Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

witajcie cały dzień szukałam butów, matko padam w dodatku nie znalazłam, mam za chude łydki i wszystko za szerokie :( no nic to; Milka - bedzie dobrze, troche cierpliwości, słyszalam też o tancu brzucha na wywołanie porodu, o przytulaniach też słyszałam, więc może najpierw pokręć troszke brzuszkiem, potem przytulanko i... jeszcze troche cierpliwości :) Surfitka - słodkie te ciążowe ciuszki, więc kupuj to jedyna okazja :) Mężatka - dobrze że zaczynasz badanka hormonów, chociaż ja badałam inne, ale co lekarz to inny pomysł, mój kazal zbadać PRG, prolaktynę, FSH, Estradiol i LH no i plemniczki :) Voltare - zazdroszcze pałera :) zdecydowanie mam na odwrót :) Małolepsza - zresztą wiesz, masz we mnie wiernego kibica!! Moniś- co u Ciebie? a gdzie Ryba, Jagody, Aisza, Telesforka? dziewczynki chociaż listę podpisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - ja podobnie jak Ty większość dnia spędziłam na zakupach i wróciłam z niczym :( Wszędzie dzikie tłumy, przejść się nie da. Malolepsza - spryciulo, relaksik weekednowy sobie wykombinowałaś ;) Słusznie po takich stresach nie ma nic lepszego. Voltare - może u mnie też masz ochotę okna umyć????? Jak sobie pomyślę o porządkach świątecznych to mi słabo. Mimi - stale czekamy na dobre wieści. Ryba___lufa - znowu zabiegasz o tytuł pracownika miesiąca??? Mężatka - plan już jest, więc teraz do dzieła. Ja robiłam podobne wyniki jak wspomniała Ani, ale widocznie twój gin ma inną koncepcje. Surfitka - ten twój M ma bardzo dobre pomysły :D Powodzenia w zakupach, ale Ci fajnie ciuchy ciążowe są słodkie. Są bez porównania z tymi wielkim namiotami w których chodziły nasze mamy. Moniś - co u Ciebie bo się martwimy? Milka - pracy pewnie masz masę ale czasami tez trzeba sie wygadać i wyrzucić z siebie tłumione emocje, to pomaga nawet na mega doły. odzywaj się do nas mimo gorszych chwil. Justyna - normalnie chyba będę zazdrosna o Adrianka, pochłania cię chłopak bez reszty a gdzie czas dla nas :( ;) Telesforka - z suwaczka wynika, ze za chwilę wielkie testowanie, trzymam kciuki żeby @ się zgubiła, a moze będziesz tym wybrańcem któremu Mimi przekaże brzuszek? Aisza, Omega 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! MNie ostatnio szwankuje kafe w zwiazku z czym czytam z doskoku nie mowiac juz o pisaniu-dwa razy sie opisalam i dwa razy mi wcielo. Malolepsza-patrze kiedys na rece co ja mam takie znaczki a tu odciski po paznokciach bo tak mocno za Ciebie kciuki trzymam-wierze ze sie powiedzie na wejsciu no zaczniesz odliczac od 9-tego:) Mimi-czyzby w Natalce obudzil sie zew zdobywania swiata i postanowila ujawnic swoje liczko?Tez trzmam kciuki. Surfitka-oj szczescie by sie przydalo:)Rozbawilas mnie spodniami z gumka-koniecznie napisz jak tam zakupy sie powiodly. Milka-w koncu musi byc lepiej a ze w kupie razniej to odzywaj sie czesciej bo tesknimy tu za Toba. Jagody-ja to sie tu nawet na zakupy w weekend nie wybieram bo Amerykanie przed swietami dostaja krecka i nie widza nic na swojej drodze tylko towar w sklepie w zwiazku z czym pojscie do sklepu rowna sie ze szkola przezycia.A co do testowania-nie licze specjalnie bo wszystko tak samo jak co miesiac. Aisza jak sie czujesz? Monis co z plamieniami?Poszlas do lekarza? Ani--wiem jak ciezko jest znalezc kozaczki jak sie ma szczuple nogi-moja bratowa ma to samo i we wszystkich wyglada jak muszkieter:) A ja dzis po poludniu jade po nowe oponki-na jutro zapowiadaja snieg wiec nie moge juz jezdzic na tych starych-a to jedyny dzien kiedy moj M wraca wczesniej wiec w droge. Piszcie duzo i czesto. Buzki dla wszystkich.