Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

no to ja juz tylko kciuki trzymam Jagódko za was :) a jakby co to zamiast espumisanu --- siegnij po DOCOFLOR 30 - --- z pewnoscia to mu nie zaszkodzi na wet podawane przez dłuższy czas bo najdłuzej mozna pół roku :) a odbudowuje florę bakteryjną w brzuszku i dba o inne rzeczy przy okazji :) my zaraz z palmą śmigamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, misiaczki, budzimy się ze snu zimowego!!!!!! Już wiosna!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pierwsze kroki zrobilam! zapisalam sie do gina -innego niz teraz chodzilam na 14 kwietnia! bylam u internisty i dostalam skier na -niestety TSH tylko ale co jeszcze jest wazne BY ZROBIC -BO JUZ NIESTETY MUSZE ZA RESZTE PLACIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pieknie, dziewczynki, pieknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:P:P Trzymajcie tak dalej!!!!:P:P:P Topiku będzie na dnie oceanu szukaly:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się melduję --- piorę, prasuje ciuszki żeby popakować na wyjazd swiąrteczny w miedzy czasie jakies spacery i czas poswięcony Gabrysiowi - czasem bym usiadła na komp ale szkoda mi jakos tego czasu zwłaszcza jak on sie tak do mnie uśmiecha... fascynuje go póki co siwat książek :) co mnie cieszy - moze będzie miał to po mnie - oby - bo z chłopcami zawsze trudniej ta sztuka... a poza tym gotuję mu opiadki sama - no moze nie codziennie ale jak ugotuje to ma na dwa dni i jeszcze cos zamroże... w sumie poza tym to nic ciekawego sie nie dzieje ...wiosna - najgorzej tylko wracać mi ze spacerów do domu bo musze wózek pchac tyłem wtedy zeby słonce mu na buzie nie swieciło, my mamy do domu wciąż pod górę i dlatego nie zdje egzaminu buda ...:( juz nie wiem co wymyslić...moze pieluszkę zawiesić jakos wtedy ? macie jakie propozycje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lale i ja sie zaklepie:) maly spi, robie gulasz wolowy i sprzatam, piore wszystko co pod reka:)) dywaniki, zaslonki, posciele itd.. wczoraj pranie razy 3 dzis juz razy 2 na szczescie slonko to w mig schnie, mam plan skonczyc porzadki ogolne do jutra, bedzie super swieo na swieta:)) musze jeszcze jutro weczorem skoczyc na zakupy i zaczac pichcic na swieta:) jagodka, moj maly uwielbial lekazakowac w cieplutkiej wodzie, wtedy go masowalam po brzuszku, nastepnie pa kapieli flacha i za kazdym razem prezent! co dzien o okolo 7 to samo:)) a co do wagi nie przejmuj sie moj byl mega kluseczka jak teraz patrze, rosl zdrowo i jest w sam raz, wysoki i raczej szczuply choc poliki po mamie:D zreszta z tymi lekarzami... my zaczynamy miec klopotki ze spankiem - maly jak ma isc wieczorem lulu to koniec, walka z godzine, opowiada po swojemu, caluje, wymysla a jak laduje w wyrku to drze sie w nieboglosy!!! zasypia chyba ze zmeczenia.... musze leciec, pozdrawima wszystkie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno się nie odzywałam bo właściwie to jakos wszystko po staremu, czytam was kochane na bieżąco :-) Kubusiowi wyrosły juz dwa zabale na dole, teraz idzie na górze i wydaje mi się, że idzie mu już jedna dwójka na dole, takie ma podejrzane to dziąsełko. Zrobiło się ciepło więc przesiadujemy często na dworku, bo aż szkoda w domu siedzieć w taką pogodę. Mam do was pytanie, otóż chcę małemu kupić fotelik samochodowy i mam kłopot, mam na oku dwa i doradzcie mi jakie kupić: 1) Coneco od 9-25kg który ma regulackję oparcia aż do pozycji leżącej, taki: http://allegro.pl/item604669957_fotelik_coneco_zenith_9_25_kolory_2009_wys_0.html 2) fotelik od 9-36 kg który nie ma regulacji oparcia, ale z czasem kiedy dziecko rośnie rozmontowuje sie elementy