Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Cześć Voltare :D Na tytuł pracownika nie mam szans :) nawet nie wiesz, ilu u nas jest takich oszołomów, co jeszcze więcej czasu spędzaja w pracy, niż ja :D Może to niprawdopodobne, ale prawdziwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - nie wiadomo co gorsze - brak owu i cudu czy owulka a mimo to brak cudu - jak u mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare______hahahaha zlosc na gadu, na jaja rozczarowanie, bardzo mnie zawiodly:( Joasia____powtorz test za pare dni, najlepsza jest beta hcg, test krwi, sto procent pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare___jestem zdania,ze kazdej sie uda, kwestia czasu, do zajscia w ciaze przede wszystkim jest potrzebna dobra owu, a wy ja macie, wiec gdzies psycha troche mąci, ale mowie to kwestia czasu, jestem tego pewna, a mnie mozna wierzyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia Z.
beta hcg? a gdzie ja mogę go wykonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilosc cykli_______________data@ malolepsza...........32.............24.i dosc teraz inf...............30.10 Jagody................32......................9.... . .. ...............31.10 Aisza..................23.......................1.... . .................kto to wie? Ryba_lufa.............32.......................10.... . ...............27.10 Ani77..................31........................6... .. ................31.10 Mężatka..............24........................10.. . ................11.10 Voltare...............30........................60.. ..................28.10 Milka..................32........................12..... ................17.10 Telesforka...........35........................11... ..................06.11 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.........................34...... .................27.11.07 Surfitka...........28.........................5......... ................06.2008 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare – to się cieszę, ze fotki doszły bo już myślałam, ze ta moja poczta pójdzie w odstawkę i trzeba będzie nowe konto założyć 😠 Malolepsza – ale mi choroba nie odpuszcza także ja Ci nie sprzedałam wirusa ;) A swoją drogą prawdziwa epidemia przeziębień. Jak jaj kocham słowo idiopatyczne – niewiadomego pochodzenia wszystko pod to można podciągnąć i lekarze z tego skwapliwie korzystają. Tylko co nam po takiej diagnozie 😠 Ryba__lufa – nie wierzę, więcej jest takich pracusiów ;) Nawet jeśli to i tak zostaniesz pracownikiem roku – w każdym razie na nasze głosy możesz liczą :D:D:D Rany jak mnie po drugiej tabletce duphastonu jajniki zaczęły boleć. Sama nie wiem, który bardziej??? Z jednej strony to dobrze bo coś się dzieje tylko co????? Tez tak mialyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, własnie przeczesywałam internet w poszukiwaniu taniej apteki internetowej i ja znalazłam:):):) (mam nadzizeję, że nie zostanę posądzona o kryptoreklamę, a te które mnie znają wiedzą, że apteka nie jest moja:P) może wam się przyda (przykład ceny leku dla waszych facetów): http://www.e-lek.pl/product-details.spring?productId=100089&catid= pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja to chyba skazana jestem na pisanie sama do siebie bo jak sie