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane,przepraszam, ale dzisiaj będzie bardzo króciutko więc do lekarza dzwoniłam, bez zmian, poniedziałek beta, we wtorek jestem umówiona na wizyte.... dzisiaj też trochę plamiłam ale pewnie przez to że nabiegałam się w pracy :( :( :( :( pozdrawiam was moje kochane i dla wszystkich 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis a moze zwolnij troszke teraz?Ja wiem ze to czasem latwo powiedziec a trudno wykonac, ale uwazaj na siebie szczegolnie-ha.... ale sie wymadrzylam jak bys sama tego nie wiedziala;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY JAGODA NO MALUCH POCHLANIA MNIE BEZ RESZTY! NAWET TERAZ NA REKACH, SZOK NORMALNIE! SPI W CIAGU DOBY OK 14H WIEC TE 10LATAM JAK OPETANA-LEDWO WYRABIAM, JESZCZE TATUS TERAZ MA ZAPIERNICZ W ROBOCIE, WIEC SIE NIENAPOMAGA. MYSLE O WAS, POZDRAWIAM SERDECZNIE MEZATKA DZIS BEDA FOTY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) W piątek zima, wczoraj jesień a dzisiaj to już sama nie wiem co, ciśnienie skacze jak szalone i moja biedna głowa za nim nie nadąża :( Ale nas czeka tydzień - Adrianek skończy 2 miesiące, Natalka może się w końcu zdecyduje przyjść na świat, Surfitka ma usg (chyba się nie mylę) u Aiszy i Moniś wyjaśni się co z fasolką, Malolepsza jedzie na pobranie, ja się wybieram do gina ustalić dalszy plan działania, Mężatka i Telesforka może będą miały dla nas dobre wiadomości :) Mimi - może Natalka chce wam zrobić prezent na mikołajki i dlatego się nie śpieszy? Miłego dnia Wszystkim życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane byłam wczoraj u lekarza i dostałam skierowanie do szpitala:( Szyjka maciciy jest w ogóle nie przygotowana do porodu:( Wypróbowałam wszystkie sposoby na przyspieszenie i nic. Mój gin powiedział, że na jego oko to czeka mnie cesarka:(:( A tak chciałam urodzić siłami natury...Najważniejsze, żeby z małą było wszystko dobrze. Plan jest taki, że jutro podzadzą mi oksytocynę a jak nie zareaguję to po dwóch dniach znowu próbują, a jak dalej nic to cesarka. Zaczęłam się bać... Wczorajsze ktg wykazało nawet trzy skurcze, ale co z tego jak one do niczego nie prowadzą... Kobitki kochane dziękuję za wsparcie i słowa otuchy, bardzo mi pomagacie🌻 Następnego posta będę pisać już z Natalką po drugiej stronie brzucha:D Mam numer do omegi, jak urodzę to napiszę do niej. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi - mocno trzymam kciuki. Najgorsze jest to czekanie ale miejmy nadzieję, że po podaniu oksytocyny Natalka się zdecyduje i obędzie się bez cc. Dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, albo nie moge wejsc na kafe, albo nic napisac ale mysle o Was cieplutko, Mimi - czekamy w takim razie na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mimi nie boj sie wszystko sie poukłada wazne zeby Natalce nic nie bylo i tyle niech zrobia co jest koniecznie dla was obojga nawet nie wiesz jakbym sie z toba zamienila zreszta chyba wszystkie by to zrobily... jagodko masz racje to bedzie wazny tydzien ale mowiac szczerze mam dola dlatego tak malo sie odzywam...tyle sie naczytalam (i za to w dupsko dostane od malolepszej) ze nie widze juz szansy aby usg wyszlo pozytywnie ... okazuje sie ze nawet jesli beta przyrasta prawidlowo to i tak to jeszcze nic nie znaczy bo moze byc i tak puste jajo... obecnie ze mna sie raczej normalnie nie da wytrzymac jestem takim klebkiem nerwow... monis nie czekaj do wtorku ja bym od razu poszla do gina - zrobilam tak poiwiedzialam co i jak i wpuscili mnie bez kolejnki mimo ze mialam inny termin wizyty wyznaczony dziewczyny trzymajcie kciuki modlcie sie cokolwiek zeby tylko bylo dobrze bo zwariuje ... buziole dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. :) Tez mam ogromne problemy z kafe :( Wpadam