Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Witajcie🌼 Ryba___tesknilysmy👄i nawet nie wiem jak sie ciesze,a bedzie to paradoks,ze masz ten luzny cykl, kazdy musi odpoczywac, nawet od staran,takich postow wlasnie brakowalo❤️ Betty____a u mnie znowu leje😭temperatury nie zanm bo nie spojrzalam jeszcze, ale wyglada,ze jest identycznie jak wczoraj i przedwczoraj i przedprzedwczoraj.....😭, podobnie jak Ryba nie moge sie doczkeac PRAWDZIWEJ wiosny...... wlasnie jem sniadanie i planuje jak zwykle dzien, relaksujac sie przy kompie....milego dnia i dajie troche tego slonca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Chyba wiosna wyszła mi bokiem :( Jestem chora, co prawda to dopiero początek ale objawy w pełni charakterystyczne :( zła jestem jak nie powiem co 😡 dopadło mnie śliczne zapalenie krtani - jak to w ogóle możliwe????? czyżby to \"powikłania\' po inkubacji? Ech weekend mam z głowy, muszę się na gwałt kurować bo przecież bez gadania u mnie ani rusz :O Ani - strasznie mi przykro :( faktycznie ta beta nie pozostawia złudzeń 😭 Kochana odpocznij teraz troszkę, zregeneruj siły na dalszą walkę i wracaj do nas bo nie wyobrażam sobie, ze się poddasz w dążeniu do celu :( Telesforka - mam nadzieję, ze dostaniecie te wyniki i sprawa się wyjaśni 👄 Pozdrawiam Wszystkie serdecznie 👄 i zbieram się do prac porządkowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dodałam parę fotek na bobasach, więcej postaram się dodać wieczorem. Jagody kuruj sie kochana! Malolepsza jeśli cię to pocieszy u nas też dziś pochmurno. Betty ja też podsłuchiwałam małą stetoskopem:) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi1981-i co slyszysz? ja slyszalam jakby bicie serduszka ale nie jestem pewna bo to tak jak szybkie tykanie zegara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bicia serduszka nigdy nie słyszałam, ale lekarz mi powiedział, że bardzo trudno jest usłyszeć stetoskopem. Jak chodziłam na wizyty to słuchał serduszka detektorem tętna płodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babolki:) Ani - bardzo mi przykro:( Mam tylko nadzieję, że szybko się pozbierasz i wrócisz tutaj do nas z nowym planem ❤️ Trzymaj się cieplutko 🌻 Omega - ja na sernik zawsze chętna;) Zwłaszcza na taki bez spodu z ciasta - mniam;) mimi - fotki super - Natalka rośnie w oczach! ❤️ Jak się tak popatrzy na Wasze pierwsze zdjęcia i na te, które wczoraj wkleiłaś - różnica diametralna:) Jagoda - ja jestem chora już chyba ze trzy tygodnie! gardło ciągle boli i nie zamierza przestać, a od 2 dni doszedł jeszcze pokazowy kaszel - kaszlę jak zawodowy gruźlik - wszystko mi w płucach aż gra! I od czego? Już chucham i dmucham na siebie! Najadłam się już tabletek na gardło, na kaszel i nic mi nie przechodzi. No przecież nie pójdę z kaszlem do lekarza, bo co mi może na to przepisać? Najwyżej jakiś syropek - tyle to ja sobie sama w aptece mogę kupić. Z tym, że ja w przeciwieństwie do Ciebie pracę mam taką, że gadać nie muszę:P Właściwie jak gadam to jestem mało wydajna, zatem z tego punktu widzenia zakładowi jest na rękę pracownik z bolącym gardłem:P Telesforka - to kiedy wreszcie doczekacie się pana doktora i wyników?:P Co jak co, ale nawet na naszej prowincji:P wyniki nasienia są w ten sam dzień! malolepsza - widzę, że licytujecie tym razem i której gorsza wiosenna pogoda:P No to ja Wam podniosę ciśnienie, bo u mnie jest ciepełko i nawet słoneczko się przebija przez chmury. Dzisiaj nawet pierwszy dzień w tym roku poszłam do roboty w niezimowej kurtce;) Tak sobie oglądam tą Twoją modelkę;) - i tak jak mówiłam - wprawdzie nie jest chłopakiem, a i tak zanosi się na małe \"wybijokno\" mała wiercipiętka:D betty - a widzisz, jak się