Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

No nic uciekam do domku :) Dobrej nocy i Malolepsza, czekam na dobre wiadomosci :D No i Jagodko od ciebie tez !!!! Telesforka, odezwij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Nadrabiam zaleglosci w czytaniu .U mnie dalej stan zawieszenia-moze samopoczucie lepsze ale nadal sprawa dziecka jest zawieszona poki nie wyjasni sie do konca tamta.A zeby bylo jeszcze lepiej to wczoraj dzwoni moj maz i mowi ze dzwonili z gabinetu lekarza zebym sie z nimi skontaktowala w miare szybko.No ta ja niemal w ryk,panika totalna bo wyniki mialy byc po dwoch tygodnaich a tu po tygodniu dzwonia ( a nie pisemnie) to znaczy jest zle.Dzwonie tam a oni mi mowia ze z laboratorium dzwonili ze nie moga zrobic analizy bo za malo materialu zostalo pobrane i zebym przyszla na powtorne pobranie-no i ze to bez oplaty bedzie juz-kamien spadl z serca ale pomyslalam ze \"wielka laske mi robia ze za darmo -oni pobrali za malo materialu a nie ja im tyle dalam\"No i znowu trzeba czekac dwa tygodnie.Pomimo staranek czuje sie normalnie-jak przed normalna kolejna @-moze to i dobrze w tym cyklu-chce szystko wyjasnic i jesli bedzie odbrze-ruszyc pelna para potem. Poza tym normalnie wszystko-w niedziele mam 1-wsza rocznice slubu-robimy male spotkanie dla obu rodzin-wiec trzeba bedzie cos przyszykowac dobrego do jedzenia. Wybaczcie ze nie pisze do kazdej z osobna ale obiecuje sie poprawic jak wroce do codziennej oecnosci tu-bo inaczej to nie chce kogos pominac.Trzyma kciuki z latwy porod Mimi,za ksiazatko Surfitki no i oczywiscie za naszego malego mezczyzne Adrianka. Dziewczyny mam nadzieje ze niedlugo zaczna sie sypac fasoleczki jak manna z nieba i na ten urodzaj nie bedziemy narzekac;) Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem stuknięta, pomyliło mi sie , biorę tren duphaston od 16 do 25 dnia cyklu A już sie przestraszyłam !!!!! Miłej nocy, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo jest ktos jeszcze czy jak ja przychodze to wszytskie uciekaja?? :P:P buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie sie czuje dzisiaj przez was opuszczona :(:(:(:( wszystkie poznikaly.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sorki, ze się wtrącam, ale RYBKO dziekuję za podanie linka do naszej-szkoły, własnie znalazłam kilka osób z mojego liceum, oraz podstawówki :) dzieki 👄 Pozdrawiam z topiku :Pragnę dzidziusia... i życzę wam powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Wyprawiłam chłopa do pracy - czas na przyjemności;) aisza - znaczy się miałaś moje fotki? A to od razu trzeba było walić z grubej rury, że Ci o inny zestaw chodzi - zobaczymy co się da zrobić;) Oj ale sobie lekturę wynalazłaś do czytania :D - ja w chwilach porywu przeczytałam kiedyś od deski do deski topik pazi, a tutaj robię już podchody od jakiegoś czasu i nie mogę doprowadzić tego do końca:( Ale jak tylko jakiś urlop się trafi - to przerobię i ten:) mężatka - no właśnie mi się też wydawało, że 10 dc to na duphaston za wcześnie. Ja miałam od 15 dnia 10 tabletek. Telesforka - no to Ci podnieśli dzisiaj adrenalinę! Widać nie tylko w Polsce takie numery się zdarzają... Mój tata ostatnio robił jakieś badania - nic specjalnego - ale też odczekał swoje na wyniki, a potem wyszło, że ze względu na jakiś tam odczynnik chemiczny wszystko trzeba powtarzać... A może właśnie taki cykl przerwy w starankach jest Ci potrzebny aby nabrać większego animuszu do działania:) Bo w to, że z wynikami będzie dobrze - nawet nie wątpię 🌻 Malolepsza - jak tylko wrócisz - dawaj znać co i jak... A musicie jeździć od samego początku do tego