tego fotelika, aż do samego siedziska, ten jest taki: http://allegro.pl/item594652137_jumbo_trendy_baby_design_9_36_kg_promocja.html ten pierwszy fajny bo jest regulacja oparcia, ale ten drugi znów jest bardziej funkcjonalny bo z czasem jak mały urośnie to zdejme najpierw zagłówek, potem oparcie i zostanie siedzisko, sama nie wiem A może wy mi jakis polecicie, pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziwne, teraz przeczytałam że ten pierwszy fotelik tez ma możliwość regulacji o 30 stopni a oglądałam wczoraj w sklepie i babka mi powiedziała, że nie ma. Ale 30 stopni to nie jest dużo, sama nie wiem I powiedzcie mi czy w takim foteliku samochodowym może wozić małego z przodu??? Bo teraz w tym foteliko-nosidełku woziłam go z przodu, tyłem do kierunku jazdy, ale nie mam poduszek powietrznych w aucie. A np.gdybym miała podszki to mogę go wozić tylko że przodem, czy wogóle nie wolno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tez czytam, ale nic u mnie sie nie dzieje i nie pisze. Mezatka, ja mam fotelik od 9 - 36 kg, wlasnie taki rozbieralny. Nie chcialam znow za 2 lata kupowac kolejnego fotelika...z tym, ze moj ma inny zaglowek i mala teraz spi to ladnie trzyma jej glowke, a do tego ma mozliwosc ustawienia pozycji lekko polzezacej. Betty, dobrze ze ruszylas z badaniami. Justa, Adrianek fajny chloptas. Fasolka, moze kup parasolke do wozka. A u nas dobrze. Ninka chce chodzic, raczkuje coraz sprawniej i dalej, jak ja posadze to robi siku do nocnika i mowi \"szi\" ( powtarza po mnie), wczoraj kupilam jej takie szelki do chodzenia, moonwalk, i cieszyla sie z tego az na glos :) Bo ma swobode ruchow i chodzi jakby sama :P A ja wciaz czekam na wyniki badan. Buziole. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja jeszcze żyję ;) Moje dziecko tak mi pochłania czas, że nie ma chwili spokoju. Dwa dni temu wstał o 24 na karmienie i stwierdził, ze nie będzie spał bo życie zbyt szybko płynie :P i do rana zorganizował mi czas Chodzimy sobie na spacery i bardzo mi się to podoba, małemu zresztą tez bo śpi jak zabity :D Byliśmy dzisiaj na wizycie u ortopedy - wszystko ok - kolejna kontrola za 3 miesiące. Mężatka - z fotelikiem nie pomogę bo jeszcze wszystko przede mną w tej kwestii. Betty - mama nadzieję, ze nowy gin stanie na wysokości zadania i okaże się pomocny. Fasolka - masz rację ten czas pędzi jak szalony i wciąż go mało a dzieci tak szybko rosną. Michał skończył dzisiaj miesiąc i nie mam pojęcia kiedy to minęło. Justyna - nie zaszkodzi spróbować masażu brzuszka jak Michał leży w ciepłej wodzie. Od kilku dni już nie płacze jak go kąpiemy, jeszcze tylko musimy opanować płacz podczas ubierania po kąpieli i będzie super :D Najgorszy wróg to oczywiście czapka ;) no to sobie popisalam, aferzysta się obudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfi - przyczepiłam do budy dziś pieluszke spnaczami do bielizny :) hihi - może zbyt efektownie to nie wygląda ale młody miał cień i radoche bo cóś mu majtało w zasiegu rąk :P poza tym dziś poszliśmy na dwó koło 14 i jak zasnał to spał do 16:45 :) a potem głodny był jak wilk :) jeszcze tylko póltora dnia i jadziem - do rodziców :D i oni i my liczymy dni i godziny... jutro przychodzi t. :0 ( po dwóch tygodniach nieobecności) ciekawe jaka bedzie Gabrysiowa reakcja .... cóż jakoś przezyję jej wizytę z perspektywą mozliwości dłuzeszego jej nie oglądania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! Melduję posłusznie, że żyję, tylko lenistwo wszechstronne mnie ogarnia - jeszcze nie miałam takich świąt, przed którymi nie robię kompletnie nic - dzisiaj był wygrzewania na słoneczku dzień dalszy;) Milka - zgubo Ty uparta nasza - życzenia są czymś bardzo ważnym - szczególnie w dniu urodzin. Tak więc życzę Ci tego wszystkiego, czego Ty sobie życzysz!