Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

o a myślałam, że nikogo nie ma????? A tu taka niespodzianka :D Malolepsza bądź kochana i prześlij mi fotki od Justyny bo one do mnie w dalszym ciągu nie dotarły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam że na Ciebie można liczyć :D:D Ale może Ty jednak idź odpoczywać bo jutro gwoździa na jakimś pacjencie zabijesz a on biedaczek pomyśle, ze to z wrażenia na jego widok. Jak trafi na faceta to się jakoś wytłumaczysz ale z kobietami może być gorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda______eeeeeee, juz sie laduja, bedziesz miala za pare minutek👄jakos dam rade jutro, jak dzis dalam to juz nic mi nie jest straszne, ale slyszysz jak to brzmi:P:P:P:P:P, musze odpoczac po wypoczynku:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodka_____e nie chca sie ladowac, to zrobmy tak, dzis ci wysle dwa i jutro dwa, bedziesz miala dozowana przyjemnosc:Pmoze byc??:Pposzly wiec dwa, jutro reszta👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, mi też strasznie wolno net chodzi. Czyżby wszyscy mieli grypę i siedzieli w domu przed netem zamiast wypoczywać przed ciężkim dniem pracy ????? Co sie porobiło ;) Słodkich snów Ci życzę i może już zacznę liczyć te barany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodka____to ja tez policze, w moim przypadku, obstawiam,ze dam rade zliczyc co najwyzej do pieciu:P, slodkich snow👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliknelam jeszcze na twoj suwak:D, coz za podpis:Pale fakt leb w leb idziemy,hm.....jakby byl sykces to terminy bylyby tez leb w leb:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki Jak widzicie po godzinie mojego wpisu dzisiejsza noc nie należy do przespanych:( W ogóle dziś miałam jakieś załamanie. Wieczorem poczułam, że ząb który leczę kanałowo od początku ciąży rusza się!!!Dzis muszę wybrać się do dentysty, ciekawe co powie. Boję się jak cholera po ostatniej wizycie wyszłam mokra z bólu i strachu, a teraz to juz nie wiem co będzie:(:( Ale iść trzeba bo nie mogę jeść tą stroną. Dziś w nocy nie przespałam chyba minuty, wszystko mnie boli i wszystko mi przeszkadza. Chyba zacznę spać osobno, bo mój M chrapie i ja się budzę albo nie mogę zasnąć. Pozatym Natalka się wieczorem nie ruszała i się strasznie martwiłam...Z tego wszystkiego o 2 w nocy dostałam atatku płaczu i wyłam jak głupia pół godziny, ale M sie obudził, pocieszył, pogadał do brzuszka i mała zaczęła brykać:D:D:D Ale spać i tak nie mogę:( No to sobie ponarzekałam...Dziewczynki kochane jak ja bym chciała już tulić Natalkę❤️ Do jutra, a właściwie jutro to już dziś;) Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś wieczorem dostaniecie ode mnie maila z wytłumaczeniem i wyrokiem:( pozdrawiam serdecznie, 3majcie za mnie kciuki o 17.30🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! przepraszam ze tak malo sie udzielalam ale mialam tyle na glowie ze szok :) Omega -tak 1984 rok mojego urodzenia - jak twoja corcia :) aha dopoki pamietam surfitce i malolepszej chcialam zwrocic uwage ze nie dostalam jeszce waszych zdjec...🌼 Dziewczyny starajcie sie starajcie o te swoje fasolki :) mimi tak mi ciebie szkoda te plecy, opuchniete nogi i w ogole ale jak tak pomyslec ze to wszystko dla Natalki to jakos inaczej sie robi na sercu nie? 🌼 powiedzcie mi jeszcze kiedy tak najlepiej zrobic sobie test ciazowy? ile dni od ostatniej miesiaczki? 🌼i jakie leki przeciwbolowe mozna zazywac w czasie ciazy? - o ile w ogole jakies mozna :) wysalam dla wasy wszystkich pozytywne fluidki (ale to chyba lepiej zeby mimi i surfitka wyslaly :P) i kurujcie nsie szybciutko bo szkoda zycia na chorowanie 🌼 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość, że człowiek chory to jeszcze kafe się przeciwko niemu sprzysięgło 😭 Omega 👄 Malolepsza - ja tam nie mam nic przeciwko żebyśmy miały jeden termin porodu. Zawsze w kupie raźniej i weselej ;) Justyna - na razie zobaczyłam dwie fotki Adrianka ale zgadzam się z dziewczynami - kawał faceta, jest co na ręce wziąć. Ja też takiego chcę :D Ale jak w przesyłce od Malolepszej trafi się dziewucha to też nie będę marudzić biorę co jest najlepiej dwoje w jednej paczce :D:D Aisza - test najlepiej zrobić w terminie spodziewanej @, a jak trudno go określić to zrób test z krwi w laboratorium on jest bardzo wiarygodny. W którym dniu cyklu jesteś teraz? Mimi - to już naprawdę niedługo a potem zapomnisz o nieprzespanych nocach bo nie może być inaczej jak się za te wszystkie atrakcje ciążowe dostaje nagrodę w postaci