Gdańska razem z mężem, czy jeździsz póki co sama? Tak tylko pytam - mój i tak sobie nie odpuści pewnie żadnej wizyty:P - on uwielbia takie \"atrakcje\" - ale przynajmniej już wie jak wygląda od środka gabinet ginekologiczny:P i jakby się postarał, to chyba by mu się nawet udało już cały sprzęt odpowiednio ponazywać;) jagoda - co Ty przez tą pocztę chcesz przepchać, że Ci się tak stale blokuje? :P A może malolepsza Ci mailem przesyłkę puściła i się łącze zapchało, a może nawet dwie przesyłki skoro oba łącza szwankują:P - sprawdzaj dobrze i jakby co - dawaj znać;) Wszystko się może zdarzyć...:) A z fotkami spróbuję coś pokombinować:) ani77 - i dobrze się tak lekko zluzować - dobrze, że sama wierzysz w to, że Twój lekarz sobie z Tobą poradzi:) - grunt to nie nastawiać się do tego wszystkiego negatywnie 🌻 mimi+Natalka, justyna+Adrianek, ryba, milka, omega, surfitka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc voltare :) ja dobrnelam do 55 strony i juz mi sie wszystko pokrecilo troche mi sie udziela tzn te wasze tempki liczenia normalnie strasznie! zmierzylam wczoraj i dzisiaj tempke ale nie o owulacje chodzi tylko o to jaka jest i czy podwyzszona...tak z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć aisza - Bo musisz sobie to cztanie na kilka dni porozkładać:P no i jak Ci pomiary wychodzą?;) U mnie ostatnio - od @ do owulki 36,6-36,7 (hi, hi - przepisowo jak nigdy!) od owulki 37,2-37,0 i zamiast spaść dzień wcześniej, to spadła dopiero w dzień @ - z powrotem na 36,7. A mogła by raz tak pozostać na jakimś konkretnym poziomie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj mialam 37,0 dzisiaj rano 37,2 a wieczorem 37,4 i nie wiem zobaczymy jak na 33 dc nie dostane@ to chyba na test sie zdecyduje ale nie wiem ... odstawilam tabsy wiec teoretycznie teoretycznie w pierwszym cyklu jest duza szansa ale kto to wie ...moze byc zupelnie na odwrot \\ czyli jak ma przyjsc @ to powinna spasc tak? tylko ciekawe kiedy ja ja dostane... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:D dziewczyny mam wam tyle do opisania, ze szok, dopiero weszlam do domu, spedzilismy calusienki dzien w klinice, dziur mam tyle w rekach, ze sie dziwie,ze jakas krew jeszcze we mnie plynie, razem zrobilam dzisiaj 23 badania, dowiedzialam sie ze mam anty ciala tarczycowe, wiec czeka mnie jeszcze łatanie tarczycy, ale poki co od dzis wzielam moja pierwsza anty w zyciu:D:D:D:D:D:D:Dczyli zaczelo sie dziewczyny, jetem w programie:D jutro wam napisze bardziej szczegolowo, a juz nparawde szczegolowo napisze na maila, Voltare do ciebie laczniez kosztami, dzisiaj przy kasie zaslablam, ale kasa to nic, mam nadzieje,ze bedzie cel osiagniety Surfi___dziekuje malince za kciuki raczkami👄 i wam wszystkie moje kochane za kciukasy,👄, jutro zdam relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemx100
jesli sie jest w ciazy to brzyszek i podbrzusze jest twarde ? i jak sie polozy na lozku na plecach to robi sie plaski czy caly czas jest wypukły ? chodzi mi o poczatki widocznosci brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza to trzymam kciuki zeby dalej bylo tak intensywnie az do szczesliwej ciazy.A ze swoim ginem to sie chyba pozegnam-dzis dostala jeszcze rachunek z tego laboratorium ze mam ju placic(tylko za co skoro ta cytologia jeszcze nie zrobiona) ale placi sie po wykowaniu analizy-czyzby za to ze im za malo materialu do badan bylo?No i calkiem przypadkowo zgadalam sie z moja kolezanka ktora powiedziala zebym jak najpredzej od tego gina uciekala bo jej na pierwszej wizycie w ciazy powiedzial ze ma 2 % na donoszenie tej ciazy i urodzenie zdrowego dziecka a po dwoch tygodniach byl jak gdyby nigdy nic -dodam ze urodzila super zdrowego chlopaka w terminie-maly ma juz 7 lat i ma sie calkiem dobrze.