Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

dzien dobry, hej yetinka, nie rozumiem po co to dalej rozdrapujesz??? masz ochote to przylacz sie do naszego grona a jak nie to prosze podaruj sobie takie wpisy, jak slusznie zauwazylas my tu b.b.b. mocno kibicujemy kazdej dziewczynie i z kazdej ciazy cieszymy sie jakby ze swojej, ogolnie jest przemilo i chyba to niektorym przeszkadza, zauwaz ze te wszystkie slodkie slowka to nie tylko w strone surfitki, my ogolnie sie o siebie \"troszczymy\" i staramy sie aby kazda czula sie tu super!, potrzebna, zrozumiana, nie ma tu zawisci i pewnie nigdy nie bedzie bo dziewczyny staja za soba murem!!! i zasada ze to topik mily i przyjemny sama sie przyjela a jak ktos jest wredny, zazdrosny, zlosliwy itd zostaje zignorowany i czesc! co do dzidzi to tak poprostu sie mowi, jasne ze jeszcze nie czuje jej ruchow, no juz nie lap za slowka, jak poczytasz moje posty z pierwszych tyg ciazy zobaczysz to samo, bo kazdy bol glowy, reakcje na zapach itp \"przypisywalam\" dzidzi, bo przed ciaza tego nie mialam, zreszta kiedys sama sie przekonasz, ze w ciazy to wszystko jest dzidzia to dzidzia tamto, u mnie nawet to nie ja jadlam tylko dzidzia:D:D:D pozdrawiam moje kochaniutkie babeczki sle wam buziaki slodkie jak lukier 😘😘😘 mam nadzieje ze zadna nie zwymiotuje :P:P:P:P:P:P ale i tak tak jest milej i przyjemnieJ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mogę, dalej wrzawa 😠 Kategorycznie zabraniam bezsensownej dyskusji na wiadomy temat!!!!!!! To ja sobie pyszne cappuccino zrobiłam i przyszłam je z Wami wypić a tu rana kolejne puste dyskusje 😡 Niektóre argumenty normalnie mnie rozśmieszyły jak małe dzieci w przedszkolu \"proszę pani bo Kasia to bardziej lubi Marysię\" żenada. Surfitka - naszej sprzeczki to kłótnia bym nie nazwala, bo my raczej rzadko się kłócimy ale masz rację godzenie jest fajne, zwłaszcza jak M wie,ze sam zaczął i na dodatek nie miał racji a teraz musi się przyznać do błędu ;) Ubaw z tymi facetami. Voltare - wizualizacja to dobry pomysł, ja w tym cyklu od pierwszej tabletki duphastonu powtarzam sobie, że się uda a jaka ze mnie czarownica to niedługo się okaże. Najwyżej przyjmiecie mnie do kolejki grudniowej. Malolepsza - rety po imprezce do pracy??????? Bądź dzisiaj dzielna bo zważywszy na pogodę to może być ciężko, najlepsze rozwianie to zaszyć się w kąciku i przespać ten ponury dzień. U mnie w nocy spadł śnieg a teraz leje deszcz i po śniegu nie zostało już śladu :( Moniś - i jak wyszedł test? Mimi - Natalce najwidoczniej się nie śpieszy ;) Może jednak czeka na mnie? Miłej niedzieli WSZYSTKIM życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak człowiek usłyszy taką dobrą nowinę z rana to od razu ma więcej chęci do życia i wiary we własny sukces, :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, skopiuj link i usuń spacje przed przecinkiem, nie wiem dlaczego tak się wkleja, kopiuję przecież ze strony, ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje wam wszystkim!!! 🌼 🌼 bardzo się cieszymy- razem z moim mężem i olunią! jutro powinnam dostać @ więc jeszcze zapobiegawczo czekam pare dni, ale mam nadzieje, że wszystko będzie ok :D popołudniu idziemy do rodziców! buziolki dla WAS wszystkich i wszystkim starającym życzę tych upragnionych 2 kresek 👄 👄 👄 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ - to dla kochanych kobitek na szczęście !! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja babeczki :) Moniś gratuluje!!!!!!!!!!!!!Bardzo nsie ciesze razemz toba 🌼 Dziewczyny dzieki ze o mnie pamietacie wspieracie i w ogole :) przepraszam ze tak malo sie odzywam ale troche wypadlam z obiegu i sie pogubilam:( czytam zalegle wypowiedzi i juz mi sie miesza normalnie ... kilka dni mnie nie bylo a tu tyle sie dzialo ze jakos pomieszalo mi sie wysztko :) wybaczcie ale bede sie tylko wypowiadac na tematy biezace zeby jakiejs gafy nie strzelic :) buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilość cykli_______________data@ Malolepsza...........32.........................26...... ..... .........27.11 Jagody................32.........................10..... ...............29.11 Ryba_lufa.............32.......................12.... . ................24.12 Ani77..................31.........................7... .. ................03.12 Mężatka..............24.......................11........ ................09.12 Voltare...............30........................67.. ....................19.12 Milka..................32........................13..... .................13.11 Telesforka...........35........................11... ...................05.12 moniś.................27.........................4...... .................26.11 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................40...... .................27.11.07 Surfitka...........28.......................12.......... ..............14.06.08 Aisza..............23..........................5 .... .................20.07.08 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Poprawiłam tabelkę. Co za data następnej @ mi wyszła :) Malolepsza, a z Twoją datą wszystko w porządku? Wydaje mi się, że dopiero co miałaś @. I teraz znowu? :O Ja mam mocne postanowienie zrobienia tych styków w tym cyklu. I jeszcze jestem na granicy zdecydowania się na jakąś medycynę niekonwencjonalną. To się nazywa desperacja :D Ja, realistka do kwadratu, zastanawiam się nad akupunkturą, czy innymi cudami. Świat się kończy :D Piszę o moim własnym zracjonalizowanym świecie, żeby nie było, że jakąś apokalipsę przepowiadam :) Pozdrawiam Was wszystkie i Moniś, zmieniaj tabelkę :D Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wchodze a tu takie CUDNE wiesci :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Monis - gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Strasznie sie ciesze 🌻🌻🌻🌻🌻 Rybeczko :( A niech to. Czyli w listopadzie oprcz Monis nadzieja w Jagodzie. A dla ciebie prezent na gwiazdke 😘 Dla mnie wszystko zawsze bylo 2+2 = 4 i nie bylo innej mozliwosci i tez juz z braku laku uleglam medycynie niekonwencjonalnej :P Moze i to jakies wyjscie ? Justynka :D Mialy objawy minac a ja wczoraj pierwszy raz od tego lukru mialam bliskie spotkanie z WC :O Widac cos dzidzi nie smakowalo :P Ale juz jest dobrze,wyspalismy sie i to chyba byla jednorazowa niedyspozycja :) A ty ukochaj Adrianka 😘😘😘 Jagodka, przesylam duzo slodkich 😘😘😘 Aisza, dzidzia teraz najwazniejsza :) Omega :D Ani 🌻 Malolepsza, wracaj z pracy i pisz, pisz. Bo my lubimy slodka kawke z bita smietana :D:D:D:D:D Voltare, bardzo sie ciesze ze juz lepiej :) Kazdy liczy ze sie uda i my tez na to liczylysmy - bo niby czemu mialoby sie wam nie udac ? A teraz razem z toba licze na to ze na swieta bedziecie miec najcudowniejszy prezent pod choinke :) Mimi, glaskaj brzusio poki go masz ❤️ Pozdrawiam was serdecznie, zycze przemilej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a\'propos medycyny niekonwencjonalnej to i ja szukam pewnej chinki od akupresury, moze cos w kwestiach sluzowych poradzi, na razie czekam do czwartku, na wyniki oby tego dziadostwa we krwi nie było :( zapisalam sie na taniec brzucha, musze cos robić bo zwariuje od tego myslenia i szukanie w internecie wiesci i doniesień i wszelkich różnych objawów, oczywiście wszystkie do mnie pasują ehh, szkoda gadać dość mazania, trza się trzymać :) będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - każdy sposób jest dobry aby tylko zająć myśli. Wielokrotnie już sie przekonałam (nie ja jedna zresztą), że net to skarbnica wiedzy ale zawiera też masę negatywnych informacji, które mogą człowieka tylko w dół wpędzić. Ryba___lufa - a może odrobina szaleństwa takim racjonalnym osobom się przyda? Apropos daty następnej @ wg mnie na gwiazdkę jest możliwy tylko jeden prezent ;) I koniecznie id na te badania stykowe. Surfitka - słodkości :D:D:D:D a potem na wagę strach wchodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czrownice:) ale wiesci:) Monis____gratulacje z calego serca❤️spokojnej ciazy moja droga i racja wskakuj do tabelki ciezarowek:) Rybka____a jednak niekonwencjonalnie:)i bardzo dobrze,znowu jestem z ciebie dumna,i jeszcze cie nie pochawalila za brak testomanii, jak ty dobie radzisz biedaku?????? juz sobie wyjasnilysmy,ze do ciazy nie mozna podchodzic racjonalnie, zadna matematyka, nic, poprostu to sa jakies czary i tyle:)obieclaas mi ten wspolny grudzien i ja cie za slowo trzymam:)👄 Jagoda____fakt, w tobie jeszcze nadzieja na podniesienie statystyki w listopadzie, a ty akurat na spokojnie mozesz sobie na takie slodkosci pozwolic, czego nie powiem ale zadroszcze:p Ani____za duzo nie ma co czytac, masz racje dobrze sobie znalezc