Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

witam, a u mnie w domu króluje na świeta ROTAWIRUS.:P:P:P Dzisiaj z nieba gwiazdka spada, już przy stole każdy siada. Śnieg za oknem mocno prószy, stoi bałwan, marzną uszy, Sanki dzwonią dzwoneczkami, a na stole barszcz z uszkami. Karp ma minę niewesołą, dzisiaj wszyscy go pokroją. Dźwięk kolędy pięknie płynie, wzruszenie w całej rodzinie, Życzenia sobie składają, prezentami wymieniają, Bo Gwiazdor nie ma urlopu w najważniejszą noc w tym roku. W dzień Bożego Narodzenia ślemy Tobie te życzenia: Szczęścia, zdrowia i radości, pieniędzy i pomyślności, Żebyś zawsze uśmiech miała, smutki z życia wyrzucała. Z innych miejsc w niebo patrzymy, lecz to samo też widzimy. Ile gwiazdek jest na niebie, taka moc życzeń dla całej Naszej topikowej rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega, u nas tez kroluje chorobsko. Osutek jakistam..choroba wirusowa, mala cala w krostkach, spac nie moze i drapie sie biedulka. Oby przeszlo szybko. Buziolki i zdrowia dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę przesłać Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia: Niech nadchodzące Święta będą dla Was niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzę Wam, aby odbyły się w spokoju, radości, wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich bliskich dla Was osób. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę Wam również dużo zdrowia i szczęścia. Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się Wasze wszystkie najskrytsze marzenia! _____________') _____________(')) ___________((('))) ___________((((')))) ___________((('))) __________•×.│.ו __________*•.¸_¸.•* __________*•.¸_¸.•* __________*•.¸_¸.•* __________*•.¸_¸.•* __________*•.¸_¸.•* __________*•.¸_¸.•* __________*•.¸_¸.•*¶¶___¶¶¶¶¶ __________¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶___¶¶¶¶¶¶ _____¶¶¶_____¶¶¶____¶¶¶¶___¶_ _______¶¶¶¶¶___¶_¶¶¶¶¶_¶__¶¶_ _¶¶¶¶¶¶___¶¶¶__¶¶_¶¶¶_¶¶¶¶_¶| ____¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶_¶¶¶¶¶__| ¶¶¶¶¶¶¶¶¶_¶¶__¶¶_¶¶____| ___| ________¶¶¶¶__¶¶_¶¶____| ___| ¶¶¶¶¶¶__¶_¶¶_¶¶¶¶¶_____| _i۝۝ _____¶¶¶¶¶¶___¶¶¶¶_____| i۝۝۝ __¶¶¶¶¶¶_¶¶__¶¶¶_______| _i۝۝ _¶¶¶__¶¶_¶¶__¶¶¶_____i۝۝ ___|__¶¶_¶¶___|_____i۝۝۝ ___|_¶¶___¶¶__|______i۝۝ ___|__________| _i۝۝________| i۝۝۝_____i۝۝ _i۝۝_____i۝۝۝ ____________i۝۝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............_,|,_........................................... ..............'|`.......................Gdy pierwsza..... ............../.\..........................gwiazdka....... ............./`,\.........................na niebie........ ............/__\ .........................zabłyśnie....... .........../ . o \.........................niech Cię....... ........../_ , *_\.........................Aniołek........ ........../ `, .* \........................ode mnie....... ........./ ? `~ . \.......................uściśnie......... ......../_ . * .,o_\....................I przekaże....... ......../ ? o .. ~ \....................serdeczne........ ......./ . * .... . o.\ ..................życzenia......... ....../_ ,,~~ '. * ' _\.................w Święta......... ....../`~,, .. o.......\.................Bożego.......... ...../ .* ...`' * ? ,',..\ .............Narodzenia........ ..../_.....o ..