\\ Sorki dziewczyny ze jestem taka zamotana tym tematem ale musze sie wygadac. Glaskac brzusie ciezaroweczki i przesylajcie dobre duszki. Dla wszystkich po buziaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pospałam:(czasami jak człowiek taki zmęczony to zero snu, robie kawkę, bo już niedlugo kawki nie popije, niedługo wracam i zdam wam szczególowe relacje póki co Voltare____mail poszedł Aisza I Ani___ostani raz wołam o zdj ęcia, nastepnym razem odrazu macie lanie w dupsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza juz dwa razy ci zdjecia wyslalam !nic nie doszlo9 to masz chyba cos z poczta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza _____no sobie wyobraz ,ze nie doszlo:(:( zrobmy tak, ja ci przesle bo spisalam maila z nicka, a ty mi postarasz sie wrzucic zwrotnego, zobaczymy czy tak cos dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza___no i poszlo:) postaram wam sie po krotce opisac wczorajszy dzionek:) pomine juz droge, bo szlak mnie trafial takie mamy drogi, tzry razy ruch wahadlowy, wiec mailam niezlego stersa.ze nie zdaze piewrsze wrazenie jak weszlam do kliniki nie bylo takie jak sobie wymyslilam, nakrecilam sobie w tej chorej glowie,ze jak wejde to poczuje,ze tu wlasnie ma sie stac to nasze najwazniejsze wyadarzenie w zyciu, naplynie we mnie fala radosci i sily do walki, bla bla, a bylo tak,ze jak przekroczylam prog kiliniki to strach mnie oblecial i mnostwo niepewnosci oraz slusznosci dezcyzji, nie wiem, moze to normalne, przeciez pierwszy raz robie IVF, wiec nie wiem co sie wtedy czuje:P panie w recepcji na szczescie rzeczowe i tak lubie, wic zaraz po opalceniu kosztow w kasie weszlam na pierwsze kucie, oczywscie dramat z moimi zylami, ktorych poprostu nie mam:P Potem mialam godzine no nastepnego kucia, wiec dostalam ankiete do wypelnienia, w ktorej mialam opisac cale dotycchczasowe leczenie, z wywiadem rodzinnym, znacie mnie napisalam im elaborat wlaczajac w to nazwy lacinskie:P po drugim kuciu mielismy trzy godziny do wizyty, poleciaelismy na obiad, bo biorac pod uwage, ze badanie bylo na czczo moglam w tej chwili zjesc pania w rwjestracji taka bylam glodna, :P. pokrecilismy sie po sklepach i godzine przed wuzyta wrocilismy do kliniki, znowu wywiad z pania polozna, mnoswto pytan na ktore bylam przygotowana. w koncu wchodzimy:D, pan docencik strasznie skromny, siedzial przed monitorem i w absolutnej ciszy analizowal wyniki badan:P, nie wytrzymalam zagailam rozmowe, zaczynajac o opowiesci o moim konowale a jego koledze i chyba w ten sposob przelamalismy pierwsze lody:P nastepnie wskoczylam na fotel na usg, ktore trwalo minute, przeszlismy do pokoju, gdzie czekal moj zdenerwowany Maz i zaczelismy konkretyd, zeczelam sie wymadrzac na temat moich hormonow i ich stosunkow[surfi twoja szkola👄], ale o dziwo z badan hormonow nie wyszlo pco, wiec nic nie rozumiem, mam poza tym tak niska PRL,ze docencik sie zastanawial czy ja cos na nia nie bralam, moze byc to wina tarczycy, ktora musze sie zajac,nie doszlismy do konkretnych wnioskow z czego moze wynikac moja nieplodnosc, wiec jakos nie zostalam oswiecona w tej kwestii, ale przeciez to juz dawno wiedzialam, takze zaczelismy rozmowe przygotowuwyjaca do programu IVF, od wczoraj jak juz pisalam zaczelam antyki, jak wyjdzie reszta badan w normie, podejrzewam, ze zaczne jednak krotki protokol czyli gdzies za poltora miesiaca powinnam juz miec transferek. wszystko sie roztrzygnie na wizycie za dwa tygodnie, swoja droga jak wielka jest bezdradnosc wielkich,pojechalam do gdanska nastawiona na IVF, ale tez z nadzieja,ze sie dowiem o co chodzi w tym moim ciele,ze tak mi utrudnia i dupa nic dalej nie wiem:P teraz dziweuszki to trzymajcie kciuki,zeby to poieprzone cialo mi nie utrudnialo i zeby wszystko poszlo gladko i sprawnie. ach ja bym chciala,zeby tym razem te moje jajniki mnie nie zawiodly, och jakbym chciala!