będzie ze mną dalej robił??? Weekend nawet udany-posiedzieliśmy ze znajomymi, a niedziele prawie cały dzień przeleżeliśmy 🌼 Surfi a co u ciebie? 🌼 Mimi, Voltare, Rybcia, Malolepsza, Telesforka, Nowa, Milka, Omega, Ani pozdrawiam gorąco, pa 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim paniom 🌻 zauważyłam pewną regułę, my wiecznie jesteśmy padnięte i zmęczone, a takie młode z nas pannice, boze co będzie później! Justys trzymam kciuki, żeby wszystko poszło dobrze, już niedługo...😘 A wracając do tematu, jestem padnięta, przeziębiona i mam 3 febry! Bo 2 do wczoraj to było za mało! pozdrawiam, lece cos zjesc, papasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Justyna, no to trzymam kciuki!!! voltare - dzieki za maila, wszystko co chcialam wiedziec o badaniach hormonalnych!! dzieki, wielkie buziaczki! wracam kobitki do łóżka, bo mam migrene giganta :( pozdrawiam wszystkie nakrecone okołoowulacyjne :) po usmiechu dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dla Justyny od babci:D:D:D:D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dla Justyny od babci:D:D:D:D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega czy ty masz jakieś wiadomości o których my nie wiemy??????????????????????? Czyli Justynka urodziła, tak???????? Piszcie bo siedzę jak na szpilkach!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju..Justynka rodzi :) Trzymam kciuki i w myslach witam Adrianka na swiecie :) Superowo.!!!! Rybenko..moze, moze to jakis znak. Moze i u nas bedzie baby on board :D @ nadal brak, bylam dzis na becie - wynik jutro po poludniu w zwiazku ze mam ostatnio wyjatkowo dlugie spanie i wpadlam 10 min przed zamknieciem laboratorium a samochod z probkami juz odjechal czy cos takiego. Dzis przeszlam sama siebie bo spie prawie caly dzien :( Spoznienie zamscilo sie na mnie w postaci chyba najwiekszej igly w calym labarotarium, mowie kretynce - wszyscy biora z prawej, a ona ze w lewej poszuka i jak sie wrabala to prawie mi swieczki w oczach stanely z bolu. Do teraz ta reke czuje :( A co do czarnych wizji..hmm..jakos tych zlych wiesci mam przez wiele, wiele lat i jeszcze nigdy dobrej. Nie ma co sie dziwic ze nie wierze. Weekend minal pod znakiem ciaza. W sobote odwiedzili nas znajomych - ona w 6 tyg ciazy. Wyglada cudownie - tak promienieje :D W niedzielke odwiedzilismy rodzinke meza a tam dopiero niespodzianka - kuzynka w 26 tyg ciazy z Kacperkiem. Przez 2 lata sie starali i zaszla jak odpuscila, wyjechali na dlugie weekend majowy i dzidzia jest. Ma tak jak ja policystyczne jajniki. Lapalam wiruskow od ciazerowek ile wlazlo..a noz sie zarazilam :D Jednak na zywo dotknac takiego brzusia i poczuc jak maly kopie to zupeknie inne wrazenie :) Dookola wiele znajomych wlasnie urodzilo albo jest w ciazy - prawdziwy baby boom. Dam jutro znac co i jak, chociaz zastepstwa po Justynce sie nie spodziewam. Nie chce sie rozczarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że nie zostanę zlinczowana za ponanie na forum tej wiadomości , ale Adrianek już JEST!!!!! 58 cm 4005 g!!!!!!!!!! chłop jak sie patrzy!!!!!! cieszę się bardzo! pierwszy wnusio!!!!! Wow!:D:D:D Mam nadzieję, że to jednak Tobie Surfitko Justynka przekazała pałeczkę, a następna będzie po Mimi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie:) Justynka - GRATULACJEEE!!!!:D:D:D:D:D 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 duży BUZIAK 😘 - dla Ciebie (w nagrodę) i Adrianka(na powitanie) :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy pierwsze topikowe dziecko. Dla szczesliwych rodzicow mnostwo usciskow i buziakow a dla Adrianka-zyczenia zeby w zyciu byl duma dla Mamy i Taty i towarzyszyly mu zawsze:milosc,szczescie i nadzieja. Justynka G R A T U L A C J E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dziewczyny-zycze Wam (i sobie tez) zeby dla kazdej z nas w swoim czasie(najlepiej jak najszybszym) tez nastala chwile kiedy wzajemnie sobie bedziemy trzymac kciuki bo dzieci beda przychodzic na swiat. Wierze ze Adrianek a po nim Natalka beda