troszkę uspokoiłaś, to i sny spokojniejsze. Będzie dobrze! ryba - prawda, że tak lepiej? Sama sobie wmawiam, że może jak się nie będę tak ze wszystkich stron ograniczała to przyniesie to w końcu jakiś efekt- i nieważne czy naturalnie czy też nie;) a propos dentysty - ja już się wybieram i wybieram i ze względu na to co wspomniała surfitka - jakoś tak nie mam rozpędu, bo aktualnie nie mam na oku takiego dentysty do którego miałabym pełne zaufanie i wiedziałabym o nim że za kasę którą bierze nie odwali mi jakiejś fuszerki... Odwlekam tak w czasie, póki nic się nie dzieje, ale w końcu trzeba się będzie zdecydować. aisza - wracaj do świata żywych! wiosna idzie a Ty w wyrku (piszę to tak jakby mi samej nic nie dolegało:P ) Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Ani-choroba jasna swiat jest niesprawiedliwy-przykro mi bardzo ale wierze ze to slonce zaswieci dla nas wszystkich. Odebralismy wyniki-ilosc plemnikow 22.2 mln,tych poruszajacych sie do przodu-66 % wiec nie jest zle,ale niestety ph jest 8.5-jakas infekcja ktora moze miec wplyw-antybiotyk na 3 tygodnie.Kamien z serca ze tylko to-infekcje mozna wyleczyc.Mamy dac sobie ze 3-4 cykle staran a jesli dalej nic to wtedy ja do badania.Tyle ze nie wiem czy mam czekac czy taka infekcja moze dawac az taki wplyw-jakby ktoras z Was co wiedziala to piszcie-co kilka glow to niejedna. Moj M zadowolony bo \"chlopaczki\" sa a infekcja sie nie przejmuje choc antybiotyk od razu wykupil:) U nas ladnie-zapowiadali deszcz a go nie ma choc lekko zachmurzone,okna pootwierane-wietrze za wszystkie czasy. Moja mama leci za 2 tygodnie na poltora miesiaca do POlski wiec jakies tam zakupy robimy ale dzis jestem bez swojego samochodu bo mezus zabral do mechanika w swojej pracy na poprawki zalegle jeszcze po tamtej mojej stluczce-w sumie to bardziej kosmetyka ale trzeba zrobic wiec jestem lekko uziemiona dzis-za to nadrobie zaleglosci w domu. Mimi-Natalka wam sie udala-sliczna jest. Betty-nie stresuj sie koszmarami-choc na to akurat za bardzo wplywu nie mamy. Jagody-portwej moze pusciejszy ale za to uzebienie pelne:) Surfitka-mnie jeden zab poszedl w taki sam sposob jak tobie-dentystka leczac zeba przebila komore i zakazenie poszlo niezauwazalnie w korzen-byl nie do uratwania po kilku latach. Nelcia-witaj z powrotem. Aisza kuruj sie-buziaczki dla Ciebie i Bartusia. Malolepsza-przyzwyczailas sie juz do mysli o Grosi a nie Groszku? Pozdrowienia dla wszystkich niewymienionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka___no kamien z serca, zawsze to latwiej z baba walczyc jakby co niz z chlopem👄bardzo sie ciesze,ze ruszyliscie z miejsca❤️ Jagoda,Voltare____rany booskie dziewczyny,znowu was dopadlo😭moze po przebytej infekcji trzeba pomyslec o jakis witaminach zeby sie wzmocnic, niesety wiosna niby piekna ale pogoda zdradliwa👄👄 Mimi____Natalka to juz pannica, ma blysk w oku, oj bedzie kosic kawalerow:D Betty___ja tez posdsluchuje przez stetoskop, czasami nawet wydaje mi sie,ze slysze, ....najczesciej jednak swoje tetno w uszach:Pnie zawsze da sie uslyszec. cos na poprawe humoru, moj krolik rozrabiaka:d http://pl.youtube.com/watch?v=dUZAIHNxO50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - mnie nie dopadło - mnie nie chce opuścić!:P A witaminy łykam na bieżąco i d... blada! Amela bezbłędna! - uwielbiam wszystkie futrzaki! Też bym taką chciała, jakby jej w moim domu nie groziło pożarcie przez mojego rudzielca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - infekcja się specjalnie nie przejmuj, mój M też miał i dostał na antybiotyk. Co prawda u niego ph było w normie ale zamiast tego była niewielka aglutynacja i pojedyncze bakterie. Teraz jak byliśmy w