zdrowego ślicznego bobasa :D Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄 Nowa a Ty przepadłaś za ta wielką wodą czy wróciłaś na uczelnię i zapomniałaś o nas :( Agness też milczy od dłuższego czasu :( Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i z tego wszystkiego zapomniałam napisać, że przeziębienie przeszło w zapalenie krtani - co ja mam za głos ;);););) W pracy mieli dzisiaj ze mnie niezły ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ja tylko na chwilke, bo pracy ostatnio mialam sporo a dzisiaj mama mnie odwiedzila, wiec jakos nie uchodzi mi ja zostawiac, wiec witam sie i zmykam, Aisza - oczywiscie trzymam kciuki, moze tym razem sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogłaszam wszem i wobec - będę żyła, aż umrę:), a kiedy, to tylko Bóg raczy wiedzieć. Zaraz przedsiądę się na laptopa, to wysmaruja Wam maila:):):) Dziekuję za tłumne trzymanie kciuków, chyba pomogło:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - no to chwała Bogu :D:D:D:D:D:D A swoją drogą to nie wiem czy to przypadkiem nie z przejęcia topikowe towarzystwo tak trajkocze - normalnie wpaść w słowo nie można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Omega uffff-myslalam ze mi umknelo cos i mam nadzieje ze umknelo na dobre-czytajac twoj post odetchnelam. Malolepsza-ja w tym cyklu tez odpuscilam wszystko(oprocz seksu oczywiscie;) i co ma byc to bedzie.Tzn wybieram sie do gina ale i tak bym musiala isc wiec czy w tym miesiacu czy w nastepnym to nie ma znaczenia.Tylko sie zastanawiam czy isc przed owu czy po. Surfitka-ja pewnie tz bym te testy robila-ot chociazby dla czystej satysfakcji ze widze druga kreske po tylu pojedynczych;)Trzymajcie sie cieplutko z brzdacem. Jagody to teraz pewnie masz seksowny basik -jak cos powiesz wszyscy studenci twoi.Tez nie lubie syropkow ale jakby co to biore. Milka-krok do przodu z tym endo.Przynajmniej wiesz cow trawie piszczy-a skoro do poprawki tzn ze da sie poprawic.Ja tez musze dowiedziec sie co poprawic. Mimi-teraz nie spisz bo nie mozesz usnac a potem nie bedziesz spala bo Twoja dziewczynka pewnie ci nie da.Jak ten czas leci-juz niedlugo bedziesz ja tulic. Dla wszystkich pozostalych kobietek po serdecznym🌼i -ni pisze do kazdej z osobna bo kilka dni niebycia i pogubilam sie w czytaniu-musze solidnie nadrobic. U mnie wszystko po staremu-maz chory ale poszedl do pracy-najwyzej jutro sobie odpusci a ze ja mam jutro wolne to moze razem pobedziemy.Tak jak pisalam odpuscilam wszelkie liczenie w tym cyklu-nastawiam sie na badania i takie tam na przyszly wiec nie ma co sie stresowac.W niedziele pojechalismy w takie pobliskie gory-bylla cudna pogoda-dzis z reszta tez jest.Obchodzilismy przy okazji 8 rocznice slubu mojego brata.A juz za 3 tygodni moja pierwsza:)Chyba zrobimy jakis uroczysty obiadek dla obu rodzin.Ale dzien wczesniej wyskoczymy sobie sami do knajpki. To by bylo tyle na teraz bo oczy same mi sie zamykaja-po poludniu do szkoly to zdaze jeszcze jakas drzemke zaliczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - o rany pierwsza rocznica ślubu ech...... kiedy to było :D Najtrudniejsze za Wami teraz będzie już tylko lepiej. No nie wiem czy wszyscy studenci moi bo z takim głosem jak mój teraz to nadaje się jedynie do straszenia dzieci :D Omega - póki co e-mail od Ciebie w drodze. Co ja się mam z tą pocztą a Wy przy okazji ze mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor Podpisuje dzis tylko liste. Mamy sie chyba dobrze..choc jakos dzis niespecjalnie sie czuje. Sama nie wiem czego chce. Ale oczywiscie wciaz czuje ogromne szczescie :D Omego odpisalam ci. Pozdrawiam i zycze kolorowych snow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - do mnie wiadomość wciąż nie dotarła :( Utrapienie z tą pocztą. Jutro dam znać czy są jakieś zmiany w tej materii Surfitka - no cóż jesteś w ciąży masz prawo czuć się rożnie. raz lepiej raz gorzej, oby tych lepszych dni samopoczucia było jak najwięcej :D:D A gdzie dzisiaj wcięło cale towarzystwo???? Słodkich snów wszystkim życzę 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, śpioszki!:D Taka piękna pogoda, a wy co? w łóżeczkach? no chyba, że w wiadomym celu:P:P:P:P:P Jagody - wysłałam ponownie, więc możesz mieć 2 sztuki! U mnie dzisiaj trochę lepszy nastrój, aczkolwiek obawa już chyba zostanie do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babolki u nas ok, przeslalam kilka fotek, prosze wyslijcie jagodzie bo naturalnie dostalam zwrot! pozdrawiamy serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×