Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Monis------dziekuje za zdjecia,wygladacie na nich super,twój brzusio tez niczego sobie ale tak ma byc:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.strykowski.net/ciasto/Ciasto_z_serem,_sernikowe,_galeria_sernik,_wypieki_domowe_1459.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza--------cos mi sie stronka nie otwiera ale to chyba znaczy ze na noc słodyczy sie nie je:(:( boisz sie ze przytyje i nie bede miała siły Bartusia nianczyć :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te ostatnie dwie to musza cis ie otworzyc :) dla Bartusia to ty juz tam sily znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!!! :) :) a co to dzisiaj jestem pierwsza? no to wszystkim miłego dzionka życzę :) :) :) Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................05.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................32....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................26 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................25 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................21......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................21.......( Marcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................20......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................14....... . ............19.10.08 Milla77............30............................11..... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................05.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................32....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................26 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................25 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................21......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................21.......( Marcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................20........Kuba/Alicja..-1.09.08 Fasolka81........26............................14....... . ............19.10.08 Milla77............30............................11..... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , właśnie zajadam śniadanko :-) Aisza, no czas leci, kurcze a tak niedawno mówiłaś nam, że zostaniesz mamusią :-) Ciasta pyszne?? Zostało coś z wczoraj?? Betty__to widzę, że jak będzie chłopak to bedziemy miały dwóch topikowych Kubusiów :-) A jak się dzisiaj czujesz?? mam nadzieje, że lepiej:-) No i dobrze, że wczoraj wszystko się dobrze skończyło :-) Życzę miłego dzionka wszystkim U mnie znów piekna pogoda, więc pewnie przesiedze pół dnia na dworze :-) Wiosna...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................05.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................32....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................26 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................25 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................22......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................21.......( Marcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................20........K uba/Alicja..-1.09.08 Fasolka81........26............................14....... . ............19.10.08 Milla77............30............................11..... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty_wyczytałam, że masz już 20tc i ginekolog powiedziała ci, że za wcześnie żeby określić płeć???? Bardzo dziwne,bo właśnie teraz juz wszystko widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatka-no tak powiedziała ale moim zdaniem miała jakieś stary ten sprzęt do usg i w ogóle jakoś tak niewyraźnie u niej było widać.ledwo co widziałam skrzyżowane nóżki dziecka a co mowa o siusiaczku :) a ta moja przyjemnosc kosztowala mnie 60 zl i moze jakby mi zmierzyla cisnienie na analogowym to na bank by takie wyszlo . ogolnie nawet dobrze sie czuje tylko glowa znow mnie boli a jak teraz zmierzylam cisnienie to mialam 150/80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty__kurcze bardzo wysokie masz to ciśnienie dzisiaj, może wybierz sie do innego gina? Lepiej nie ryzykować z takim ciśnieniem Rzczeczywiście musiała miec jakiś stary sprzęt, bo to niemożliwe żeby nic nie