Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Brzucha to ja specjalnie nie mam dużego ja się po prostu cała robię duuuża :D Podejrzyj sobie w linku na fotosiku jakie ze mnie maleństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boisz się podnosić ręki na kobietę w ciąży ;) oj bo rzucę urok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jaki urok, klaps ci nie zaszkodzi:P taki delikatny:P dla rozjasnienia umyslu i zrzucenia wagi z glowy!!! slicznie wygladasz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba w końcu znalazłam stanik do karmienia za rozsądne pieniądze http://bigbra.pl/index.php?p35,jasmine oczywiście na zamówienie, właśnie do nich napisałam ciekawe co mi odpiszą jeżeli chodzi o termin realizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie może jak długo się czeka na wyniki FSH, LH, prolaktyny, testosteronu i estradiolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko ja dziewczyny nie jestem dobra w pisaniu wierszy i szczerze nie mam czasu by cos poszukac by kazdej z Was wyslac piekna e-kartke swiateczna z zyczeniami-mam nadzieje ze sie nie obrazicie i mnie zrozmiece:( bialego puchu co oblepia pieknie drzewa i domy,moc prezentow,duzo,duzo jedzonka,grubiutkiego MIKOLAJA , szczescia i radosci w gronie rodzinnym I wszystkiego czego zapragniecie w Te noc moze sie spelni! moge zle pisac bo jest ciemno w pokoju-oszczedzam na elektryce:D co do chrzestnego to kolega m -nr 3 nam odmowil i m zadzwonil ponownie do kolegi co mial byc nr1 ale....UWAGA!!!!!!!!!!! powiedzial ze nadal chce byc chrzestnym -no myslalam ze zwariuje to ja tu z m warjujemy i szukamy a ten nawet sie nie odezwie nie przyjechal nawet do malej a ma juz prawie 4 miesiace! po tym tel dostalam smsa od kuzyna chrzestny -nr2 ze jak aktualne to on sie zgadza -odp mial mi dac w niedziele a napisal w sobote. mam problem:( 24 listopada mialam okres i wczoraj zaczelam plamic ale tak dosc slabo najbardziej bylo widac w wc(rozumiecie?) i to plamienie mam do dnia dzisiejszego tylko jeszcze slabsze i nie wiem jak mam to rozumiec.powiedzialam m o tym i to ze jak by byla znow dzidzia to by sie urodzila w tym samym miesiacu tylko inny rok bo przy Natalce tez mialam ostatnia 25 listopada.-ALE BY BYLY jajca! ale oby nie.m powiedzial ze musze zmienic gina. wlosy mi wychodza strasznie garsciami po -15-20 szt masakra. nie zagladalam bo czyscilam lawe ze starej farby -czarny i m dzis sie zlitowal i mi pomogl i ja doczyscil kupil bece i lakier a teraz ja lakieruje.kupilam mu dzis za to piwko! jesli znajde chwilke poczytam dokladnie co u was jak tam paluszek naszej kolezanki? jagoda tenn twoj brzusio to malutki jutro z rana ma przyjechac szwagierka i zostanie z dziewczynami a ja z m i kolega na zakupy do tesco jutro bede probowala zrobic pierogi po raz pierwszy!!!!!!!!1 to dziewczynki do szybkiego /....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panienki, wstawać, meldowac się po kolei, równiutko!!!! Co jest????? że taka cisza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się melduję, ale uciekam z powrotem do kuchni - dzisiaj na tapecie pierogi:) a jutro jeszcze uszka z grzybami, bo dzisiaj już nie zdążę ze wszystkim... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Omega - melduję się na rozkaz :D Justyna - ja już dawno mówiłam, że darmo oddam aby tylko ktoś chciał wziąć. Betty - jakieś szaleństwo z tymi chrzestnymi :O Widzę, ze M się wcale by nie zmartwił gdyby okazało się że kolejny maluch w drodze. Anna - to zależy od laboratorium - jeżeli robią wyniki na miejscu to nawet masz w tym samym dniu a jak muszą gdzieś wysłać materiał to najczęściej 2 dni musisz poczekać. Voltare - jestem pełna podziwu, masa roboty przed Tobą. Surfitka - jak M, mam nadzieję, ze zdrowieje i Was nie pozarażał? My mamy dzisiaj w planach ubrać choinkę - ten plan realizujemy od rana i jakoś nam marnie idzie :P Główny problem to przynieść bombki i choinkę z piwnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam w tak zwanym międzyczasie;) Pierogi polepione - wyszło sztuk 125 - podzielę, pomrożę i będzie na przyszłość jak znalazł - przynajmniej jak mi się zachce to nie będę musiała