juz dokaraskam do kompa to zadnej niema,na bezsennosc Mimi nie licze bo zycze jej spokojnych nocek:)Jedyna nadzieja ze juz niedlugo Surfitka wraca i o tych moich nieludzkich godzinach bedzie dostepna:) Ja mam dzis powera do roboty-po pracy wzielam sie za umycie okien w sypialni bo wczoraj klimatyzator poszedl juz do szafy-nie oznacza to ochlodzenia ale mam nadzieje ze noca juz nie bedzie tak goraco.Pogoda cudna-cieplutko jakies 24 st i slonko-nadal jak sie wsiada do samochodu to trzeba okna otwierac bo taki gorac.Hm...ale nie pisze dalej o pogodzie bo mi napiszecie ze kopie lezacego:D Oprocz okien wzielam sie jeszcze za zaluzje w kuchni bo sie zakurzyly a ze sie gotuje to trudno ten brud sciagnac. Mimi-zrob kilka fotek na finiszu i pokaz nam sie ze swoja nowa fryzurka.A swoja droga takie akcje sa zwykle jak najbardziej udane bo jak sie czlowiek namysli o fryzurze to potem zwykle nie jest tak jakby sie chcialo.No i wspolczuje zeba-ale Natalka nie moze miec mamy z przeswitem w ustach wiec musisz wytrzymac.🌼 Omega-hm...nie wiem czy to ode mnie przeslalas moj nr gg to 1574 586-a przy okazji dziewczyny pozaspiujcie bo nie wszystkiem mam na gg. Jagody-zaraz lepiej jak popracujesz w domu a nie na zimno wychodzisz-mam nadzieje tylko ze oczy po calym dniu przy monitorze nie odmowia Ci posluszenstwa Ryba-starania staraniami a seksik to juz zupelnie inna rzecz-starania moge zawiesic ale tego drugiego nir bede sobie z mezusiem zalowac wiec najwyzej przy okazji zrobimy baby;)No i gratulacje podwyzki i awansu-nie ma to jak pilnie pracowac;) Malolepsza-sama wiem ze gdyby byla to jedyna szansa na dziecko to zapozyczylabym sie aby tylko bylo-wiec trzymam kciuki za sukces. Voltare mam nadzieje ze w poniedzialek to jajeczka beda we mnie piszczec a swoja droga to zupelnie przez przypadek wstrzelilam sie w dzien przed ow do ginekologa bo chcialam na piatek ale w piatek on moze do poludnia a ja wtedy pracuje.Sama jestem ciekawa.Ale jak na razie dobrze mi z tym ze nic nie mierze i nie ogladam;) nawet z siemieniem lnianym sie zacielam. No nic-wlasnie gotuje mezusiowi jakies kurze zoladki czy inne paskudztwo -ja mam problem nawet z probowaniem tego jak doprawione a on to uwielbia wiec postanowilam mu dogodzic nawet za cene wlasnego niesmaku;) Do jutra Gwiazdy i mam nadzieje ze juz niedlugo pojawia sie nowe male gwiazdeczki na tym gwiazdozbiorze. Buzki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello córeczki! Mamusia znowu Was budzi!!!! Śpioszki wstawać!!!! Taki \"piękny\" dzień:P:P:P a wy śpicie????!!!!! Co to się porobiło? Tylko ja na posterunku porannym zostałam....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale piękna pogoda mi sie zrobiła, leje jak nie wiem...Dopiero wstałam, zjadłam śniadanko i ... poszłabym dalej spać;) Ale niestety nie mogę bo muszę jechać po M do pracy, bo na 16 egzamin ma. Wkurzył mnie bop wcale sie nie uczył i pewnie nie zda, nie mam do niego siły czasem. Zachowuje się jak dziecko, ale cóż jego sprawa, najwyżej jak zacznę rodzic to pojedziemy taksówką. Co do zę ba to jest niewesoło, tzn. jest do uratowania ale trzeba zrobić wkład z koroną a to koszt tysiąca złotych. Załamałam się normalnie.... Wczoraj wieczorem dostałam przypływu energii i prasowałam ubranka Natalki i nasze jakieś trzy godziny, a