Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

jeszcze raz wysyłam - ale nie mam zwrotu, ze coś nie tak :( Apropos strony trzeba było pisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba - mi też już się udało trafić na \"naszą klasę\" - dzięki temu mam kontakt z wieloma osobami, z którymi wcześniej jakoś się ten kontakt pourywał. Adresów mailowych nie miałam, a tutaj proszę - po nazwisku się odnalazły:) Co to znaczy, że lud się bawi na imprezie firmowej, a Ty w pracy?! Śmiem twierdzić, że to co najmniej na mobbing (to takie modne w dzisiejszych czasach) zakrawa:P Jagoda - widzę, że szalejesz z nową pocztą:D - maile latają na lewo i prawo:D - a nie szło sobie wcześniej nowego konta założyć? Ja już wcześniej na to wpadłam - i muszę pochwalić \"wirtualną polskę\" - tam konto śmiga bez zarzutu od zawsze i najszybciej na świecie ładują się pliki o dużej pojemności --> to tak na marginesie;) A no oczywiście - dziękuję za super zdjęcia pani profesor:P ani77 - i Tobie również dziękuję za fotki z psiakiem - ale bajerancka psinka! A Ty faktycznie wyglądasz jak nastolatka!;) aisza - a Tobie zdjęć nie puszczałam? Już się poprawiam - kończę pisać posta i wysyłam:) malolepsza - zakładam sobie wobec tego specjalny \"notatnik\" i startujemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Jagoda - nie wiem dla kogo miała być ta druga porcja zdjęć ale przyszła do mnie:P:P:P - dziękuję, dziękuję - będę miała dwa komplety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór drogie panie :P jagodka dzieki za fotki fajna babeczka z ciebie :Pn gdzie ty bylas w tym wrzesniu przyznaj mi sie tu tylko 🌼 voltare dzieki za drugi komplet zdjatek :P jak masz jeszcze jakies to wysylaj kochana wysylaj:) 🌼 malolepsza ja juz fotunie wyslalam jak nie dojda to sie upominac prosze 🌼 i jak tam wieczorek?przytulanko juz bylo?? :P:P ja to bezinetresowna :P:P nie jestem :P:P ja mam taka dziwna sytuacje bo te odstawione tabsy i w ogole wiec nie wiem kiedy @ przyjdzie (a moze i nie:P) i jak to jest z ta tempka?jak jest podwyzszona to albo owulka albo ciaza tak? ale podwyzszona to znaczy jaka ? 36,8 37 ? a moze 37,5? bo nie chce od razu testow robic na np 30 dzien tylko poczekac ale ja niecierpliwa strasznie jestem :) a tak bede wiedziala co sie w ogole dzieje :) przytulanko jest bardzo czesto i wtedy nie mysle o dzidzi ale wkurza mnie ze nie wiem kiedy @ przyjdzie bo przy tabsach zawsze wszystko bylo jasne:) buziaki dla wszystkich psiapsiolek internetowych :) 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówie wam dobranoc, aaaaaaaa i dzień dobry w sumie!:P Jestem dzisiaj pierwsza!!!!!:D:D:D:D Malolepsza - 3mam kciuki, a będe znowy blisko, ale za to ciebie nie będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Malolepsza - trzymam kciuki i wierzę, ze wszystko będzie dobrze, dla Was 🌻 Voltare - pewnie było jakieś \"opóźnienie\' w przesyłaniu zdjęć i ja wysłałam dwukrotnie stąd dwa e-maile. Aisza - urlop spędzałam w Tunezji. Telesforka - jak samopoczucie? Nie odzywasz sie od kilku dni. Dziewczynki zmykam do pracy, życzę Wam miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziwczynki gdzie sie podzialyscie? dosyc malo teraz pisze ale od jakies 1,5 tyg dosyc zle sie czuja moze nie zle ale jakos tak dziwnie (dlatego pytalam o ta temperature) nie wiem co o tym muyslec moze to wina odstawienia tabsow ale w sumie to juz 22dc wiec raczej na poczatku powinnam sie dziwnie czy zle czu a nie teraz...juz sama nie wiem buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ani, bardzo dziekuje za zdjecia :) Sliczny piesio, tez takiego sobie kiedys kupie, wlasnie zoltego..a mebelki z Ikei identyczne jak moje i nawet imie takie samo ;) Obys tylko na ciaze nie czekala tyle co ja..ale nie bedziesz, ja juz sle mnostwo wiruskow w twoja strone 😘 Malolepsza, kochana trzymam kciuki za cibie, i mysle ze nawet malenstwo trzyma juz ( o ile je ma, raczki ma na pewno ;) ) . Zeby wszystko poszlo pomyslnie 🌻 jagodko, jak samopoczucie? Mam nadzieje ze @ nie przyszla jednak i oznajmisz w koncu nam cudowna nowine :) Voltare, a ja wchodzialm na te nasza klase, a tam pustki :( Nawet mojego liceum nie ma :( Kiedys mialam sie tym zajac, moze kiedys....:) Rybeczko 😘 Mezatka🌻 Omega 😘 Aisza, spokojnie. 