rozkładać się z całym majdanem od nowa:P Jeszcze muszę teraz to wszystko pogotować. Jagoda - moim rodzicom nie chciało się w tym roku wyciągać choinki z piwnicy - pozastawiana była niemiłosiernie - to kupili sobie nową:P Mi się mojej też nie chce ściągać z regału, ale u mnie kiedyś tak było, że choinkę ubierało się w Wigilię rano, więc mam jeszcze przynajmniej 1 dzień na to, aby zmusić męża do działania, bo ja sama skakać po drabinie w tym roku nie zamierzam. Z tym, że ja mam malutką choineczkę, to zdążę. Kiedyś kupiliśmy taką, jak mieszkaliśmy u rodziców w jednym pokoiku - mieliśmy taką namiastkę świąt w swoim królestwie i póki co jej nie zmienialiśmy, bo i tak świąt nie spędzaliśmy u siebie. Ale na drugi rok, jak już nasza niuńka będzie na świecie i będzie conieco kojarzyła, to postawimy taką wielką:) Ok zmykam dalej do działania;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy sie zalapie na 500 stronke ;) U nas dobrze. M juz wyzdrowial i chyba jakos przeszlo bokiem chrobsko. Ninka fajniutka i ma wrazenie ze z dnia na dzien coraz bardziej rezolutna. Tez stoi i skacze. A jak dluzej postoi i bijemy jej brawo ( ja tylko wolam brawo bo oczywiscie ja trzymam ;) ) , to tak sie cieszy na glos ze szok :) bawimy sie w kosi lapci, lajkoniku..skacze ze hej ;) Sorki, ze nie napisze do kazdej bo pracy sporo. Poki co dziekuje za zyczenia i bede skladac blizej swiat ;) Wysylam na biezaco na nk, ale mozna tylko 5 na godziny i tak mam nadzieje wyrobic sie do swiat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczątka, Najpierw obowiązki: staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli_______________data @ Milka..................33..........................20... . ....................... Ani77..................31..........................13... . ....................... Martuniadiablica.....32.........................10...... . . ..............17.01 A.N.N.A...............30.........................12..... ..................25.01 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Ryba_lufa........33............32............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33............30...........(Michał)... ............09.03.09 Voltare..........31.............21.........(Ania)..... ..............05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08 milla77...........Maciuś .......................3440...............17.10.2008 Agness28.......Roxanka.....................3300......... .......21.10.2008 Fasolka 81......Gabryś......................3820................22.1 0.2008 Czyli anemii zaraz dostanę! Znowu 20 dniowy cykl! A z rzeczy przyjemniejszych - życzę ciepłych świąt, wymarzonych prezentów pod choinkę (np. brzuszków, albo wspaniałych uśmiechów od dzieciaczków), karpia radosnego i gwiazdki mrugającej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow jaki ruch! ja dzis zakupilam troche ciasta, jutro chyba jeszcze jedno dokupie, i na ostatnie zakupy skocze z siostra:D jagoda no a ja bede musiala zaplacic z 15tys i do tego jak sie boje:O martunia cholerka z tym @ mam nadzieje ze 2009 bedzie owocny!!! tego wszystkim zycze! koniecznie musicie miec w domu jemiole, zlapac oboje w rece dac sobie buziaka i poprosic o potomstwo! u nas adrian byl w miesiac po:D:D:D:D:D:D a najlepsze ze moj w tym roku tez przyniosl :D:P dostal gratis do choinki:D:D:D nawet mi przeszlo przez mysl ale tak sekundowo:P:P:P voltarka pierozki mniami:D ja dzis sledzik:D buziole!!! no i odzywac sie!!! jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, ja tez musze w takim razie jemiolke dopasc jakos...moze fajnie by bylo byc na przyszla gwiazdke znowu w ciazy :D:D:D I niekoniecznie ma to byc chlopczyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no surfi pewnie:D a tam plec, oby zdrowe:D i moze ja bym brzuszek przejela tym razem od ciebie:D:D:D pomysl i daj znac:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jak ja niewyrobiona jestem-dzis skonczylam wreszcie zakup prezentow-noe to zeby bylo ich nie wiem ile ale jakos nie moglam sie zebrac.Wlasnie zrobilam sledzie z cebulka i ogorkiem kiszonym,jutro zrobie kapuste wigilija i sledzie z czosnkiem i cieasto i tyle