Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Gość anusia123456789999
mam pytanie czy jest mozliwosc aby test ciazowy pre test nie wykryl prawie 2 miesieczna ciaze ? z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Telesforka, ja ne wiem ile tu jest grup. Piszac o dwojce, tak zawsze mialam w PL, tutaj mialam robione dwa razy i zawsze bylo dobrze, tak mi mowili ginowie :) Ale co znaczy dobrze? Ktora grupa nie mam pojecia. A co do skrzynki, mam na mysli ta prawdziwa pocztowa ;) W koncu prawdziwa przesylka z wiruskami pojechala :) Karo, jak dla mnie to bylas w ciazy i poronilas. @ nie masz, czesto nie dostaje jej sie tak od razu , jeszcze do tego tabsy odstawilas to juz wogole szok dla organizmu. Czytalam cie na innym topiku i pisalas ze najpierw beta mialas dosc wysoka, potem zero. Moze warto sprawdzic jeszcze raz? Hcg nie produkuja jajniki i one nic do tego nie maja. jest to hormon typowo ciazowy i nie ma przeklaman jesli chodzi o jego obecnosc. ( chyba ze przyjmowalas go w postaci jakiegos leku). Anusia, a jest chociaz jedna krecha na tescie? Jak jest to szanse na to ze jestes w ciazy sa znikome. POstaram sie wam przeslac poczte od Mimi :) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcznki, zgłoście, która nie dostała zdjęc Mimi, to prześlę. Jagódko do ciebie już wysyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu robię za budzik???? Dzewczynki, co się z Wami dzieje????? Pobudka i kolejno odlicz!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, ze mnie spioch i jeszcze inna strefa czasowa i jestem druga :) Wszystko spoko, pracujemy :) Pozdrawiamy i slemy buzki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🌼 ale jestem zmeczona, noc nieprzespana, domofon wariowal, od 2 w nocy co pol godziny dzwonil, na poczatku z M myslelismy, ze ktos jaja sobie robi, po ktoryms razie M zszedl na klatke schodowa, nikogo nie bylo a domofon co jakis czas dzwonil, duchy jak Boga kocham, o 5 rano sie poddalismy i wylaczylismy domofon, cale szczescie,ze M nie mial nocki, bo bym sie zesrala ze strachu:(na serio, nie wiem co to bylo:(( poza tym mialam sen, ze mnie stymuluja i po tej stymulacji rosna na moich jajnikach bursztynki i ciagle wyciagaja te kamyki ze mnie a one ciagle rosna😭 dziewczyny ja chyba zaczynam schizowac😭 rano dostalam plamienia brunatnego ale w poludnie wszystko przeszlo, a juz myslalam,ze to@ no i sie ucieszylam, ale dupa, zwykle plamienie, nie moge sie doczekac jutra, ide na wodke z kumpela, mam dosc, jestem tak napompowana,ze zaraz pekne, musze wrzucic jakis reset, mam nadzieje,ze wy macie lepszy dzien dla wszystkich po 🌼 i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki i ja się odmeldowuje, mimi - dzięki za zdjątka, wyglądacie słodko z tą psinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Malolepsza - chyba nie :( Usiadłam jak zwykle do mojego laptopa a on nagle zaczął wydawać jakieś dziwne dźwięki i odgłosy, ekran zgasł i nic nie mogłam zrobić. Dzwonię do M na ratunek a on mi wyłącz bo to wygląda na awarię twardego dysku. Tego tylko brakowało 😡😡😡😡😡😡😡. Laptop co prawda na gwarancji ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie zrobiłam archiwizacji dokumentów i jakby dysk diabli wzięli to i moje ostatnie ślęczenie nad kompem też 😭 Dramat normalnie. Teraz piszę do was z kompa M ale jak wróci to mnie odetnie od neta także kalpa na całej linii. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! Jagoda - no to pech! Ja sobie zafudowałam kiedyś awarię sama:D:D:D po wymianie kompa - podłączyliśmy neta i ja mądra, żeby go lepiej zabezpieczyć wgrałam do niego aż 3 antywiry. Jezu, co się zaczęło z nim dziać - włączał się i wyłączał sam w kółko, nie reagował na nic, dostać się do niego nie szło, do sklepu w którym go kupowaliśmy daleko i na dodatek trafiliśmy na takiego szpeca informatyka, który raz zamiast go naprawić to go jeszcze doprawił, a potem co tydzień jeździł na pogrzeby (oczywiście standardowa, oklepana wymówka) kogoś ze swojej rodziny i nie miał Z TEGO POWODU ani sekundy na to, żeby naprawić to co spieprzył. malolepsza - a propos \" duchów\" - siedziałam