~~,, , _\.............oraz wiele......... .../ .. * ......... ,, ~ ' \...............radości i......... ../* .... o ..._~`'*...o \..............nadziei.......... ..`-,,~'`' ...* ... _ ,-´...............w Nowym........ ..........":-------:"......................Roku!........... ............._||_...........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Zycze Wam wszystkim zdrowych,spokojnych Swiat Bozego Narodzenie,oby przy swiatecznym stole krolowala milosc i smiech Waszych bliskich a serca przepelnialy cieplo i radosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lale! zycze wam wszystkiego naj po swietach! sorry ze nie pisalam ale byli u nas moi rodzice i panowal ogolny szal po i przed swietami :) ale bylo suuperancko! zycze wam rowniez najlepszego na nowy rok! zdrowia przede wszystkim a reszta przyjdzie sama ;) pozdrawiam, sle buziole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lale! zycze wam wszystkiego naj po swietach! sorry ze nie pisalam ale byli u nas moi rodzice i panowal ogolny szal po i przed swietami :) ale bylo suuperancko! zycze wam rowniez najlepszego na nowy rok! zdrowia przede wszystkim a reszta przyjdzie sama ;) pozdrawiam, sle buziole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wybaczcie, ze nie przyłączyłam się do życzeń świątecznych na kafe ale myślami w te święta byłam z Wami. Przez dwa ostatnie tygodnie byliśmy w szpitalu, Michaś pomimo, że szczepiony załapał rotawirusa i bardzo ciężko go przeszedł. Wczoraj wypisali nas ze szpitala ale Michaś wciąż jest osłabiony i pewnie długa droga przed nami zanim powróci do formy. Dzisiaj nawet nie da rady raczkować, pomimo, ze już mu to sprawnie szło. Płakać mi się chce jak patrzę na to moje wymęczone dziecko. Także Moje Drogie na ten nadchodzący Nowy Rok życzę Wam przede wszystkim zdrowia bo bez tego nic nie jest ważne. Żeby było ciekawiej sama coś podłapałam w tym szpitalu i jest na antybiotyku. Dobrze, że rozwinęło się dopiero podczas ostatniej nocy bo w przeciwnym razie nie pozwolili by mi zostać z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Jagody współczuję Wam bardzo, nie ma nic gorszego niż choroba własnego dziecka. Bidulek nacierpiał się, uściskaj Michasia ode mnie👄 U nas świeta minęły w miarę spokojnie, nie licząc tego że w Wigilię zespuł nam się samochód i ledwo dojechaliśmy. Na początek koszt naprawy tysiąc złoty i to jeszcze nie koniec... Doła mam bo wszystko naraz się wali.. Życzę Wam aby ten Nowy Rok przyniósł same szczęśliwe chwile. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem babole moje kochane!:) Długo mnie tu nie było, nie mam wytłumaczenia ponad to, że po pracy jak najwięcej czasu staram się spędzać z naszym króliczkiem kochanym, a ponieważ "króliczek" chodzi spać teraz o bardzo późnej porze (coś jej się pokićkało), więc bawimy się do upadłego;) Nasza młoda od 2 dni zwija po pokoju na brzuszku tj. rączki w przód, reszta za nimi i heja naprzód:D Raczkowanie to to nie jest, bo wprawdzie wie, że nóżki trzeba wciągnąć pod siebie, a tyłek do góry, ale co potem to już nie ma bladego pojęcia i zaczyna się wrzask. Umie się sama ładnie bawić i jest po uszy zakochana w Teletubisiach - to jest jedna bajka, jaką pozwalam jej oglądać i wówczas nasza córa siedzi przed TV ze smokiem w dziobku, ze swoją ukochaną maskotką pod pachą i patrzy na te stwory jak zaczarowana:D Przez te pół godziny uśmiech nie schodzi jej z buziaka:D Często patrzę na nią i