Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Voltare, termin tuz, tuz...a zdjecia jak nie bylo tak nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka (i reszta) - żeby nie było że się migam - puściłam póki co jedną fotkę. I tak jak napisałam w mailu - resztę doślę jak naprawimy kompa, bo póki co nie jestem w stanie otworzyć ani wysłać z dysku niczego co ma rozmiar większy niż parę KB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ladnie :) Brzusio duzy :D Ciekawe czy piesio bedzie zazdrosne o Anusie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - piesio \"przetestowany\" ostatnio na innych niemowlakach:P:P:D Zazdrosna raczej nie będzie - boję się raczej, że będzie nadopiekuńcza:P Potrafi przyjść, położyć się obok, przytulić i tak tkwić godzinami:P Ale generalnie posłuszna jest, więc powinna się szybko dostosować do nowych warunków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybeńko - wszystkiego naj, naj , naj w okazji dzisiejszego Twojego święta🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko: ______ ██__ ██_____ █ ______ ███_█__█_____█ _____████_____██___██████ ____ █████______██_█____██ ____█████_______██___█_██ ____█████_______█_____█ ____██████_____ █_____█ _____██████____ █____ █ ________ ████████__ █ _ ███______██___ ██ ███████____██ W dniu _███████____█ urodzin __██████____█_ 100 lat! ___███___█__██ ___________███ ___███████ ___███████ _█████████ _█████████ █████████ _ █_█████████ ███████ _█ __ █_████████ ███████ __█ _ █__███████ _██████ _█ __ █_███████ __███████ __ __███████ ____███████ __██████ ______████ __██████ ________██ __ ████ __________█ __ ██ ___________█_██ ____________ █ W dniu Twoich urodzin niech Cię miłość otacza, zdrowie dopisuje, szczęście nie opuszcza i radość doskwiera. Niech uśmiech będzie twoim towarzyszem a marzenia spełnieniem. Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mial byc kwiatek :o To moze bedzie tort :P Jak nie to sie poddaje. --------)----)-----)----) ------- (--- (---- (--- ( ------- () --() -- () - () --------|| - || - -||--|| ------{*~*~*~*~*~} ------@@@@@@@@ -----{~*~*~*~*~*~} -----{~*~*~*~*~*~} -----@@@@@@@@ ---------)---------( ---------)---------( --@@@@@@@@@@@ --{~*~*~*~*~*~*~*} --{~*~*~*~*~*~*~*} --{~*~*~*~*~*~*~*} --@@@@@@@@@@@ -----------)---------( -----------)---------( @@@@@@@@@@@@@@ {~*~*~*~*~*~*~*~*~*~} {~*~*~*~*~*~*~*~*~*~} {*~*~*~*~*~*~*~*~*~*} {*~*~*~*~*~*~*~*~*~*} {*~*~*~*~*~*~*~*~*~*} @@@@@@@@@@@@@@ -----------)---------( -----------)---------( --_____,-----------,____ --I________________|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybeczka …………… () --- () --- () --- () …………… || -— || — || — || ………… .{*~*~*~*~*~*~*} ………@@@@@@@@@@@@@ …… { ~*~*~*~****~*~*~*~ } … . @@@@@@@@@@@@@@@ … {*~*~*~* 100 lat** *~*~* ~* } …{ *~*~ * 100lat******** ~*~* } …{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ } …@@@@@@@@@@@@@@@@@ ……………… … )---------( ………… ____ ,-----------, ___ …… … /_________________\\ Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin!Buziaczki!!! ps... u nas ok, trzymajcie nadal kciuki bardzo mocno --- ogromnie was proszę! a potem wszystko opowiem jasna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coż to za weekendowa cisza? czyzby przed burza?:P oczywiście burzą wypowiedzi, czyli ich wielością:D zaglądam cały czas, a tu cisza jak makiem zasiał.... fasolko, oczywiście trzymamy kciuki, mam nadzieję, że w końcu zdradzisz o co chodzi, ale chyba się domyslam...:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jak po dlugim weekendzie? Rybko-wszystkiego naj naj....100 lat i spelnienia marzen :) ja nie dostalam zdjec :( razem z m rozbieralismy szklarnie ale niestety jeszcze nam zostalo sporo do zrobienia.dzis bedziemy dzialac.ja na wysokich obrotach dzieci tu m pomoz a to cos podac a tu przytrzymac i wyniesc aj szkoda gadac. m wczoraj stwierdzil ze jego rodzice to sie nie zachowuja jak rodzice bo ojciec to wpadnie tylko na 5-10 minut i juz go nie ma a matka przyjedzie raz na kilka miesiecy na pare godzin i zazwyczaj po drodze jak jedzie do mamy. ostatnio jak byla tesciowa ze swoim mezem i popili z moim m to m powiedzial ze moja mama jest najlepszym rodzicem a tesciowa byla w drugim pokoju z Asia nie wiem czy to slyszala czy nie ale fakt faktem jego rodzice mysla tylko o sobie jakby dzieci nie mieli.