klinice i miał robione ponownie badanie nasienia po aglutynacji i bakteriach nie ma śladu :) Takze niech M łyka grzecznie antybiotyk a sukces murowany i Malolepsza ma rację babę łatwiej \"wyleczyć\' niż armię do wojska powołać :P Voltare - to nie jest normalne jak przez trzy tygodnie boli gardło :( ja bym się jednak do lekarza wybrała bo nie wiadomo co zalega w płucach. Mimi - jeszcze trochę i będziesz Natalce kucyki robić :) Rośnie dziewczyna jak na drożdżach. Omega - dla mnie dwie porcje serniczka poproszę - mój M jest wielkim fanem sera wiec jak bym sama jadła takie pyszności to jeszcze by mi zaszkodziło a znowu dzielić się jednym kawałkiem, eeeeeeeeeeee to tylko drażnienie podniebienia :P Malolepsza - u mnie dzisiaj pogoda w kratkę, raz słońce a raz deszcz ale w zamian trawka sie ładnie zazieleniła i drzewa wypuszczają liście - lubię taką pierwszą soczystą zieleń :D Amela niesamowita jak fiknęła przy pojemniku z karmą to aż prychnęłam śmiechem :D Nie mam pojęcia skąd to zapalenie krtani, na nikogo nie krzyczałam, nic zimnego nie piłam, nigdzie nie zmarzłam itd. itd a wstałam rano i ledwie gadam cała tchawica mnie boli, uszy swędzą na potęgę :O okropieństwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slysze dzidziolka jak puka-kopie trzymajcie sie dziewczynki cieplutko sciskam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodka___Twoje biedne gardło jest wyjakowo wrazliwe przez prace, moze inkubacja dolozyla swoje:( Amela jeszcze inne cuda robi, ale nigdy nie zdaze wyciagnac aparatu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odswierzam bo jutro Asi Ur wiec czasu może nie byc Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................05.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................32....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................25 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................24 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................21......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................21.......( Marcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................20......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................13....... . ............19.10.08 Milla77............30............................11..... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie praca ma w tym jakiś udział ale fakt pozostaje faktem, że ostatnio mi się coraz częściej przydarza - chyba zużycie materiału :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja powiedziałam, ze jesteśmy stare ?????? mi po prostu struny głosowe odmawiają współpracy :P Betty - miłego dmuchania świeczek na torcie i urodzinowe buziaki dla Asi. Gdyby kawałeczek tortu został to ja nie pogardzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpoczelam walke z adminem mojego netu, poprostu mi rece opadaja, wydzwaniam tydzien i zglaszam usterki jak:przerywanie notorycznie polaczenia, niska sila sygnalu, kilka razy dziennie szukanie przez net adresu sieciowego, a admin, na poczatku wprawdzie odbieral moje telefony, ale zawsze sie tlumaczyl,ze jest poza miastem i nie moze tego sprawdzic, od dwoch dni nie odbiera juz tel, wiec pisze mu smsy bez skutku, odpuscilabym sobie gdyby Pan mnie powaznie traktowal,no i gdyby mnie juz dwa razy nie wywalilo jak place rachunki😠ale jak widac panu nie zalezy na klijencie, wiec uprzedzam Was moje drogie, ze moze byc moment,ze znikne na troche z naszej wirtualenj paczki, bo bede zmieniac operatora, tymczasem czekam juz jakies 6 godzin na tel od Pana ktory mowil,ze zadzwoni, dla mnie to Ignorancja, wiec chyba juz decyzja zapadla,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mi