potem posprzątałam jeszcze w szafie. Dziś za to nic mi sie nie chce. Przesyłam wam kobitki buziaczki i uciekam się kąpać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie towarzyszki doli i niedoli! Aisza, jak Ci poszło??? Małolepsza, wysłałaś coś do mnie? Voltare, zdecydowanie przyjme Twoje owulki :) telesforka i Twojego powera też troche przyjme :) Ryba, a ja chciałabym wiecej seksiku, bo w przeciwieństwie do Ciebie zawiesiłam seksik a nie zawiesiłam starań, wiec jak masz troche libido na zbyciu to też przyjmę :) jak jeszcze któraś ma coś na zbyciu, to dajcie :( bo ja w tym cyklu chyba nic nie otrzymam z nadmiaru obowiązków o przesilenia jesiennego tylko raz sie przytulałam w płodne, które kto wie czy płodne były (są?!) więc szanse niewielkie, no i glutów jakoś brak, więc wybaczcie mój brak entuzjazmu ale ogólne przygnębienie mnie dopadło, ciekawam co powie dzisiaj lekarz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja na momencik bo ostatnie dni w PL i trzeba cala rodzinke powiadomic osobiscie ze bedzie nas wiecej wkrotce :) Dziewczyny, wogole nie czuje sie jak kobieta w ciazy..zero dolegliwosci. Gdyby nie te testy i cycki zero zmian..no moze jedna zmiana jest - zaczal mi rosnac brzuch, tzn najciasniejsze spodnie bardzo przeszladzaja mojej fasoleczce i sie rozpycha :P Malolepsza, a moze sie uda wlasnie jak sie zaczniesz szykowac do ivf? Jezu ja tez zaczelam juz papiery zalatwiac a jednak sie udalo :D W poniedzialek bede leciec z Krakowa do Warszawy to zrzuce tam w twoim ( moze niedokladnie ;) ) paczuszke z wiruskami i zamowieniem. A ty patrz w niebo i lap !!!! Telesforka, no wracam i do ciebie tez cos dotrze. A co do godzin na necie niestety bede musiala sie odciac od neta ( jeszcze nie wiem jak to zrobie) ale nie moge spedzac tyle godzin przed kompem..a w pracy trzeba. Mam zamiar ograniczyc czas pracy no a w domu to juz wogole nie siadac. Ale pisac z pracy bede :P Voltare, wiem ze wrzucic na luz to sztuka i wlasciwie to jest najtrudniejsze. Ja po tych 5 latach walki nie sadzilam ze kiedykolwiek sie uda, zwalam wine na pco, brak szczescia..a teraz wiem ze tak naprawde wystarczy nie myslec no i jednak trzeba miec rtoche szczescia , czego wam wszystkim zycze. Jagodka 😘 Ani🌻 Omega, coz za fajne dowcipy :D Aisza 😘 Justyna, ale masz fajowego synalka !!!! Cala mama :D Mimi, a jak twoje nastroje. Pewnie sie juz nie mozesz doczekac jej narodzin. Ja tez sie nie moge doczekac czerwca :) POzdrawiam i przesylam duuuzo wiruskow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Omega – skąd Ty wzięłaś tę „ładną” pogodę?????? Ja nawet dzisiaj opony zimowe założyłam. Telesforka – pojechałaś z tą pogodą, nie ma co. Jak byś nam tak z pięć stopni oddala to i u Ciebie i u nas byłoby przyjemnie a tak to szaro, buro i chciałoby się powiedzieć do domu daleko ;) Mimi – faceci zawsze pozostaną dziećmi. Ja dzisiaj pół piwnicy u rodziców przezuci lam w poszukiwaniu pudełka po skanerze bo M stwierdził, ze wystawi na allegro. Cała okurzona, kaszląca i zła wróciłam do domu żeby się dowiedzieć, ze pudełeczko sobie spokojnie leży w naszej piwnicy. A dwa razy pytałam czy szukał u nas – TAK SZUKAŁ I NA 200% NIE MA – to było jego ostatnie 200%. Zapowiedziałam mu, ze jak mnie jeszcze raz tak zrobi to mu na 200% głowę urwę 😠 