Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

ja czasem po 4 godzinach też wyruszam, ale się czuję wówczas tak jakbym to nie była ja:D A jutro wyruszam dopiero później, bo jadę do laboratorium. Zawsze lepsze to niż na 7 do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilosc cykli_______________data@ malolepsza...........32.....................24....... . ...............30.10 Jagody................32......................9.... . .. ...............31.10 Aisza..................23.......................1.... . .................09.10 Ryba_lufa.............32.......................10.... . ...............27.10 Ani77..................31........................6... .. ................01.10 Mężatka..............24........................10.. . ................11.10 Voltare...............30........................60.. ..................28.10 Milka..................32........................12..... ................17.10 Telesforka...........35........................11... ..................06.11 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.........................33...... .................27.11.07 Surfitka...........28.........................5......... ................06.2008 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz na serio Justi____ale sie nie moglam powstrzymac i jeszcze raz przekazuje gilganie w pietke dla krolewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja poprawiam tabelkę, bo coś mi zabrało buźki: Staraczki Nick___________Wiek___________ilosc cykli_______________data@ malolepsza...........32.....................24....... . ...............30.10 Jagody................32......................9.... . .. ...............31.10 Aisza..................23.......................1.... . .................09.10 Ryba_lufa.............32.......................10.... . ...............27.10 Ani77..................31........................6... .. ................01.10 Mężatka..............24........................10.. . ................11.10 Voltare...............30........................60.. ..................28.10 Milka..................32........................12..... ................17.10 Telesforka...........35........................11... ..................06.11 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.........................33...... .................27.11.07 Surfitka...........28.........................5......... ................06.2008 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała :Da oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek:D Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 dzisiaj mam mega doła (z powodów zdrowotnch), muszę poczekać do poniedziałku do wizyty u lakerza, nie wiem jak dotrwam:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dopiero dzisiaj jest cicho na topiku ale nic dziwnego za oknem, szaro, buro, deszcz pada - jesień :( Najlepiej zaszyć sie w ciepłym kąciku i przespać - to w cale nie jest taki głupi pomysł zapaść w sen zimowy ;) A i nie będę wytykać palcami kto to mówił, że w związku z pobytem na l4 będzie mail więcej czasu na cafe. Malolepsza - może na północy masz trochę lepsza pogodę. Jak tam twojej jaja? Omega - a cóż to za dół? babciu musisz być zdrowa bo wnuczęta wymagają podwyższonej sprawności fizycznej także w poniedziałek z samego rana do konowała a póki co nie martw się na zapas, dla Ciebie 🌻 Justyna - jak idzie opieka nad Adriankiem, poznaliście się już troszkę? Wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę clo a dzisiaj rano uprzytomniłam sobie, że głowa przestała boleć :D:D:D Co za ulga :D:D:D Dziewczynki miłego wieczoru wszystkim życzę i zmykam ogarnąć chałupę bo mamy dzisiaj gości i jutro mnie głowa może boleć z zupełnie innego powodu ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki juz jestem :) dzisiaj nadal czuje si strasznie a do tego M zabral laptopa na uczelnie i musze teraz przy biurku sie meczyc zamiast w lozeczku pisac:P Jagody napisz jak tam imprezka sie udala i wypij za moje zdrowie tez 🌼 malolepsza koniecznie odezwij sie w poniedzialek 🌼 Justyna buziaczki dla malutkiego i oczywiscie dla ciebie 🌼 omega coz to sie dzieje glowa do gory odezwij sie na kafe 🌼 voltare a ty gdzie sie podzialas ?🌼 a mezatka tez sie gdzies zgubila 🌼 cosik czuje ze ja tu dzisiaj samotna bede nie ma co M na uczelni was nie ma ja sie normalnie zastrzele zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alescie tych postów naprodukowały melduje sie posłusznie i wracam poczytac co tam u Was? a moze któras mi streści na ochotnika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani teraz to musisz pocierpiec ze cie nie bylo czytaj czytaj czytaj :P dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, poczytałam wklejam zmodyfikowane, bo tu wygladam na oczekująca, a ja dawno po @ Staraczki Nick___________Wiek___________ilosc cykli_______________data@ malolepsza...........32.....................24....... . ...............30.10 Jagody................32......................9.... . .. ...............31.10 Aisza..................23.......................1.... . .................09.10 Ryba_lufa.............32.......................10.... . ...............27.10 Ani77..................31........................6... .. ................31.10 Mężatka..............24........................10.. . ................11.10 