zajecie i odgonic mysli od jednego tematu, trzymam kciuki za te badania:) Voltare____tak byloby sprawiedliwie zebys znalazla sie w tych 15% po pierszej udanej probie , ale widac zycie.......doczekasz sie, ja to wiem:)no i chetnie skorzystam z tej propozycji lowieckiej, tynek sie uchowal, ale tez jak sobie wyobrazilam jako aktorka tej kreskowki z nozem i widelcem to sie obsmoalam po pachy:P Surfitka____a propos kawki, jeszcze sobie pozwalam, moja slabosc ale tuz po transerze,zero kawusi, trudno jakos sie obedzie. za to bede tu slodzic i kawkowac z wami. poglaszcz brzusio od cioci, juz ci tyke nacukrowalam przez ostanie dni ze przesle ci tylko oschlego 👄, hahaha Justynka____z ust mi wyjelas to co rano napislalas ......dobrze sie rozumiemy:) Aisza_____mysl pozytywnie, wszystko sie ulozy❤️ Mimi___w ost M jak mama, sa sztuczki na przyspieszenie porodu, moze cos cie zainteresuje:) dla calej reszty po bukiecie🌼 wrocialm z pracy, mam cicha nadzieje, ze kolejne dwa dni czyli poniedzuialek i wtorek beda jednymi z ost na 9 miesiecy, w srode wolne, od czwratku na zwolnienie, jak ja bym chciala wrocic tam za rokale znajac zycie pewnie.....nawet nie mowie tego glosno.....bo nakrecam sie pozytywnie......aczkolwiek szanse sa 50/50......tylko po ktorej stronie przyjdzie mi stanac....hm.......no nic twardym trzeba byc nie mietkim:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - tak bardzo trzymam kciuki, muuusi się udać! rybko - a do tej pory nie robiłaś testu na wrogość śluzu i przeciwciała we krwi? u mojego lekarza na liście badań akurat te sa całkiem wysoko, mam nadzieje, ze wyjdą Ci te badania dobrze, a może nie będą juz potrzebne , bo w następnym cyklu się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od rodziców, bardzo się ucieszyli ja też się ciesze, ale jeszcze czekam pare dni (chociaż nie bardzo wiem na co jeszcze mam czekać)- dmucham na zimne... mnałolepsza kochana tak bardzo trzymam kciuki!!! 🌼 dla ciebie! ryba, ani, mężatka, voltare, telesforka, czekamy na gwiazdkowe prezenciki!!! (dzidzi) ❤️ ❤️ z całego ❤️ wam życzę! kochane mamy mimi, surfitka, aisza ty szczególnie odpoczynku i głaskamy brzuszki!! 🌼 👄 ❤️ omega dziękuje bardzo choć ciągle jeszcze mam obawy..... 🌼 justynka buziaki dla Adrianka!!!! jagoda mam nadzieję że będziemy razem- sierpniówki :D :D :D Staraczki Nick___________Wiek___________ilość cykli_______________data@ Malolepsza...........32.........................26...... ..... .........27.11 Jagody................32.........................10..... ...............29.11 Ryba_lufa.............32.......................12.... . ................24.12 Ani77..................31.........................7... .. ................03.12 Mężatka..............24.......................11........ ................09.12 Voltare...............30........................67.. ....................19.12 Milka..................32........................13..... .................13.11 Telesforka...........35........................11... ...................05.12 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................40...... .................27.11.07 Surfitka...........28.......................12.......... ..............14.06.08 Aisza..............23..........................5 .... .................20.07.08 moniś..............27......................... 5..................pocz.08.08. Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 pozdrawiam was moje kochane i przesyłam wam dobre fluidki! ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czas na ciąg dalszy tego, czego rano nie dokończyłam - miało być tylko śniadanko, a wyszło: śniadanko, wycieczka, obiadek i takie tam inne przyjemności;) miniś - GRATULACJE 🌻! Jeszcze nie miałam okazji rano Ci pogratulować. Nie robię tego tak całkiem bezinteresownie - jak nie wyjdzie po dobroci z inseminacją, to zawsze to jeszcze jeden brzuchal na przyszłość do podziału;) malolepsza - Ty wiesz ile to jest 50%??? To jest trzy i trochę razy więcej niż moje 15%, a skoro ja w te swoje 15% wierzę, to Twoje 50% to jest pewniak (twardzielko;) )! jagoda - ciekawe co tam u Ciebie w środku piszczy w tym miesiącu...;) A co opisanych przez Ciebie wczoraj metod godzenia - u mnie czasem odbywa się to przez smsy;) jak pewne słowa nie chcą przejść przez gardło:D:D:D ani - ja już się też przekonałam, że pewnych