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ... mam pytanko do malolepszej - pisalas ze masz przeciwciała tarczycowe ... ja tez takowe posiadam - masz ich dokładną ilosć ? wyniki Tsh masz w normie ? - ciekawa jestem co na to lekarze ? u mnie stwierdzono na tej podstawie ze mam Hashimoto - mialam tez robione usg tarczycy - podobno to poważna sprawa ale do pokonania tylko ze podobno jest o wiele większe ryzyko poronienia niż w normalnych przypadkach - własnie przez te przeciwciała :( mój lekarz jest dobrej mysli - choć nie mówi ze bedzie łatwo :( ... nie wiem czy śledzisz nasz topik - ale od dwóch lat się staram o dzidzi i nic - jest duże prawdopodobieństwo ze to wlaśnie tarczyca wszystko uposledza ... uff - trzymam za Ciebie kciuki i powodzenie w INF ... myslę jednak ze musisz przyjrzec się bliżej tym atpo - bo może diabeł tkwi w szczegółach ? ... czekam na wszelkie spostrzeżenia w walcze z przeciwciałami i ogólnie z tarczycą ... Omego a jak tam u CIebie sprawy ? znalazłaś już jakiegoś dobrego endykrologa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, zyję, melduję się:D wczoraj odwiedziłam okolice Malolepszej, a że jej nie było - niech żałuje:P Dzis lece na wizytę do specjalisty od łokcia, zobaczymy, może mi reki nie odetnie:P Boli jak jasna ch.......a:( Wpadne wieczorkiem, pozdrawiam wszystkie córeczki, i wnusia, a brzuszki mają być od babci wygłaskane:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybliżam tabelkę, żeby nam nie zginęła:P 🌻Staraczki🌻 Nick___________Wiek___________ilosc cykli_______________data@ malolepsza...........32.........................26...... .........27.11 Jagody................32.........................9.... . .. ...............31.10 Aisza..................23.......................1.... . .................kto to wie? Ryba_lufa.............32.......................11.... . ................25.11 Ani77..................31.........................6... .. ................31.10 Mężatka..............24.......................10.. . ...................07.11 Voltare...............30........................66.. ....................23.11 Milka..................32........................12..... .................17.10 Telesforka...........35........................11... ...................06.11 :DCiężarówki:D Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................36...... .................27.11.07 Surfitka...........28.........................7......... ..............14.06.08 Babcia topikowa:P Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała ❤️a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek❤️ Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze raz, bo przeprowadzam eksperyment:):):) Przybliżam tabelkę, żeby nam nie zginęła Staraczki Nick___________Wiek___________ilosc cykli_______________data@ malolepsza...........32.........................26...... .........27.11 Jagody................32.........................9.... . .. ...............31.10 Aisza..................23.......................1.... . .................kto to wie? Ryba_lufa.............32.......................11.... . ................25.11 Ani77..................31.........................6... .. ................31.10 