dziękuję Bogu, że ona jest. Nie chcę myśleć co by było jakby się wtedy nie udało:( Słoneczko nasze kochane. Co do nas, to jutro do pracy już nie idziemy, na Sylwestra w tym roku z przyczyn osobistych też nie - będziemy świętować w domu. Dla nas był to szczęśliwy rok. Zawsze chciało mi się płakać w Sylwestra, że mijają kolejne lata a my nadal tylko we dwoje, ale teraz poza jednym smutnym wydarzeniem w rodzinie mogę powiedzieć, że w tym roku wreszcie szczęście się do nas uśmiechnęło. Jagoda - zdrówka dla Ciebie i Michasia!:) a widzisz i tutaj ja, zagorzała przeciwniczka wszelkich zalecanych a nieobowiązkowych szczepień utwierdzam się w przekonaniu, że postąpiłam słusznie serwując młodej tylko to co konieczne i wypróbowane na pokoleniach czyli na mnie również:P To już któryś przypadek rotawirusa w tym roku wśród moich "zaszczepionych" znajomych. Czyli to chyba prawda, że odmian jest tyle, i szybkość mutowania tak wielka, że jedna szczepionka nie jest absolutnie w stanie zabezpieczyć malucha przed zakażeniem, a tylko nabija kabzę jakigoś farmaceutycznego koncernu, zwłaszcza, że rotawirusy to jak katar - kichnie się i już sprawa załatwiona wirus trafia "do celu":P Pytanie za 100 punktów do tych które stosowały azalię po ciąży - po jakim czasie od odstawienia dostałyście @? Fasolka - Ty chyba to brałaś, Surfitka też, ale u Ciebie @ to jeszcze kwestia sprzyjających hormonów... Ja odstawiłam tabletki 2,5 tygodnia temu, bo chcę z powrotem wyregulować sobie cykl, młodej nie karmię piersią gdzieś już od października a @ nadal niet. Nie będę schizować, bo nie spóźniłam się z ani jedną tabletką, na test szkoda kasy, bo już mam za to jakąś zabawkę dla córci, ale się mi to zaczyna nie podobać:P Nie wiem czy jutro zajrzę - jeżeli nie życzę Wam spełnienia marzeń i dużo szczęścia w nadchodzącym Nowym roku! Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Jagody współczuję Wam bardzo, nie ma nic gorszego niż choroba własnego dziecka. Bidulek nacierpiał się, uściskaj Michasia ode mnie👄 U nas świeta minęły w miarę spokojnie, nie licząc tego że w Wigilię zespuł nam się samochód i ledwo dojechaliśmy. Na początek koszt naprawy tysiąc złoty i to jeszcze nie koniec... Doła mam bo wszystko naraz się wali.. Życzę Wam aby ten Nowy Rok przyniósł same szczęśliwe chwile. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem babole moje kochane!:) Długo mnie tu nie było, nie mam wytłumaczenia ponad to, że po pracy jak najwięcej czasu staram się spędzać z naszym króliczkiem kochanym, a ponieważ "króliczek" chodzi spać teraz o bardzo późnej porze (coś jej się pokićkało), więc bawimy się do upadłego;) Nasza młoda od 2 dni zwija po pokoju na brzuszku tj. rączki w przód, reszta za nimi i heja naprzód:D Raczkowanie to to nie jest, bo wprawdzie wie, że nóżki trzeba wciągnąć pod siebie, a tyłek do góry, ale co potem to już nie ma bladego pojęcia i zaczyna się wrzask. Umie się sama ładnie bawić i jest po uszy zakochana w Teletubisiach - to jest jedna bajka, jaką pozwalam jej oglądać i wówczas nasza córa siedzi przed TV ze smokiem w dziobku, ze swoją ukochaną maskotką pod pachą i patrzy na te stwory jak zaczarowana:D Przez te pół godziny uśmiech nie schodzi jej z buziaka:D Często patrzę na nią i dziękuję Bogu, że ona jest. Nie chcę myśleć co by było jakby się wtedy nie udało:( Słoneczko nasze kochane. Co do nas, to jutro do pracy już