-a szkoda juz pisac.:( jutro m ma egzamin tyle 5 sie zlozylo to musi juz zdac 5-5 dzien maja 5-5 miesiac maj 5-5 podejscie do egzaminu 15-tez jest piatka 15:00 godzina egzminu 5-??? moze 5 w kolejce ??? to narazik mielgo dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie Omega - obyś miała rację z tą burzą :D Betty - oby 5 okazała się szczęśliwa, trzymam kciuki. Malolepsza - u nas debridat też chyba się nie sprawdza :( chyba trzeba po prostu zaakceptować ten stan i może będzie lepiej jak dojdą stałe posiłki. Voltare - meldunek poproszę bo inaczej będę obstawiać, że tulisz już w ramionach córcię :D Odwiedziny to bardzo miła sprawa tylko chyba przez te wszystkie wizyty to ja nigdy nie wrócę do swojej wagi ;) Ciągle coś pysznego, ewentualnie wysokoprocentowego i waga stoi jak zaklęta. Życzę wszystkim miłego dnia i zmykam bo piskla się odzywa z łóżeczka - skąd on wie, ze ja właśnie do kompa siadłam???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no normalnie w słowo Wam wpaśc nie można:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze nadal wszyscy na weekendzie. Ja sie denrwuje znow. Dzis wraca kolega z pracy z wakacji...w MEKSYKU ! :o Boje sie ze nas pozaraza swinska grypa :( Moze przesadzam, ale w Nowym Jorku juz troche ludzi jest na to chorych. Buziaczki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, I mamy po weekendzie :-( wreszcie nacieszyłam się rodzinką w komplecie ;-) Szkoda tylko, że takiego weekendu nie ma częsciej :-) Voltare__daj znac co u ciebie, pewnie szykujesz się na wizytę w szpitalu-pewnie juz nie możesz doczekac sie jak zobaczysz malutką ;-) Fasolka, Surfi__ka zaczęłam dawać małemu danonki jakies dwa tyg,temu (byłam u lekarza i powiedział, że można juz mu dawać) musze powiedzieć, że bardzo je lubi , wcina aż mu się uszy trzęsą:-) mam do was pytanko, a nawet dwa: Otóż mój mały odkąd ma 2 zęby na dole i 2 na górze strasznie nimi zgrzyta-co mnie doprowadza do szału, aż mnie ciarki przechodzą jak on tak robi-może znacie sposoby na oduczenie go tego i drugie pytanko, Kubuś już jakieś dwa tygodnie nie chce smoczka, więc nie daje mu go nasiłę (bo po co mam go do niego przyzwyczajać) ale wzamian wsadza sobie dwa środkowe palce i cycka je-tak usypia, jak mu dawałam smoka to go wypluwał i wsadzał palce-nie chciałabym żeby sie do tego przyzwyczaił, może na to tez macie jakąś radę??? No i mężus wrócił, więc odezwę sie wieczorkiem lub jutro, trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! dzieki, wszsytko sie udalo, impreza super, m zachwycony! rybka sttttttooooo lat!!!! zdrowka przede wszsytkim! z ta dziewczynka to fanie ale tylko na fotce;)) voltare jak tam??? juz z mala? mezatka niestety nie pomoge, maly mi nie zgrzytal i nie ssal paluszkow, natomiast super szybko wpada w zlosc, co mnie juz zaczyna denerwowac, jedno slowo nie! i juz gotowa jego wscieklosc:( surfi biedaczku:( nie wiem co ta mama taka uparta:( ja tez sie boje tej grypy, fuj. brrrrrrrrrr musi nas ominac! musze leciec pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, przede wszystkim bardzo, bardzo dziękuję za życzenia. Jesteście kochane. A ja dopiero wróciłam z długiego weekendu, który niespodziewanie mi się przedłużył. Byłam u rodziców na działce - prawie 300 kilometrów od mojego domu. W niedzielę mieliśmy wyjeżdżać i okazało się, że mamy pęknięty jakiś przewód hamulcowy. Powiedziałam rodzicom, że jak chcieli, żebyśmy zostali to trzeba było powiedzieć, a nie nam kable przecinać :) A poważnie to 3 maja trudno było znaleźć ten przewód i zostaliśmy do dzisiaj. Tak naprawdę to mieliśmy dużo szczęścia, że tak to się skończyło, bo niedziałąjący hamulec odkryliśmy zaraz po wyjeździe, chociaż na samym początku jeszcze działał, chociaż z dużym luzem na pedale. Voltare, a miałam nadzieję, że Ania urodzi sie2 maja :D (sama zaraz po urodzeniu też miałam na imię Ania, dopiero później rodzice mi zmienili w urzędzie :) ) Jagody, chciałam Cię pocieszyć, że Oluś dopiero co skończył 3 miesiące i kolki mu przechodzą, w zasadzie to już ich nie ma. Pozostały jednak problemu z kupką, którą robi z dużym trudem i rzadko :( Dzisiaj chyba znowu czeka go czopek :( Surfitko, mama pewnie nie radzi sobie ze stresem i za swoje samopoczucie obwinia wszystkim dookoła. Współczuję. Betty, Ty