zobaczyć, np. siusiaczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemam za bardzo mozliwosci co do innego lekarza.juz poczekam do jutra i pojde do swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dla Bartusia: http://greenhousebutterflies.com/Common/auctionimages/baby%20lollipop%20bouquet.jpg http://www.basketsbyrita.com/images/baby_boy_gift_basket.jpg 100 dni i Bartus bedzie na swiecie. :) Powodzenia Aisza na badaniach. Betty, te wyniki u ginki tez byly troszke podniesione, zwlaszcza ze badala nadgarstokowym, ktory zawsze przeklamuje troche :o A bardzo puchniesz ? Idz jutro do swojego gina, nie ryzykuj. A 20 tc jest najlepszym czasem na okreslenie plci, bo dzidzia nie jest jeszcze tak pozwijana jak pozniej. Chociaz, mi niewiele braklo zeby nawet na bardzo dobrym sprzecie nie dostrzec plci bo mala siedziala pupcia w zaglebieniu lonowym i nie sposob bylo ja dojrzec przez brzuszek. Dobrze ze zrobili mi usg dopochwowe :) W nocy dostlalam pierwszy raz powaznego skurcza brzuszka..az sie obudzilam. Bolalo :o Ale na szczescie przeszlo i juz nie wrocilo. Mezatka, widze ze Kubus popularne imie :D:D:D Sliczne na bank :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka- i dobrze mowisz . nie az tak bardzo nie tylko pierscionkow i obraczki nie moge zdjac ale jak bym sie uparla to jakos by zlazly.a dr mogla powiedziec ze niewidac a nie za wczesnie ,bo jak by mial siusiak 5 cm to by zobaczyla :).ale 22 kwietnia bede miala z kasy chorych usg to moze sie dowiem.moze to nieza dobre takie czeste badania ale juz tez jestem spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie dobrze :) Ja obraczke i pierscionki posciagalam juz w 5 mc. Ale dlatego ze mi obraczka spadla i juz myslalam, ze przepadla :( Nagle rece zaczynaly mi chudnac, potem grubnac..teraz nic nie nosze, zadnej bizuterii, oprocz kolczykow. A 22 to juz za tydzien, ja mam usg 23 kwietnia :) Odpoczywaj duzo i staraj sie unikac slonych i tlustych potraw..moj maz ma nadcisnienie :o Chociaz wiem ze w ciazy to co innego, ale pewne potrawy zwiekszaja cisnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie melduje sie, ze wrcilysmy od endo, ja w tej ciazy to w ogole nie mam TSH:P:P:P dzisiaj mi wyszlo 0,24, jednak jak na ciaze to normalnie.....ft4 0,95 i to wlasnie jest dobre wskazanie chociaz mogloby byc wiecej, u lekarza tez cisnienie mialam dzisiaj 150/70:O mam jak to sie wyrazil \"dyskretne\" obrzeki, mam pic duuzo wody, [nie wiem jak mozna pic wiecej:P] no i oczywscie unikac slodyczy, bo podobno one sa glownym sprawca bolow stawow, ktore sa w ciazy naruralne i przypominaja w moim przypadku zespol ciesni nadgarstka, nie kazada to spotyka, u mnie akurat jest, najwazniejsze,ze Marcelinie nieczego nie brakuje, to jest dla mnie najwazniejsze Betty____dowiesz sie juz niedlugo co tam w srodku mieszka, zwykle nie mowia,bo nie sa pewni a nie dlatego,albo nie wiedza, a nie ze za wczesnie....tak jak pisaly dziewczynki Surfi____czyli zaczela macica ternowac, wiesz jak to teraz poleci z gorki:D:D:D:D:D Aisza_____o rany juz studniowka, czas leci:D:D:D:D:Djuz ost okrazenie, jak sie surfi rozpakuje Twoja nastepna kolej:D:D:D:D U mnie burza:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty, nie tak duzo, ostatnio lozeczo jak pisalam, pod koniec miesiaca kupuje wozek i fotelik do samochodu. Ubranek mam sporo ale i tak jeszcze musze dokupic troche dla noworodka (pokupowalam na promocjach troszke wieksze rzeczy na jesien i zime). A i za tydzien chyba kupie pralke ;) Mam juz wanienke, butelki, smoczki, rozek..no troche tego juz sie uzbieralo. Jeszcze musze dokupic rzeczy dla siebie jak laktator, silikonowe kapturki, masc na sutki itp. Nie mam jeszcze kosmetykow dla malej i pieluszek. No i czeka mnie wielkie pranie i prasowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepszaa-sadze ze bardziej zwracala uwage na dziecko i lozysko czy wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, co jest z wami? Taka grobowa cisza ??? Ech chyba znowu trzeb ajakies kary wymyslic :P Wieczorek a wy nieodmeldowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega, ja wiem, ze mezczyzna po takim zabiegu jest gorszy niz trojaczki a nawt piecioraczki. Jestes rozgrzeszona :) Ale pytanie gdzie reszta? Jagoda, Voltare, telesforka calkiem o nas zapomnialy :( Fasolka tez dzis milczy i Aisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×