🌻 Zaglądaj do nas Babolindo! Dla wszystkich bez wyjątku pozdrowionka i buziaki! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! czytam a sie nie odzywam przyznaje... u nas po staremu M dalej w domu palec znowu zle i znowu ziarnina mi wyrosla:( tyle z zlych wiesci Bartus juz coraz bardziej samodzielny, probuje sam siadac ale z marnym skutkiem :) jak mu sie chce to robi papa a teraz to ciagle kosi kosi :) i sam sobie klaszcze jak mu sie cos uda :) ostatnio dostalismy paczke z niemiec od dziadkow M i mlody dostal euro wiec pokupilam bodziakow nowych bo juz mi powyrastal (rozm.80 ale jak duze 74 to tez wchodzi) i udalo mi sie dwie zabawki kupic na allegro z fisher price uzywane ale w dobrym stanie : http://allegro.pl/item597738982_gadajacy_garnek_fisher_price.html http://allegro.pl/item594682772_mata_na_stolik_fisher_price_do_nauki_jedzenia.html a do tego Nelcia dokupila : http://allegro.pl/item596533981_aktywne_klocki_fisher_price.html powiem wam ze powoli zaczynam malego przyzwyczajac do normalnego jedzenia, je razem z nami tzn robie jedna zupe tylko odlewam malemu zanim doprawie takze dzisiaj serwuje zupke szpinakowa i mlodemu bardzo smakuje takie \"dorosle\" jedzenie a mnie tez jest latwiej no i Bartus wreszcie przekonal sie do soczkow bo tak to tylko herbatke pil...do tego daje mu juz powoli po troszce kosztowac mieska z mojego talerza i w ogole i maly jest zachwycony :) Slicznie bawi sie sam tylko ciagle probuje wstawac i nie zawsze zdaze zlapac :P do tego bardzo lubi byc na czworakach i bujac sie do przodu i tylu a ja myslalam ze maly pominie ten etap:P w ogole zastanawiam sie nad zmiana mleka dla mlodego bo on pije bebilon comfort 2 ale tylko dwa razy dziennie - rano i wieczorem i to jeszcze z kaszka bo tak juz nie chce pic wiec zastanawiam sie nad zmiana na jakies inne i troszke tansze bo od kiedy M w domu to ciezko z kasa jest... Fasolka mozna do wozka dokuic taka parasolke do ramy doczepic : http://allegro.pl/item604074349_parasolka_do_wozka_filtr_uv_parasolki_falbany.html Mezatka my mamy ftelik CONECO ZENITH SEA ten zielony - twoj pierwszy link- i jestesmy bardzo zadowoleni! a maly uwielbia w nim jezdzic :) dziecko mozna wozic przodem do kierunku jazdy jesli ma 9 kg i nie ma poduszek powietrznych ... jezeli twoj maly juz dobrze siedzi to tego typu foteliki sa super no i jest pochylenie jak maly zasnie to ciagne za dzwignie z dolu i juz jest w takiej podobnej pozycji jak w nosidelku :) polecam u nas sie sprawdzil Surfi super ze Ninuska juz do chodzenia sie zabiera :) a jak wezmiesz za raczki to chodzi? bo Bartus tak juz umie ale jezeli chodzi o wstawanie to jeszcze nie do konca mu sie udaja :P a powiedz czy Ninka juz sama umie siadac? bo Bartek jeszcze nie i sie martwie bo chyab juz powinien... Voltare len sie len puki mozesz :p pozniej bedzie gorzej z lenistwem albo jego calkowity brak :P Jagody wiem ze jest ciezko na poczatku ale maly slodziaczek ze i tak wszystko wynagradza dzieciatko masz urocze!! Justyna :* Omega :* Betty dobrze ze zmienilas gina ! tamten to patalach i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czytalam o tych mlekach i juz nic nie wiem czy nan3 czy bebiko 2 wczesniej mlody pil bebilon 1 ale starsznie ulewal i mial problemy z zaparcie wiec przeszlismy ma comfort jakie wy podajecie sowim maluszkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! zaczelam sie rozwijac i maly mi kompa wylaczyl! voltarka ale ci dobrze:)ja sie nadal krzatam, dzis mam zamiar skonczc! aisza przyzwyczajaj bo ja sie bardzo cackalam i dluuugo nie chcial normalnie maly jesc;) jagoda jak maly mocno krzyczy zlap go mocno za raczki i przytul je do cialka, owin kocykiem i odczekaj moment;) mimi sto lat sto lat!!! 