to potrafisz zadziwić, nie mniej niż Omega i Mimi tatuażami :) Niezły wyczyn z tymi rowerami :) Trzymam jutro kciuki za Twojego M :) Omega, maj nadszedł, kiedy wybieramy się do kurortu? Fasolka, ja nie jestem taka domyślna jak Omega, czekam z niecierpliwością :) Mężatka, ja włąśnie wczoraj przeczytałam, że jak dziecko ssie palce to rodzice powinni być dumni, bo to pierwsze oznaki samodzielności. Nie wiem tylko, czy taka odpowiedź Cię zadowala :) Justyna, buziaki dla Adrianka, naszego topikowego seniora :) Pozdrowienia dla wszystkich niewymienionych (dla Ciebie Malolepsza też :P ) Kończę, bo muszę się wziąć za rozpakowywanie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba - czekam tylko na hasło z Twojej strony, ale najlepiej by było w II połowie maja - mój M ma wtedy urlop więc łatwiej mi o samochód:P Co do fasolki - jak mówiłam, mogę sie domyslac o co chodzi, ale to nie znaczy, że moje domysły sie w 100% sprawdzą, tez niecierpliwie czekam na wieści. Surfitko - miejmy nadzieje, że grypa was jednak ominie:D, czego ci z całego serca życzę:D Mężatka - ja nie pomogę w kwestii ssania, niestety Betty - ty jestes po prostu niemożliwa!!!!!!!!!❤️ Malolepsza - a ty znowu sie pod ziemie zapadłaś? Jagody - wycwaniony ten twój pisklak i tyle...:P:P:P, chyba przenieś kompa w jego pobliże, niech cię widzi, top może wtedy uda ci się coś więcej napisac. A kiedy jakies nowe fotki? A ja padam, ide spać, do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatka - na zgrzytanie i ssanie paluszków nie mam nic :( bo Gabryś ma nadal tylko dwa dolne zabki - to nie zgrzyta...a smoka nie ssał rawie wcale to nie zastepował go palcami ... Gabrysiowi też Danonki smakują - połknał by łyżeczkę jakby mógl...:P nadal nie zdradzę o co chodzi... ale się doczekacie obiecuję :) betty - powodzenia dla M. Gabryś zaczyna juz sam siedzieć, trwa to króciutko bo on macha ręoma i nogi do góry podciaga i zaraz ląduje na boczku albo na plecach... a jak go się złapie za rączki żeby sie podciągnał do siedznia to też usiądzie a za sekunde sie za wstawanki bierze i to z tak usztywnia nogi że hej...pierdoła mała... voltare---co tam? już jest Ania z nami? czy nadal wynajmuje mieszkanko u ciebie? buźka dla każdej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuchy mam mega newsa:D:D:D:D:D:D 05.05.09 na swiat przyszla silami natury Anusia, kobietka calkiem spora 4150 i 58 cm, szczegoly porodu opowie wam sama Voltare, w kazdym razie mozna sobie wyobrazic jak bylo z takim slodkim klocuszkiem:) kochana Anusiu witaj wsrod nas!!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli_______________data @ Milka..................33..........................20... . ....................... Martuniadiablica.....32.........................15...... . . .............8.05 A.N.N.A...............30.........................12..... ..................25.01 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Voltare..........32.............40.........(Ania)..... ..............05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08 milla77...........Maciuś .......................3440...............17.10.2008 Agness28.......Roxanka.....................3300......... .......21.10.2008 Fasolka 81......Gabryś......................3820................22.1 0.2008 Ryba__lufa.... Olgierd.......................3250................28.01.2009 Jagody..........Michał.......................3650....... .........07.03.2009 Voltare.........Ania..........................4150.................05.05.2009 az sie lza w oku kreci ile juz mamy dzieciaczkow......czekamy na wiecej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrraaa! Voltare - gratulacje, faktycznie słodka \"kruszynka\":P 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - gratulacje mamusiu 👄 Aniu witamy po tej stronie brzuszka :D Nie ma co punktualna z Ani panienka ;) Omega - ze zdjęciami Michała jest mały kłopot :P tak macha rękami i nogami, że aparat za nim nie nadąża i większość fotek wychodzi nie ostra :O ale zaraz zrobię mały przegląd i obiecuję coś wysłać. Ryba__lufa - czekam na te 3 miesiące jak na zbawienie i mam nadzieje, ze wtedy będzie już tylko lepiej. W tym tygodniu muszę iść po kolejną receptę na mleko i muszę Michała pokazać pediatrze bo coś mi się jego skóra na policzkach nie