nie idziemy, na Sylwestra w tym roku z przyczyn osobistych też nie - będziemy świętować w domu. Dla nas był to szczęśliwy rok. Zawsze chciało mi się płakać w Sylwestra, że mijają kolejne lata a my nadal tylko we dwoje, ale teraz poza jednym smutnym wydarzeniem w rodzinie mogę powiedzieć, że w tym roku wreszcie szczęście się do nas uśmiechnęło. Jagoda - zdrówka dla Ciebie i Michasia!:) a widzisz i tutaj ja, zagorzała przeciwniczka wszelkich zalecanych a nieobowiązkowych szczepień utwierdzam się w przekonaniu, że postąpiłam słusznie serwując młodej tylko to co konieczne i wypróbowane na pokoleniach czyli na mnie również:P To już któryś przypadek rotawirusa w tym roku wśród moich "zaszczepionych" znajomych. Czyli to chyba prawda, że odmian jest tyle, i szybkość mutowania tak wielka, że jedna szczepionka nie jest absolutnie w stanie zabezpieczyć malucha przed zakażeniem, a tylko nabija kabzę jakigoś farmaceutycznego koncernu, zwłaszcza, że rotawirusy to jak katar - kichnie się i już sprawa załatwiona wirus trafia "do celu":P Pytanie za 100 punktów do tych które stosowały azalię po ciąży - po jakim czasie od odstawienia dostałyście @? Fasolka - Ty chyba to brałaś, Surfitka też, ale u Ciebie @ to jeszcze kwestia sprzyjających hormonów... Ja odstawiłam tabletki 2,5 tygodnia temu, bo chcę z powrotem wyregulować sobie cykl, młodej nie karmię piersią gdzieś już od października a @ nadal niet. Nie będę schizować, bo nie spóźniłam się z ani jedną tabletką, na test szkoda kasy, bo już mam za to jakąś zabawkę dla córci, ale się mi to zaczyna nie podobać:P Nie wiem czy jutro zajrzę - jeżeli nie życzę Wam spełnienia marzeń i dużo szczęścia w nadchodzącym Nowym roku! Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Jagody współczuję Wam bardzo, nie ma nic gorszego niż choroba własnego dziecka. Bidulek nacierpiał się, uściskaj Michasia ode mnie👄 U nas świeta minęły w miarę spokojnie, nie licząc tego że w Wigilię zespuł nam się samochód i ledwo dojechaliśmy. Na początek koszt naprawy tysiąc złoty i to jeszcze nie koniec... Doła mam bo wszystko naraz się wali.. Życzę Wam aby ten Nowy Rok przyniósł same szczęśliwe chwile. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki! Zyje,mam sie dobrze ale schizy tez mam rownie dobre;)-ostatnia to to ze moze w ciazy nie jestem bo jakies specjalnych objawow nie mam.Mam nadzieje ze mi to w koncu przejdzie-ale pewnie zmieni sie w jakas inna glupote. Jagody-wspolczuje,wiadomo jak to dziadostwo moze wykonczyc doroslego a nie mowiac juz o takim baczku jak Michas.Grunt ze juz w domku. Mimi-na szczescie rok sie konczy-co zle zostaw w nim a nastepny bedzie lepszy. Voltare-ani nie zauwazysz jak Ania bedzie smigac nie tylko na czworaka ale i na dwoch nozkach.No i chcialabym za rok tak samo podsumowac jak ty ten miniony. U nas trudno mi opisac ten rok,z jednej strony wszyscy zdrowi i to najwazniejsze,no i dziecko w drodze-to najpiekniejsze w tym 2009 roku,z drugiej strony wieczne problemy z kasa,a raczje jej niewyplacaniem co nieco przycmilo radosc.Ale chyba i tak bede wspominac ten miniony juz niemal rok pieknie. W Wigilie powiedzielismy o ciazy tesciowi(byl wielki okrzyk radosci w sluchwce) i calej pozostalej rodzinie w tym mojej Babci.Sprawilismy im ogromna radosc. Na Sylwestra ruszamy z domu tylko do mojego brata i tam pewnie juz przenocujemy,na inne atrakcje specjalnie nie mielismy ochoty. Na ten Nowy 2010 Rok zycze Wam spelnienia marzen-tych wielkich i tych malutkich,zdrowia i milosci najblizszych-to takie oklepane ale najwazniejsze rzeczy w zyciu.