sie przywitac, odmeldowac i pochwalic, ze wczoraj widzialam sie z kuzynem, ktory ostatni raz widzial mnie jakies 3-4 miesiace temu i jak mnie zobaczyl to zapytal - A co cie tak wypchalo? :P Zaczyna byc pomalu widac :D Tak jak pisalam wczoraj, jedziemy na zakupy, a moj sie cieszy ze wreszcie sprawdzi swoj naped na 4 kola :P Bo spadlo troche sniegu :) Mam nadzieje telesforko, ze mnie nie stratuja, a jade w wiadome miejsce do twojego stanu :) A i napisze wam jeszcze, ze wczoraj zrobilam sobie quiz na temat plci dziecka - pytania odnosnie objawow, czasu zajscia w ciaze itp. i wyszlo ze dzidzia to raczej dziewczynka :D Fajnie miec i dziewczynke i chlopca, grunt zeby bylo zdrowe :) Jagodka, masz racje - tydzien pelen emocji. No i rzeczywiscie idziemy sie ogladac w srode :) Mimi, trzymaj sie dzielnie. Jestem pewna, ze lekarze wybiora najbezpieczniejsza opcje dla ciebie i Natalki i za kilka dni napiszesz nam ze juz ja tulisz i ze jest sliczna :) No i doczekamy sie pierwszych zdjec malej ksiezniczki :) Pozdrawiam serdecznie i zycze milej niedzielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, trzymaj sie kochana i ja wierze, ze usg bylo robione naprawde za szybko. Beta przyrasta to dobry znak :) Mysle, ze rosnie w tobie malenka kruszynka i juz we wtorek ja zobaczysz. I dla jej dobra postaraj sie nie denerwowoac, to wlasnie teraz ksztaltuja sie jej wszystkie organy. I nie czytaj netu, bo jest naszpikowany w wiekszosci zlymi wiadomosciami. Ja czytam stronki tylko z kalendarzami ciazy, zeby wiedzeic co teraz robi dzidzia :) Bedzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Aisza :( dość już czytania, nie pamiętasz ja też miałam wszystko co najgorsze po tym jak sie naczytałam, wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki, więc nie rozpaczaj tylko się dzielnie trzymaj a będzie dobrze, po co sobie jeszcze dokładasz? głowa do góry, bo rośnie w Tobie maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisza, żeby cię może choc trochę uspokić wklejam ci odpowiedź lekarza na pytanie Pani odnośnie do obaw takich jak u ciebie: \"Z podanych przez Panią informacji wynika, że badanie USG było wykonane w 5 tygodniu ciąży ( licząc wg. ostatniej miesiączki ). W tym czasie badaniem ultrasonograficznym stwierdza się obecność w jamie macicy pęcherzyka ciążowego, zarodek jest jeszcze najczęściej niewidoczny. Wskazane będzie badanie kontrolne USG w wyznaczonym terminie przez lekarza prowadzącego.\" Lepiej???? to dla ciebie🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna - czy jak napiszę list to takiego małego Świętego Mikołaja z prośbą o konkretny prezent w tym roku to Mikołaj stanie na wysokości zadania ? ;) Super fotki :D Czemu te dzieci tak szybko rosną :( Aisza - popieram to co wkleiła Omega, musimy być dobrej myśli. A to czytanie to więcej przynosi nam szody niż pożytku, nie wiem jak to się dzieje ale w większości trafiamy na złe wiadomości i zamiast się podnieść na duchu to wpadamy w jeszcze gorszy dół. Kafe chodzi jak chce, załamać się można 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę, dać znak, że żyję i jestem z Wami. Mimi, czekamy na Natalkę. Może jeszcze się uda siłami natury? Trzymama kciuki. Dla wszystkich przesyłam po 🌼 ❤️ i tysiac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) Tragedia, wyroslam juz z jazdy pociagami:Pjeszcze nieswiadomie sobie usiadlam do pierwszej klasy z miejscowka jaka mialam na bilecie na druga klase, bo mi ta pierwsza klasa nijak nie wygladala na jakies luksusy, a pan konduktor wyrazil swoje oburzenie moim roztrzepaniem, ja jednak twardo siedzialam, bo juz naprawde pol godziny przed koncem jazdy nie chcialo i sie szukac mojej miejscowki:P:P:P:Pnastepnym razem jade autem, dosc z pociagami:P Mimi____bedzie wszystko dobrze, niewazne jak, byle Natala byla juz niedlugo z Toba❤️ Omega___kochana, czekam na smska jak ci Mimi da znac👄 Aisza___oczywscie,ze w dupsko za czytanie:P, Skarbie trzymamy kciuki zebys na Usg zobaczyla piekna fasolke, pamietaj,ze zawsze w nas znajdziesz wsparcie, najwazniejsze zeby sie nigdy nie poddac.