22 d.c. twoje samopoczucie niekoniecznie jest zwiazane ze sprawami kobiecymi. W koncu zaczyna nam sie pozna jesien....a co tempki to zalezy, sprawa indywidulana. jedne kobiety maja ze 36,6 to juz po owulacji, inne 37,5...trzeba mierzyc caly cykl by sie wyznac o tej samej porze :) Pozdrawiam. Dzis czujemy sie dobrze. Choc to nie znaczy ze mdlosci sie nie zaczna. Wczoraj byly po poludniu :o i rano jak szlismy do lekarza..oj jak smierdzialo z knajpy na rogu, blee. Ale i tak ta czulosc na zapachy jest fantastyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfi ja sie nie nastawiam ze juz w pierwszym cyklu sie uda ale tak to juz jest ze jak czlowiek stara sie o dziecko to zawsze wychodzi tak ze objawy sa :) my ogolnie z mezem nie myslimy o tym przy przytulaniu ale moj problem jest taki ze ja teraz nie wiem jak z @ bedzie wiec objawy rownie dobrze na ta france moga wskazywac... ale owulke bo nie mam pojecia czy byla czy nie i w ogole jakos to wszytsko dziwne jest 🌼 a gdzie reszta towarzystwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza - ja w pierwszym cyklu kiedy rozpoczęliśmy starania o potomka miałam wszystkie objawy ciążowe :D Teraz to się z tego śmieję ale wówczas byłam przekonana, ze się udało. Surfitka - normalnie sie wzruszyłam jak przeczytałam o tych małych rączkach trzymających kciuki za Malolepszą - przy takim wsparciu musi się udać, nie ma innej opcji. Moje samopoczucie bez zmian, chociaż w ciągu dnia jak zaczęła mnie boleć głowa - co jak wiadomo u mnie wróży nadciągającą @ to zwątpiłam ale spadł deszcz i od razu głowa przestała boleć. Czyli to było ewidentnie związane ze skokiem ciśnienia tzn. chce w to wierzyć ;) Mężatka, Voltare - nie mam zdjęć od Was :( Malolepsza - pewnie Ci sporo krwi dzisiaj w południe utoczyli ale jeszcze 1,5 godziny i będziecie wiedzieli co dalej.Nie przestaję trzymać kciuków. Omega - przerwa na kawę!!!! żeby od rana nie zajrzeć na kafe ;) Justyna - jak sobie radzisz bez mamy? Mam pytanie do tych, które brały duphaston - po ilu dniach u Was przychodziła @. W ulotce jest, ze w ciągu dziesięciu, na rożnych forach dziewczyny pisały ze po dwóch. U mnie dzisiaj jest czwarta doba - jeszcze do dziesiątej daleko ale jestem ciekawa Waszych doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz odrabiam zaleglosci i czytam ten topik od poczatku jestem na 50str i juz zaczynam sie gubic :) pije kawusie i sobie czytam wasze posciki 🌼 dopiero teraz widze ile mnie ominelo... aha i obiecuje ze jak ta franca@ przyjdzie to sie odezwe i w tedy juz bedzie miec chociaz ogolny obraz jak moj cykl wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodko, do mnie przez 3 lata jak bralam duphaston zawsze @ przychodzila 3-4 doby po odstawieniu. Raz czy dwa przyszla po tygodniu, to juz lecialam po test :) No wiec za ciebie tez trzymamy kciuki..nie ma jak wsparcie takiego szkraba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na wszelki wypadek testu jeszcze nie kupiłam. Powiedzmy żeby nie kusić losu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka, piękne masz imię i mebelki w takim razie też niczego sobie, :) :) :) jakos z staraniami to zwolniłam trochę, czuje się zaopiekowana, jak Wam już wspominałam znalazłam super specjalistę, w końcu ma ktoś pomysł i plan, jak się za mnie zabrać. Przede wszystkim badania, więc teraz nawet troche czekam na @ bo to dla mnie teraz termin badań a nie porażka jak do tej pory, jakoś jestem spokojniejsza. A może się udało tym razem :) ale by było :) wiecie, niedawno zmarł moj tata i tak go ostatnio prosiłam, zeby \"zgadał\" tam na górze z kim trzeba... bo on potrafił z każdym pogadac, więc może i w tej sprawie coś pomoże... a początek był optymistyczny i sie poryczałam ehhh... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Surfitko