Voltare...............30........................60.. ..................28.10 Milka..................32........................12..... ................17.10 Telesforka...........35........................11... ..................06.11 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.........................33...... .................27.11.07 Surfitka...........28.........................5......... ................06.2008 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz ja musze zmodyfikowac 🌼 Staraczki Nick___________Wiek___________ilosc cykli_______________data@ malolepsza...........32.....................24....... . ...............30.10 Jagody................32......................9.... . .. ...............31.10 Aisza..................23.......................1.... . .................kto to wie? Ryba_lufa.............32.......................10.... . ...............27.10 Ani77..................31........................6... .. ................31.10 Mężatka..............24........................10.. . ................11.10 Voltare...............30........................60.. ..................28.10 Milka..................32........................12..... ................17.10 Telesforka...........35........................11... ..................06.11 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.........................33...... .................27.11.07 Surfitka...........28.........................5......... ................06.2008 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , u mnie wszystko gra..troche katar dokucza ale probuje rzespac chorobsko :( POzdrawiam i pracuje nad suwaczkeim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolusia
prosze napiszcie mi na czym polega badanie droznosci jajowodów droznosc przygotowanie do AIH prosze napiszcie mi czy cos to boli czy potrzebna j4est znieczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!:) Surfitka ładny suwaczek - wow-całe 6mm - to już kawał fasolka!:D 🌻 dla Was:) Kuruj się - miodek, cytrynka i ciepły kocyk - niech maleństwo sobie zdrowo rośnie:) aisza - no odgrażałaś się że dzisiaj sprzed kompa nie odejdziesz - nastawiłam się na wielkie czytanie - a tutaj cieniuuutkooo!:P nikolusia - to będzie chyba hsg - tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolusia..co to AIH jest? Ja mialam robione hsg bez znieczulenia , trwalo to 5 min i wogole nie bolalo. Jedynie potem troche ciaglo w podbrzuszu ale do wytrzymania. Ale slyszlam, ze niektore dziwczyny boli, szczegolnie jak jajowody niedrozne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Voltare smok jak sie patrzy..chociaz raczej stawiam na te 4 mm a nie 6 ;) Bo w koncu mamy cale 5 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nikolusia...nie wiem co ten lekarz ci wygaduje o dziurawych jajnikach !!!!! Moze policystycznych, ale nie dziurawych :( I chce zrobic najpewniej sprawdzenie droznosci jajowodow, a nie czy z jajnikow cos wycieka. A badania hsg robi sie do 10 d.c., raczej nalezy sie wstrzymac od wspolzycia i jak dla mnie wcale nie trzeba znieczulenia..ja wzielam 3 tabletki ibupromu na 30 min przed badaniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolusia - ja Ci już o tym wczoraj pisałam na topiku u pazi - ja miałam z \"głupim jasiem\" i całe szczęście, bo jakbym była w stanie wstać ze stołu o własnych siłach i jakby mi nie było wstyd, to bym stamtąd nawiała - mnie bolało strrasznie - ale to przez udrażnianie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki. Faktycznie pogoda do niczego:( U mnie jest bardzo zimno, a ja w nic się nie mieszczę;) Pojechałam dziś z mamą na zakupy i kupiłam kurtkę w promocji za całe 50 zł! Cieszę się, że taka tania, przynajmniej się dopina i Natalce jest cieplutko:D Ja dziś przespałam całą noc, co prawda miałam załamanie jak zwykle o 2 w nocy ale M mnie ululał i zasnęłam. Dziewczynki już nie moge się doczekać kiedy przytulę mojego skarba! Justynka jak będziesz miała chwilke to liczę na relację z porodu. Całuski dla Ciebie i Adrianka👄 Surfitko cudny suwaczek! Co do sluzu to ja na początku ciąży miałam go mnóstwo, ciągle miałam mokrą wkładkę. Później to minie i powróci w III trymestrze-właśnie teraz znów tak mam. Kuruj się słoneczko! Malolepsza miłej podróży i wracaj do nas szybciutko. Omega cóż to za doły??? Dla ciebie 🌻 Jagody życzę miłego wieczoru w gronie znajomych, ja dziś sama bo M ma nockę w pracy. Aisza życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Voltare, Milka, Mężatka, Ani, Ryba 🌻 mam nadzieję, że żadnej nie pominęłam. Uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam pare fotek:) buziole dziewczynki moje kochane napisze jak bede miala dluzsza chwilke:) maly jest taki fajowy, nonstop glodny:) poprzesylajcie sobie fotki jak ktoras nie dostala, buziole😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Dostałam fotki Adrianka i zwariowałam, boze jaki on piekny 😘 😘 😘 a młodzi rodzice jak z obrazka, dla całej 3 🌻 Aisza dzieki za fotke, jak to mówia lepiej sie teraz będzie klikać, moja ci tez podesle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka mały jest PRZEŚLICZNY :D:D:D Słodki, mały skarb❤️ Ty szczęściaro, ja jeszcze muszę poczekać, ale już niedługo:) A ty wyglądasz super!!! Buziaczki dla całej waszej rodzinki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×