Ani - jedyne co mam do zbycia w tej chwili to kaszel i zachrypnięty głos. Ale tego pewnie nie chcesz :( Głowa do góry, zobaczysz, ze będzie dobrze. Surfitka - te wirusy to roześlij po całym kraju (z góry będzie łatwiej ;) ) No i nie wyobrażam sobie, ze całkiem znikniesz z topiku - mowy nie ma :D Melduję, ze moje jajniki się uspokoiły :D Co za ulga. Wczoraj w chwilach desperacji zastanawiałam się nad wykonaniem telefonu do gina z prośbą o ratunek ;) Kobietę to jednak trudno jest zadowolić. Wczoraj jak mnie bolały to się zastanawiałam czy to aby nie wróży jakiejś torbieli czy innego licha. Dzisiaj nie bolą i też się zastanawiam czy to dobrze bo w końcu mają produkować ten progesteron. Ech…i tak źle i tak nie dobrze. A będzie co ma być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🌼 Telesforka___no wlasnie przesadzilas z tym opisem pogody, u nas zimnica jak w pazdzierniku:P Surfitka__-strasznie sie ciesze,ze zero dolegliwosci, zacznie szybko leciec, zobaczysz, ani sie nie obejrzysz a juz bedzie czerwiec chcialabym zebys byla dobrym prporkiem z ta wpadka przed inf👄 Jagodka____zaczynasz sie wsluchiwac w organizm, to norma na dopingu, tymardziej,ze to pierwszy cykl i bardzo slusznie,ze sie obserwujesz, zabierzesz te obserwacje do gina, miejmy nadzieje,ze towja@ nie nadejdzie, a moja ze wlasnie nadejdzie w terminie👄 trzymam za ciebie mocno kciuki Ani____no ja mam do dania to samo co jagoda, czyli chrype i katar, no chyba,ze chcesz moje jajniki, ale ich to pewnie zadna by nie chciala:p Voltare, Omega, Aisza, Milka, Nowa, Agness, Justi, rybka, po🌼 dzwonilam do kliniki, pierwsza wizyta na poczatku listopada, robia wszystkie badania na miejscu i yniki sa od reki, biore caly pakiet, wbijam sie do dr Lukaszuka, kierownik kliniki, poczytalam co oferuja, na pewno sie zdecyduje na badania genetyczne zaplodnionej komorki, zawsze wieksza szansa ze sie zagniezdzi no i bedzie zdrowe dziecko, zaczyna sie robic ciekawie, bede was informowac na biezaco zauwazylam,ze w srod znajomych z ktorymi rozmawialam sa rozne opinie na temat inf, dziwne, nigdy nie mialam zadnych uprzedzen, ale ludzie je maja i to mnie zastanawia, hmmmmm a jakie jest wasze zdanie moje krolewny na temat in vitro, interesuje mnie wasze zzdanie na ten temat i docenie wasze szczere opinie, mam na mysli kwestie etyczna ale i nie tylko, wiec???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda - jak słusznie napisałaś pogodna jest \"ładna\" tzn. leje i jest zimno, Surfitce to dobrze już niedługo będzie miała ciepełko:) A ty taka chora jesteś????:P Opony wymieniać i piwnicę przerzucać? A M. od czego????????? Surfi - na razie jeszcze nic nie wiem na temat obsady lotu, ale jeszcze nie wieczór...:P a co do żarcików - cóż mi zostało... tylko mogę teraz żartować i śmiać się i ŻYĆ!!!!!!!!:D Hejka, Malolepsza, gdzie ty się kobieto chowasz? Jak chcesz od Surfitki paczkę złapać, jak ciągle cię nie ma!!!!!!:P Mimi - jak poszło M. na egzaminie? Mam nadzieję, że zdał... Mój synio właśnie zaczął jazdy, tak więc w listopadzie nie wychodź z domu, bo w Twoje rejony będzie jeździł... na razie zalicza moje osiedle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega – mój samochód moje opony ;) Pewnie mógłby to zrobić tylko zanim bym się tego doczekała to śnieg by spadł. A tak