cos dzis kafe nie chcialo dzialac :o Malolepsza, co z twoim suwaczkiem - mi wychodzi ze 6 dni do porodu Marcelinki ????? I nie denerwuj sie na neta, kazdy ma czasem problem, chociaz ignorancji tez nie znosze :( Jagody, moze z tym gardlem to cos powazniejszego? W koncu gardlo to narzedzie pracy nauczycieli, wiec musisz go podratowac. Betty, wszystkiego najlepszego dla coreczki :) Buziaczki dla niej. I wirtualny plasterek torta jak najbardziej zjemy ;) A ja dzis do Ikei jade z powaznym zamiarem zakupu lozeczka, wreszcie :D:D:D No i przy okazji poscieli, materacyka i wielu innych gadzetow. Zobaczymy co z tego wyjdzie, bo jak mi sie nie spodoba to po prostu nie kupie :P Nawety moja mama mowi ( co dla niej niebywale) ze juz duzo nam nie zostalo :D:D:D Trzymajcie sie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - i z powodu podobnego do tego który opisujesz zdecydowaliśmy się na neostradę i mam problem z głowy! Dzwonię sobie nawet w środku nocy w Boże Narodzenie (no przesadzam, ale chodzi o zobrazowanie sprawy) i mi wszystko wyjaśniają bez problemu i pomagają w razie jakiegokolwiek problemu, a sygnał mam mocniejszy niż ten za który oficjalnie płacę. A na początku chcieliśmy radiówkę. Na naszym terenie monopol na to ma tylko jeden gościu, który mimo iż wcześniej twierdził że nie będzie problemu z podłączeniem u nas neta z taką prędkością jakiej chcieliśmy, potem zaczął odwracać kota ogonem. Doszło do tego, że jeszcze nie założyliśmy wówczas neta, a już były problemy z namierzeniem faceta, z umówieniem się na konkretny termin itp. Chyba ze dwa tygodnie wydzwanialiśmy do bałwana! A już szczytem wszystkiego było to, że po którymś z kolei telefonie męża, starał się nam wmówić, że był u nas w domu jak nas nie było i na korytarzu sprawdzał swoim laptopem możliwość podłączenia u nas łącza i może nam zaproponować łącze 128kb/s bo to jest maksimum tego co w naszym mieszkaniu da się podłączyć i że w ciągu tygodnia zjawią się jego pracownicy... K. trzepnął telefonem i za dwa dni pojechał zamawiać neostradę. Odpukać - jeżeli komp nie nawala z przyczyn technicznych, to nie mam problemów z sygnałem, z przerwami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mnie wywalilo na prawie godzine, nie wytrzymalam, zadzwonilam do admina, jedzie do mnie ja mu zrobie bal, najgorzej,ze Pan sie nie czuje winny i twierdzi ze to wina konkurencji😭[ze mu antene blisko postawili, a mnie to jak snieg ktorego w tym roku nie bylo:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam😠mial byc juz😭.....terz mam neta, wiec bedzie ze mnie glupia robil😭😡 oltare___ale mnie zagrzalas do boju, dzieki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza jakby co to go poszczuj Amela-powinna byc skuteczna bo jej w karierze filmowej(czytaj youtube)przeszkadza:):):)!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka____:D:D:D:D:D:D chyba poszczuje, no i co ja mam myslec o panu, mial byc zaraz a juz prawie godzina minela, teraz to mi sie chce spac, i czekam jeszcze 15 minut i dzwonie do niego zeby sie w ....pocalowal:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj malolepsza - no co Ty mu się dziwisz - jak się wydzierasz przez telefon, to się pewnie facet boi, że na miejscu go coś znacznie gorszego może spotkać...:D:D:D:D Może lepiej na początek jeszcze raz po dobroci spróbuj...:P:P:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszedl z Tatusiem, buuuhahhhaaaaa, tlumaczyl sie i tlumaczyl, najwazniejsze,ze usterka jest usunieta i mozna bylo tak odrazu, zobaczymy jak dlugo bedzie spokoj.....az tak baaardzo nie krzyczalam, zwyciezyla sila spokoju:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×