informacji lpiej nie mieć... A przynajmniej do czasu. Do tej pory byłam pewna, że jeszcze tylko wrogość śluzu i przeciwciała zostały mi do sprawdzenia, a po wczorajszej i dzisiejszej \"lekturze\" już wiem, że nie tylko. Ale co tam trzeba być dobrej myśli - w końcu mam nadzieję, że wszystkie choroby, bakterie, przeciwciała i wirusy wiata nie sprzysięgły się akurat przeciwko mnie:P Justyna - 🖐️ dla Adrianka;) mimi - głaskanko brzuchalka!:) omega - 🌻 dla wszystkich niewymienionych poprzednio i teraz - 😘 i 🌻 A - dziękuję Wam wszystkim za ciepłe słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka____mowisz masz, porzadek w tabelce musi byc:) Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________data@ Malolepsza...........32.........................27...... ..... ...chyba 30.12 Jagody................32.........................10..... ...............29.11 Ryba_lufa.............32.......................12.... . ................24.12 Ani77..................31.........................7... .. ................03.12 Mężatka..............24.......................11........ ................09.12 Voltare...............30........................67.. ....................19.12 Milka..................32........................13..... .................13.11 Telesforka...........35........................11... ...................05.12 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................40...... .................27.11.07 Surfitka...........28.......................12.......... ..............14.06.08 Aisza..............23..........................5 .... .................20.07.08 moniś..............27......................... 5..................pocz.08.08. Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze tabelka sie przypomniala:)bo tak patrze i mysle..... MILKA____czyzby jakies dobre wiesci, czy poprostu zle samopoczucie sprawia,ze do nas nie zagladasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza, dziewczyno czyś ty aby z tym terminem nie przesadziła?????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega____no nie wiem, myslisz????? sama nie wiem jak mi tez cykl przedluza, ja to chetnie bym napisala,ze ja to juz nie dostane@:P w sumie mam dzisiaj 5dc, ale sama nie wiem kiedy bedzie@ i oby nie bylo:P _milo cie weidziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, u mojej lekarki tez to badanie było wysoko, ale ja nie zrobilam :O A teraz to juz na pewno zrobię, nawet jeśli okaże sie niepotrzebne, bo mam zamiar to zrobić w czasie najbliższej owu. Moniś, jeszcze raz gratulacje!!! 🌼 Malolepsza, a moze jednak pójde na te igły? :O A Ty zmykaj na to zwolnienie, odpoczywaj i zapisuj topik :D Jagody, trzymam kciuki 🌼 Surfitka, no właśnie, trzeba czasem porzucić ten racjonalizm. Niewazne metody, liczy się cel :) Omega, gdzie się od rana podziewasz? Justynka, buziaki dla Adrianka 👄 Voltare, no to zapraszam do kolejki grudniowej razem z Malolepszą :) Telesforka, już pisałam, że każdy sposób jest dobry, jak mi nie pomoże chińska medycyna, to się wezmę za wizualizację :) Milka, co z Toba? Odezwij się 🌼 Mimi, jak natalka po imprezie się czuję :) Tak dlugo pisalam tego posta, że i Omega sieodnalazla :) 🖐️ Ale już konczę, bo czuję presję :O :D Dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z migreną niedziele spędziłam, a co?! Wy możecie, a jak nie?:P:P:P jeszcze mnie na... boli, ale co tam, musiałam zajrzeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Nie pisałam bo ja cały weekend spedziłam w terenie i dopiero teraz dotarłam do domku A jak sobie pomysleż,że jutro do pracy to..... Ale widzę,że tu mamy jakąś dobrą nowinę od Moniś. No gratuluje kochana z całego serca , dla ciebie [kwiatek[ ❤️ 🌼 🌼 [kwiatek[ ❤️ 🌼 🌼[kwiatek[ ❤️ 🌼 🌼 [kwiatek[ ❤️ 🌼 🌼[kwiatek[ ❤️ 🌼 🌼 [kwiatek[ ❤️ 🌼 🌼[kwiatek[ ❤️ 🌼 🌼 [kwiatek[ ❤️ 🌼 🌼 Aisza cieszę sie że już jeteś z nami 🌼 i trzymaj sie dzielnie kochana, będzie dobrze 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ Jagoda_🌼 Malolepsza 🌼 Ani 🌼 Omega🌼 Justynka🌼 Surfitka🌼 Milka, no właśnie a gdzie ty sie podziewasz? 🌼 Telesforka🌼 Voltare🌼 Rybcia🌼 Odezwę sie jutro, a teraz idę poleżeć w wannie, kolacyjka a potem............przytulanko (bo to są te magiczne dni, gdzie wszystko zdarzyć sie może) ;-) ;-) ;-) ;-) Miłego wieczorku dziewczynki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×