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki dzisiaj po raz ostatni w tym roku składam wam życzenia Niech w Nowym Roku świat będzie dla was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja JUŻ SKŁADAŁAM OGÓLNE ŚWIĄTECZNE I NOWOROCZNE ALE ZŁOŻE JESZCZE RAZ Aby od Sylwestra cały rok był extra, by marzenia się spełniały, by pieniążki kieszeń Twą wypychały, a uczucia nie znikały i z serduszka wypływały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wszystkich babolinek: SZCZĘSLIWEGO NOWEGO ROKU!! Niech petardy zabłysną wysoko na niebie, niech Nowy Rok szczęściem .•*. spłynie na Ciebie, .•*. a los nigdy nie zostawi .•*..•*. Cię w potrzebie. .•*..•*. _¸.•*´¨)_________..*._____¸.•*. ___¸.•*._______.$____¸.•´¸.•*) ¸.•´¸.•*)______$_.$__.*.¸¸.•*´* *.¸¸.•*´*_____.$__$____....*. ___...*.______$____$_____.$ ____ $_____.$$$$$$$$$$__$__$ ___$__$______$____$___$____$ __$____$_____$$$$$$__$______$ _$______$____$___ $_$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$___$$$$$$___$____$ __$____$_____$____$___$$$$$$ __$$$$$$_____$$$$$$___$____$ __$____$_______$$_¸.•*_$$$$$$ __$$$$$$_______¸.•*´¨)_$____$ __$____$_____¸.•¸.•.*.)__$$$$$$ __$$$$$$______*.¸¸..•*´*__.$$ ____$$_¸.•*´¨)____¸.•*´¨)__$$ ____$$___¸.•*___¸.•*______¸.•* ____$$¸.•´.•.*.)___¸.•´¸.•.*.)¸.•´.•.* ____$$*¸..•*,.*__*.¸¸..•*´*_*_ ____$$...*.._______..*.._..*.¸¸.. Upojnego Sylwestra .•*. oraz pomyślności i szczęścia .•*. w "Nowym Roku 2010".*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare ja brałam azalię ale tylko jedno opakowanie po czym przeszłam na novinette od razu bez przerwy jak dobrze pamietam tak że ja ci nie pomogę, no bo potem dostałam juz okres ten tabletkowy jak ja to nazywam ...:) wszystkim wam szcześliwego roku 2010 i oby był lepszy i owocniejszy niż ten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________33333333333333333333333 ________333________________333 __N_______333___2_0_1_0___333 ____O______333___________333 ______W_____333_________333 ________Y_____333______333 ________________333__333 _____R____________3333 _______O___________33 _________K_________33 ___________________33 __2_0_1_0__________33 ___________________33 ___________________33 _____________33333333333333 Niech na co dzień, nie od święta, gęba będzie uśmiechnięta. Niech też zdrowie tęgie będzie i kasiory niech przybędzie. Niechaj łaski płyną z nieba, tyle ile będzie trzeba. Do Siego Roku …! Jagody, oj to przeszlas z Michalkiem. Duzo zdrowka dla Was!!! A co do Azalii Voltare, to jak sama wiesz u mnie to wszystko nie pokolei. Ja przerwalam po 2 tygodniach brania bo zaczelam plamic i w sumie to plamienie przeksztalcilo sie w @. Bylo to 7-8 tygodni po porodzie. Potem juz nic nie bralam i nastepnma @ przyszla po 5-6 tygodniach. A wiecie, ze chyba miewam owulacje teraz? Przynajmniej tak wynika z tempki i sluzu. Ale biore metforine, wiec calkiem mozliwe. Udanego Sylwestra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze raz zycze wszystkim udanej zabawy i wspanialego Nowego Roku a przy okazji sprawdzam suwaczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i też ja staraczka