takimi naszymi dobrymi duszkami. Oj jak sie ciesze :D:D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nareszcie przy kompie:D Justyna urodzila, Omega miala pierwzsy przeciek ode mnie:D Adrianek juz z nami:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D kawal chlopa moje panie, przeszlo 4kg, dokladnie nie wiem, bo byly takie emocje jak rozwawialam z Justi, ze zapomnialam z wrazenia, ale chyba 4050 i 58cm, wszystko jutro opowie, to arcy super nowina dzisiejszego dnia, mam zaszczyt obwiescic oficjalnie ze mamy mamuske na topiku:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Justynka, nawet nie wiesz jak sie ciesze, nawet slow mi brak zeby wyrazic radosc i brak emotow na kafe, bo wszystkie skakalyby teraz radosci!!!!!! JUPI JUPI JUPI JUPI JUPI:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D HURA HURA HURA HURA HURA HURA:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małolepsza, mam nadzieję, że się na mnie nie gniewasz, że pierwsza puściłam tę wiadomośc na forum, ale cię nie było:P a ja sie tak strasznie ucieszyłam, że już dłużej nie mogłam czekać z podzieleniem się tą nowiną:D:D:D:D:D i oczywiście dzieki za eska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka++++++no mam nadyieje, ze justi przekazala ci brzucho, daj odrazu znak, to bylaby kolejna arcy szczesliwa nowina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSTYNKO SŁONECZKO BARDZO, BARDZO SIĘ CIESZĘ I GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!! NORMALNIE ŁZY CIEKNĄ MI CIURKIEM ZE SZCZĘŚCIA (muszę przestać bo M mi się dziwnie przygląda;) ) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega.......no co ty, mialam nadzieje ze to zrobisz, nawet nie przeczytalam, tylko odrazu puscilłam post, dopiero teraz widze, ze juz bylo wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ale by było wspaniale, gdyby jutro Surficia przekazała good news:D mam nadzieję, że tak będzie! to spanie, brak@... może, jednak nie zapeszajmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę od kompa odeszłam a tu takie wieści :D:D:D:D Gratulacje nasz pierwsza mamusiu topikowa 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 z wrażenia to nie wiem co napisać, z radości zgłupiałam normalnie (oby mi tak nie zostało) Wracajcie szczęśliwie do domku i cieszcie się sobą - super z Was rodzinka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie najlepiej jakby justyna sama nam przekazala na forum ale mam nadzieje,ze sie nie obrazi jak zdradze,ze zaczelo sie juz w nocy, od 2 byla w szpitalu.......chryste jestem taka podniecona jakbym to ja sama urodzila:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja tez obstawiam surfitke, moze przelammy to milczenie i glosno o tym zaczynajmy mowic, ze jest naprawde ogromna szansa, ze przejele brzuchal od justynki, to byloby cos jak slusznie omega zauwazyla......kobieto ty z samego rana wrzucaj wiesci i tym razem was prosze omega, albo ryba o smsa, bo mnie przy kompie nie bedzie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale cudny dzien maly cesarz jest na swiecie______08.10.2007, cudownie:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza skoro zaczęło się w nocy, to Justynka długo rodziła...Jak ona się czuje? Pewnie jest przeszczęśliwa. Oj ja też bym chciała już tulić Natalkę, ale lepiej żeby sobie jeszcze posiedziała w brzuszku:) Boziu jak się cieszę, tak jak powiedziała Malolepsza-jakbym sama urodziła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURRA HURA HURRA !!!!!!! Moje gratulacje !!!!!!!! Baardzo sie ciesze. Witaj Adrianku :D:D:D:D Rosnij zdrowo i badz ogomnym szczesciem dla swoich rodzicow. :) Bardzo bym chciala, o czym doskonale wiecie przekazac wam cudowna nowine jutro. W koncu moze jednak Malolepsza sie spisala z zamowieniami i wyslal co nieco do Krakowa. Oby o nie byl falszywy alarm. A jutro mam wyniki dopiero po 16-tej, wiec spokojnie i bez nerwow. Czekam na wiesci od Justynki. 😘😘😘😘😘 razy 10000000000 dla malego przystojniaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×