jakoś na początku tygodnia wieczorkiem w domu sama tylko z moją psiurą. No i ona zaczęła mi w pewnym momencie warczeć:D No fakt nieraz warczy do głośników, jak usłyszy jakiegoś psa w TV, albo leci i się drze przez okno... Nie wiem co się jej ubzdurało, ale zadarła łeb do góry i warczała tak chyba z pół godziny sama do siebie. Ja jestem odważna i realistka i nie wierzę w takie sprawy pod warunkiem, że za oknem jest jasno, albo pod warunkiem, że K. jest w domu, a w tym tygodniu go nie ma bo pracuje na 2 zmianę. I ja durna zaraz przypomniałam sobie film \"Duch\" i tego psiaka, który tego ducha widział i do niego szczekał i wpatrywał się w jakieś niewidoczne cele. Jakoś mi tak dziwnie było...:O Ale pozaświecałam sobie wszystki światła, puściłam muzyczkę, psiura ululałam i samopoczucie wróciło o normy. Człowiek stary, a nieraz głuuupiii, że aż wstyd!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Widze, ze nie tylko wy macie dzis zly dzien. Tez dzis zle spalam, ale nie duchy mnie nawiedzaly a maz lazil do wc jakby to on byl w ciazy ;) A mnie niestety dopadly mdlosci :( Od rana co chwile napadaja mnie jakies dziwne zapachy od ktorcyh robi mi sie nie dobrze :( Ach te uroki :) Jagodko, a moze to jednorazowy wybryk komputerka? My mamy w domu jeden i dawniej byla walka, ja teraz odpuszczam w domu, maz ma go do dyspozycji..oczywiscie do czasu az sie z powrotem nie zapisze do internetowej wypozyczalni filmow :) Malolepsza, nie ma jak zlosliwosc rzeczy martwych. No i idz popij tej wodki, dobrze ci zrobi. Juz wkrotce nie bedziesz mogla :D Voltare, a moze ten twoj psina cos widzial jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - mam nadzieję, ze to był jednorazowy wybryk komputera. Zaraz po uruchomieniu wypaliłam sobie płytę ze wszystkim danymi, tak na wszelki wypadek. A swoją drogą to czy u Was też tak jest, ze jak M nie ma w zasięgu wzroku to się wszystko się wali a wystarczy, ze sie pojawi to działa. Jeszcze potrafi powiedzieć - jak to nie sie zepsuło jak działa ??????? Skoro pojawiły się mdłości to ewidentny znak, ze fasolka ma się dobrze i rośnie. To wszystko minie a w zamian jaka nagroda Cię czeka :D Voltare - spece wszelkiej maści to przekleństwo, czasami sie zastanawiam skąd w ludziach tyle wysokiego mniemania że biorą sie za rzeczy o których nie mają pojęcia :( Malolepsza - pij, pij to już ostatnia impreza przed ciąża ;) mam nadzieję, ze na jutro załatwiłaś wolne? Omega - dzięki wszystkie e-maile dotarły. A propos tego rosyjskiego - to dużo w tym prawdy tam można się spodziewać wszystkiego :D Ale to też ma swój urok w końcu nie wszędzie może być normalnie, trzeba sie czymś wyróżniać :D Ryba__lufa - zaniedbujesz nas ostatnio sprawozdaniami z dnia Twojej podopiecznej rybki ;) Mimi - ale Wam dobrze na tym łóżeczku, trzy dziewczyny :D W sumie to chyba najszczęśliwsza była sunia :D Dzisiaj wzięłam ostatnią tabletkę duphastonu i niech sie dzieje wola nieba :D Przeczucia jeżeli jakieś są to tylko, ze @ przyjdzie ale do poki jej nie ma jest nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie przestawienia wyrazów ale jeszcze jestem pod wrażeniem awarii komputera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo dziewczynki!! wreszcie udaje mi sie cos do was naskrobac wreszcie!! na wstepie to ja oczywiscie nie dostalam zdjec mimi tak wiec omega dzialaj prosze cie :) malolepsza a gdzie twoje zdjatka? obiecalas ze wyslesz w tym tygodniu a ty nic! oj nieladnie nieladnie :0 pij dziewczyno poki mozesz, oziej to juz tylko soczki :) ostatnio mam duzo roboty i jeszcze wciaz w delegacje a jak przychodze do domku to juz nie mam sily kompa odpalic albo mezus siedzi...:) macie racje dziewczyny nie ma co schizowac tylko isc na spontanicznosc, ale ja zawsze jakos tak mialam ze mialam obsesje an tym ze nie ebde mogla kiedys miec dzieci i nie wiem dlaczego ale zawsze za mna to jakos tak chodzilo...ten strach dzisiaj jest juz 18 dzien od @ a ja w ogole nie zauwazylam zeby owulacja byla -ani sluz ani bol podbrzusza ani bol piersi nie wiem jak to teraz z tym @ bedzie kiedy dostane i w ogole - gorzej jak bede na delehgacji a tu @ zawita :(:(:( Dziewczyny nie bede was wysmieniac po kolei bo nadrobilam zaleglosci i tyle naskrobalyscie ze nie sposob wszystko ogarnac od razu tylko tak ogolnie buziaczki dla was 👄👄👄 odezwe sie jsk tylko troche odsapne... mimi trzymaj sie cieplutko i czekaj cierpliwie na Natalke buziaki dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz spać zmykam, więc wszystkim Wam życzę dobrej i spokojnej nocki :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D:D:D Śniadanie na stole a tu taka cisza ????? Nie wiem jak u Was ale u mnie mleko za oknem, świata nie widać ;) Wyprawiłam M do pracy a sama mam ambitny plan zobaczymy co z tego uda sie zrealizować. Miłego dnia WSZYSTKIM życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie o poranku, myślałam, ze będę pierwsza a tu Jagody mnie wyprzedziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, spioch nr 1 sie melduje. Moglibysmy spac caly dzien, ale to bylaby juz przesada, szczegolnie ze pada to pogoda senna :) Musimy podjechac na jakies zakupy i mezus psychicznie nastawia sie na wieczorne polowy, ciekawe czy przestanie padac :P Pozdrawiam i milego weekendu zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja też stawiam się do raportu:) A dzisiaj wpadam sobie tutaj na forum tylko doskokowo - rano praca (na szczęście dzisiaj trochę krócej), potem sprzątanie, teraz NARESZCIE chwila oddechu:) Surfitka - no to widać zabrałaś z sobą z Polski paskudną pogodę - u nas tak samo. I dopóki byłam na chodzie, to jeszcze się jakoś trzymałam, a teraz posiedziałam kilka chwil i - oczy mi się zaczynają kleić - a gdzie tam jeszcze do wieczora! Może zaraz jakąś wieczorną kawusię sobie zaparzę. A na dodatek dzisiaj od rana pobolewa mnie głowa. Nie chcę się faszerować środkami przeciwbólowymi, bo nadzieje choć marne, ale jednak gdzieś tam się pojawiają, że może tym razem @ trafi do kogoś innego, kto za nią niecierpliwie wygląda. Tymczasem dzisiaj rano tempka nadal 37,2 - znaczy się o ile wszystko we mnie gra, to przynajmniej jutro @ nie powinna mnie nawiedzić... Choć mając na uwadze przypadek ryby - pewnych zjawisk nie da się przewidzieć. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przepraszam że sie nie odzywałam przez kilka ostatnich dni ale mój internet coś szwankował i wogóle nie chciał chodzić Powysyłałm wam moje foteczki-mam nadzieję że doszły bo ten internet dalej chodzi jak chce i robi co chce, ale w razie czego jak nie doszły to dajcie znać to powysyłam. Muszę lecieć , pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - ja już dzisiaj zaliczyłam dwie kawki a zdarza mi sie to bardzo rzadko ale w dalszym ciągu nie mogę powiedzieć, ze jestem przytomna ;) Zaczęłam czytać swoje papiery i po pól godzinie rzuciłam w diabły bo zupełnie nie wiedziałam co czytam. A mówią, ze to gimnazjaliści mają problem z czytaniem ze zrozumieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki Aisza sie melduje :):) mężatka dzieki za zdjęcia - ale psiunie masz fajową czekam na nowe zdjecia od mimi bo nic nie dostalam:( a co u was slychac ? u mnie oki czas szybko leci budzie sie sporzatam obiadek a tu hyz ciemno sie robi -uff strasznie pogoda kiepska wiec ja tez sie kiepsko czuje do tego bol glowy masakra a wy jak? buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbym dzisiaj ja gasiła światło???:P Jagody - zdjęcia Mimi właśnie do mnie wróciły. Coś jednak nie tak z tą Twoją pocztą. Załóż sobie dla nas konto na o2, działa świetnie, bez zarzutu, a i pojemność 10GB może być zachętą:) prfzynajmniej skrzynka się nie zapcha:D Aisza - zdjęcia Mimi do ciebie pofrunęły:D A mnie ogarnął taaaaaaaaaaaaki leń, że szok. Nic mi nie chce. O pracy nie wspomnę, ale sprzątać, gotować, prać - nic. Nawet do was w ciągu dnia nie chciało mi się pisać, chyba jakieś przesilenie jesienne czy co:P nie wiem, co się dzieje! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega ja też poproszę o przysłanie zdjęć MIMI ;-) Tobie wysłałm swoje zdjęcia, ale coś sie pozacinało i podejrzewam,że wysłałm do ciebie ze 4 razy to samo zdjęcie :-) Złośliwy komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×