podoba. Czasami jest wszystko ok a czasami pojawiają się drobne krosteczki i jest wysuszona :( Poczytałam w necie i podobno pepti może uczulać. Tego tylko brakowało. Podczas picia poprzednich mleczek takich sytuacji nie było. Dziewczynki a może powinnam małemu czymś natłuszczać buzie???? Już sama nie wiem, w szpitalu pediatra mówiła, że im mniej mazideł tym lepiej. Kąpiemy się tylko w oillatum i całe ciałko jest ok. Jedynie na szyjce pojawiają się małe potówki ale do tego w moim odczuciu przyczynia się ulewanie małego. Podobne się dzieje gdy śpi i się spoci to wtedy w miejscu gdzie buzia dotyka do pieluszki pojawiają się krostki, ochłonie i wszystko wraca do normy. Nie może to być alergia kontaktowa bo wtedy miałby taka wysypkę na całym ciele. Ewidentnie zaostrza się pod wpływem temperatury, ewentualnie wysiłku. Zresztą popatrzcie na fotki tak normalnie nic nie widać. Betty - kciuki za M zaciśnięte. Fasolka - nie ważne o co chodzi, ważne aby ułożyło się po Twojej myśli :D Nelcia, Aisza - jak tam po majówce? A w ogóle to się Wam pochwalę - zostanę ciocią:D Moja siostra jest w ciąży, długo się nie przyznawali i tak na prawdę sprawa wyszła na jaw we święta, a wcześniej była masa kłopotów, spłaszczony pęcherzyk, plamienia, odklejające się łożysko. Na chwilę obecną jest jednak ok i wczoraj wieczorem dowiedzieliśmy się, ze Michał będzie miał siostrę cioteczną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała korekta tabelki staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli_______________data @ Milka..................33..........................20... . ....................... Martuniadiablica.....32.........................15...... . . .............8.05 A.N.N.A...............30.........................12..... ..................25.01 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data .................................................................................... Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08 milla77...........Maciuś .......................3440...............17.10.2008 Agness28.......Roxanka.....................3300......... .......21.10.2008 Fasolka 81......Gabryś......................3820................22.1 0.2008 Ryba__lufa.... Olgierd.......................3250................28.01.2009 Jagody..........Michał.......................3650....... .........07.03.2009 Voltare.........Ania..........................4150...... ...........05.05.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody - dzieki👄 Michał rosnie jak na drożdżach, a fryzurka - zabójcza:D:D:D:D świetny jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare wielkie gratulacje :) i wasze starania sa wynagrodzone taka mala istota. czekamy na streszczenie akcji porodowej.:) dziekuje dziewczyny za wsparcie dla m -bedzie mu potrzebne ja od rana jakas podenerwowana miejsca nie moge znalesc zaraz chyba klekne i pare zdrowasiek strzele za zdany egzamin m. wczoraj poprosilam m by mi pomogl mialam jeszcze szwy po tym wycinku-mialy byc rozpuszczalne a to nic sie nie rozpuszczalo tylko rozwiazywalo -byly 3 szwy jeden mialam na samym sierodku i m mi go przeciol zyletka i wyjal .14 kwietnia mialam zakladane. dzwonilam do przychodni ale jeszcze nie ma wyniku. Natalka nie chce jesc zup ani pic sokow.dziubnie troszke i takie jej jedzenie. a ja nadal nie dostalam zdjec tatuazu i brzuszka co do przywiezionego roweru to chyba otworze mala firme-przewoz malych mebli hihi. poprosilam mame by mi wyciagnela akt chrztu i m zadzwoni do babci by wyciagnela i po niedzieli do ksiedza i zalatwiamy slub i chrzciny -beda w skromnym gronie ale lepssze ryc niz nic :)juz za jednym zamachem. jak m nie bedzie pracowal w sobote to jade do mamy rowerem a w niedziele pojedziemy do m babci i juz bedziemy mieli. przepraszam za literowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, gratuluje malenstwa :D 🌻🌻🌻 Zycze duzo zdrowia dla waszej dwojeczki, niech malutka sie dobrze chowa i ladnie rosnie :) Czekamy na pierwsze zdjecia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare__gratulujemy serdecznie :-) Ucałuj maleństwo, oczywiście czekamy aż wrócisz do domku i powysyłasz nam fotki ;-) Myślę, że jak mała nie dostanie żółtaczki to wyjdziesz jeszcze w tym tygodniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×