Mężatka..............24.......................10.. . ...................07.11 Voltare...............30........................66.. ....................23.11 Milka..................32........................12..... .................17.10 Telesforka...........35........................11... ...................06.11 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................36...... .................27.11.07 Surfitka...........28.........................7......... ..............14.06.08 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 no tak jak myslałam, emotikonki w tabelce giną podczas kopiowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja od samego rana w garach ;) Ale powoli zaczyna mnie być znad nich widać także nie jest źle. Omega - gdyby specjalista wpadł na pomysł, ze trzeba ciąć to krzycz przybędziemy na ratunek. Pewnie znowu nadwyrężyłaś łokieć a i pogoda swoje dokłada. U mnie leje :( Oby do jutra przestało. Malolepsza - po takich stresujących przeżyciach śpi się gorzej niż przed nimi. Przynajmniej ja tak mam. Skoro wybrano krotki protokół to chyba dobrze? To oznacza, ze możecie mieć piękny prezent pod choinkę i na Nowy Rok :D Mimi - daj znać co u Ciebie bo pomyśle, ze pojechałaś rodzić? Telesforka - faktycznie można się wkurzyć takim obrotem sprawy, ale trzeba to wyjaśnić. Skoro w weekend imprezka to nie będziesz miała czasu myśleć o wynikach tylko zajmiesz myśli przygotowaniami. Jak sie czujesz jako mężatka z rocznym stażem ;) Mężatka - ty nas już więcej nie strasz tak jak wczoraj ;) zresztą sama też pewnie nieźle sobie ciśnienie podniosłaś. Aisza - nie możliwe żebyś nie zajrzała tutaj od rana?? Wracaj i pisz co u Ciebie :DA wracając do tempki to jest niezła - najważniejsze czy się będzie utrzymywać? Voltare - ja nie mam pojęcia co z tą pocztą jak słowo daję, jeszcze żebym noga była jeżeli chodzi o sprawy techniczne ale tak nie jest czasami nawet M zaskakuję ze sama sobie jakiś problem w kompie rozwiązałam. A elektronika/informatyka nie jest łatwo zaskoczyć dla nich zawsze wszystko jest oczywiste i proste - tu wejdź, tam kliknij, skopiuj, wklej i będzie działać. A przeciętny człowiek gubi się już przy kliknij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomniałam o najważniejszym @ nie ma a objawy ??????? sama nie wiem chyba takie bardziej na @ ale może to kwestia psychiki ja jestem sobie w stanie wszystko wmówić. malolepsza - może to łącze faktycznie jest zatkane bo podwójna paczka do mnie idzie (nawet nich już będzie pojedyncza) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jagody, a ty jeszcze tak spokojnie sobie siedzisz. Marsz po test bo ja tu z niepewnosci nogami przebieram :p Malolepsza, ciesze sie ze juz zabrali sie za ciebie. No i widac nawet autorytety nie wiedza co ci jest. Pociesz sie ze jestes jedyna w swoim rodzaju ;) To ze nie masz pco przemawia wiekszosc rzeczy, wiec sie nie dziwie ze hormonki nie potweirdzily. Oby teraz tylko jaja zaczely rosnac jak na drozdzach...a teraz bierzesz antyki? Jak dlugo? i co dalej? Wiem ze jestem wscibska, ale moze nazwijmy to ze bardziej chlonna wiedzy :p Omega 😘 Mezatka🌻 Ech, cos sie poprzestawialo i nie moge podgladnac kto co pisal :( Pozdrawiam wszystkich w takim razie :D Mimi, odezwij sie 😘 U nas chyba dobrze, wczoraj mielismy slabiutki dzien, bolaly nas rozne czesci ciala, tak jakby prady albo szpilki ktos wbijal w rozne narzady :( Ale wypilam kubek cieplego leczka i poszlam spac. Od rana lekki bol glowy..zobaczymy jak to dalej bedzie, mam nadzieje ze to zadna infekcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×