do roboty.Tylko jeszcze zakupy w polskim sklepie.Niestety w Wigilie pracuje z rana wiec musze jutro nadrobic popoludniu. Telewizor dumnie panuje w pokoju-zrobilismy sobie prezent,ale nad bejbikiem tez pracowalismy-tyle ze w tej dziedzinie jestem pesymistka. U nas mroz z rana scisnal straszny i tak bylo caly dzien,na szczescie jutro ma juz odpusic. Dziewczyny nie rozpisuje sie-zycze Wam(jak na razie) cudnych przygotowan swiatecznych ,oby nadmiar zajec nie przeslonil nam tego co w tym czasie najwazniejsze-oczekiwania na dzieciatko-i to Boze i to wlasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baboliny do raportu!!!! juz jutro wigilijjjja!!!! surfi dzieki za oplatek😘 telesforka, no najwazniejsze zrobiliscie;)) zabieram sie do roboty, jakos w tym roku tak mi szybko zlecialo do swiat zawsze sie ciagnie a dzis 23.12 - nie moge w to uwierzyc!!!:D:D:D buuuuuuuuuzioliny, milego dnia!!!!:D:D:D😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna - no właśnie, wciąż zapominamy o tej jemiole:/ Wyślę dziś M na ostatnie zakupy to i jemiołę przytacha:) Życze spokojnego dnia i jak najmniej szalonych przygotowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczyny Gdy zapłonie jutro na niebie ta najwazniejsza gwiazda, kiedy usiądziecie wszyscy razem do świątecznego stołu. Niech z wami bedzie i ten gość niespodziewany, chociaż tak bardzo oczekiwany. Nowonarodzony Jezus, niech Wam błogosławi w każdej chwili, by Wam zdrowia nie zabrakło, chleba na stole i szczęscia w sercu. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego 2009 roku Asia i Gabriel wraz z M. _______________./\\. ____________ __>_( ɕѼ Ҩ . ___________@.♥ \'(█) ♥ *$ ________Ѽ \"( ()♥t (Ѽ)o*♥* _______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█) ____________>o*oѼ @.< _________o`-.♥.-@\"\"-Q \'♥~@\' ______♥.\'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.) ____Ѽ o (█). @* \'-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ __________Ѽ -♥-\'Ѽ ♥._ Ѽ _______@.♥ \'*Q ♥ *(█), @.♥ \'* ___.♥\' @ _ ɕ♥ _.-\'~♥-. @ ´(♥)`-*.o __.(█)* ♥ ..-\' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`) _________(Ѽ ) \'-._♥__(Ѽ)@ ____;--♥\' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥ ___ * (Ѽ)._♥__* .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q ♥*\'. _(█)* ♥ *‘ o * ♥ _(█)Q~ ♥Ҩ __Ѽ♥__(█) _____________▓▓▓▓▓___________ __________▓▓▓▓▓▓▓▓▓_____ ;) nie ma to jak święta u rodziny :D Gabryś codziennie uśmiechnięty teraz - sama radość :D buziaki dla kazdej z was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wpadłam żeby wam złozyć serdeczne życzonka świateczne bo jutro pewnie nie bedzie czasu ..... (\\***/) .....( \\(_)/ ) .....(_ /|\\ _) ......./___\\... Niech blask tych swią sprawi by były najpiękniejsze na świecia a białe pyłki lecące z nieba stworzą nastruj tych świąt zycze wszystkim ludziom na ziemi by te święta zbliżyły ich bo to jedyny wyjątkowy czas by przełamać te wszystkie pozostałe dni niech pójda w zapomnienie poprostu kochajmy swych bliskich za każdy dzień za uśmiech za miłosc która dali nam więc WESOłYCH SWIAT życzę wam Ja z moja rodzinką ..... (\\***/) .....( \\(_)/ ) .....(_ /|\\ _) ......./___\\... Dziewczynki własnie dopada mnie grypa i z godziny na godzine tak mnie rozkłada na łopatki że niedługo bedę leżeć plackiem pod kołderką ale mam nadzieję, że nie zarażę Kubusia i że świąt nie spedzimy w łóżku 😭 Postaram sie odezwac jak będę w stanie WESOŁYCH ŚWIĄT DZIEWCZYNY PRZESYŁAM DLA KAŻDEJ 👄 A i dużo prezentów pod choinką Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ Ze szczerego serca w ten piękny czas, gdy gwiazdka świeci dla wszystkich nas, życzę miłości bez trosk i złości, pokoju na świecie i wszystkiego czego tylko zapragniecie, niech Wam się spełni, radości doda i niech będzie biało, żeby się szczęście zawsze do nas uśmiechało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna - to nie mogłaś tak od razu :P:P:P:P Cały sukces w jemiole ;) My już praktycznie możemy świętować, jutro mam tylko dokończyć sałatkę. Zmykam bo prasowanie na mnie czeka, codziennie odkładałam na jutro ale dłużej już się nie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×