przenioslaś się juz na inny topik ? na Pragnę dzidziusia ... namieszalas - to juz nie za często tam zagladasz ? teraz tu masz więcej do powiedzenia ? czy wiesz że przez Ciebie dziewczyny z tamtego topu maja odwagi piszać co czują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Surfitko
poprawiam - nie maja odwagi pisać co czują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja narazie zmykam w ogole z kompa odezwe sie jakby co wieczorkiem ale znajac zycie to jak ja sie teraz wylacze to sie nagle wszystkie dziewczyny pojawia 🌼 no narqa kobitki do napisania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooo a gdzie się podziewa całe towarzystwo? No i niestety ból głowy sobie o mnie przypomniał, co ni mniej, ni więcej wróży @ w ciągu 1-2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jagódko _nie dostałam zdjęć od Ciebie, spróbuj wysłac jeszcze raz. Co do duphastonu to mój gin zalecił mi brać go od 10 dnia cyklu do 25 dnia i teraz biore go 3 cykl. W pierwszym cyklu dostłam @ dwa dni przed terminem w drugim cyklu dostałam @ punktualnie czyli 28 dnia cyklu. a teraz biore trzeci cykl i mam nadzieję że ta franca @ wcale nie przylezie ;-) Jagódko_ może jednak nie przylezie do ciebie @ , oby...;-) Malolepsza_jesteśmy z tobą , trzymaj sie cieplutko ;-) 🌼 ❤️ 🌼 Ani_tata napewno cie wysłuchał....;-) Surfitka_ buziaki dla ciebie i przyszłego maleństwa, prześlij nam trochę wirusków Omega_👄 Aisza_👄 Justynka👄 Adrianek 👄 Telesforka co u ciebie??? 🌼 Voltare 👄 Rybcia 👄 a czy ja mam zdjęcia od ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meżatka - wysłałam zdjęcia może tym razem będzie wszystko ok. Co prawda specem od duphastonu nie jestem ale coś mi tu nie pasuje??????? Skoro bierzesz go od 10 dc to z bardzo dużym prawdopodobieństwem blokujesz owulację. Surfitka, Malolepsza a Wy co o Tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie teraz scięło z nog!!! No właśnie na tej ulotce pisze mi że w leczeniu niepłodności powinno sie go brać od 14 dnia no ale nie chce sie z lekarzem kłócić?! Spece od tych spraw-DORADZCIE MI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - chyba zmiana skrzynki e-mailowej niewiele pomogła w dalszym ciągu mam problemy z wysyłaniem wiadomości a i jak widać nie dochodzą do mnie. Może problemem jest moja osoba ;) Tak czy siaka można się wkurzyć na takie funkcjonowanie poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn on mi to przepisał z mysla wyregulowanie mojej nieregularnej @, ale na niepłodnośc też sie to stosuje-ta przynajmniej pisze w ulotce TO JA JUZ ZGŁUPIAŁAM ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi gin kazał brać od 15 dnia, ale na forach część dziewczyn pisze, ze od 15 a druga część, ze od 16 - w każdym razie po owulacji, stąd zalecenia monitoringu żeby być na 100% pewnym czy jajo pękło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mogę - nowa strona :D:D:D mała rzecz a cieszy ;) Musi się wydarzyć coś dobrego po prostu musi :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje się na wieczornej liście, a moze mężatka masz krótkie cykle, dlatego od 10 dc, a mialas robiony monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meztaka, ja cale zycie na uregulowanie @, bo mialam z tym straaaszne problemy od 16 d.c do 25 d.c , czyli 10 tab po 1 szt dziennie. @ byla jak w zegarku co 28-29 dni. Duphaston moze faktycznie zblokowac owulacje, dlatego dobrze go brac juz po niej. A ja watpie bys miala owu do 10 d.c :( jagodka,w to ze sie zdazy cos dobrego wierze juz od dawna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×