zmienili mi opony z marszu bo u nas dopiero ludzie się zastanawiają. Poza tym nie zrobię się tak jak w ubiegłym roku, ze na Wszystkich świętych zostałam na letnich i podczas zamieci śnieżnej wracałam do domu z cmentarza zastanawiając się czy w ogóle dojadę do domu, czy nie wjadę w kogoś lub coś – normalnie zmęczyłam się podczas tej jazdy ;) Malolepsza – ile osób tyle opinii na temat inv. Ja jestem zdania, ze każdy taką decyzję powinien podjąć w swoim sumieniu. To tak jak z aborcją, nie mogę się nazwać ani zwolennikiem ani przeciwnikiem. Wg mnie najlepszym rozwianiem sytuacji kiedy pojawia się niechciana ciąża jest urodzić i oddać maluszka do adopcji. Jest tak wiele par, które czekają na dziecko, ze podrzucanie dzieci po śmietnikach, maltretowanie przez rodziców uważam za największa zbrodnię. A wracając do tematu – każdy z nas ma prawo dążyć do posiadania (złe słowo) dziecka – sposób wg mnie jest nieważny. Bo co ja, Ty czy każda z nas jest winna, że mamy problemy z zajściem w ciążę? Czy nie zasługujemy na bycie matkami a nasi panowie ojcami? Jeżeli ktoś mi jest w stanie podać racjonalny powód takiej sytuacji to być może ale podkreślam BYĆ MOŻE uznam, że inv. nie powinno mieć miejsca. Tylko tak wiele sytuacji na tym świecie nie powinno mieć miejsca (wojny, głód, kataklizmy….) a spotykamy się z nimi codziennie. Trzymam kciuki za wpadkę przed inv. :D:D:D:D A jeżeli chodzi o badania genetyczne mojej koleżance, która tuż przed 40-stką rodziła swoje pierwsze dziecko gin zadał pytanie – czy jeżeli okaże się, ze dziecko jest chore – usunie ciążę? Odpowiedziała, ze nie. W takim wypadku on nie widzi sensu robienia badan genetycznych jeżeli wyjdzie coś nie tak to całą ciąże zamiast się cieszyć z fakty, ze będzie mamą będzie się martwić. Chore dzieci rodzą zarówno kobiety bardzo młode jak i te, które późno zachodzą w ciążę – nie ma reguły a prawdopodobieństwo to czysta statystyka. Zawsze są dwie strony medalu – w każdej sprawie. Postępuj wg swoich zasad i nie daj się wpędzać w poczucie winy, ze robisz coś nie tak. To w końcu Wy macie być pełną rodziną :D:D Już niedługo. Zzdrowiej nam jak najszybciej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! no i oczywiscie oblalam :(:(:(:(:(:(:(:(:( mam juz dosc tego prawka nie wiem czy bede jeszcze podchodzic bo to byl juz 3 raz :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( jak mi z dzidziusiem tez nie wyjdzie to znaczy ze jestem beznadziejna i koniec... zawsze mam pod gorke :(:(:(:(:(:( calusy dla was niech wa sie chociaz cos w zyciu uda a nie atk jak mnie :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza - gdyby każda z nas tak podchodziła do kwestii ciąży - to wychodzi na to, ze na topiku sami nieudacznicy ;) O matko gdzie ja trafiłam??????? Pierwszy raz na egzamin idzie się z przekonaniem, ze musi zdarzyć się cud żeby zdać, za drugim razem, ze teraz to powinno się udać a za trzecim człowiek coś trafia bo przecież ta czy inna \"kaleka kierownicy\" zdała i jeździ to czemu mi się nie udaje :( Zobaczysz jak emocje opadną to zupełnie inaczej spojrzysz na kwestię tego czy podchodzić czy nie do egzaminu. Ja trzymam za Ciebie kciuki - uda się tylko nie można się stresować bo wtedy auto zamiast Twoim przyjacielem staje sie wrogiem. Najważniejszy jest luz (skąd my to znamy) myślisz, ze ja czasami czegoś \"nie odpalę\" jadać samochodem? A jeżdżę już 10 lat. Czasami sie zastanawiam czy gdyby mnie wysłali teraz na egzamin to bym zdała?