🌻🌻 wczoraj lezalam w wannie i czytalam przepisy, musze zrobic placek cebulowy na swieta:)) surfi - dziekujemy a twoja jaka pannica, a te rozowe ciuszki:D super! mezatka my mamy maxi cosi taki z opcja lezenia i jest super, jak maly zasnie jeden przycisk i jest mu wygodniej:) malolepsza jak tam przygotowania do swiat i wielkiego dnia? omega odezwij sie, reszta tez by dala znac, milka, mimi, telesforka, milczki nasze, wiem ze ja tez czasem sie wylaczam ale zawsze o was mysle i szybko wracam;) buziole, spadam do roboty:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie a fasolka to wogole ma super!!! mysmy tak mysle ani razu nie byli w pl na swieta wielkanocne:( trzeba to zmienic!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza -my dajemy Natalce BEBIKO 2 i jestem zadowolona najtansze w biedrace -10.68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M byl zwazyc Bartka i maly ma 74cm i wazy 8300g kurcze martwie sie ze to troche malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza ja wazylam teraz Natalke i wazy bez paru gram 8 kg i od ost wazenia-1 miesiac przybyla tylko 500 gram ale dr powiedziala ze jest dobrze ze roczne dziecko wazy 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare-tylko Ty zostalas bidulo w tabelce no juz nie dlugo bedzie Was wiecej:) chyba ze mala zrobi Wam psikusa na swieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi : Życzę Ci wiary, że wszystko ma sens. Życzę Ci nadziei, która obudzi Twoje serce i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło. Życzę Ci miłości tak ogromnej, że nie można jej zatrzymać dla siebie. A przede wszystkim, życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego. Aisza, Ninka juz dosc dawno siada sama, nie wiem kiedy dziecko powinno w sumie zaczac samo siadac, ale jak Bartus przybiera pozycje do raczkow to pewnie zaraz zacznie sam siadac, moja wlasnie z tej pozycji siada, nie z lezenia na plasko. No i tez wstaje sama gdzie popadnie ( ale slizga sie i nie zawsze sie to udaje :P ), w lozeczku bez problemu i chodzi w nim dookoloa, za raczki tez chodzi :) No i czworakuje do przodu, a tez myslalam, ze jest juz spalona ;) Co do wagi to chyba niezle. Dziecko na rok powinno potroic swoja wage urodzeniowa. Moja na 9 miesiecy wazyla cos ok. 9 kg. A ciuszki na 80 niektore juz male :o My kupujemy na 86 teraz, czyli 18 - 24 mies. Chociaz to tez zalezu od firmy, 80 tez miesci. Ostatnio kupilam jej 2 paczki bodziakow z dlugim rekawem, bo nie dosc, ze nigdzie nie ma w sklepach, bo juz lato idzie :o ( jakby w lecie czlowiek nie potrzebowal bluzki zd lugim rekawem), to nawet fajne sie udalo kupic i tanio :) Justys, to jendak nie wracacie do Polandi. A o rodzenstwie dla Adrianka cos myslicie? Betty, lepiej zeby corusia Volatre grzecznie czekala na majowy weekend w brzuszku :) No to na razie, papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, no widzisz :D Chyba wykrakalam, ze zaraz siadzie skoro przyjmuje pozycje do raczkow :) Gratuluje malemu zuchowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza - a my dajemy Bebilon comfort 2 - jest też gęsta tak jak 1 i też przeciw zaparciom i kolkom....my jestesmy zadowloleni - ceny takie jak przy Bebilonie comfort 1 - to jest jedyny minus - około 20 zł za puszke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja poczekam z wazeniem Gabrysia do około 22 kwietnia jak bedzie kończył pól roczku, wazłam go na początku marca i wtedy miał 8 kg i 72 cm ciekawe ile teraz ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×