właśnie się postaraliśmy i miałam cudowny ORGAZM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!może coś z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w nowym roku!!!! nadrobie zaleglosci i sie wieczorem odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi widze ze was tez chorobsko dopadlo :( duzo zdrowka dla was Martunia 🌼 Omega i wy tez chorzy? no kurde to przez ta piekna pogode :P trzymaj sie cieplutko Surfi nie no to chyba jakas zbiorowa forumowa infekcja wszyscy chorzy i Nineczka tez :( i jeszcze sedzie :( jak sie czuje maultka?? mam nadzieje ze juz lepiej... Voltare no to jak mala baje oglada to masz chociaz troche wytchnienia :) Bartek jakos bajkami niestety sie nie interesuje a jak juz patrzy to cud normalnie:P Mezatka 🌼 Telesforka jak sie czujesz ty i twoja fasolinka?? pomysl przyszle swieta jakie fajne beda :):) z fasolinka badz fasolkiem :P Justyna 🌼 Jagody :(:(:( jak tam malutki?? o matko 2 tyg w szpitalu :(:( biedactwo kochane mam nadzieje ze szybko wroci do sil Betty 🌼 Fasolka 🌼 swieta swieta i po swietach... jakos szybko przelecialo :P maly dostal mnostwo prezentow i nei wiem gdzie to wszystko dam :P my z M juz w poniedzialek do pracy , a po L4 i swietach to troche siedzielismy w domku wiec kto za mnie wstanie o 5:30 w pon to nie mam pojecia :P maly juz duzy chlopak lapie wszystkie slowka i strasznie smiesznie brzmi jak powtarza slowo przepraszam :P ktore w jego usteczkach do zadnego slowa toto podobne nie jest:P:P marzy mi sie zeby go od pieuch oduczyc bo mi sie mlody buntuje jak mu zmieniam, ale jeszcze nie kapuje z tym sikaniem - wczoraj wysikal sie pod choinka :P:P jakby nie byla sztuczna to bym pomyslala ze chce drzewko podlac :P:P mi sie zbliza sesja wiec mi nic nie pozostaje jak siedziec i sie uczyc :(:( no i egzamin na prawko w styczniu no ale na cuda nie licze buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane chyba bardzo zabalowałyście, bo od Nowego roku żadna się nie pokazała:P Mi wychodzi lew dolna ósemka i tak boli, że o 5 rano wylądowałam na ostrym dyżurze. Okazało się że nie może wyjść bo wchodzi na siódemkę...masakra. Biorę antybiotyk zobaczymy jak bedzie...Natalia dalej ma katar i kaszle:( Samochód odebrany z naprawy ale się dowiedziałam że to jeszcze nie koniec napraw...Mam zamiar go sprzedać, bo jakiś pechowy jest.. No to sobie ponarzekałam Pozdrowionka i buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja rowniez oczywiscie zycze wszystkiego naj naj na ten nowy 2010, przede wszystkim zdrowia! nie pisalam bo nie mialam sily...wlasnie chowaja moja babcie a ja setki km od nich:( zmarla 01.01.10 wieczorem:( zeby to tylko bylo to...babcia miala 86l chorowala i pod koniec tylko lezala wiec jakos sobie to wytlumaczylismy ze jej teraz lepiej itd...o smierci dowiedzialam sie dopiero 02.01 rano.. i tak sobie rozmawialismy z rodzinka ze jeszcze na sylwka nam dala sie pobawic kochana...03.01 - wczoraj rano dzwoni moj tata...zmarl moj wuj, syn mojej dopiero co zmarlej babci...ciocia budzila go do kosciola do spowiedzi przed pogrzebem babci a on sztywny....:(:(:( nie mam sily, mial dopiero 60l..zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko kochana :(:(:( bardzo ale to bardzo mi przykro Justi :(:( wyrazy współczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, przyjmij wyrazy wspólczucia, rozumiem Twój ból, jeszcze ta odległośc...., przytulam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×