👄 Surfitka____zakupy, pieknie, niby dla meza:Pmam nadzieje,ze udane👄 Voltare, mezatka, Jagoda, Ani, monis,Justa, Ryba, Telesforka, Milka,❤️ wpadam na chwilke, niedlugo jade na zastzryk, niestety z tym sobie sama nie poradze, wiec jade do fachowca, zajrze jeszcze pozniej, buzka moje czarownice👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza, jak po zastrzyku? Dużo masz jeszcze tego klucia? Szkoda, że nie ma Cię na gdau :( Ja jestem wykończona po całym tygodniu i ide się polożyć. Od jutra znowu jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze telefon zostawilam dziś w pracy 😠 ale już mi się nie chcialo wracac. Zadzwonilam tylko do kolezanki, ktora siedziała dłużej niż ja (a jednak można :P ) żeby wyłączyła i schowala. Pozdrawiam wszystkie i przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z rana:) moje emocje zaczynaja siegac zenitu, dzisiaj, a wlasciwie jutro o 3 rano kierunek Gdansk, nie boje sie pobrania, boje sie zeby byly dobre jakosciowo, ten tydzien bedzie dluuugi, nawet bardzo dlugi, oszaleje o d tego czekania. Wyslalam Wam fotke Ninki a takze mojego szalonego kroilka, jak ktoras nie dostala niech krzyczy. Milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany boskie, a gdzie was wywialo?????????ja wiem,ze wieje dzisiaj bardzo, ale kilkanascie dziewczyn naraz, wiatr nie ma az takich mocy, wchodzic mi tu zaraz, bo jeszcze tak nie bylo zebysmy byly na nastepnej stronie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Malolepsza - do mnie fotki nie doszły :( Nie wiem jak pozostała cześć ekipy ale ja nie mogłam wejść na kafe 😠 Tobie to się chyba nie opłaca kłaść dzisiaj spać skoro o 3 rano wyjazd ???? Poza tym nie wiem czy bym usnęła przy takich emocjach. Ale z drugiej strony jutro będzie kolejny etap za wami. Aisza - i co z fasolką? Rany ledwie żyję przez tą pogodę, wypiłam dzisiaj dwie kawy i nic nie pomogło 😴 😴 😴 😴 😴 😴 pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tez nie moglam wejsc na kafe. Malolepsza, trzymam kciuki przed jutrem. No i Nina i Amelka boskie :) Jagodka, a moze za duzo tej kawy i z nadmiaru jestes senna :P Aisza, Monis - jak samopoczucie? Co slychac? Mimi, z myslami z toba i Natalka 😘 Justys, Adriana to mozna schrupac, jest przeuroczy. Juz nawet mezowi pokazalam go i mowie , ze ja tez chce takiego, dokaldnie takiego samego :P Ja po zakupach, codziennie wieksza jestem :D Kupilam dwie pary spodni ciazowych, na jakis czas starcza :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej I ja się melduję ;-) Malolepsza dzięki za foteczki, króliczek śliczniutki 🌼 Trzymam kciuki za jutro!!! Jagody tak to bardzo decydujący tydzień....ale nie dla mnie,już do mnie dotarło,że bez pomocy medycznej sie nie uda. Skoro nie udało sie przez 11 miesięcy to teraz tym bardziej. Tak więc ja z niecierpliwością czekam na przyjście @ i biegnę robić badanka hormonów.Całej reszcie dziewczyn musi sie udać ;-) Mimi mocno trzymam kciuki, czekamy na WAS z niecierpliwością, już nie mogę sie doczekać pierwszych foteczek ;-) Trzymaj sie cieplutko kochana Aisza_trzymam kcuki za jutro,zobaczysz,że wszystko będzie OKI. O której mamy jutro czekać na tą dobrą nowinę??? Moniś_tobie również życze powodzenia i oczywiście trzymam kciuki,🌼 Voltare,Omega, Telesforka, Milka, Ani, Rybcia 🌼 i po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×