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda____dziekuje🌼podjelam decyzje i juz sie nie cofne,nie zamierzam tez ukrywac przed ludzmi,ze sie podjelam zplodnienia pozaustrojowego, zdaje sobie sprawe z tego,ze bede sie sie spotykac z dezaprobata ludzi, mam pelna swiadomosc,ze niejednokrotnie spotka mnie przykrosc, to nie jest za wszelka cene, wiem ,ze oboje z mezem jestesmy w stanie stworzyc dziecku cudowny dom, licze sie bardzo z jego zdaniem, wiem, ze pragnie swego dziecka, krew z krwi , chociaz nigdy mi tego nie powiedzial, ja to wiem i to nie jest jego wina,ze ja mam problem, to nie jest tak,ze robie to tylko dla niego, ale doszlam do wniosku,ze jezeli medycyna stworzyla taka mozliwosc warto sprobowac, mam w sobie tyle milosci i jesli nie bedzie nam dane przechodzimy do planu C, w naszym domu beda dzieci, nie wyobrazam sobie inaczej, zawsze tego pragnelam i wiem,ze moge byc dobra matka. Zapytalam was, bo z waszym zdaniem takze sie licze, jestescie dla mnie prawdziwym wsparciem. ja rozwniez jestem z wami i bardzo wam dopinguje. a jesli chodzi o badania genetyczne, jesli bylabym juz w ciazy i nosila dziecko,tez ich bym nie zrobila, ale w tym przypadku top co innego Aisza_____daj spokoj, powiem ci tak, jestem calkiem niezlym kierowca, a egzamin zdalam za trzecim razem, chociaz do tej pory uwazam,ze egzamoinator byl zlosliwy:Pmoja droga zdasz nastepnym razem i nie dramatyzuj,ze jestes do niczego, bo nie jestes, jestes wartosciowa i fajna babka i tak masz myslec Omega❤️____jestem, jestem i juz mnie szyja boli bo wciaz unosze glowe wypatrujac wiruskow od Surfitki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza uważam cię za cudowną i bardzo wartościową osobę, która zasługuje na wszystko co najlepsze, a jako kobieta zasługuje na bycie matką. Jest w Tobie tyle miłości, radości i optymizmu, że nie wyobrażam sobie Ciebie i M bez dzidzi. A to w jaki sposób zostanie ten cud poczęty nie ma rzadnego znaczenia!!! Ja poruszyłabym niebo i ziemię gdybyśmy \"nie wpadli\" ;) Życzę ci kochana z całego serca, żeby wszystko poszło dobrze, żebyś nigdy nie zwątpiła i nie ustała w działaniach. Wierzę w Ciebie, wierzę w każdą z Was! Wszystkie będziemy mamusiami, nie może być inaczej!!!! Surfi czy to już czas na ubranka ciążowe:D? Ja w swoije już ledwo wchodzę;) Jagódko ty leż i odpoczywaj a nie za oponami latasz i po piwnicach;) Co do opon to ja zmieniam w przyszłym tygodniu. Omega będę uważała;) Aisza głowa do góry! Na pocieszenie Ci powiem, ze mój M też oblał i to teorię!!!!Nie mam, do niego siły...A wystarczyło sie odrobinę przyłożyć....Nawet pisać mi się o tym nie chce... Dla pozostałych po 🌻 Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Melduje sie na chwilkę i zmykam dalej leczyć moją grypę. Jak tu człowiek wyzdrowieje jak musi chodzić do pracy... :-( Aisza uszy do góry zdasz następnym razem a jak nie to jeszcze następnym-tak masz myśleć, nie poddwawj sie tak łatwo 🌼 Malolepsza-co do in vitro to słuchaj co podpowiada ci serce ...i odpowiedz już masz Lecę bo mi głowa pęka..... Odezwę sie jutro,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×